پخش عمده روغن تصفیه سویا

پخش عمده روغن تصفیه سویا

پخش عمده روغن تصفیه سویا به چه قیمتی انجام می شود؟ آیا از کیفیت این محصول رضایت کامل دارید؟ چه شرکت های به پخش مستقیم روغن تصفیه سویا می پردازند؟ آیا از قیمت تمام شده این محصول اطلاع دارید؟

پخش عمده روغن تصفیه سویا

روغن تصفیه و خام سویا امروزه به عنوان یک محصول پر مصرف در سراسر کشور معرفی می شود. با توجه به بازدهی مثبت این محصول ، شاهد عرضه و تقاضای بسیار زیاد این محصول می باشیم. تولید این خوراکی روز به روز بیشتر می شود. روغن خام سویا یک محصول مرغوب و با کیفیت برای مصرف دامداران به شمار می آید. دامداری ها و مرغداری های متعددی از آن جهت تامین نیازهای مورد نظر استفاده می کنند.

این محصول به صورت مستقیم و با استفاده از دانه های روغنی خام سویا به دست می آید. دانه های روغنی سویا معمولا به صورت وارداتی تامین می شود. طی فرایند مختلفی و با روغن کشی این محصول ، انواع مختلف روغن با کیفبت داخلی و خارجی تولید می شود. از جمله کشورهای بزرگ در زمینه تولید دانه های سویا می توان به برزیل و آرژانتین اشاره نمود. این کشورها با دارا بودن وسعت زیاد حجم قابل توجهی از انواع روغن کشورهای جهان را تامین می نماید.

با واردات دانه های سویا و ارسال آنها به کارخانه های تولیدی روغن مرغوب مصرفی به دست می آید. با پخش عمده روغن تصفیه سویا ، مصرف کنندگان با قیمت ارزان و رقابتی آن را خریداری می کنند.

دلایل توزیع بیشتر روغن تصفبه سویا عبارت است از…

کیفیت مرغوب

دارا بودن انواع فیبر

سرشار از ویتامین های مختلف

قدرت تغذیه بسیار زیاد

افزایش و تاثیر مستقیم وزن دام و طیور

شیردهی مناسب دام

کیفیت استاندارد جهانی

قیمت رقابتی و ارزان

بسته بندی های متنوع

پخش عمده روغن تصفیه سویا در سراسر کشور توسط شرکت بازرگانی ویرا انجام می شود. این مجموعه با دارا بودن سوابق چندین ساله قادر به تامین انواع روغن خام و تصفیه سویا می باشد.

خریداران محترم جهت تامین انواع محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی فروش روغن خام و تصفیه سویا

نمایندگی فروش روغن خام و تصفیه سویا

نمانیدگی فروش روغن خام و تصفیه سویا در کجا قرار دارد؟ چه شرکت هایی نمایندگی این محصول را بر عهده دارند؟ از قیمت روغن خام و تصفیه رضایت دارد؟ بیشترین میزان تولید این محصول در کجا قرار دارد؟

نمایندگی فروش روغن خام و تصفیه سویا

میزان استفاده از روغن خام و تصفیه سویا در نواحی مختلف کشور با رشد چشمگیری مواجهه شده است. این محصول علاوه بر کیفیت بسیار مرغوبی که دارد. تاثیرات بسزایی را بر روی شیر و گوشت دام ایجاد می کند. از این رو روزانه حجم قابل توجهی از این روغن روانه بازار می شود. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان یک شرکت و نهاد مستقیم ، عرضه کننده انواع روغن خام و تصفیه سویا وارداتی و داخلی می باشد.

مصرف این خوراکی برای دام و طیور مقرون به صرفه می باشد. زیرا تاثیرات مستقیمی را بر روی رشد جسمی دام ایجاد می کند. همچنین افزایش دهی شیر دام و همچنین افزایش گوشت دام را نیز در بر می گیرد. از این رو دامداران این محصول را در جیره غذایی دام قرار می دهند.

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان برترین نمایندگی فعال به عرضه انواع روغن خام و تصفیه سویا می پردازد. این محصول به دو صورت فله و گالن شده توزیع می شود. همچنین زیر نظر مستقیم شبکه بهداشت قرار دارد. تا از کیفیت و سلامت تغذیه کاملی برخوردار شود.

چرا مصرف روغن سویا برای دام و طیور توصیه می شود؟

دارا بودن کالری بیشتر

سرشار از انواع ویتامین

تاثیر مستقیم در کوتاع مدت

بهترین مکمل غذایی برای دام

جلوگیری از پوکی استخوان

رشد توان جسمی دام

قیمت مناسب محصول

نمایندگی فروش روغن خام و تصفیه سویا قادر می باشد. روزانه بخش عمده ای از نیازهای مصرف کنندگان را تامین نماید.

خریداران جهت خرید مستقیم و بدون واسطه انواع خوراک دام و طیور می توانند شرکت بازرگانی ویرا را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از کارخانه

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از کارخانه

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از کدام کارخانه ها انجام می شود؟ روغن سویا یک محصول وارداتی است یا داخلی ؟ آیا مصرف این محصول برای دام و طیور کاربر دارد؟ به چه دلیل مصرف این خوراکی توصیه می گردد؟

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از کارخانه

روغن تصیه سویا ازمواد معدنی و انواع ویتامین برخرودار می باشد. عمده مصرف کنندگان از این خوراکی جهت مصرف انسانی و دامی بهره می گیرند. عمده این محصول به صورت وارداتی تامین می شود. البته بخشی از آن نیز در سطح داخلی تولید و توزیع می گردد. امروزه بخش عمده ای از دامداری ها و مرغداری ها جهت مصرف از آن استفاده می کنند. زیرا مواد مغذی موجود در این خوراکی برای رشد بهتر توصیه می شود.

کارخانه های تولیدی در سطح کشور به صورت مستقیم به عرضه روغن تصفیه سویا اقدام می کنند. البته این خوراکی به صورت روغن خام نیز عرضه می شود. کارخانه های تولیدی با استفاده از دانه های سویا طی عملیات و فرایند مختلف به روغن گیری آن اقدام می کنند.

