فروش فوری کنجاله سویا برزیل

فروش فوری کنجاله سویا برزیل

فروش فوری کنجاله سویا برزیل توسط مجموعه های بازرگانی مختلفی در سطح کشور انجام می پذیرد. این محصول با کیفیت بالا و قیمت رقابتی توسط مجموعه بازرگانی ویرا به شرط تخلیه صورت می گیرد.

خوراک دام

این محصول بهترین و مرغوب ترین نوع خوراک دام وارداتی محسوب می شود. که در بین دامداران و خریداران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. کشور های متعددی در زمینه تولید و صادرات این محصول به رقابت می پردازند. اولین و بزرگترین کشورها در این زمینه می توان به کشور برزیل اشاره نمود. که منبع تولید و آغازگر صادرات این خوراکی به سایر کشورهای جهان می باشد. کشور برزیل با دارا بودن بیشتر میزان وسعت و زمین های مناسب نقش بسزایی را در تامین نیازهای جهانی ایجاد می کند. این محصول با دارا بودن ارزش غذایی بالا و خواص مطلوب مورد توجه خریداران واقع می گردد.

کشور های مختلفی از جمله ایران به دلیل نداشتن منابع کافی اقدام به واردات بی رویه کنجاله سویا از کشور برزیل می نمایند. قیمت مناسب و ارزش غذایی بالا ، خریداران را ملزم می دارد که برای پرورش دام های سبک و سنگین از این محصول استفاده کنند. برای صرفه جویی در هزینه معمولا این محصول را با ترکیب سایر نهاده ها برای مصرف دام استفاده می کنند. با توجه به واردات زیاد و رقابت بین شرکت های بازرگانی این محصول با قیمت مناسب و ارزان به دست مصرف کنندگان می رسد.

خواص کنجاله سویا …

وجود املاح معدنی ضروری

بیشترین میزان پروتئین در بین نهاده های دام

وجود ویتامین های مختلف

دارا بودن منیزیم و آهن

پرورش انبوه گوشت دام

قابلیت هضم بسیار آسان

فروش فوری کنجاله سویا برزیل سهولت تامین آن از سوی خریداران را در بر می گیرد. خریداران جهت خرید انواع این محصولات می توانند ما مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه با چه کیفیتی انجام می شود؟ آیا سویا داخلی کرمانشاه قادر به تامین نیازهای دامداران می باشد؟ چرا مصرف سالانه این محصول در کشور نسبت به سایر کشورها بیشتر می باشد؟

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه

کنجاله سویا با استفاده از دانه های روغنی سویا به دست می آید. طی عملیات روغن کشی ، مقادیری از ضایعات دانه سویا به دست می آید که به عنوان کنجاله سویا برای مصرف دام استفاده می شود و از کیفیت و تغذیه مناسبی برخوردار می باشد. مناطق مختلفی در سطح کشور به فعالیت در زمینه تولید کنجاله سویا می پردازند. که از جمله آن می توان به کرمانشاه اشاره نمود. با توجه به موقعیت مناسب و ظرفیت بالا نقش موثری را در تهیه و تامین این محصول ایجاد می نماید. این خوراکی با قیمت مناسب و ارزان تهیه می شود که در فصول مختلف سال برای دام های پرواری و شیر ده بسیار کاربری می باشد.

علاوه بر کنجاله سویا داخلی ، بخشی از این محصول به صورت وارداتی در جهت تامین و برطرف نمودن نیازهای داخلی انجام می شود. کشور برزیل به عنوان بزرگترین تولید کننده در این زمینه معرفی می شود و تا حدودی نیازهای خریداران را تامین می نماید. به دلیل جبران کمبودهای داخلی سعی در واردات انواع خوراک دام از کشور برزیل می نماییم. امروزه به دلیل کمبود بارش و عدم علاقه کشاورزان برای تولید خوراک دام ، جهت کمبود این نیازها اقدام به واردات بی رویه از کشورهای مختلف جهان می نماییم .تاثیر مصرف کنجاله سویا بر روی دام ؟

افزایش شیر دهی دام

دارا بودن انواع ویتامین

پرورش مناسب انواع دام های سبک و سنگین

مشتریان محترم جهت فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش کنجاله برای خوراک دام سبک و سنگین

فروش کنجاله برای خوراک دام سبک و سنگین

فروش کنجاله برای خوراک دام سبک و سنگین توسط چه شرکت هایی انجام می شود؟ آیا از تولید کنجاله برای خوراک دام رضایت دارید؟ آیا این محصول با قیمت مناسبی عرضه می شود؟ دلیل عرضه بیشتر این خوراکی چیست؟

فروش کنجاله برای خوراک دام سبک و سنگین

کنجاله سویا و کلزا به عنوان بهترین خوراک برای مصارف دام به شدت توصیه می شود. این خوراکی برای رشد و پرورش دام های پرواری و شیر ده بسیار مناسب و کاربری می باشند. مصارف سرانه این خوراکی در سطح کشور رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. زیرا با توجه به کیفیت و میزان تاثیر کنجاله بر روی دام های سبک و سنگین ، شاهد عرضه بیشتر این محصول می باشیم. کنجاله سویا و کنجاله کلزا به عنوان دو نمونه از این خوراکی به شدت برای مصرف دام توصیه می شود. عمده این خوراکی در سطح کشور و پس از روغن گیری به دست می آید. تفاله به دست آمده از دانه های روغنی سویا به عنوان کنجاله به بازار عرضه می شود.

به دلیل جنگ روسیه و اوکراین قیمت غلات و اقلام دامی رشد قابل توجهی را تجربه کردند. این عامل موجب عدم دسترسی دامداران به خرید کنجاله می باشد. که البته افزایش قیمت خوراک دام نیز دلیلی بر عدم خرید و عدم توانایی از سوی مصرف کنندگان می باشد. کنجاله یک منبع بسیار مغذی و قوی برای رشد جسمی دام محسوب می شود. از این جهت خریداران سعی دارند که از آن به عنوان یک جیره غذایی مطمئن استفاده نمایند. این محصول به دو طرق مختلف رسمی و غیر رسمی از نمایندگی ها و شرکت های تولیدی به بازار عرضه می گردد.

کنجاله کلزا چه ویژگی هایی دارد؟

منبع پروتئین برای دام

افزایش وزن دام و بره

دارای فسفر زیاد

سرشار از مواد معدنی

بهترین مکمل برای جیره غذایی دام

دارای کلسیم مناسب برای رشد دام

خریداران محترم جهت خرید و فروش کنجاله برای خوراک دام سبک و سنگین می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خریدکنجاله کلزا برای دام و طیور

خریدکنجاله کلزا برای دام و طیور

بسیاری از پرورش ‌دهندگان دام و طیور به‌ جهت کاهش هزینه‌ های ناشی از پرورش دام با توجه به افزایش قیمت روزانه خوراک مانند گندم ، جو ، ذرت و سویا ، خریدکنجاله کلزا برای دام و طیور خود را آغاز نمودند .
کنجاله کلزا یکی از ارزان ‌ترین انواع کنجاله‌ ها در بازار خوراک دام و طیور می ‌باشد که با توجه به ترکیبات متنوعی که دارد به جهت ایجاد تنوع در جیره ، به رشد بهتر دام و طیور بسیار کمک می ‌نماید .

در این نوشته می ‌خواهیم شما را با کنجاله کلزا و انواع مختلف این محصول وهمچنین ترکیبات و خواص آن بیشتر آشنا کنیم . در پایان مرکز معتبر تامین کنجاله کلزا در داخل کشور را به شما معرفی خواهیم نمود که شما می ‌توانید همه ‌روزه کنجاله کلزا را در انواع مختلف با تضمین کیفیت و امکان مرجوعی محصول در سراسر کشور با ارزان‌ ترین قیمت از طریق این مرکز دریافت نمایید .
کنجاله کلزا به ‌عنوان جایگزین و مکمل در تغذیه روزانه انواع دام و طیور و پرندگان قابل ‌استفاده می ‌باشد .
اگرچه استفاده از این محصول در جیره روزانه دارای محدودیت‌هایی نیز می ‌باشد که به آن خواهیم پرداخت . شما می ‌توانید با درصدی مناسب از این محصول در جیره روزانه دام‌ های خود استفاده نموده و از خواص آن نیز بهره ‌مند شوید .

کنجاله کلزا و کاربرد آن در جیره

کلزا یا کانولا دانه روغنی می‌ باشد که از آن برای تولید روغن استفاده می ‌گردد .
پس ‌از روغن گیری از دانه ‌های روغنی در کارخانه ‌های تولید روغن ، بازمانده و باقی ‌مانده جامد آن با نام کنجاله تولید می ‌شود که به ‌جهت جلوگیری از دورریز شدن محصول و اسراف ، در جیره دام و طیور مورد استفاده قرار می ‌گیرد .
ترکیبات متنوع و خواص بی ‌نظیر ازجمله ویژگی ‌های مهم کنجاله کلزا می ‌باشد .
کنجاله کلزا یکی از ارزان ‌قیمت ‌ترین انواع کنجاله در بازار خوراک دام و طیور می ‌باشد .
کنجاله هایی مانند کنجاله سویا ، کنجاله ذرت ، کنجاله آفتابگردان  و کنجاله پنبه ‌دانه از دیگر انواع کنجاله های جایگزین در جیره روزانه دام و طیور می ‌باشند .
کنجاله‌کلزا در دو نوع مختلف در کارخانه ‌ها تولید می ‌شود :

 1. کنجاله کلزا پرک
 2. کنجاله کلزا پلت

هر کدام از این انواع کنجاله را می ‌توانید همه‌ روزه از واحد فروش بازرگانی ویرا با ارزان‌ ترین قیمت و کیفیت تضمینی خریداری نمایید .
عوامل متعددی بر قیمت روز این کنجاله ‌ها تأثیرگذار می ‌باشد که از جمله این موارد می ‌توان به کیفیت محصول اشاره نمود .
هر اندازه محصول با کیفیت‌تر و مرغوب‌تر باشد ، قیمت آن نیز در بازار بالاتر خواهد بود .
شما می ‌توانید از این محصول به ‌عنوان جایگزین و مکمل در جیره روزانه دام و طیور گوشتی ، شیری و تخم‌ گذار خود استفاده نمایید .

آشنایی بیشتر با کنجاله کلزا

کنجاله کلزا در انواع پرک و پلت قابل ‌استفاده در جیره روزانه دام و طیور می ‌باشد .
این محصول در تغذیه انواع دام ها از جمله گاو شیری ، گاو گوشتی ، گوسفند ، انواع طیور پرورشی ، بره ، میش ، اسب و سایر پرندگان قابل ‌استفاده است .

کنجاله کلزا با تامین بخشی از پروتئین ، انرژی و چربی روزانه بدن به فعالیت و رشد بهتر کمک می ‌نماید .
اگر چه استفاده از این کنجاله در جیره روزانه طیور دارای محدودیت‌ه ایی نیز می ‌باشد .
همان‌طور که می ‌دانید استفاده مناسب از یک محصول ، سبب بهره ‌مندی بهتر از خواص آن می ‌شود و در مقابل آن استفاده بیش ‌از اندازه یا استفاده‌ی کم و نا مناسب از یک خوراک در جیره می ‌تواند سبب بروز انواع اختلالات و مشکلات در رشد و پرورش دام و طیور شود .
کنجاله کلزا دارای ترکیبات متنوعی می ‌باشد و از خواص مرغوبی نیز بهره‌ مند است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . اما نکته مهم در این محصول ، استفاده مناسب و کاربردی آن با درصد مناسب در جیره روزانه می ‌باشد که باید بسیار در آن دقت نمود .

ترکیبات و خواص کنجاله‌کلزا مرغوب

ترکیبات کنجاله کلزا مرغوب و ممتاز را به این صورت می ‌توان معرفی نمود :

 1. پروتئین
 2. انرژی
 3. چربی
 4. اسیدآمینه
 5. فیبر
 6. ویتامین

این ترکیبات می‌ تواند خواصی ویژه‌ای را به‌ همراه داشته باشد ازجمله :

 • کمک به افزایش میزان تولید شیر
 • کمک به افزایش میزان تولید گوشت
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها
 • ایجاد تنوع در جیره
 • کمک به حفظ موجودی انبار
 • سهولت دسترسی خرید و استفاده از محصول .

حال قضاوت با شما عزیزان می ‌باشد که آیا خرید کنجاله با این ترکیبات و خواص نمی ‌تواند تضمین‌ کننده‌ی رشد بهتر و تولید محصول مرغوب ‌تر باشد ؟
بدون ‌شک استفاده از کنجاله کلزای مرغوب و ممتاز با درصد مناسب در جیره می‌ تواند به رشد بهتر و پرورش بهتر دام و طیور و پرندگان پرورشی شما بسیار کمک نماید .
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت روز و خرید محصول با واحد فروش در ارتباط باشید .

خریدکنجاله کلزا برای دام و طیور

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین انواع خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا

خرید کنجاله کلزا برای دام و طیور

خرید کنجاله کلزا برای دام و طیور

امروزه کنجاله‌ ها یکی از پرطرف ‌دارترین انواع خوراک در بین پرورش ‌دهندگان دام و طیور می ‌باشند . خرید کنجاله کلزا برای دام و طیور و همچنین خرید سایر انواع کنجاله‌ها مانند کنجاله سویا ، کنجاله ذرت ، کنجاله پنبه ‌دانه ، کنجاله آفتاب‌گردان و …  یکی از راهکارهای مهم جهت صرفه‌ جویی در هزینه ‌ها می ‌باشد .
همان‌ طور که می ‌دانید هزینه‌های بسیار زیادی از پرورش دام و طیور را تامین خوراک به خود اختصاص می ‌دهد .
بنابراین خرید خوراک ارزان ‌قیمت و با کیفیت همواره از دغدغه‌های دامداران و دامپروران و پرورش‌ دهندگان طیور می‌ باشد .

استفاده از کنجاله کلزا یکی از راهکارهای مناسب برای پایان دادن به این دغدغه است.
شما می ‌توانید با خرید و استفاده از کنجاله کلزا به ‌عنوان جایگزین یا مکمل در جیره روزانه دام و طیور خود از خواص آن بهره‌ مند شده و در کنار آن نیز هزینه کمتری را بپردازید .
قیمت مناسب کنجاله کلزا سبب شده ‌است تا این محصول در بین انواع پرورش ‌دهندگان دام و طیور یکی از پرطرفدارترین انواع کنجاله باشد .
این محصول قابل ‌استفاده در جیره انواع دام و طیور سبک و سنگین بوده و می ‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن به مواد مورد نیاز رشد را به‌ خوبی تامین نماید .

استفاده از کنجاله کلزا در تغذیه دام و طیور

بسیاری از پرورش ‌دهندگان دام و طیور از کنجاله کلزا به ‌عنوان خوراکی جایگزین و مکمل استفاده می ‌نمایند .
کلزا دانه روغنی می باشد که پس‌ از فرآیند روغن گیری از آن ، کنجاله کلزا به دست می ‌آید .
کنجاله کلزا قابل ‌استفاده در تغذیه روزانه دام و طیور می ‌باشد و می‌ تواند در رشد و پرورش آن‌ها تأثیرات مثبتی را به‌ همراه داشته باشد .
شما می ‌توانید کنجاله کلزا را در دو نوع پرک و پلت از بازرگانی ویرا ، مرکز تامین خوراک دام و طیور خریداری نمایید .
مجموعه ما همواره در تلاش است تا محصول مورد نیاز شما خریداران را با تامین مستقیم از بنادر و تولید کنندگان داخلی با کیفیت تضمینی و قیمت‌های بسیار مناسب به سراسر کشور ارسال نماید .

شما می ‌توانید از کنجاله کلزا به‌ع نوان جیره روزانه دام و طیور خود استفاده نموده و از خواص ویژه آن نیز بهره ‌مند شوید .
کنجاله کلزا از ترکیبات متنوعی برخوردار است و این ترکیبات سبب شده‌ است تا محصول از ارزش غذایی بالایی برخوردار باشد .
این کنجاله علاوه ‌بر این ‌که می ‌تواند جایگزین مناسبی برای محصولاتی مانند سویا و سایر انواع کنجاله ‌ها و حتی پودر ماهی باشد ، می ‌تواند به ‌صورت ترکیب با بعضی از خوراک نیز در جیره مورد استفاده قرار گیرد .
کنجاله کلزای مرغوب و ممتاز دارای درصد پروتئین بالا به همراه چربی و انرژی و فیبر می ‌باشد .

ترکیبات و خواص کنجاله‌کلزا

کنجاله کلزا از ترکیبات متنوعی برخوردار است .
این ترکیبات شامل : 1. پروتئین 2. انرژی 3. چربی 4. اسیدآمینه‌ها 5. فیبر 6. ویتامین می ‌باشد .
با توجه به این ترکیبات می ‌توان گفت که این کنجاله از خواص متنوعی نیز برخوردار خواهد بود .
شما می ‌توانید این محصول را در جیره روزانه انواع دام و طیور گوشتی و شیری و پرواری و تخم‌گذار خود استفاده نمایید .

از مهم‌ترین خواص کنجاله کلزا می ‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. کمک به افزایش تولید میزان شیر
 2. کمک به افزایش تولید میزان گوشت در دام و طیور
 3. کمک به ارتقای کیفیت محصولات تولیدی مانند گوشت ، شیر و تخم‌ مرغ
 4. ایجاد تنوع در جیره
 5. صرفه ‌جویی در هزینه‌ ها

البته توجه داشته باشید که کنجاله کلزا دارای محدودیت‌هایی نیز در استفاده می‌باشد .

استفاده بیش ‌از اندازه از این محصول می ‌تواند سبب بروز انواع مشکلات و اختلالات در رشد و تولید محصولات گردد ؛ بنابراین بهترین راهکار استفاده مراجعه به متخصص جیره نویسی دام و طیور و استفاده مناسب از این محصول در جیره روزانه می ‌باشد .
این محصول را می ‌توانید با درصدی مناسب در جیره انواع دام و طیور خود استفاده نمایید .
تهیه ی خوراک مقوی و مناسب از لازمه های پرورش مناسب دام و طیور می باشد و اگر می خواهید تا از خوراکی بهداشتی و مطمئن استفاده نمایید پیشنهاد ما خرید از بازرگانی ویرا می باشد .

خرید کنجاله کلزا برای دام و طیور

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین انواع خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا

خرید سویا و کنجاله سویا ارزان ‌قیمت

خرید سویا و کنجاله سویا ارزان ‌قیمت

خرید سویا و کنجاله سویا ارزان ‌قیمت برای خوراک دام و طیور از مراکز متنوعی امکان‌پذیر می‌باشد .
سویا و کنجاله سویا در چندین نوع تولید و در بازار خوراک دام موجود و بفروش می‌رسد .
برای خرید سویا و کنجاله سویا وارداتی از کدام مراکز می‌توان اقدام نمود ؟
خواص و ترکیبات سویا و کنجاله سویا برای دام و طیور چگونه است ؟
از این محصول درجیره‌ی کدام دام و طیور می‌توان استفاده نمود ؟
مرکز معتبر فروش کنجاله سویا و سویا ارزان ‌قیمت در داخل کدام می‌باشد ؟

جهت آشنایی بیشتر با سویا و کنجاله سویا و همچنین مرکز معتبر فروش این محصولات در داخل با کیفیت‌های تضمینی و قیمت بسیار مناسب در انواع وارداتی و تولیدی داخل با ما همراه باشید .

سویا و کنجاله‌سویا در تغذیه دام و طیور

سویا و کنجاله سویا یکی از مرغوب‌ترین انواع خوراک در تغذیه دام‌ها می‌باشد .
سویایکی از اصلی‌ترین و باارزش‌ترین محصول از نظر ارزش غذایی در جیره دام است .
سویا ، نوعی دانه‌ی روغنی می‌باشد که به‌عنوان خوراک اصلی در کنار ذرت ، گندم و جو قابلیت استفاده در جیره انواع دام را دارد .
دانه سویا منبعی غنی از پروتئین می‌باشد .
بدن برای رشد بهتر و تولید محصول مرغوب و باکیفیت‌تر نیاز به پروتئین دارد .
دانه سویا با درصد پروتئین بالا می‌تواند به‌خوبی نیاز روزانه بدن به پروتئین را تامین نماید .
پس‌از فرآیند روغن گیری از دانه‌های روغنی سویا ، فرآورده جانبی تولید می‌شود که به آن کنجاله سویا می‌گوید .
انواع  کنجاله‌ها و تفاله‌ها به‌عنوان جایگزین در جیره دام قابلیت استفاده را دارند .
کنجاله سویا در ترکیبات دانه سویا را با درصد پائین‌تر در خود موجود دارد ؛ یکی از مزیت‌های کنجاله نسبت ‌به دانه سویا قیمت مناسب و به ‌صرفه‌ی محصول می‌باشد .
جهت آشنایی بهتر با ترکیبات و خواص سویا و کنجاله سویا با ما همراه باشید .

انواع مختلف سویا و کنجاله‌سویا

دانه روغنی سویا اگرچه در داخل کشور نیز تولید می‌شود ، اما به دلیل حجم تقاضای محصول و تنظیم بازار ، واردات آن از کشورهای مختلفی نیز انجام می‌گیرد .
کشورهای مختلفی مانند برزیل و آرژانتین از بزرگ‌ترین تولید کنندگان سویا در جهان می‌باشند .
واردات انواع نهاده‌های دامی از کشورهایی مانند آرژانتین ، برزیل ، روسیه و اوکراین به ایران همه‌ ساله انجام می‌گیرد .
یکی از محصولاتی که همه ‌ساله از این کشورها وارد می ‌شود، سویا و کنجاله سویا می‌باشد .
استفاده از سویا و کنجاله سویا در تغذیه دام به‌ جهت ترکیبات متنوع ، خواص بسیار را نیز به همراه دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

سویا در انواع وارداتی و تولید داخل در بازار خوراک دام و طیور قابل خرید و استفاده در جیره است .
کنجاله سویا نیز علاوه بر وارداتی و تولید داخل بودن در سه نوع مختلف با توجه به شکلی تولید محصول موجود می‌باشد .
انواع کنجاله سویا موجود در بازار عبارتند از :

 1. کنجاله سویا پرک
 2. کنجاله سویا پلت
 3. کنجاله‌سویا فشنگی

کنجاله پرک مناسب برای انواع آبزیان می ‌باشد .
شما می‌توانید از کنجاله پلت یا صفحه‌ای سویا در مراکز دامداری و دام‌پروری خود استفاده نمایید .
با توجه به نوع دام و سن آن‌ها می‌ توانید کنجاله مناسب را انتخاب و در جیره مورد استفاده قرار دهید.

خواص و ترکیبات کنجاله‌سویا

کنجاله سویا از دانه‌های روغنی سویا به دست می‌آیند .
دانه سویا منبع غنی از پروتئین و انرژی می‌باشد که می‌تواند بخشی زیادی از نیاز روزانه بدن به پروتئین و انرژی را به‌خوبی تامین نماید .
کنجاله اگر با کیفیت مرغوبی تولید شود بسیار برای دام و طیور دارای خاصیت‌های مفیدی خواهد بود .
از مهم‌ترین ترکیبات کنجاله سویا می‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. پروتئین
 2. انرژی
 3. مواد و املاح معدنی مختلف
 4. ویتامین
 5. چربی
 6. آمینو اسیدها

کنجاله سویا دارای مواد و املاح معدنی مختلف از جمله آهن ، کلسیم ، فسفر و منیزیم می‌باشد .
به‌جهت کارایی و عملکرد بهتر محصول درجیره بهتر است تا آن را به ‌صورت ترکیب با ذرت در جیره دام استفاده نمایید .
محصول اگر در شرایطی مناسب تولید شود و دارای کیفیت ممتاز باشد خواص بسیاری را برای دام و طیور به‌همراه خواهد داشت .
از مهم‌ترین خواص کنجاله سویا می‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. کمک به رشد بهتری دام و طیور
 2. کمک به افزایش مناسب وزن و وزن گیری مناسب در دام و طیور
 3. افزایش میزان تولید شیر در دام‌های شیرده
 4. صرفه‌جویی در هزینه‌ها به جهت قیمت مناسب

قیمت و نرخ روز سویا و کنجاله سویا

قیمت روز سویا و کنجاله سویا به عوامل متعددی بستگی دارد .
از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت محصول که شما می‌توانید با توجه به این عوامل محصول را با کیفیت و قیمت مناسبی خریداری نمایید می‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1.  وارداتی یا داخلی بودن محصول : محصولات وارداتی اغلب به‌جهت دارا بودن هزینه‌های گمرک و همچنین بالا بودن نرخ ارز قیمت بالاتری نیز دارند .
 2.  کیفیت محصول : هراندازه محصول دارای کیفیت مرغوب و ممتازی باشد، برای خرید آن باید هزینه‌های بالاتری نیز سرد شود .
 3.  تناژ خرید : شما با افزایش میزان خرید خود می‌توانید محصول را با قیمت‌های پایین‌تری از فروشنده نیز خریداری نمایید .
 4. 4.       نرخ روز ارز : گفتیم که محصولات وارداتی قیمت آن‌ها به نرخ ارز نیز بستگی دارد و شما می‌توانید محصول را زمانی‌که قیمت‌های ارز در بازار پایین‌تر است با قیمت‌های مناسب‌تری خریداری نمایید .
 5. مرکز موردنظر برای خرید محصول : شما می‌توانید کنجاله سویا و سویا را با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب همه‌روزه از بازرگانی ویرا خریداری نمایید ، این مرکز با تامین محصول همواره در جهت حمایت از پرورش‌دهندگان دام و طیور محصول را با کیفیت تضمینی و قیمت‌های بسیار ارزان به سراسر کشور ارسال می‌نماید .

خرید سویا و کنجاله سویا ارزان ‌قیمت

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین انواع خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا

خرید کنجاله کلزا خوراک دام و طیور

خرید کنجاله کلزا خوراک دام و طیور

خرید کنجاله کلزا خوراک دام و طیور از چه مراکزی امکان‌پذیر می‌باشد ؟
قیمت و نرخ روز کنجاله کلزا در بازار خوراک دام و طیور چگونه است ؟
کنجاله کلزا در چند نوع تولید و عوامل مؤثر بر قیمت روز محصول کدام‌ها می‌باشند ؟
کنجاله کلزای مرغوب و ممتاز دارای چه خواص و ویژگی‌هایی می‌باشد ؟
نحوه استفاده و چگونگی کاربرد این محصول در جیره انواع دام و طیور چگونه می‌باشد ؟
خواص کنجاله کلزا برای دام و طیور چیست ؟
ترکیبات و ویژگی‌های کنجاله کلزا شامل چه موادی می‌شوند ؟
محدودیت‌های استفاده از کنجاله کلزا در جیره دام و طیور و پرندگان چگونه می‌باشد ؟
مرکز معتبر خرید کنجاله کلزا خوراک دام با کیفیت ممتاز و ارزان کدام است ؟

کنجاله‌کلزا چیست ؟

کنجاله‌ها و تفاله‌ها در سال‌های اخیر به‌عنوان خوراکی جایگزین و مکمل در جیره دام و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرند .
با توجه به کاهش بارندگی‌ها ، افزایشی قیمتی علوفه‌ها و همچنین افزایش خوراک اصلی دام مانند گندم ، ذرت ، سویا و جو استفاده از خوراک جایگزین مانند تفاله و کنجاله در بین پرورش‌دهندگان دام بیش‌از پیش افزایش یافته‌است .
با توجه به این‌که بیش‌از شصت درصد هزینه‌های مربوط به پرورش دام و طیور را خرید خوراک جهت تامین تغذیه برای دام را شامل می‌شود استفاده از خوراک ارزان‌قیمت و جایگزین یکی از راه‌های صرفه‌جویی در هزینه‌ها و تولید محصول ارزان‌قیمت می‌باشد .
کنجاله به باقی‌مانده محصولی گفته می‌شود که پس‌از فرایند آب‌گیری یا روغن گیری از دانه‌های روغنی بدست می‌آید .
پس‌از فرایند استخراج روغن از دانه روغنی کلزا ، محصولی جانبی نیز به دست می‌آید که به آن کنجاله کلزا گفته می‌شود .

علاوه‌بر کنجاله کلزا کنجاله هایی دیگری نیز در بازار خوراک دام برای تغذیه وجود دارد .
یکی از جمله معروف‌ترین کنجاله‌ها کنجاله سویا می‌باشد .
باقی‌مانده جامدی که  پس‌از فرآیند آب‌گیری از موادی مانند میوه و مرکبات ، چغندرقند ، سیب ، انواع سبزیجات و …  باقی می‌ماند ، تفاله نامیده می‌شود .
استفاده از انواع تفاله‌ها و کنجاله‌ها در صورت دارا بودن کیفیت مرغوب علاوه‌بر کاهش هزینه‌ها می‌تواند در ایجاد تنوعی جیره ،  رشد بهتر ، افزایش وزن و تولید محصول مرغوب نیز بسیار تاثیرگذار باشد .
کلزا یا کانولا دانه روغنی است .
پس ‌از فرآیند روغن گیری از کانولا محصول به‌دست‌آمده کنجاله کلزا نامیده می شود .
شما می‌توانید از کنجاله کلزا در جیره انواع دام و طیور و پرندگان خود با درصدهای مناسب استفاده نمایید .

انواع مختلف کنجاله کلزا در بازار خوراک دام و طیور

کنجاله کلزا در بازار خوراک دام و طیور در دو نوع مختلف با توجه به نحوه ی تولید موجود می‌باشد :

 1.  کنجاله کلزای پرک
 2. کنجاله کلزای پلت

هر کدام از این کنجاله‌ها می تواند درجیره‌ی انواع دام‌ها و طیور مورد استفاده قرار‌گیرد .
شما می‌توانید با در نظر گرفتن عوامل مختلفی محصول مناسب را انتخاب و در جیره مورد استفاده قرار دهید .
از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر انتخاب نوع پرک یا پلت کلزا می‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. نوع دام و طیور موردنظر
 2. سن دام و طیور
 3. جیره روزانه دام و طیور .

کنجاله کلزا می‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن به مواد مورد نیاز رشد را به‌خوبی تامین نماید .
در ادامه ما به بیان ترکیبات و خواص کنجاله کلزا در جیره دام و طیور اشاره‌ای خواهیم داشت.
 استفاده از خوراک جایگزین و مکمل به‌شرط دارا بودن کیفیت مرغوب می‌تواند در کنار صرفه‌جویی در هزینه‌ها به ایجاد تنوع در جیره نیز بسیار کمک نماید .
کنجاله کلزا در صورت دارا بودن کیفیت مرغوب می‌تواند بسیار تاثیرگذار در جیره دام‌ها باشد .

ترکیبات کنجاله‌کلزا

ترکیبات و خواص یکی از عوامل مؤثر بر قیمت محصول می‌باشد .
هر اندازه محصول از ترکیبات متنوع و خواص مرغوبی برخوردار باشد ، برای خرید باید قیمت بالاتری بپردازید .
کنجاله کلزا محصولی با خواصی متنوع برای دام‌های شیری و گوشتی و انواع طیور گوشتی و تخم‌گذار نیز می‌باشد .
از ترکیبات متنوع این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره داشت :

 1. انرژی
 2. چربی
 3. پروتئین
 4. فیبر
 5. اسیدآمینه
 6. ویتامین

خواص کنجاله کلزا

استفاده از کنجاله کلزا با درصد مناسب در جیره دام یا طیور می‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن به این مواد را تامین نماید .
وجود پروتئین بیش‌از 30 درصدی در این محصول می‌تواند در رشد بهتر دام تاثیرگذار باشد .
انرژی موجود در کلزا از انرژی موجود در سویا کمتر می‌باشد چرا که فیبر این محصول بالا و پروتئین کمتری نیز دارد .
همچنین محصول فاقد کلسترول می‌باشد چراکه از اسیدهای چرب غیراشباع برخوردار است .
از مهم‌ترین خواص تفاله کنجاله کلزا می‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. افزایش تولید میزان شیر در دام‌های شیرده
 2. کمک به وزن گیری مناسب در دام و طیور گوشتی
 3. ایجاد تنوع در جیره
 4. کمک به حفظ موجودی انبار
 5. قیمت مناسب و ارزان

استفاده از کنجاله کلزا در جیره دام و طیور

شما می‌توانید از کنجاله کلزا به‌عنوان مکمل و یا جایگزین در جیره استفاده نمایید .
کنجاله کلزا می‌تواند جایگزین مناسبی برای پودر ماهی و یا کنجاله پنبه‌دانه و حتی سویا نیز باشد .
این محصول با ترکیبات متنوع می‌تواند در رشد بهتر دام تاثیرگذار باشد .
شما می‌توانید با درصد مناسب از این محصول در جیره استفاده نمایید .
استفاده از کنجاله کلزا محدودیت‌هایی نیز دارد که باید در هنگام استفاده به آن توجه شود .
این محصول در جیره انواعی دام‌هایی مانند گاو و گوسفندی شیری و پرواری و همچنین طیور پرورشی قابل‌استفاده می‌باشد .
برای اطلاع از قیمت روز محصول و خرید محصول از یک مرکز معتبر می‌توانید از طریق واحدی فروش بازرگانی ویرا اقدام به خرید و تهیه محصول نمایید .

خرید کنجاله کلزا خوراک دام و طیور

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین انواع خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا

نرخ روز کنجاله سویا

نرخ روز کنجاله سویا

کنجاله محصول روغن گیری شده ، باقی‌مانده و پسماندهای جامدی است که پس‌از روغن گیری از دانه‌های روغنی به دست می‌آید . به عنوان مثال به بازمانده حاصل از فشرده شدن ، به‌ جهت گرفتن آب یا روغن دانه‌هایی مانند ذرت ، پنبه ‌دانه ، کلزا ، کنجد و سویا کنجاله گفته می‌شود . کنجاله سویا به محصول روغن گیری از دانه های روغنی سویا گفته می‌شود که به‌عنوان خوراک در تغذیه دام و طیور قابل ‌استفاده می‌باشد . نرخ روز کنجاله سویا و سایر انواع کنجاله را همه ‌روزه می‌توانید از شرکت بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور تهیه نمایید .

بسیاری از پرورش‌دهندگان دام و طیور از کنجاله سویا به‌عنوان جایگزین خوراک اصلی در جیره استفاده می‌کنند .
کنجاله‌ها به نسبت خوراک اصلی مانند جو ، دانه سویا ، گندم و ذرت قیمت بسیار مناسب‌تری دارند و برای کاهش هزینه‌های پرورش دام و طیور بسیار مناسب می‌باشد .

کاربرد کنجاله در جیره دام و طیور

کنجاله در جیره دام و طیور در انواع مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد .
از معروف‌ترین کنجاله‌های بکار برده شده در جیره دام و طیور می‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. کنجاله سویا
 2. کنجاله پنبه ‌دانه
 3. کنجاله کلزا
 4. کنجاله ذرت
 5. کنجاله آفتابگردان
 6. کنجاله کنجد
 7. کنجاله جوانه ذرت

هر کدام از انواع کنجاله دارای خواص و ترکیبات متفاوتی می‌باشند .
این کنجاله ها با درصدهای مختلفی در جیره مورد استفاده قرار می‌گیرند .
هر کدام از انواع کنجاله را می‌توانید با توجه به نوع محصول ، ترکیبات و خواص آن و همچنین نوع دام و طیور و سن آنان در جیره استفاده نمایید .

کنجاله‌ها در انواع : 1. پرک 2. پلت و 3. فشنگی ، در کارخانه‌های تولید خوراک دام و طیور تولید می‌شوند .
اغلب کنجاله‌ها دردو  نوع تولید داخلی و وارداتی در بازار خوراک دام و طیور قابل خرید می‌باشد.
کنجاله‌ها به ‌طور مشترک دارای پروتئین مفید برای تغذیه دام‌ها گوشتی و شیری و طیور گوشتی و تخم‌گذار می‌باشد .

نکته مهم درباره کنجاله قیمت مناسب کنجاله نسبت ‌به خوراک اصلی دام و طیور می‌باشد .
شما می‌توانید با خرید انواع کنجاله به ‌صورت مستقیم از درب کارخانه یا بنادر و یا شرکت‌های بازرگانی معتبر تامین خوراک دام و طیور ازجمله بازرگانی ویرا این محصول را با کیفیت تضمین‌شده و قیمت‌های بسیار مناسب خریداری نمایید .
کنجاله‌ها اغلب دارای ارزش غذایی بالا و خوش‌طعم می‌باشند و در وزن گیری مناسب و همچنین افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی نقش بسیار پررنگی را دارند .

کنجاله سویا خوراک دام و طیور

کنجاله سویا منبع پروتئین گیاهی برای دام و طیور می‌باشد .
این کنجاله مستقیم از دانه سویا به دست می‌آید .
سویا یکی از نهادهای اصلی در خوراک دام و طیور به شمار می‌آید .
دانه روغنی سویا به ‌جهت پروتئین بالا یکی از مرغوب‌ترین و پرطرف‌دارترین انواع خوراک دام و طیور می‌باشد.
با افزایش قیمت دانه‌ی روغنی سویا تلاش‌ها برای تامین خوراک جایگزین از سوی پرورش‌دهندگان دام و طیور آغاز گردید و درنتیجه کنجاله سویا به‌عنوان جایگزین مناسبی برای دانه روغنی سویا انتخاب گردید .

کنجاله سویا ترکیبات دانه‌ی روغنی سویا را با درصدهای کمتری در خود موجود داشته و قیمت مناسب آن نیز سبب شده‌است تا طرفداران بسیاری در بین پرورش‌دهندگان دام و طیور برای خود داشته باشد .
کنجاله سویا در انواع مختلفی تولید می‌شود ۱:

 1. کنجاله سویا پرک ( پودر )
 2. کنجاله سویا پلت ( صفحه‌ای )
 3. کنجاله سویا لوله‌ای ( فشنگی )

کنجاله سویا را می‌توانید در انواع وارداتی و تولید داخل خریداری نمایید.
کشورهای برزیل ، هندوستان و آرژانتین از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سویا در جهان می‌باشند و کنجاله سویا وارداتی از این کشورها نیز بسیار مرغوب است .

کنجاله سویای پودر برای آبزیان مناسب می‌باشد .
کنجاله ی پلت یا صفحه‌ای مناسب دامداری و دام‌پروری است .
از کنجاله لوله‌ای می‌توانید در فصول سرد سال در جیره دام‌های پروار و شیرده استفاده نمایید . همچنین می‌توانید از کنجاله سویا در جیره انواع طیور خود نیز استفاده نمایید و از خواص بی‌شمار این محصول بهره‌مند شوید .

آنالیز کنجاله سویا و خواص آن

توجه به کیفیت محصول و ترکیبات آن از نکات مهم قبل ‌از خرید محصول می‌باشد .
بهتر است قبل‌از خرید سویا نسبت ‌به کیفیت آن و ترکیبات محصول اطمینان کسب نمایید .
کنجاله مرغوب دارای کیفیت ممتاز و تولید شده از دانه‌های سویای با کیفیت و مرغوب می‌باشد.
 از مهم‌ترین ترکیبات کنجاله سویا می‌توان به : 1. پروتئین 2. انرژی 3. چربی 4. آمینواسید 5. ویتامین و 6. مواد و املاح معدنی از جمله آهن ،کلسیم ، منیزیم و فسفر اشاره نمود .

نکته مهم در استفاده از محصول این است که می‌توان از این کنجاله به‌صورت ترکیب با ذرت دامی نیز استفاده نمود .
واردات این نهاده‌ی دامی به‌ سبب نیاز و تقاضای بالا در داخل کشور از کشورهای مختلفی از جمله برزیل و آرژانتین و روسیه انجام می‌گیرد .
امکان خرید کنجاله وارداتی به‌صورت مستقیم از بنادر مختلف کشور وجود دارد .
همچنین شما می‌توانید جهت اطلاع از نرخ روز کنجاله سویا و خرید کنجاله سویای ممتاز و تضمینی با قیمت مناسب و ارزان از طریق واحد فروش و بازرگانی ویرا اقدام نمایید .
کنجاله سویا در صورت کاربر در جیره دام و طیور خواص بسیاری را به‌همراه دارد.
از مهم‌ترین خواص استفاده از این محصول در جیره می‌توان به این موارد اشاره داشت :

 • قیمت ارزان و مناسب نسبت ‌به خوراک اصلی دام و طیور
 • ارزش غذایی بالا
 • خوش‌ طعم
 • افزایش اشتها در دام و طیور
 • کمک به افزایش وزن و وزن گیری مناسب
 • خرید سریع و آسان
 • جذب راحت در بدن
 • تقویت استخوان‌بندی بدن
 • تسریع در فرآیند رشد
 • افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی
 • قیمت مناسب و به‌صرفه.

نرخ روز کنجاله سویا و خرید تضمینی کنجاله

جهت تهیه‌ی کنجاله سویا باید به مرکز معتبر مراجعه نمایید.
امکان خرید کنجاله سویا به صورت فوری بار ، تضمینی ، تناژ بالا و قیمت مناسب از طریق بازرگانی ویرا برای تمامی مراکز پرورش دام و طیور و مراکز عرضه و تامین خوراک دام و طیور در سطح تمامی شهرستانها از طریق این مرکز وجود دارد .

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین کنجاله سویا وارداتی و داخلی ممتاز و ارزان می باشد .

کنجاله سویا در انواع مختلف پرک ، پلت و فشنگی با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان در کوتاهترین زمان برای شما تامین خواهد شد .

جهت ثبت سفارش خرید کنجاله سویا و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :

 بازرگانی  ویرا

خرید کنجاله سویا خوراک دام

خرید کنجاله سویا خوراک دام

با افزایش قیمت خوراک اصلی دام و طیور در بازار خوراک دام و طیور ، استفاده از کنجاله‌ ها در جیره افزایش ‌یافته است . کنجاله به باقیمانده ی محصولات روغن گیری شده گفته می‌شود که در کارخانه‌های تولید روغن به دست می‌آید . درطول فرایند روغن گیری از دانه ی روغنی سویا محصول جانبی تولید می‌شود که به آن کنجاله سویا می‌گویند . کنجاله سویا در جیره انواع دام سبک و سنگین قابل ‌استفاده می ‌باشد . اگر به ‌دنبال خرید کنجاله سویا خوراک دام هستید با ما همراه باشید تا با مرکز معتبر فروش کنجاله سویا در انواع مختلف پرک ، پلت و فشنگی در اقسام وارداتی و تولید داخل ، بهتر آشنا شوید .

انواع مختلف کنجاله‌سویا

کنجاله سویا اگرچه در داخل کشورمان نیز تولید می‌شود ، اما به ‌جهت تقاضای بالا در داخل و تنظیم بازار داخل کشور ، واردات این محصول از کشورهای مختلفی نیز به داخل کشورمان از طریق بنادر شمالی و جنوبی انجام می‌گیرد .
از کشورهای صادرکننده ی کنجاله به کشور ما می‌توان به برزیل ، آرژانتین ، هند و روسیه اشاره داشت .

کنجاله سویا در کارخانه ‌های تولید روغن از دانه روغنی سویا تولید می‌شود .
این محصول در انواع مختلف تولید می‌شوند :

 1. کنجاله سویا پرک یا پودر مناسب برای آبزیان .
 2. کنجاله سویا پلت یا صفحه‌ای مناسب برای دامداری‌ها و دامپروری ها .
 3. کنجاله سویا لوله‌ای یا فشنگی مناسب برای دام‌های پروار و شیرده .

شما می‌توانید از کنجاله سویا در جیره انواع دام‌های خود با توجه به نوع دام ، سن آنان با درصد های مختلفی ، کنجاله را در جیره به کار ببرید .

استفاده از کنجاله‌سویا در جیره دام

استفاده از کنجاله سویا در جیره دام فواید بسیاری را به‌ همراه دارد .
فایده کنجاله سویا به دلیل ترکیبات متنوع و مغذی این محصول می‌باشد .
پروتئین موجود در این محصول و انرژی آن از درصد بالایی برخوردار می‌باشند و می‌توانند بخشی از نیاز روزانه بدن به پروتئین و انرژی را به‌خوبی تامین نماید .
در کنار این موارد می‌توان به چربی ، ویتامین و مواد و املاح معدنی مختلف نیز اشاره داشت .
از مهم‌ترین مواد و املاح معدنی موجود در کنجاله سویا می‌توان به آهن ، کلسیم ، منیزیم و فسفر اشاره نمود .
کلسیم موجود در این محصول می‌تواند در تقویت استخوان ‌بندی دام نیز بسیار تأثیرگذار باشد . همچنین استفاده از این محصول در جیره مسائل مربوط به دامپزشکی را نیز به نحوه مطلوبی کنترل می‌ نماید.

نکته مهم درباره کنجاله سویا قیمت مناسب این محصول می‌باشد .
کنجاله سویا نسبت ‌به خوراک اصلی ازجمله دانه روغنی سویا ، ذرت ، گندم و جو قیمت مناسب ‌تری را دارد . قیمت مناسب کنجاله سویا به صرفه‌ جویی در هزینه‌ها و تولید محصول ارزان ‌قیمت برای ارائه به بازار نقش بسیار مهمی را دارد .

برای خرید کنجاله مرغوب و ارزان ‌قیمت چندین راه مختلف وجود دارد که در زیر به چند مورد آن اشاره داریم :

 1. خرید مستقیم و بدون واسطه از تولیدکنندگان در داخل .
 2. خرید مستقیم از بندر با قیمت مناسب .
 3. خرید از مراکز معتبر و عمده تامین خوراک دام و طیور از جمله بازرگانی ویرا .

عوامل مؤثر بر قیمت کنجاله سویا

عوامل متعددی بر قیمت کنجاله سویا در بازار خوراک دام و طیور تاثیرگذار می‌باشند .
از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت این محصول می‌توان به این موارد اشاره دارد :

 1. کیفیت کنجاله خریداری‌شده
 2. وارداتی یا تولید داخل بودن محصول
 3. حجم مورد نیاز خرید بار ( تناژ خرید )
 4. نوسانات بازار ارز (در کنجاله وارداتی)

هرکدام از این موارد می توانند در قیمت محصول تاثیرگذار باشند .

هر اندازه کیفیت محصول خریداری ‌شده مرغوب باشد جهت خرید آن باید مبلغ بالاتری را نیز بپردازیم .
محصولات وارداتی اغلب به دلیل کیفیت بالایی که دارند و همچنین هزینه‌های مربوط به گمرک و ترخیص دارای قیمت بالاتری می‌باشند .
شما می‌توانید با افزایش تناژ خرید خود از تخفیفات ویژه محصول نیز برخوردار بوده و آن را با قیمت مناسب‌تری خریداری نمایید .
کنجاله‌های وارداتی با توجه به این‌ که با قیمت ارز ارتباط مستقیم دارند با افزایش نرخ ارز و نوسانات بازار نیز قیمت‌ آن افزایش و کاهش می‌یابد و بهترین زمان برای خرید این محصول زمانی است که قیمت ارز در نرخ مناسبی باشد .
درصد کاربردی محصول با توجه به نوع دام متفاوت می‌باشد .
شما همچنین می‌توانید به‌جهت تامین مناسب ویتامین و آمینواسیدها در بدن دام‌های خود از این محصول به‌ صورت ترکیب با ذرت دامی نیز استفاده نمایید .

خرید کنجاله سویا خوراک دام

جهت تهیه‌ی کنجاله سویا باید به مرکز معتبر مراجعه نمایید.
امکان خرید کنجاله سویا به صورت فوری بار ، تضمینی ، تناژ بالا و قیمت مناسب از طریق بازرگانی ویرا برای تمامی مراکز پرورش دام و طیور و مراکز عرضه و تامین خوراک دام و طیور در سطح تمامی شهرستانها از طریق این مرکز وجود دارد .

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین کنجاله سویا وارداتی و داخلی ممتاز و ارزان می باشد .

کنجاله سویا در انواع مختلف پرک ، پلت و فشنگی با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان در کوتاهترین زمان برای شما تامین خواهد شد .

جهت ثبت سفارش خرید کنجاله سویا و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :

 بازرگانی  ویرا

قیمت روز کنجاله سویا

قیمت روز کنجاله سویا

سویا در خوراک دام و طیور یکی از مهم‌ ترین و اصلی ‌ترین نهاده ها می‌باشد . این محصول در کنار گندم ، جو و ذرت از جمله خوراک اصلی دام و طیور است . استفاده از این محصولات و نهاده ها در خوراک دام و طیور از طرفداران بسیاری در بین پرورش دهندگان دام و طیور برخوردار می‌باشد . یکی از محصولاتی که از سویا تولید می‌شود و با قیمت بسیار مناسب ‌تر و کیفیت مرغوب در تغذیه دام طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد ، کنجاله سویا می‌باشد . کنجاله سویا  محصول فرآوری دانه‌ های روغنی سویا می‌باشد که پس‌از روغن‌ کشی از دانه‌ های روغنی سویا در کارخانه این محصول به دست می‌آید. از کنجاله سویا در تغذیه انواع دام و طیور می‌توان استفاده نمود . اطلاع از قیمت روز کنجاله سویا یکی از دغدغه‌های مهم پرورش‌دهندگان دام و طیور می‌باشد.
در ادامه بیشتر به معرفی انواع مختلف کنجاله سویا و موارد کاربرد هر کدام از این کنجاله ‌ها در تغذیه دام و طیور خواهیم پرداخت .

انواع مختلف کنجاله سویا

کنجاله سویا در بازار خوراک دام و طیور در یه نوع مختلف تولید می‌شود :

 1.  کنجاله سویای پرک یا پودری
 2. کنجاله سویای پلت یا صفحه ‌ای
 3. کنجاله سویای لوله ‌ای یا فشنگی

کنجاله پودری شکل بیشتر مناسب برای تغذیه ی آبزیان می‌باشد .
کاربرد کنجاله پلت یا صفحه‌ ای در دامداری‌ ها و دامپروری ها است.
از کنجاله لوله ای یا فشنگی در دام‌های پروار و شیرده و بیشتر در فصول سرد سال استفاده می‌شود .

برای خرید هر کدام از انواع کنجاله سویا و اطلاع از قیمت روز محصولات می توانید از طریق واحد فروش بازرگانی ویرا ، مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور اقدام نمایید  .
این بازرگانی ، مرکز معتبر تامین سویا و کنجاله سویا در انواع مختلف تولید داخل و وارداتی می‌باشد و محصول مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب تامین خواهد نمود و به سراسر کشور ارسال می‌نماید .
شما می‌توانید از سویا در تغذیه انواع دام  ، طیور و آبزیان استفاده نمایید و از خواص آن بهره ‌مند شوید .

سویای وارداتی و تولید داخل

کنجاله سویا اگرچه در داخل کشورمان تولید می‌شود اما به دلیل درخواست و نیاز فراوان داخل به این محصول و همچنین تنظیم مناسب بازار ، واردات این محصول از کشورهای مختلفی به کشورمان انجام می‌شود .
از معروف ‌ترین کنجاله‌ های موجود در داخل بازار خوراک دام و طیور ایران می‌توان به کنجاله سویا برزیل اشاره نمود .
واردات نهاده‌های دامی از کشورهای مختلفی به کشورمان انجام می‌شود ازجمله این کشورها می‌توان به اوکراین ، روسیه ، آرژانتین ، هندوستان ، قزاقستان ، رومانی ، فرانسه و برزیل اشاره نمود .
هند یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نهاده ی دامی در جهان می‌باشد که با برزیل هم در رقابت است .

یکی از راه‌های خرید محصول با قیمت مناسب و ارزان ، خرید مستقیم از بندر و تولیدکننده می‌باشد .
شما برای خرید مستقیم از بندر نیاز به مجوز و پروانه‌های بهره برداری و سایر کارها نظیر سامانه ترخیص کالا و … دارد  .
شما می‌توانید این محصول را بدون نیاز به مجوز یا پروانه از بازرگانی ویرا خریداری نمایید .
همکاران ما در واحد فروش همواره در تلاش هستند تا محصولی مورد نیاز شما را مستقیم از تولید کنندگان و وارد کنندگان خریداری نموده و آن را بدون واسطه به دست شما برسانند .
دراین ‌صورت بدون دخالت دلالان شما می‌توانید محصول مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب و به ‌صرفه خریداری نمایید . کنجاله سویا با کیفیت ممتاز و در انواع مختلف وارداتی و خارجی به صورت کنجاله سویای پرک ، پلت و لوله ‌ای را همه‌ روزه می‌توانید از واحد فروش شرکت بازرگانی ویرا ثبت سفارش و خریداری نمایید .

کنجاله سویا در خوراک دام و طیور

استفاده از خوراک مرغوب و ممتاز که بتواند نیاز روزانه ی بدن را به خوبی تامین نماید از شروط اصلی در پرورش دام و طیور است . شما برای اینکه در این راه موفق باشید باید از خوراکی با ارزش غذایی بالا که حاوی ترکیبات متنوع و مفید باشد استفاده نمایید .
یکی از خوراکی که می تواند به خوبی این انتظارات شما را برآورده نمایید و در رشد و تولید محصولات در دام و طیور شما نقش اساسی داشته باشد ، کنجاله سویا خواهد بود . کنجاله سویا از نهاده های پرطرفداری می باشد که قیمت مناسبتری نسبت به سویا و سایر خوراک اصلی در جیره دارد و این خود نقطه ی شروع خوبی برای سودآوری مناسب شما خواهد بود .
بسیاری از خریداران ملاک آنها برای خرید محصول ، کیفیت و قیمت آن است .
هراندازه محصولی دارای کیفیت بالاتری باشد می تواند تاثیرات بهتری در رشد دام و طیور داشته باشد .
اگر چه کیفیت بالای محصول سبب می شود تا قیمت بالاتری برای آن بپردازید اما می توانید با خرید از یک مرکز معتبر محصول را با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب نیز خریداری نمایید .
کنجاله سویا می توان بخشی نیاز روزانه ی بدن دام و طیور شما به این مواد را به خوبی تامین نماید :

 1. پروتئین
 2. چربی
 3. انرژی
 4. ویتامین
 5. مواد و املاح معدنی مختلف
 6. امینو اسید و …

می توان گفت که بهترین راه کاربرد این محصول در جیره ترکیب با ذرت دامی می باشد .
از آنجایی که این محصول از نظر ویتامین ضعیف می باشد بهتر است تا با ذرت در جیره مورد استفاده قرار گیرد .

قیمت روز کنجاله سویا

اگر به دنبال مرکز خرید معتبر کنجاله سویا در داخل کشور و یا اطلاع از نرخ خرید کنجاله سویا در انواع مختلف هستید ، می توانید همه روزه این محصول را از بازرگانی ویرا ، مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل خریداری نمایید .

همکاران ما در واحد فروش همه روزه آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند .
جهت اطلاع از قیمت روز کنجاله سویا وارداتی و تولید داخل در انواع مختلف و خرید و ثبت سفارش با ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا