شرکت فروش نهاده های دام و طیور

شرکت فروش نهاده های دام و طیور به عنوان مرکز پخش در سطح کشور فعالیت می کند. از جمله مسئله و دغدغه بزرگ خریداران چگونگی خرید ارزان انواع خوراک دام و طیور می باشد.

بازرگانی ویرا

مجموعه بازرگانی ویرا یک شرکت بزرگ و با سابقه بالا در زمینه توزیع و پخش خوراک و نهاده های دام و طیور در سراسر کشور می باشد. این مجموعه به صورت مستقیم قادر به تامین انواع این نیازها می باشد و بخش مهمی از سطح کشور را پوشش می دهد. انواع محصولات و خوراک دامی وارداتی از جمله ذرت برزیل ، جو روسیه و آلمان و همچنین سویا آرژانتین در این مجموعه با قیمت ارزان و رقابتی صورت می گیرد. کیفیت بالای محصولات وارداتی دامداران را ملزم می دارد که برای رشد مناسب و پرورش بهتر دام از مزیت و خواص آن بهره ببرند.

علاوه بر محصولات دامی وارداتی ، برخی از خوراک تولید داخل نیز از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند که می توان به یونجه ، جو و تفاله شاره اشاره کرد که از میزان تقاضای بالا برخوردار می باشند. امروزه خریداران به آن دسته از محصولاتی روی آورند که قیمت مناسب تری را دارد که این عامل رقابت تنگاتنگی را بین شرکت های بازرگانی جهت عرضه محصولات را به وجود می آورد.

خواص سبوس گندم چیست؟

فیبر بالا

چربی کمتر

پروتئین زیاد

وجود ویتامین های B و E

دارای منیزیم مناسب

شرکت فروش نهاده های دام و طیور به مرور زمان در سراسر کشور افزایش می یابد. این مجموعه ها برای تامین نیازهای مصرف کنندگان تلاش می کنند. تا در اسرع وقت و ارسال رایگان محصولات خود را به شراسر کشور ارسال نمایند.

خریداران جهت خرید و تامین انواغ خوراک دام می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

خرید عمده کنجاله سویا مرغوب

خرید عمده کنجاله سویا مرغوب

خرید عمده کنجاله سویا مرغوب با کفیت قابل توجهی ، از طریق نمایندگی های معتبر فروش انجام می پذیرد. این خوراکی با قیمت ارزان در سراسر کشور توزیع می شود.

خرید عمده کنجاله سویا مرغوب

کنجاله سویا به صورت مستقیم از دانه های سویا دامی به دست می آید. این خوراکی طی فرایند های متعددی از طریق کارخانه های فعال ، با دستگاههای پیشرفته صورت می گیرد. با استفاده از دانه های سویا مقادیر زیادی روغن سویا به دست می آید. این روغن جهت مصرف خوراک مرغ بسیار حایز اهمیت می باشد. البته بخشی از این روغن نیز در کارخانه های تولیدی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. ضایعات به دست آمده از دانه های سویا ، به عنوان کنجاله سویا در دامداری ها و دامپروری ها با قیمت مناسب عرضه ، سپس مورد مصرف دام و گاو واقع می گردد.

کنجاله سویا بسیار مقوی و با خواص بوده ، مصرف کنندگان معمولا به دلیل افزایش چشمگیر خوراک دام ، از کنجاله سویا به عنوان محصول جایگزین با قیمت مناسب استفاده می کنند. این خوراکی معمولا به صورت مکمل و ترکیبی در جهت تامین نیازهای دام مورد استفاده قرار می گیرد. بخش متعددی از دامداران ، برای پرورش دام و تقویت نیروی جسمانی دام از آن بهره می برند. همچنین قیمت مناسب این محصول ، خریداران را ملزم می دارد که از این خوراکی استفاده نمایند.
جهت خرید و تامین انواع محصولات دامی می توانید با ویرا بازرگانی در ارتباط باشید.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بازار خرید فروش انواع دان آماده

بازار خرید فروش انواع دان آماده

بازار خرید فروش انواع دان آماده مرغ گوشتی ، با کیفیت های مختلفی در بازار ارائه می گردد . بسیار متنوع می باشند و با توجه به قیمت روز ، کیفیت آن به صورت آنلاین قیمت گذاری می شوند.

بازار خرید فروش انواع دان آماده

دان آماده در بسته بندی های مختلفی در مراکز و نمایندگی های فروش به عرضه می رسد. مرغداران با توجه به نیازهای خود اقدام به تهیه و تامین آن می نمایند. این خوراکی دارای ارزش غذایی بالاتری بوده ، مصرف کنندگان با سهولت و بدون دغدغه با تهیه آن می توانند ، طیور باکیفیت گوشتی مطلوبی را پرورش دهند. این محصولات در سطح کشور ، توسط کارخانه ها با توجه به میزان نیازهای مشتریان تولید می شود. دارای سطح کیفی متنوعی نیز می باشند . البته خریداران سعی دارند دان باکیفیت و مغذی را تهیه نمایند. معمولا آن را با ترکیب نمودن با سایر دانه آماده برای مصرف طیور استفاده می نمایند.

دوره تولید و پرورش مرغ محصولات متنوعی باید مورد استفاده قرار گیرد. از جمله آن می توان به کنسانتره ، سویا و ذرت دانه ای اشاره نمود. حجم قابل توجهی از آن در کارخانه های تولید ی به صورت ترکیب شده توزیع می گردد.این مجموعه بازرگانی با تجربه چندین ساله در پخش و توزیع انواع خوراک طیور ، اقدام به توزیع انواع این خوراک آماده در سطح کشور می نماید. با قیمت تمام شده کمتر و پایین تر از کف قیمت های بازار عرضه می دارد.
جهت خرید و اطلاع از قیمت روز انولع مختلف خوراک طیور با ما در ارتباط باشید.
بازرگانی ویرا محصولات را با کیفیت تضمینی و قیمت ارزان در اختیار شما خریداران گرامی قرار خواهد داد .
مشتریان محترم با همراهی این مجموعه بازرگانی قادر به تامین انواع خوراک طیور می باشند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

محل فروش عمده دانه سویا دامی اکراین

محل فروش عمده دانه سویا دامی اکراین

محل فروش عمده دانه سویا دامی اکراین ، به عنوان بهترین نوع دانه سویا در سطح جهان شناخته می شود. با واردات بی رویه این محصول ، در سطح کشور شرکت های مختلفی به عرضه و پخش آن اقدام می نمایند.

محل فروش عمده دانه سویا دامی اکراین

اکراین به عنوان قطب تولید محصولات دامی ، از جمله تولید انبوه دانه سویا معرفی می گردد. با دارا بودن شرایط مساعد تولید سالانه حجم بسیار زیادی از انواع آن محصول را تولید می نماید. با توجه به تولید زیاد با قیمت مناسب به صادرات آن می پردازد. عمده کشورهای جهان جهت تامین نیازهای داخلی ، به خرید و واردات سویا دامی اکراین می پردازند. این محصول با توجه به آب و هوایی مناسب از کیفیت مرغوبی برخوردار بوده ، به عنوان مفید ترین نوع خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرد.

محل فروش خوراک دامی

مصرف دانه سویا برای دام مزایای مختلفی دارد. معمولا پرورش دهندگان دام در مقاطع حساس و در دوران بارداری ، از این محصول به صورت گسترده و مداوم بهره می گیرند. زیرا دارای خواص بسیار زیادی بوده و مصرف آن ، نیازهای موجود در بدن دام را در دوران بارداری برطرف می نماید. برای رشد و تقویت موثر دام بسیار مفید می باشد. سویا دامی از کشورهای بزرگ تولید کننده به سراسر جهان ، از جمله ایران صادر می شود. با توجه به قیمت ارزان و سطح کیفی مرغوب آن خوراکی ، عمده مصرف کنندگان اقدام به خرید آن می نمایند.
خریداران با مراجعه به این مجموعه بازرگانی می توانند انواع خوراک دام و طیور را تهیه نمایند.
جهت خرید و ثبت سفارش محصول با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان با ما در تماس باشید

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خرید توکسین بایندر خوراک دام طیور

خرید توکسین بایندر خوراک دام طیور

توکسین بایندر خوراک دام و طیور به عنوان یک ماده مقوی ، جهت مبارزه با سم موجود در بدن دام و طیور عمل می کنم . همچنین باعث از بین بردن انواع سم می گردد.

خرید توکسین بایندر خوراک دام طیور

دام و طیور برای تقویت و رشد بدن خود به مرغوب ترین انواع خوراکی نیاز دارند ، تا بتوانند نیازهای بدن خود را تامین نمایند. دام و طیور جهت پرورش موثر ، به انواع ماده ضد میکروب و سم نیاز دارند. این ماده می تواند اثرات مثبتی بر روی دام ایجاد نماید. از جمله بهترین انواع ماده ضد سم ، می توان به توکسین بایندر اشاره کرد . مصرف این ماده برای تقویت و رشد مطلوب دام موثر واقع شده ، اثرات نامطلوب موجود در بدن دام و طیور را به کلی از بین می برد . البته به بهبود سلامت دام و محیط آن کمک می نماید.

توکسین بایندر امروزه نقش موثر و اساسی را در پرورش دام و طیور ایجاد می کند . صنایع دام و طیور برای از بین بردن انواع میکروب و سم ، به صورت مداوم و پیوسته از توکسین بایندر به شکل مناسبی استفاده می نمایند. مصرف این ماده جهت رعایت بهداشت نیزموثر واقع می گردد. مصرف این ماده برای صنایع دام توصیه می شود. مصرف کنندگان و دامداران ، برای دارا بودن محیطی امن و سالم ، باید از مواد ضدعفونی جهت پرورش مناسب دام و طیور استفاده نمایند. البته مصرف بیش از حد این مواد می تواند تاثیری منفی ایجاد نماید.
مشتریان محترم برای خرید توکسین بایندر خوراک دام و طیور می توانند با ما در تماس باشند.
جهت تهیه و خرید و اطلاع از قیمت روز توکسین با ما در ارتباط باشید.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خرید فروش دان آماده مرغ گوشتی

خرید فروش دان آماده مرغ گوشتی

خرید و فروش انواع دان آماده با بهترین کیفیت ، در مراکز مختلف معتبر فروش صورت می پذیرد. این محصول برای مصرف انواع مرغ بخصوص مرغ گوشتی بسیار مناسب می باشد.

خرید فروش دان آماده مرغ گوشتی

از جمله بهترین خوراکی طیور دان آماده می باشد. این محصول به شکل های مختلفی در سطح کشور عرضه می شود. البته دان با کیفیت های متفاوتی تولید ، به شکل های مختلفی به فروش می رسد . از جمله ساده ترین خوراکی که در جیره غذایی طیور قرار می گیرد ، جیره آردی بوده که پس از آسیاب شدن در کارخانه ها ، معمولا به صورت بسته بندی و استاندارد شده تولید می شود . حجم فروش آن نیز با توجه به قیمت مناسب و ارزان آن بسیار زیاد می باشد. علاوه بر جیره آردی ، نوعی دیگر از دان مورد مصرف طیور به صورت پلت بوده ، که در مقایسه با جیره آردی از خواص بیشتری برخوردار می باشد.

خرید فروش خوراک مذغ گوشتی

دان آماده طیور در کیفیت های مختلف و با خواصیت متفاوتی تولید می شود . که بیشترین میزان فروش به مرغ های گوشتی اختصاص دارد . مصرف انواع دان و بخصوص دان پلت ، تاثرات موثری را بر روی مرغ گوشتی ایجاد می کند. افزایش چشمگیر گوشت مرغ را شامل می شود. تاثیرات مثبت و بازدهی مناسب استفاده از دان آماده ، مصرف کنندگان را به تهیه مداوم آن موجب می گردد.
صنایع طیور جهت خرید تضمینی انواع دان آماده طیور می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

میزان مصرف کنسانتره در گاوهای خشک آبستن

میزان مصرف کنسانتره در گاوهای خشک آبستن

میزان مصرف کنسانتره در گاوهای خشک آبستن ، باید با نزدیک شدن به دوران شیردهی کاهش یابد. مصرف آن به صورت نرمال و به صورت پراکنده توصیه می شود.

میزان مصرف کنسانتره در گاوهای خشک آبستن

مصرف کنسانتره برای انواع گاو و گوسفند بسیار حایز اهمیت می باشد. این محصول برای تقویت دام و بهبود روند رشد دام مهم بوده ، تاثرات مثبتی را بر روی آن ها ایجاد می نماید. قبل از شیردهی گاو مصرف کنسانتره بسیار مهم می باشد. باید به صورت مداوم این روند ادامه داشته باشد ، تا گاوهای خشک آبستن بتوانند تمام نیازهای موجود در بدن را تامین نمایند. این روند تا قبل از شیردهی اگر به صورت مداوم ادامه یابد. برای افزایش شیردهی و همچنین اشتهای بیشتر گاو موثر واقع می شود.

میزان مصرف خوراک در گاو

روند مصرف کنسانتره برای گاو با نزدیک شدن به دوران شیردهی باید ، کاهش چشمگیری داشته باشد. به ندرت از آن استفاده شود . مصرف سویا و ذرت در این برهه زمانی برای مصرف دام ، می تواند بسیار مهم و اساسی باشد . به ادامه روند تقویت گاو کمک شایانی می نماید . چاقی آن ها را نیز موجب می گردد. این محصول از طریق کارخانه های فعال در سراسر کشور ، طی عمل و فرایند متعدد ، به شکل مطلوب و خواص گوناگون تولید می شود. نمایندگی ها به پخش عمده این محصول باکیفیت می پردازند.
مشتریان محترم برای تهیه کنسانتره و سایر اقلام کشاورزی و دامی می توانند ما را دنبال نمایند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

میزان مصرف کنسانتره در جیره دام

میزان مصرف کنسانتره در جیره دام

آیا مصرف کنسانتره در جیره غذایی دام مناسب می باشد؟ کنسانتره برای مصرف کدام دام ها موثر می باشد؟ چه نکاتی در مصرف کنسانتره دام باید رعایت شود؟

میزان مصرف کنسانتره در جیره دام

بدن دام برای تامین انواع نیازهای موجود ، به خوراک مغذی و پرخواصیت نیاز دارد. مصرف آن تاثیر مطلوبی را بر رشد دام ، بخصوص دام های گوشتی و پرواری ایجاد می نماید. کنسانتره خواص موجود در جو ، گندم ، سویا و دیگر محصولات دامی را دارا می باشد. به عنوان یک مکمل غذایی بسیار مقوی ، برای دام و فصول مختلف سال می باشد. کنسانتره به صورت مداوم باید برای مصرف دام های پرواری استفاده شود. تا علاوه بر رشد مطلوب دام افزایش گوشت آن ها را در پی داشته باشد. صنایع دام و طیور ، معمولا در دوران بازارداری دام ، به صورت گسترده از این خوراکی استفاده می نمایند.


میزان مصرف کنسانتره در جیره دام و تولید آن ، طی مراحل مختلف در کارخانه های به دست می آید
تهیه و تولید آن به صورت کاملا استاندارد و مفید انجام می شود. این عمل توسط کارخانه های تولید فعال صورت می پذیرد. برخی از واسطه ها این محصول را با قیمت بالاتر در سطح کشور عرضه می دارند . صنایع دام و طیور برای تهیه کنسانتره تازه و ارزان قیمت ، می توانند آن را از طریق نمایندگی های فروش خریداری نمایند. خریداران جهت تهیه انواع محصولات و خوراک دام ، می توانند این مجموعه را دنبال نمایند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

پودر هسته خرما خوراکی جایگزین ذرت

پودر هسته خرما خوراکی جایگزین ذرت

پودر هسته خرما خوراکی مناسبی برای جایگزین ذرت بوده ، با قیمت ارزان و آنالیز مناسب تری در مقایسه با ذرت ، جهت تامین نیازهای دامداران بسیار مناسب می باشد.

پودر هسته خرما خوراکی جایگزین ذرت

برخی از محصولات دام و طیور در سطح بازار با توجه به نوسانات قیمت ، مصرف کنندگان را با مشکل تهیه و تامین مواجهه می سازند. هزینه های زیادی را برای مشتریان به بار می آورند. از جمله محصولاتی که با نوسانات قیمت عرضه می گردد ، ذرت بوده و با توجه به در بر داشتن هزینه های زیاد ، برای صنایع دام و طیور ، مشتریان برای جایگزین آن اقدام می نمایند. هسته خرما یک جایگزین مناسب برای ذرت و سایر خوراک دام و طیور می باشد . که به دلیل ارزش غذایی زیاد برای افزایش اشتهای دام ، همچنین شیردهی دام موثر واقع می شود.

هسته خرما در کارخانه های فعال در سطح کشور ، طی مراحل مختلفی به پودر خرما تبدیل می شود. این محصول با دارا بودن ویتامین و خواص ویژه ، به صورت مکمل و ترکیب شده با محصولات دامی ، مورد استفاده و استقبال خریداران واقع می گردد. با استانداردهای موجود و به صورت فله ای و بسته بندی شده به فروش می رسد. این خوراکی با تایید وزرات بهداشت عرضه می شود. مشتریان این محصول با قیمت روز و ارزان را می توانند از مراکز پخش خوراک دام تهیه نمایند.
پودر هسته خرما بهترین جایگزین برای ذرت و سایر اقلام دام تلقی می شود.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خرید کنسانتره گاو گوسفند گوشتی ارزان

خرید کنسانتره گاو گوسفند گوشتی ارزان

خرید کنسانتره گاو و گوسفند گوشتی با قیمت ارزان ، دارای قابلیت پخش و توزیع بیشتری می باشد. اغلت صنایع دام و طیور برای پرورش بهتر دام از آن محصول استفاده می کنند.

خرید کنسانتره گاو گوسفند گوشتی ارزان

با توجه به هزینه سنگین پرورش گاو و گوسفند پرواری و گوشتی ، دامداران سعی دارند از محصولات مقوی و قیمت پایین ، جهت تامین نیازهای دام استفاده کنند. اینکه خوراک دام چه ویژگی هایی داشته باشد ، برای صنایع دام بسیار حایز اهمیت می باشد. واضح است که خریداران و دامداران به دنبال خرید خوراک با قیمت مناسب بوده ، همچنین کیفیت و خواص محصول برای آن ها مهم می باشد. امروزه از جمله محصولات بسیار با ارزش و مقوی ، جهت پرورش و افزایش گوشت دام محصولات مکمل می باشند.

خرید خوراک گوسفند ارزان

خرید خوراک و محصولات مکمل و ترکیب شده با قیمت مناسب ، از طریق نمایندگی ها و مراکز فروش صورت می گیرد. علاوه بر قیمت ارزان از خاصیت مرغوب ، سطح کیفی بالاتری برخوردار می باشند. که به صورت عمده و مستقیم انجام می گیرد. بخش زیادی از این محصولات وارداتی می باشند. این خوراکی در کارخانه های مجهز و دارای دستگاههای پیشرفته ، طی مراحل و فرایندهای متعددی به دست می آید. این خوراکی برای تقویت و افزایش گوشت دام ، همچنین دوران بارداری دام بسیارحایز اهمیت می باشد.
خریداران محترم برای تهیه و خرید خوراک و محصولات دامی می توانند این مجموعه را دنبال کنند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.