روغن سویا یک محصول خوراکی می باشد و برای مصرف انسانی به شدت توصیه می گردد. این خوراکی به رنگ شفاف و زرد کم رنگ می باشد. این محصول سرشار از ویتامین و کربوهیدرات بوده و برای مصرف انسانی و دامی قابلیت های مهم و موثری را در بر می گیرد.

فواید مصرف روغن سویا …

ارزش غذایی روغن تصفیه سویا

یهترین خوراکی برای سلامتی قلب

سرشار از انواع ویتامین

منبع ارزشمند امگا 3 و 6

جلوگیری از پوکی استخوان برای دام و طیور

مراقبت بیشتر از پوست

چاق کننده موثر برای دام و طیور

افزایش شیر دام در کوتاه مدت

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از کارخانه به دو صورت فله و بسته بندی انجام می گیرد.

خریداران محترم جهت خرید و فروش انواع خوراک و محصولات دامی می توانند ما را دنبال کنند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از شمال

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از شمال

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از شمال توزیع و عرضه می شود. آیا از قیمت این محصول اطلاع دارید؟ چرا مصرف روزانه روغن سویا افزایش پیدا کرده است؟ چه شرکت هایی به عرضه و فروش این خوراکی اقدام می کنند.

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از شمال

روغن سویا محصولی بسیار با کیفیت برای مصرف طیور به شمار می آید. این محصول در چندین قالب مختلف تولید و عرضه می شود. بخشی از روغن موجود در بازار به صورت وارداتی تامین می شود. کشورهای مختلفی صادر کننده ان محصول به ایران می باشند.

البته میزان تولید این محصول در کشور به میزان تقاضا و عرضه آن بستگی دارد. کارخانه های تولیدی متعددی در سراسر کشور به تولید این محصول با کیفیت می پردازند. مصرف این محصول برای دام و طیور توصیه می گردد. زیرا تاثیر مستقیمی را بر پرورش و کیفیت رشد آن ها ایجاد می کند. این محصول در کیفیت های مختلفی تولید می شود. خریداران با توجه به نیازهای موجود به خرید آن اقدام می کنند. این محصول به دو صورت فله و گالن عرضه می شود.

روغن تصفیه سویا چه فوایدی دارد؟

هضم آسان خوراکی

دارا بودن میزان پروتئین بیشتر

افزایش شیر دام

تقویت رشد جسمی دام و طیور

مناسب برای طیور تخم گذار

روغن سویا به صورت مستقیم از دانه های سویا به دست می آید. میزان کارخانه های تولیدی روغن سویا روز به روز در حال افزایش می باشد. تا میزان تقاضا و عرضه این خوراکی برقرار شود. این محصول با کیفیت عالی زیر نظر شبکه بهداشت تولید می شود.

روغن سویا به صورت تصفیه و خام عرضه می شود. که ما برای جیره دام و طیور مصرف آن را توصیه می کنیم. برای دستگاه گوارش و تصفیه خون کاربرد بسیاری دارد. معمولا مرغداری ها برای تقویت طیور به صورت گسترده و مداوم از این خوراکی برخوردار می شوند.

خریداران جهت خرید انواع محصولات دامی می توانند شرکت بازرگانی ویرا را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید فوری بار روغن خام سویا

خرید فوری بار روغن خام سویا

اگر به ‌دنبال خرید فوری بار روغن خام سویا جهت استفاده در خوراک دام و طیور هستید ، با ما همراه باشید تا شما را با مرکز معتبر فروش این محصول در داخل کشور آشنا نماییم .
روغن سویا در انواع خام و تصفیه ‌شده تولید داخل با بهترین کیفیت به ‌صورت تضمینی و همچنین امکان مرجوعی محصول در صورت عدم تأیید کیفیت با شرایطی ویژه و تخفیفات بالا توسط بازرگانی ویرا ، مرکز تامین خوراک دام و طیور تامین وبفروش می ‌رسد .

روغن محصولی سرشار از انرژی می‌ باشد که در بهبود راندمان تولید محصولات و همچنین افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی بسیار تأثیرگذار خواهد بود .
شما می ‌توانید با خرید و استفاده از روغن خام سویا در جیره روزانه دام و طیور خود در انواع گوشتی ، شیرده و تخم ‌گذار از خواص بی ‌نظیر آن بهره‌ مند شوید .
با ما همراه باشید تا با روغن خام سویا ، خواص و ترکیبات ویژه این روغن ، کاربردی این محصول در جیره روزانه دام و طیور و همچنین مرکز معتبر تامین روغن خام سویا در انواع خام و تصفیه ‌شده بیشتر آشنا شویم .

روغن سویا و کاربرد آن در تغذیه دام و طیور

روغن سویا در کنار روغن ‌هایی مانند روغن آفتابگردان ، روغن کلزا و … از جمله روغن‌ های گیاهی می‌ باشد که سرشار از انرژی هستند .
همان‌ طور که می ‌دانید میزان انرژی در روغن بسیار بالا می ‌باشد و استفاده از آن در جیره روزانه دام و طیور می ‌تواند از سستی ، بی‌ حالی ، کسلی و تنبلی جلوگیری نماید .
شما می ‌توانید از روغن سویا به ‌صورت خام و تصفیه ‌شده در جیره روزانه دام و طیور خود استفاده نمایید .

روغن سویا با روشهای مختلفی و پس از فرایند روغن کشی از دانه سویا به دست می آید .
این محصول در دو نوع خام و تصفیه ‌شده در جیره انواع دام های گوشتی و شیری ، طیور تخم ‌گذار و گوشتی قابل‌ استفاده می ‌باشد .
شما می‌ توانید از این محصول به‌ جهت افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی خود و همچنین رشد مناسب و افزایش انرژی در دام و طیور استفاده نمایید .
روغن سویا علاوه ‌بر تولید داخل ، امکان خرید وارداتی آن نیز از طریق واحد فروش بازرگانی ویرا امکان ‌پذیر می ‌باشد .
این مجموعه روغن سویا را در انواع فله‌ای و گالن با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب به سراسر کشور ارسال می‌ نماید .

کاربرد روغن خام سویا در جیره دام و طیور

گفتیم که روغن خام سویا در تغذیه روزانه انواع دام و طیور قابل ‌استفاده می ‌باشد .
روغن سویا در دمای معمولی به حالت مایع است و به ‌راحتی در جیره به کار برده می ‌شود .
اما برخی از روغن‌ ها که حالت جامدی دارند باید ابتدا به وسیله گرما مایع‌ شده و سپس در جیره استفاده گردند .
روغن سویا این مزیت را دارد که نیاز به مایع شدن ندارد .
حتی در برخی موارد با اضافه شدن روغن‌ های جامدی که مایع شدند پس ‌از مدتی روغن باز به حالت جامدی خود بازگشته و براثر به‌ هم چسبیدن سبب افت کیفیت جیره نیز می ‌شود .

یکی از مزیت‌های کاربرد روغن در جیره این است که دانه‌های آردی که بر اساس محرکات مختلف در هوا پخش می ‌شوند و سبب افت کیفیت هوای سالن پرورش دام و طیور نیز می ‌شوند و حتی به ‌دنبال آن مشکلات تنفسی برای دام و طیور را به وجود می‌آورند ، با افزودن روغن ، این دانه‌ها به یکدیگر چسبیده و دیگر این ‌گونه مشکلات نیز به وجود نمی‌آید .
روغن خام سویا با درصدهای مناسبی با توجه به نوع دام و طیور در جیره قابل ‌استفاده می ‌باشد .
این محصول به ‌صورت مخلوط در جیره روزانه بکار برده می ‌شود و مکمل غذایی در دام های شیری می باشد که سبب افزایش شیر نیز می ‌گردد .
شما می ‌توانید این محصول را با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب از واحد فروش بازرگانی ویرا خریداری نمایید .

ترکیبات و خواص روغن خام سویا

روغن خام سویا اگر کیفیت مرغوب و ممتاز داشته باشد از ترکیبات متنوعی نیز برخوردار می باشد . از جمله :

 • انرژی
 • اسیدهای چربی ضروری
 • مواد و املاح معدنی مانند کلسیم و فسفر
 • ویتامین‌ها
 • فیبر

وجود این ترکیبات متنوع و انرژی با درصد بالا سبب شده است تا این محصول از خواص ویژه‌ای نیز برخوردار باشد ازجمله :

 1. تقویت و استحکام استخوانی بدن به سبب وجود کلسیم
 2. افزایش کمی محصولات تولیدی
 3. افزایش کیفی محصولات تولیدی
 4. قیمت مناسب و به صرفه
 5. افزایش میزان تولید شیر در دام های شیری

روغن خام سویا قابل‌ استفاده در جیره انواع دام ، جوجه‌ های گوشتی و طیور گوشتی طیور تخم‌ گذار و … می باشد .

خرید فوری بار روغن خام سویا

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین انواع خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا

روغن خام سویا

روغن خام سویا

روغن خام سویا برگرفته از دانه‌های روغنی سویا می باشد . سویا محصولی با پروتئین بالا و بسیار مفید در تغذیه دام و طیور است . تولید روغن خام سویا به‌عنوان جایگزین و مکمل در جیره دام و طیور با توجه به قیمت مناسب آن علاوه ‌بر این که سبب صرفه‌جویی در هزینه‌ها می ‌شود در تولید محصولات با کیفیت و رشد بهتر دام و طیور نیز نقش بسزایی دارد .
استفاده از روغن در تغذیه دام می‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن به انرژی را به‌خوبی تامین نماید . به‌طورکلی انرژی موجود در جیره برای طیور را از ۲ طریق می‌توان تامین کرد :

 1. از طریق چربی‌ها که از منابع حیوانی بدست می‌آید .
 2. از طریق روغن که از دانه‌های گیاهی به دست می‌آید .

روغن‌های گیاهی در جیره دام و طیور در انواع مختلفی تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرد .
از معروف‌ترین روغن‌های گیاهی به کار برده شده در جیره دام و طیور می‌توان به روغن سویا  ، روغن ذرت ، روغن کلزا ، روغن آفتاب‌گردان و روغن پنبه‌دانه اشاره نمود .
روغن ذرت دارای فواید بسیار خوبی در طیور گوشتی و تخم‌گذار می‌باشد .
اما نکته مهم و قابل‌توجه این است که در مصرف برخی از روغن‌ها در جیره دام و طیور باید دقت لازم صورت بگیرد ، از جمله این روغن‌ها می‌توان به روغن کلزا اشاره نمود .

فواید استفاده از روغن‌خام سویا در جیره

اگر بخواهیم به فواید روغن سویا در جیره اشاره کنیم می‌توان گفت که این محصول با توجه به ترکیباتی که دارد برای دام و طیور بسیار مفید است .
روغن خام سویا دارای درصد انرژی بالایی می‌باشد که می‌تواند در تامین انرژی مورد نیاز بدن نقش بسزایی داشته باشد .
همچنین این محصول دارای انواع اسیدهای چرب ضروری ازجمله اسیدهای چرب اشباع و غیراشباع می‌باشد .
روغن خام سویا ازنظر ترکیبات همچنین دارای فیبر ، ویتامین و مواد معدنی ازجمله کلسیم و فسفر است . کاربرد روغن خام سویا در جیره می‌تواند بخشی از نیازهای بدن به این مواد را به‌صورت روزانه و به‌خوبی تامین نماید .

یکی از مزیت‌های روغن سویا این است که در دمای معمولی حالت مایع دارد و به‌راحتی در جیره مورد استفاده قرار می‌گیرد . اما برخی از روغن‌ها با توجه به حالت جامدی که دارند برای استفاده شدن در جیره باید ابتدا به وسیله گرما به حالت مایع تبدیل‌شده و سپس مورد استفاده قرار گیرند . اگرچه روغن‌هایی که حالت جامد دارند پس‌از استفاده در جیره دوباره به حالت اولیه خود بازگشته(جامد می شوند) و باعث به‌هم چسبیدن دانه‌های جیره و افت کیفیت محصول در جیره نیز می‌شود .

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های روغن خام سویا استفاده مکمل از این محصول در دانه‌های آردی می‌باشد.
مخلوط روغن سویا در دانه‌های آردی سبب می‌شود تا دانه‌ها به یکدیگر چسبیده و در هوا پخش نشود .
همچنین از روغن خام سویا می‌توانید در جیره انواع دام و طیور مورد استفاده قرار دهید .اگر شما از خریداران روغن خام سویا هستید حتما اطلاع از قیمت محصول از دغدغه‌های همیشگی شما می‌باشد .

قیمت روز روغن خام سویا

شرکت بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام همه‌روزه قیمت این محصول را از طریق واحد فروش در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد .
شما می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت شرکت با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید و علاوه ‌بر قیمت روز از شرایط خرید و تخفیفات ویژه این محصول نیز بهره‌مند شوید .

روغن‌خام سویا و سایر روغن‌های گیاهی با کیفیت ممتاز و تضمینی برای شما خریداران گرامی به سراسر کشور ارسال خواهد گردید .
قیمت مناسب روغن‌خام سویا یکی از مزیت‌های این محصول می‌باشد که در تولید محصول ارزان‌قیمت و ارائه آن به بازار و سودآوری مناسب خریدار نیز بسیار تاثیرگذار است .
با توجه به افزایش قیمت در خوراک اصلی دام و طیور از جمله دانه سویا ، ذرت ، گندم و جو استفاده از روغن خام سویا می‌تواند سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های شما و همچنین با ایجاد تنوع در جیره به رشد بهتر دام و طیور شما بسیار کمک نماید .

عوامل موثر بر قیمت روز روغن‌سویا

عوامل مختلفی بر قیمت محصول تاثیرگذار هستند .
معمولاً نرخ دهی برای روغن‌خام سویا بر اساس مقدار سفارش خریداران انجام می‌گیرد ؛ بنابراین هر اندازه محصول در تناژ بالاتری خریداری شود ، خریدار از تخفیفات بالاتری نیز بهره‌مند خواهد گردید .
شما با خرید محصول به‌صورت مستقیم از کارخانه‌ها و تولیدکنندگان می‌توانید محصول را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید  ؛ همچنین برای خرید ارزان ‌قیمت روغن‌خام سویا می‌توانید از طریق شرکت بازرگانی ویرا اقدام نمایید .
قیمت روز روغن خام سویا براساس تناژ خرید شما و کیفیت محصول متفاوت می‌باشد .
شما می‌توانید این محصول را به ‌صورت فله‌ای و گالن در ۲ صورت مختلف از طریق بازرگانی ویرا خریداری نمایید .

هر اندازه دانه سویا مورداستفاده در کارخانه‌های روغنگیری مرغوب باشد و کیفیت مرغوب‌تری داشته باشد ، روغنی تولیدی نیز از کیفیت بالاتری برخوردار است.
استفاده از روغن مرغوب و باکیفیت می‌تواند سبب رشد بهتر تولید محصول مناسب و درنتیجه سودآوری مناسب شما شود .

روغن سویا در تغذیه انسان

روغن سویا اگر در کارخانه پس‌از طی مراحل مختلفی تصفیه شود در تغذیه انسان و آشپزی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد .
این روغن برای مصرف انسانی ، پس‌از آنکه دانه‌های سویا توسط حرارت و حلال‌های مختلف استخراج می‌شود و تصفیه‌شده و در تولید انواع سس ها تولید بیسکویت‌ها و …  بکار گرفته می‌شود . یکی دیگر از موارد کاربرد روغن سویا نیز استفاده در خوراک دام و طیور می‌باشد .
از روغن خام سویا به‌صورت مخلوط در تغذیه دام استفاده می‌شود .
روغن سویا مکمل غذایی دام برای شیردهی و افزایش بازدهی بارداری دام مفید است .

روغن خام سویا هم چنین در انواع وارداتی از کشورهایی مانند برزیل نیز وارد می‌شود .
این روغن در داخل کشورمان در استان‌هایی مانند کرمانشاه ، مازندران و شیراز در کیفیت‌های مرغوبی تولید می‌شود .

مرکز معتبر خرید روغن خام سویا

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تأمین خوراک دام و طیور در سراسر کشور می‌باشد که می‌توانید با خیالی راحت و آسوده محصول مورد نیاز خود را از این مرکز خریداری نمایید .
روغن خام سویا با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان و مناسب به سراسر کشور ارسال می‌گردد .
برای خرید محصول و ثبت سفارش با واحد فروش شرکت در تماس باشد .

بازرگانی ویرا

ما را در شبکه‌های مجازی دنبال کنید :

مرکز معتبر فروش روغن خام سویا

مرکز معتبر فروش روغن خام سویا

مرکز معتبر فروش روغن خام سویا در داخل کدام است ؟ نرخ روز فروش روغن خام سویا با توجه به چه عواملی قیمتگذاری می شود ؟ این روغن گیاهی در تغذیه دام و طیور کاربرد دارد ؟ خواص و ترکیبات این محصول چگونه است ؟
روغن خام سویا از دانه‌های روغن سویا به دست می‌آید .

در کارخانه‌های تولید روغن پس از آن که دانه‌های سویا را تمیز کرده و پوست آن جدا سازی می‌شود ، دانه‌ها شکسته شده و خرد می شوند و با استفاده از روش های مختلف روغن دانه ها  گرفته  می‌شود .
روغن تولیدی پس از تصفیه ، رنگ بری و بی‌بو کردن ، مورد استفاده در تغذیه ی انسان قرار می‌گیرد . اما محصول به صورت خام و قبل از تصفیه شدن در تعذیه دام و طیور نیز کاربرد دارد . شما می ‌توانید محصول را با درصد های مختلف در جیره ی انواع دام و طیور خود استفاده نماید .

به طور معمول درصد کاربرد محصول درروی کیسه‌های کنسانتره درج می‌شود ؛ اما بهترین راهکار برای تعیین درصد مناسب کاربرد روغن خام سویا در جیره ، مراجعه به یک متخصص جیره نویس دام و طیور می‌باشد .
همانطور که می‌دانید استفاده از محصول در اندازه های کمتر یا بیش از اندازه‌ی معمول در جیره ممکن است سبب بروز مشکلات متعدی در رشد دام و طیور شود .
در استفاده از روغن سویا در جیره نیز باید به این نکته توجه شود که این محصول در مقدار و اندازه مناسبی در جیره مورد استفاده قرار گیرد تا بتواند بخشی از نیاز روزانه بدن به مواد مورد نیاز رشد را بخوبی تأمین نماید .

نرخ روز فروش روغن‌خام‌سویا

اطلاع از قیمت روز محصول همواره از دغدغه های خریداران بوده است .
قیمت روز روغن سویا بر اساس مقدار سفارش خریداران انجام می‌شود .
علاوه بر آن کیفیت محصول نیز یکی از عوامل مؤثر بر نرخ فروش محصول است .
هر اندازه دانه‌های سویا مرغوب تر باشند روغن بدست آمده نیز مرغوب تر خواهد بود و دارای قیمت بالاتری در بازار خواهد بود .
 روغن سویا وارداتی نیز از کشورهای مختلف از طریق بنادر به کشور ما واردات می‌شود .
نرخ روغن وارداتی نیز علاوه بر کیفیت آن ، به ‌قیمت ارز و نوسانات بازار ارز نیز بستگی دارد .

از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت تناژ خرید محصول است . خرید محصول در تناژ بالا این امکان را به خریدار می‌دهد تا محصول را با تخفیف بیشتر و در نتیجه قیمت مناسب‌تر و ارزان تری نیز از فروشنده خریداری نماید .

اما می‌توان گفت که یکی از اصلی ترین عوامل مؤثر بر قیمت محصول در هنگام خرید روغن  خام سویا ، خرید مستقیم از تولید کننده است .
با خرید محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده ، شما با حذف واسطه ها که سبب افزایش قیمت می‌شود ، می‌توانید محصول را با قیمت بسیار مناسب و بصرفه خریداری نمایید .
بنابراین برای خرید محصول با قیمت ارزان ۳ راه مطمئن وجود دارد :

راه اول : خرید مستقیم محصول از تولید کننده یا کارخانه

داه  دوم : خرید مستقیم از بنادر و وارد کنندگان

راه سوم  : خرید مستقیم از بازرگانی های تأمین خوراک دام و طیور که به صورت معتبر در داخل کشور فعالیت دارند از جمله بازرگانی ویرا .

روغن خام‌سویا تولید داخل و وارداتی

روغن سویا در تغذیه دام و طیور به دو صورت : 1. روغن خام سویا و 2. روغن تصفیه شده می‌باشد .
روغنی سویا اگرچه در داخل کشور ما نیز تولید می‌شود ، اما واردات این روغن از کشورهای مانند برزیل نیز انجام می‌شود . روغن خام سویا برزیل از بندر امام واردات می‌شود .
تولید کنندگان برتر سویا در جهان کشورهای چین ، امریکا ، برزیل ، هند و آرژانتین می‌باشند .
دانه ی سویا اولین بار در کشور چین کشف گردید ‌.
در طول فراینده استخراج روغن سویا ، کنجاله نیز تولید می‌شود که به آن کنجاله سویا می‌گویند .
کنجاله سویا به دلیل پروتئین بالا در تغذیه دام بسیار مفید و کاربردی است .
روغن پس از اینکه از دانه ی سویا توسط حرارت و روشهای مختلف استخراج می‌شود و تصفیه شده ، در تولید انواع سس ها ، پخت و پز ، بیسکویت و سرخ کردن و … به کار گرفت می‌شود .

یکی دیگر از موارد کاربرد روغن خام سویا استفاده در خوراک دام است .
انواع دام و طیور می‌توانند از روغن سویا تغذیه نمایند .
امکان خرید روغن سویا وارداتی و تولید داخل به صورت فله ای و گالن از بازرگانی ویرا برای تمامی خریداران و پرورش دهندگان دام و طیور در سراسر کشور فراهم می‌باشد .
شما می‌توانید از این محصول با توجه به ترکیبات مقوی و مغذی که دارد و همچنین خواصی آن ، به بهترین شکل استفاده نمایید و از خواص آن نیز بهره‌مند گردید .

مرکز معتبر فروش روغن خام سویا

خرید روغن های گیاهی از جمله روغن دانه سویا ، روغن آفتابگردان ، روغن زیتون ، روغن کلزا و روغن پنبه دانه و …  برای مصرف در جیره ی دام و طیور از طریق شرکت بازرگانی ویرا امکان‌پذیر است .

شما می‌توانید انواع روغن خام سویا تولیدی کرمانشاه ، مازندران ، شیراز و سایر استان کشور را از ما خریداری نمایید.
 همچنین می‌توانید روغنی سویا وارداتی برزیل و سایر کشورها نیز با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی ثبت سفارش نمایید .

این محصول با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان و مناسب به سراسر کشور ارسال می‌گردد . بازرگانی ویرا مرکز معتبر تأمین خوراک دام و طیور در سراسر کشور می‌باشد که می‌توانید با خیالی راحت و آسوده محصول مورد نیاز خود را از این مرکز خریداری نمایید .

برای خرید محصول و ثبت سفارش با واحد فروش شرکت در تماس باشد .

بازرگانی ویرا

ما را در شبکه‌های مجازی دنبال کنید :

فروش روغن خام سویا

فروش روغن خام سویا

اگر به‌دنبال مرکز فروش روغن خام سویا یا روغن تصفیه ‌شده سویا برای خوراک دام و طیور خود هستید با ما همراه باشید تا شما را با مرکز معتبر خرید و فروش روغن خام سویا و سایر روغن‌های گیاهی بیشتر آشنا کنیم .
روغن‌های گیاهی مانند سویا ، آفتاب‌گردان ، کلزا ، ذرت و پنبه‌دانه و … سرشار از انرژی می‌باشند .
کاربرد و استفاده از این روغن‌ها در جیره به‌عنوان مکمل غذایی است  .
این محصول می تواند بخشی از نیاز بدن دام و طیور به انرژی را به‌خوبی تامین نماید .
همچنین کاربرد و استفاده از این محصولات می‌تواند به بهبود رشد و راندمان تولید محصولات شما نیز بسیار کمک نماید .

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین روغن های گیاهی ازجمله سویا به دو صورت : 1. روغن خام سویا 2. روغن تصفیه‌شده و سایر انواع روغن‌های گیاهی با تضمین کیفیت و قیمت بسیار مناسب می‌باشد .
شما می‌توانید همه ‌روزه روغن درخواستی خود را از واحد فروش شرکت ثبت سفارش نمایید .

روغنی سویا در خوراک دام و طیور

روغن ذرت ، سویا ، آفتاب‌گردان ،  کلزا و پنبه‌ دانه ازجمله روغن‌های گیاهی می‌باشند که امکان استفاده از این محصولات در جیره طیور و دام به‌جهت تامین انرژی امکان‌پذیر می‌باشد .
تامین انرژی برای جیره طیور از دو طریق تامین می‌شود : 1. چربی و 2. روغن
چربی که به‌صورت جامد می‌باشد از منابع حیوانی بدست می‌آید .
روغن در انواع مایع ،نیمه جامد و جامد در بازار موجود می‌باشد .
روغن از دانه‌های گیاهی به دست می‌آید مانند دانه‌های سویا ، آفتاب‌گردان ، ذرت ، کلزا و پنبه‌دانه و …
یکی از مرغوب‌ ترین انواع روغن روغن سویا می‌باشد .
روغن سویا دارای ترکیبات متنوع و خواص و فواید بسیاری برای دام و طیور است .
در ادامه بیشتر به بررسی مواد و ترکیبات این محصول خواص آن برای خوراک دام و طیور اشاره خواهیم داشت .

اگر می‌خواهید با این محصول بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید ؛ همچنین شما می‌توانید روغن خام سویا و روغن تصفیه سویا و سایر انواع روغن‌های گیاهی را با قیمت بسیار مناسب و کیفیتی تضمین‌شده همه ‌روزه از واحد فروش بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور خریداری نمایید .
روغن به ‌صورت خام برای مصرف طیور مناسب می‌باشد اما برای مصرف انسانی باید این محصول ابتدا تصفیه ‌شده و بسته ‌بندی شود . روغن خام سویا برگرفته از دانه‌های سویا می‌باشد .

آنالیز و ترکیبات روغن خام سویا

این محصول در انواع وارداتی و تولید داخل به دو صورت فله‌ای و گالن به فروش می‌رسد .
دانه‌های سویا پس‌از آنکه در کارخانه با استفاده از روش‌های مختلف روغن گیری می‌شود روغن بدست‌آمده به دو صورت خام یا تصفیه‌شده را می‌توان در تغذیه دام و طیور استفاده نمود .
با توجه به این‌ که سویا منبع پروتئینی می‌باشد و دارای خواص بسیاری برای دام و طیور است ، بنابراین روغنی سویا نیز برای دام و طیور بسیار مفید است .
از مهم‌ترین ترکیبات این محصول می‌توان به انرژی اشاره نمود.
با استفاده از روغن می‌توان بخشی از انرژی مورد نیاز دام جهت رشد بهتر و تولید محصول مرغوب ‌تر را تامین نمود .
همچنین روغن خام سویا دارای اسیدهای چرب ضروری می‌باشد .

اسیدهای چرب خود به دو دسته تقسیم می‌شوند : 1. اسیدهای چرب اشباع و2. اسیدهای چرب غیراشباع .
این روغن همچنین دارای مواد و املاح معدنی متفاوت می‌باشد.
ازجمله این مواد می‌توان به کلسیم و فسفر اشاره نمود ‌.
در کنار انرژی و مواد معدنی و اسیدهای چرب این محصول دارای ویتامین و فیبر مناسبی نیز می‌باشد .
با وجود این ترکیبات مقوی مغذی و متنوع می‌توان گفت که روغن خام سویا دارای ارزش غذایی بالایی در خوراک دام و طیور می‌باشد .
شما نیز با خرید و استفاده از این محصول می‌توانید از خواص آن بهره‌مند شوید .
اگر به‌دنبال مرکز معتبر خرید روغن سویا و سایر روغن‌های گیاهی در داخل هستید می‌توانید از طریق شرکت بازرگانی ویرا روغن‌های گیاهی را در انواع مختلف وارداتی و تولید داخل خریداری نمایید .

خواص کاربرد روغن خام سویا در جیره

روغن خام سویا دارای ترکیبات متنوع و مغذی بسیاری می‌باشد .
کیفیت محصول و ترکیبات آن ، دو عامل مهم و اساسی در تعیین خواص محصول می‌باشد .
هر اندازه محصولی از کیفیت مرغوب‌تر و ترکیبات متنوع و با ارزش غذایی بالاتری باشد می‌تواند خواص بیشتری نیز برای دام و طیور درگیری داشته باشند .
در ادامه می‌خواهیم به چند مورد از خواص بسیار مفید این محصول در جیره دام و طیور اشاره داشته باشیم .
قبل‌ از پرداختن به خواص محصول بهتر است بدانید که روغن خام سویا دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان و به‌صرفه ای می‌باشد ؛ بنابراین می‌توانید با استفاده از این محصول ارزان‌قیمت علاوه براینکه جیره ای متنوع را برای دام و طیور خود فراهم خواهید آورد ، سودآوری مناسبی نیز در صورت استفاده از این محصول خواهید داشت .

از مهم‌ترین خواص این محصول می‌توان به این موارد اشاره داشت :
1. با توجه به وجود کلسیم این محصول سبب تقویت و استحکام استخوان‌بندی بدن می‌شود .
2. روغن خام سویا محصولی بسیار خوش‌خوراک برای دام و طیور می‌باشد .
3.  به‌سبب دارا بودن انرژی به بهبود راندمان تولید بسیار کمک می‌نماید .
4. درصد جذب محصول در گوارش بسیار بالا است و در دام‌های گوشتی بسیار مناسب و مفید است .
5. از این محصول می‌توان در جیره انواع دام و طیور ازجمله جوجه گوشتی طیور گوشتی و طیور تخم‌گذار استفاده نمایید .
6. در دانه‌های آردی که به‌هنگام استفاده در جیره در هوا پخش‌شده و سبب افت کیفیت هوا می‌شود با به‌هم چسباندن دانه‌ها سبب جلوگیری از بروز مشکلات تنفسی می‌شود .
7. قیمت این محصول بسیار مناسب و به‌صرفه است و در تولید محصول ارزان‌قیمت بسیار تاثیرگذار خواهد بود .
8. راحتی خرید شما می‌توانید این محصول را به‌راحتی و به آسان‌ترین شکل همه‌روزه از مرکز فروش بازرگانی ویرا خریداری نمایید .

مرکز خرید و فروش روغن خام سویا

اگر به‌ دنبال مرکز معتبر خرید روغن خام سویا در داخل هستید ،  می‌توانید همه‌روزه این محصول را با کیفیت ممتاز و تضمینی از بازرگانی ویرا خریداری نمایید .
روغن خام سویا و سایر انواع روغن‌های گیاهی با کیفیتی تضمین‌شده و قیمتی بسیار مناسب پس‌از تامین به سراسر کشور برای خریداران گرامی ارسال خواهد شد .
بعد خرید و اطلاع از قیمت روز محصول و ثبت سفارش می‌توانید با واحد فروش در تماس باشید .
همه‌روزه امکان ثبت سفارش انواع روغن‌های گیاهی برای سراسر کشور از طریق واحد فروش بازرگانی ویرا فراهم می‌باشد .
باما در تماس باشید .

بازرگانی ویرا

ما را در شبکه‌های مجازی دنبال کنید :

روغن خام سویا خوراک طیور

روغن خام سویا خوراک طیور

روغن خام سویا خوراک طیور و دام از دانه‌ های سویا گرفته می‌شود .
روغن سویا در کنار روغن‌های آفتاب‌گردان ، ذرت ، کلزا ، پنبه ‌دانه و … به‌عنوان روغن‌های گیاهی به شمار می‌آید .
استفاده از روغن به‌ عنوان مکمل در تغذیه دام و طیور در بین بسیاری از پرورش ‌دهندگان دام و طیور رایج می‌باشد .
عمده دلیل استفاده از روغن‌ های گیاهی در تغذیه دام و طیور تامین انرژی مورد نیاز بدن می‌باشد .
بدن برای رشد بهتر و تولید محصول مرغوب و باکیفیت نیاز به انرژی و تغذیه مناسب دارد.
روغن خام سویا یکی از محصولات مرغوب و کاربردی در جیره می‌تواند این نیاز را تامین نماید .

شما می ‌توانید با خریداری محصول و استفاده از آن در جیره از خواص و ترکیبات مهم روغن خام سویا در جیره دام و طیور خود بهره‌مند شوید و در کنار آن از قیمت مناسب و به ‌صرفه آن نیز به ‌جهت سودآوری مناسب بهره‌مند گردید . این روغن سرشار از انرژی می ‌باشد که با کاربرد و استفاده آن در جیره می‌تواند نیاز بدن را به انرژی تأمین نماید و در رشد و بهبود راندمان تولید محصولات بسیار کمک نماید .

روغن گیاهی سویا

در این بخش می‌خواهیم به بررسی روغن خام سویا و نحوه تولید و استفاده از این محصول در جیره بپردازند .
اگر هنوز با خواص ترکیبات و چگونگی استفاده از این محصول آشنایی ندارید می‌‌توانید با ما همراه باشید تا بیشتر شما را با این محصول مرغوب و کاربردی در جیره آشنا نماییم .
روغن سویا روغن گیاهی و برگرفته از دانه‌های روغنی سویا می‌باشد
دانه‌های روغنی سویا در کارخانه با استفاده از روش‌های مختلفی روغن گیری می شود .
روغن تولیدی به‌عنوان مکمل در تغذیه دام و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد .
روغن سویا در دو نوع خام و تصفیه شده برای استفاده در جیره تولید می شود .
همچنین این محصول در انواع وارداتی و تولید داخل در بازار خوراک دام و طیور خرید و فروش می شود .

برای خرید این محصول به صورت فله‌ای یا گالن می توانید از بازرگانی ویرا ، مرکزمعتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور اقدام نمایید .
یکی از مزیت های روغن سویا این می ‌باشد که این روغن در دمای معمولی به حالت مایع می‌باشد .
بنابراین به ‌راحتی در جیره به کار برده می‌شود .
برخی روغن‌ها نیز وجود دارند که در حالت معمولی به حالت جامد هستند .
این نوع روغن ها ابتدا به وسیله گرما مایع ‌شده و سپس به جیره اضافه گردد .
اما روغن سویا این مزیت را دارد که نیاز به مایع شدن ندارد .
حتی با اضافه شدن روغن جامدی که مایع شده‌است پس‌از مدتی روغن باز حالت جامدی به خود گرفته و باعث به‌ هم چسبیدن دانه ‌های جیره و افت کیفیت جیره خواهد شد .

فواید استفاده از روغن سویا

گفتیم که یکی از مزیت‌های مهم و کاربردی روغن سویا در جیره این است که با به ‌هم چسباندن دانه‌های عادی سبب می‌شود تا مشکلات تنفسی و یا افت کیفیت هوا در سالن‌های پرورش دام و طیور به حداقل برسد .
از دیگر مزیت‌های کاربرد روغن سویا در جیره ، استفاده به عنوان مکمل در دانه‌های آردی می‌باشد .
دانه‌های آردی در جیره براثر محرکات مختلف در هوا پخش‌ شده و باعث افت کیفیت هوای موجود در سالن های پرورش دام و طیور و حتی سبب ایجاد مشکلات تنفسی در دام و طیور می‌شود .

با اضافه کردن روغن سویا به این دانه ها می‌توان از ایجاد این ‌گونه مشکلات جلوگیری نمود .
همچنین این محصول سبب می‌شود تا محصول پس‌از مصرف ، مدت زمان بیشتری را در گوارش باقی مانده و درصد جذب آن به وسیله بدن نیز بالاتر برود .
انرژی بالا در این روغن سبب می‌شود تا طیور زودتر احساس زودتر احساس سیری نمایند و تحرکات بیشتری نیز نداشته باشند که این مورد برای طیور گوشتی بسیار مناسب و مفید است و سبب افزایش وزن مناسب آنان می‌شود .
روغن‌های گیاهی مانند روغن سویا ، روغن ذرت یا کتان دارای فواید بسیار خوبی در طیور گوشتی و تخم‌گذار می‌باشند هرچند در مصرف برخی روغن‌ها مانند کلزا در جیره باید بسیار دقت شود .

از مکهمترین ترکیبات این محصول می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 1. انرژی
 2. اسیدهای چرب اشباع شده و غیر اشباع
 3. مواد و املاح معدنی
 4. ویتامین
 5. فیبر و …

روغن سویا در جیره دام و طیور

از روغن سویا می‌توانید در تغذیه انواع دام و طیور از جمله جوجه گوشتی ، طیور گوشتی و تخم‌گذار استفاده نمایید .
روغن سویا را ب ه‌صورت مخلوط به دام می‌خورانند .
این محصول مکمل غذایی مناسبی برای دام‌های شیرده می ‌باشد که در کنار افزایش شیر سبب افزایش بازدهی بارداری دام‌ها نیز می‌شود .
درصد کاربرد این محصول در جیره دام و طیور معمولاً در روی کیسه ‌های کنسانتره درج می‌شود .
اما اگر می‌خواهید درصد مناسب کاربرد این محصول در جیره انواع دام و طیور خود در سنین مختلف را داشته باشید بهترین راه مراجعه به یک متخصص تغذیه دام و طیور می‌باشد .
اطلاع از قیمت و نرخ روز محصول نیز براساس مقدار سفارش خریداران گرامی در بازرگانی ویرا انجام می‌شود .
شما می ‌توانید این محصول را با کیفیت مناسب و مرغوب و با تخفیفات ویژه در انواع وارداتی و تولید داخل به ‌صورت فله‌ای و یا گالن خریداری نمایید .

روغن خام سویا خوراک طیور

اگر به ‌دنبال مرکزی معتبر جهت خرید روغن خام سویا برای طیور و دام‌های خود هستید می‌توانید همه‌روزه نسبت‌ به ثبت سفارش این محصول از طریق شرکت بازرگانی ویرا اقدام نمایید .

برای اطلاع از قیمت روز روغن خام سویا یا روغن تصفیه‌ شده سویا می‌توانید با واحد فروش ما در تماس باشید .
همچنین می توانید سایر انواع روغن های را برای تغذیه دام و طیور خود از این مرکز سفارش دهید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

تلگرام

اینستاگرام

واتساپ

 بازرگانی  ویرا

فروش روغن خام و تصفیه سویا مرغوب

فروش روغن خام و تصفیه سویا مرغوب

فروش روغن خام و تصفیه سویا ، یک محصول متنوع برای مصرف در شرکت های صنعتی انجام می گیرد. با توجه به خواص موثر آن برای مصرق انسانی نیر قابل مصرف می باشد. امروزه این خوراکی به شکل های متفاوتی توسط شرکت های تولیدی عرضه می شود.

فروش روغن خام و تصفیه سویا مرغوب

روغن سویا به صورت مستقیم از دانه های سویا به دست می آید. این محصول طی فرایند مختلفی به روغن خام تبدیل می شود. سپس در کارخانه های تولیدی جهت مصارف مختلفی به روغن تفصیه سویا تبدیل می شود. بیشتر میزان مصرف آن را مرغداری ها بر عهده دارند. تا با مصرف این خوراکی ، شرایط پرورش طیور را بهبود دهند. امروزه شرکت های مختلف صنعتی نیز از فروش روغن تصفیه سویا استفاده می کنند. بخش مهمی از این خوراکی با استفاده ازدانه های سویا برزیل تولید می شود. کشور برزیل بزرگترین تولید کننده این محصول در سطح جهان می باشد. با تولید مرغوب این محصولات نقش موثری را در تامین نیازهای خریداران ایجاد می کند. امروزه شاهد واردات عمده این خوراکی از طریق بنادر کشور می باشیم.

شرکت های تولیدی مختلفی با تامین این محصول قدم بر می دارند. با استفاده از آن بهترین انواع روغن تولید می شود. که با قیمت مناسب به فروش می رسد. از جمله آن می توان به خام و سویا اشاره نمود. که به صورت فله و بسته بندی های متنوع انجام می گیرد. فروش روغن خام و تصفیه سویا مرغوب در این مجموعه با قیمت مناسب عرضه می گردد.

آیا از کاربر مصرف روغن سویا اطلاع دارید؟ مهمترین دلایل آن به شرح زیر می باشد.

دارای کالری بیشتری می باشد.

سرشار از انواع فیبر

چربی کمتری را در بر می گیرد.

تاثیر مهمی را روی بافت و اندام بدن دارد.

جلوگیری از کم خونی

جلوگیری از پوکی استخوان

خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک دام و طیور می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام