پخش عمده روغن تصفیه سویا

پخش عمده روغن تصفیه سویا

پخش عمده روغن تصفیه سویا درجه یک با کیفیت بالا از جمله مسائل مهم برای فروشنده ها و مجموعه های بازرگانیم باشد. که به صورت رقابتی از لحاظ کیفیت و قیمت محصول به فعالیت گسترده می پردازند.

پخش نهاده دام

روغن خام و تصفیه سویا یک محصول و خوراک مهم و حیاتی برای مصرف انسانی و حیوانی می باشد. این خوراک با دارا بودن انواع ویتامین و خواص مفید نقش موثری را در تامین نیازهای موجود ایفا می نماید. بخشی از این خوراکی برای مصرف دام و مخش دیگری برای مصرف انسانی کاربرد دارد. عمده روغن خام برای مصارف در دامداری ها و مرغداری قابل استفاه می باشد. که با دارا بودن انواع انرژی و فیبر کافی برای رشد و پرورش طیور بسیار مفید و موثر واقع می گردد. امروزه عمده مصرف کنندگان از این محصول استفاده می کنند. پروتئین موجود در آن به تخم گذاری بیشتر و پرورش آن کمک شایانی می کند.

این محصول به دو صورت رسمی و غیر رسمی به صورت مستقیم از کارخانه صورت می گیرد. که از طریق دانه های روغنی سویا و طی فرایند مختلف تولید به دست می آید. امروزه با توجه به نیاز بیشتر مصرف کنندگان ، شاهد افزایش کارخانه های تولید بوده ایم. که این امر می تواند یک عامل مهم برای کاهش قیمت این محصول باشد. همچنین فروش رقابتی روغن سویا علاوه بر کاهش قیمت ، در کیفیت بالای محصول نیز تاثیر زیادی را در بر داشته است.

خواص موجود در روغن سویا ؟

محافظت بیشتر از پوست

جلوگیری از پوکی استخوان

کاهش کلسترول

سرشار از امگا 3 و 6

پروتئین بالا

مقاومت بدن در برابر بیماری

و …

پخش عمده روغن تصفیه سویا درجه یک در این مجموعه بازرگانی با کیفیت بیسار بالا و رقابتی صورت می گیرد. جهت خرید انواع خوراک و نهاده های دامی می توانید با ما در ارتباط باشید.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

نمایندگی پخش روغن دام و طیور

نمایندگی پخش روغن دام و طیور

نمایندگی پخش روغن دام و طیور در کجا قرار دارد؟ آیا شما به صورت مستقیم از نمایندگی ها اقدام به خرید روغن می نمایید؟ چرا مصرف کنندگان برای تامین نیازهای دام و طیور از روغن استفاده می کنند؟

نمایندگی پخش روغن دام و طیور

تنوع مصرف خوراک دام و طیور امروزه بسیار گسترده بوده است. دامداران با توجه به نیازهای و سلایق خود اقدام به خرید و مصرف خوراک و نهاده می نمایند. میزان مصرف و آگاهی مردم برای مصرف روغن بسیار چشمگیر بوده است از این رو عمده دامداران و بخصوص مرغداری ها برای پرورش مناسب و مطلوب از روغن سویا استفاده می کنند. این روغن با دارا بودن انواع نشاسته و وتامین نقش پر رنگی را در پرورش و رشد دام و طیور ایجاد می کند. از انی رو میزان مصرف سالانه این محصول در کشور با افزایش همراه می باشد. از این رو کارخانه های تولیدی نیز جهت تامین نیازهای خریداران به فعالیت گسترده می پردارند.

روغن تصفیه و خام سویا به عنوان مرغوب ترین نوع روغن در بازارهای داخلی تولید و به عرضه می رسد. معمولا در فصول سرد سال استفاده از این محصول افزایش می یابد. زیرا در دوران بارداری دام استفاده از روغن دامی کاربرد فراوانی دارد. همچنین جهت رشد جسمی و شیر دهی دام نیز از آن بهره می گیرند. کارخانه های مختلفی در سطح کشور به تولید و عرضه مستقیم روغن می پردازند. این خوراکی به صورت رسمی و غیر رسمی از کارخانه های معتبر فروش عرضه می گردد. که به دو صورت فله و گالنی مورد نیاز مصرف کنندگان قرار می گیرد.

روغن سویا در چه صنایعی مورد استفاده قرار می گیرد؟

رنگ

پلاستیگ

زرین

قارچ کش ها

غدا و نوشیدنی

صابون

لوازم آرایشی

سموم دفع آفات

کاربرد روغن علاوه بر مصرف دام و طیور در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. که می تواند به اساسی بودن این محصول در زندگی روزمره اشاره کرد.

نمایندگی پخش روغن دام و طیور توسط شرکت بازرگانی ویرا انجام می شود. این مجموعه در جهت توزیع این خوراکی به فعالیت می پردازد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از مارگارین

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از مارگارین

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از مارگارین با چه کیفیتی عرضه می شود؟ آیا مارگارین بزرگترین تولیدکننده روغن در کشور می باشد؟ آیا از کیفیت عرضه روغن تصفیه سویا رضایت دارید؟ این محصول با چه قیمتی عرضه می شود؟

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از مارگارین

روغن سویا به دو صورت تصفیه و خام تولید و عرضه می شود. این محصول علاوه بر مصرف انسانی ، برای مصرف دام و طیور نیز کاربرد متعددی دارد. از این رو بخشی از روغن تولیدی جهت مصرف دام و طیور استفاده می شود. فروش روغن تصفیه سویا از کارخانه های بزرگ تولیدی در سراسر کشور انجام می شود. از جمله مهمترین این تولیدکنندگان می توان به مارگارین اشاره نمود. این مجموعه به عنوان بزرگترین تولید کننده روغن شناخته می شود. عمده نیازهای داخلی به این صورت تامین می شود.

البته حجم زیادی از تولید روغن مارگارین برای دام های سبک و سنگین و همچنین مصرف طیور کاربرد دارد. دارا بودن انواع ویتامین و پروتئین قابلیت بسیار زیادی را برای پرورش دام و طیور ایجاد می کند. قدرت تغذیه بالا و رشد جسمانی و تقویت گوشت از جمله تاثیرات مستقیم این خوراکی می تواند باشد. این محصول به صورت مستقیم زیر نظر شبکه بهداشت و استاندارد جهانی انجام می گیرد. از این رو از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار می باشد. عرضه آن به صورت فله و گالن های مختلف انجام می پذیرد. که با سهولت در دسترس خریداران قرار می گیرد.

روغن تصفیه سویا چه خواص و مزایایی دارد؟

سرشار از انواع ویتامین

تقویت و پرورش مطلوب دام

خوراک مغذی برای رشد جسمی

مناسب برای مصرف دوران بارداری دام

تامین نیازهای اساسی بدن طیور

خریداران محترم جهت فروش مستقیم روغن تصفیه سویا می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

عرضه مستقیم روغن خام سویا از کارخانه

عرضه مستقیم روغن خام سویا از کارخانه

عرضه مستقیم روغن خام سویا از چه کارخانه هایی صورت می گیرد؟ فروش روغن خام سویا به چه منظور انجام می شود؟ آیا این روغن برای مصرف دام و طیور کاربرد دارد؟ آیا این محصول به صورت وارداتی انجام می شود؟

عرضه مستقیم روغن خام سویا از کارخانه

عرضه مستقیم روغن خام سویا از کارخانه های متعددی انجام می شود. با توجه به میزان تقاضای بیشتر از سوی مصرف کنندگان ، این خوراکی با حجم بالایی تولید و توزیع می گردد. عمده این خوراکی به صورت وارداتی انجام می شود. به دلیل کمبود تولید انواع دانه سویا در کشور ، عمده این خوراکی به صورت وارداتی تامین می شود. بنادر جنوبی کشور میزان واردات انواع روغن خام سویا می باشند. سپس این محصول در کارخانه های تولید طی فرایند و عملیات مختلف به روغن تصفیه سویا تبدیل می شود. تا علاوه بر مصرف دام ، برای مصرف انسانی نیز استفاده گردد.

مصرف روغن خام و تصفیه سویا برای دام و طیور بسیار مسمر ثمر بوده و به رشد جسمانی آن ها کمک شایانی می نماید. از این رو دامداران در جهت تغذیه سالم و مطلوب دام از روغن خام سویا استفاده می نمایند. که می تواند در پرورش دام تاثیر بسزایی ایجاد کند. این محصول به دو صورت فله و بسته بندی انجام می شود. خریداران نیز با توجه به نیازهای موجود به خرید آن اقدام می نمایند. مصرف کنندگان با ارتباط درست و صحیح می تواند این خواکی را با قیمت دست اول و به صورت مستقیم تهیه کنند. مجموعه بازرگانی ویرا به صورت مستقیم و بدون واسطه و با قیمت پایین و رقابتی اقدام به توزیع و فروش انواع روغن خوراکی و انسانی می نماید.مصرف روغن خام سویا چه کاربردی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کنند؟

موجب تحریک بیشتر

افزایش ویتامین

سرشار از پروتئین

قدرت تغذیه بسیار بالا

افزایش وزن

سالم و بدون پالم

خریداران محترم جهت خرید و فروش انواع روغن خوراکی و دامی می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

عرضه مستقیم روغن خام سویا

عرضه مستقیم روغن خام سویا

عرضه مستقیم روغن خام سویا از کدام نمایندگی صورت می گیرد؟ آیا از قیمت روغن خام سویا اطلاع دارید؟ آیا می دانید که این محصول برای مصرف طیور کاربرد فراوانی دارد؟ این خوراکی یک محصول وارداتی است؟ یا خیر؟

عرضه مستقیم روغن خام سویا

روغن خام سویا به عنوان محصول وارداتی در جهت مصرف و نیازهای مصرف کنندگان عرضه می شود. عمده این محصول به صورت خام از کشورهای مختلف از طرق های مختلف انجام می شود. روغن خام به صورت مستقیم از دانه های روغنی سویا به دست می آید. ضایعات به دست آمده از آن به عنوان کنجاله سویا که یک خوراک بسیار قوی و مغذی برای دام محسوب می شود به فروش می رسد. روغن خام به دست آمده نیز به صورت خام و یا طی فرایند مختلف تصفیه و سپس توزیع می گردد. نهاد های مختلفی در جهت عرضه و فروش این محصول به فعالیت می پردازند.

معمولا دامداران و مرغداری ها برای تغذیه مطلوب و رشد سریع به خرید و مصرف روغن خام سویا روی می آورند. زیرا خواص و مزایای موجود در این خوراکی برای مصرف طیور کاربر فراوانی می تواند در پی داشته باشد. بخصوص برای تخم گذاری سالم و مناسب از این محصول برخوردار می شوند. با توجه به میزان تقاضای بیشتر جهت خرید این خوراکی ، شاهد افزایش کارخانه های تولیدی در سراسر کشور می باشیم. تا بتوانند نیازهای خریداران را در اسرع وقت تامین نمایند.

آیا کاربرد روغن خام سویا را می دانید؟

مکل غذایی مناسب برای دام و طیور

دارا بودن خواص گوناگون

قدرت بالای تغذیه

سرشار از ویتامین و پروتئین

افزایش حجم و وزن دام و طیور

خریداران محترم جهت تهیه و خرید انواع روغن و سایر محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

پخش عمده روغن تصفیه سویا

پخش عمده روغن تصفیه سویا

پخش عمده روغن تصفیه سویا به چه قیمتی انجام می شود؟ آیا از کیفیت این محصول رضایت کامل دارید؟ چه شرکت های به پخش مستقیم روغن تصفیه سویا می پردازند؟ آیا از قیمت تمام شده این محصول اطلاع دارید؟

پخش عمده روغن تصفیه سویا

روغن تصفیه و خام سویا امروزه به عنوان یک محصول پر مصرف در سراسر کشور معرفی می شود. با توجه به بازدهی مثبت این محصول ، شاهد عرضه و تقاضای بسیار زیاد این محصول می باشیم. تولید این خوراکی روز به روز بیشتر می شود. روغن خام سویا یک محصول مرغوب و با کیفیت برای مصرف دامداران به شمار می آید. دامداری ها و مرغداری های متعددی از آن جهت تامین نیازهای مورد نظر استفاده می کنند.

این محصول به صورت مستقیم و با استفاده از دانه های روغنی خام سویا به دست می آید. دانه های روغنی سویا معمولا به صورت وارداتی تامین می شود. طی فرایند مختلفی و با روغن کشی این محصول ، انواع مختلف روغن با کیفبت داخلی و خارجی تولید می شود. از جمله کشورهای بزرگ در زمینه تولید دانه های سویا می توان به برزیل و آرژانتین اشاره نمود. این کشورها با دارا بودن وسعت زیاد حجم قابل توجهی از انواع روغن کشورهای جهان را تامین می نماید.

با واردات دانه های سویا و ارسال آنها به کارخانه های تولیدی روغن مرغوب مصرفی به دست می آید. با پخش عمده روغن تصفیه سویا ، مصرف کنندگان با قیمت ارزان و رقابتی آن را خریداری می کنند.

دلایل توزیع بیشتر روغن تصفبه سویا عبارت است از…

کیفیت مرغوب

دارا بودن انواع فیبر

سرشار از ویتامین های مختلف

قدرت تغذیه بسیار زیاد

افزایش و تاثیر مستقیم وزن دام و طیور

شیردهی مناسب دام

کیفیت استاندارد جهانی

قیمت رقابتی و ارزان

بسته بندی های متنوع

پخش عمده روغن تصفیه سویا در سراسر کشور توسط شرکت بازرگانی ویرا انجام می شود. این مجموعه با دارا بودن سوابق چندین ساله قادر به تامین انواع روغن خام و تصفیه سویا می باشد.

خریداران محترم جهت تامین انواع محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی فروش روغن خام و تصفیه سویا

نمایندگی فروش روغن خام و تصفیه سویا

نمانیدگی فروش روغن خام و تصفیه سویا در کجا قرار دارد؟ چه شرکت هایی نمایندگی این محصول را بر عهده دارند؟ از قیمت روغن خام و تصفیه رضایت دارد؟ بیشترین میزان تولید این محصول در کجا قرار دارد؟

نمایندگی فروش روغن خام و تصفیه سویا

میزان استفاده از روغن خام و تصفیه سویا در نواحی مختلف کشور با رشد چشمگیری مواجهه شده است. این محصول علاوه بر کیفیت بسیار مرغوبی که دارد. تاثیرات بسزایی را بر روی شیر و گوشت دام ایجاد می کند. از این رو روزانه حجم قابل توجهی از این روغن روانه بازار می شود. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان یک شرکت و نهاد مستقیم ، عرضه کننده انواع روغن خام و تصفیه سویا وارداتی و داخلی می باشد.

مصرف این خوراکی برای دام و طیور مقرون به صرفه می باشد. زیرا تاثیرات مستقیمی را بر روی رشد جسمی دام ایجاد می کند. همچنین افزایش دهی شیر دام و همچنین افزایش گوشت دام را نیز در بر می گیرد. از این رو دامداران این محصول را در جیره غذایی دام قرار می دهند.

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان برترین نمایندگی فعال به عرضه انواع روغن خام و تصفیه سویا می پردازد. این محصول به دو صورت فله و گالن شده توزیع می شود. همچنین زیر نظر مستقیم شبکه بهداشت قرار دارد. تا از کیفیت و سلامت تغذیه کاملی برخوردار شود.

چرا مصرف روغن سویا برای دام و طیور توصیه می شود؟

دارا بودن کالری بیشتر

سرشار از انواع ویتامین

تاثیر مستقیم در کوتاع مدت

بهترین مکمل غذایی برای دام

جلوگیری از پوکی استخوان

رشد توان جسمی دام

قیمت مناسب محصول

نمایندگی فروش روغن خام و تصفیه سویا قادر می باشد. روزانه بخش عمده ای از نیازهای مصرف کنندگان را تامین نماید.

خریداران جهت خرید مستقیم و بدون واسطه انواع خوراک دام و طیور می توانند شرکت بازرگانی ویرا را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از کارخانه

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از کارخانه

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از کدام کارخانه ها انجام می شود؟ روغن سویا یک محصول وارداتی است یا داخلی ؟ آیا مصرف این محصول برای دام و طیور کاربر دارد؟ به چه دلیل مصرف این خوراکی توصیه می گردد؟

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از کارخانه

روغن تصیه سویا ازمواد معدنی و انواع ویتامین برخرودار می باشد. عمده مصرف کنندگان از این خوراکی جهت مصرف انسانی و دامی بهره می گیرند. عمده این محصول به صورت وارداتی تامین می شود. البته بخشی از آن نیز در سطح داخلی تولید و توزیع می گردد. امروزه بخش عمده ای از دامداری ها و مرغداری ها جهت مصرف از آن استفاده می کنند. زیرا مواد مغذی موجود در این خوراکی برای رشد بهتر توصیه می شود.

کارخانه های تولیدی در سطح کشور به صورت مستقیم به عرضه روغن تصفیه سویا اقدام می کنند. البته این خوراکی به صورت روغن خام نیز عرضه می شود. کارخانه های تولیدی با استفاده از دانه های سویا طی عملیات و فرایند مختلف به روغن گیری آن اقدام می کنند.

روغن سویا یک محصول خوراکی می باشد و برای مصرف انسانی به شدت توصیه می گردد. این خوراکی به رنگ شفاف و زرد کم رنگ می باشد. این محصول سرشار از ویتامین و کربوهیدرات بوده و برای مصرف انسانی و دامی قابلیت های مهم و موثری را در بر می گیرد.

فواید مصرف روغن سویا …

ارزش غذایی روغن تصفیه سویا

یهترین خوراکی برای سلامتی قلب

سرشار از انواع ویتامین

منبع ارزشمند امگا 3 و 6

جلوگیری از پوکی استخوان برای دام و طیور

مراقبت بیشتر از پوست

چاق کننده موثر برای دام و طیور

افزایش شیر دام در کوتاه مدت

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از کارخانه به دو صورت فله و بسته بندی انجام می گیرد.

خریداران محترم جهت خرید و فروش انواع خوراک و محصولات دامی می توانند ما را دنبال کنند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از شمال

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از شمال

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از شمال توزیع و عرضه می شود. آیا از قیمت این محصول اطلاع دارید؟ چرا مصرف روزانه روغن سویا افزایش پیدا کرده است؟ چه شرکت هایی به عرضه و فروش این خوراکی اقدام می کنند.

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از شمال

روغن سویا محصولی بسیار با کیفیت برای مصرف طیور به شمار می آید. این محصول در چندین قالب مختلف تولید و عرضه می شود. بخشی از روغن موجود در بازار به صورت وارداتی تامین می شود. کشورهای مختلفی صادر کننده ان محصول به ایران می باشند.

البته میزان تولید این محصول در کشور به میزان تقاضا و عرضه آن بستگی دارد. کارخانه های تولیدی متعددی در سراسر کشور به تولید این محصول با کیفیت می پردازند. مصرف این محصول برای دام و طیور توصیه می گردد. زیرا تاثیر مستقیمی را بر پرورش و کیفیت رشد آن ها ایجاد می کند. این محصول در کیفیت های مختلفی تولید می شود. خریداران با توجه به نیازهای موجود به خرید آن اقدام می کنند. این محصول به دو صورت فله و گالن عرضه می شود.

روغن تصفیه سویا چه فوایدی دارد؟

هضم آسان خوراکی

دارا بودن میزان پروتئین بیشتر

افزایش شیر دام

تقویت رشد جسمی دام و طیور

مناسب برای طیور تخم گذار

روغن سویا به صورت مستقیم از دانه های سویا به دست می آید. میزان کارخانه های تولیدی روغن سویا روز به روز در حال افزایش می باشد. تا میزان تقاضا و عرضه این خوراکی برقرار شود. این محصول با کیفیت عالی زیر نظر شبکه بهداشت تولید می شود.

روغن سویا به صورت تصفیه و خام عرضه می شود. که ما برای جیره دام و طیور مصرف آن را توصیه می کنیم. برای دستگاه گوارش و تصفیه خون کاربرد بسیاری دارد. معمولا مرغداری ها برای تقویت طیور به صورت گسترده و مداوم از این خوراکی برخوردار می شوند.

خریداران جهت خرید انواع محصولات دامی می توانند شرکت بازرگانی ویرا را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید فوری بار روغن خام سویا

خرید فوری بار روغن خام سویا

اگر به ‌دنبال خرید فوری بار روغن خام سویا جهت استفاده در خوراک دام و طیور هستید ، با ما همراه باشید تا شما را با مرکز معتبر فروش این محصول در داخل کشور آشنا نماییم .
روغن سویا در انواع خام و تصفیه ‌شده تولید داخل با بهترین کیفیت به ‌صورت تضمینی و همچنین امکان مرجوعی محصول در صورت عدم تأیید کیفیت با شرایطی ویژه و تخفیفات بالا توسط بازرگانی ویرا ، مرکز تامین خوراک دام و طیور تامین وبفروش می ‌رسد .

روغن محصولی سرشار از انرژی می‌ باشد که در بهبود راندمان تولید محصولات و همچنین افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی بسیار تأثیرگذار خواهد بود .
شما می ‌توانید با خرید و استفاده از روغن خام سویا در جیره روزانه دام و طیور خود در انواع گوشتی ، شیرده و تخم ‌گذار از خواص بی ‌نظیر آن بهره‌ مند شوید .
با ما همراه باشید تا با روغن خام سویا ، خواص و ترکیبات ویژه این روغن ، کاربردی این محصول در جیره روزانه دام و طیور و همچنین مرکز معتبر تامین روغن خام سویا در انواع خام و تصفیه ‌شده بیشتر آشنا شویم .

روغن سویا و کاربرد آن در تغذیه دام و طیور

روغن سویا در کنار روغن ‌هایی مانند روغن آفتابگردان ، روغن کلزا و … از جمله روغن‌ های گیاهی می‌ باشد که سرشار از انرژی هستند .
همان‌ طور که می ‌دانید میزان انرژی در روغن بسیار بالا می ‌باشد و استفاده از آن در جیره روزانه دام و طیور می ‌تواند از سستی ، بی‌ حالی ، کسلی و تنبلی جلوگیری نماید .
شما می ‌توانید از روغن سویا به ‌صورت خام و تصفیه ‌شده در جیره روزانه دام و طیور خود استفاده نمایید .

روغن سویا با روشهای مختلفی و پس از فرایند روغن کشی از دانه سویا به دست می آید .
این محصول در دو نوع خام و تصفیه ‌شده در جیره انواع دام های گوشتی و شیری ، طیور تخم ‌گذار و گوشتی قابل‌ استفاده می ‌باشد .
شما می‌ توانید از این محصول به‌ جهت افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی خود و همچنین رشد مناسب و افزایش انرژی در دام و طیور استفاده نمایید .
روغن سویا علاوه ‌بر تولید داخل ، امکان خرید وارداتی آن نیز از طریق واحد فروش بازرگانی ویرا امکان ‌پذیر می ‌باشد .
این مجموعه روغن سویا را در انواع فله‌ای و گالن با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب به سراسر کشور ارسال می‌ نماید .

کاربرد روغن خام سویا در جیره دام و طیور

گفتیم که روغن خام سویا در تغذیه روزانه انواع دام و طیور قابل ‌استفاده می ‌باشد .
روغن سویا در دمای معمولی به حالت مایع است و به ‌راحتی در جیره به کار برده می ‌شود .
اما برخی از روغن‌ ها که حالت جامدی دارند باید ابتدا به وسیله گرما مایع‌ شده و سپس در جیره استفاده گردند .
روغن سویا این مزیت را دارد که نیاز به مایع شدن ندارد .
حتی در برخی موارد با اضافه شدن روغن‌ های جامدی که مایع شدند پس ‌از مدتی روغن باز به حالت جامدی خود بازگشته و براثر به‌ هم چسبیدن سبب افت کیفیت جیره نیز می ‌شود .

یکی از مزیت‌های کاربرد روغن در جیره این است که دانه‌های آردی که بر اساس محرکات مختلف در هوا پخش می ‌شوند و سبب افت کیفیت هوای سالن پرورش دام و طیور نیز می ‌شوند و حتی به ‌دنبال آن مشکلات تنفسی برای دام و طیور را به وجود می‌آورند ، با افزودن روغن ، این دانه‌ها به یکدیگر چسبیده و دیگر این ‌گونه مشکلات نیز به وجود نمی‌آید .
روغن خام سویا با درصدهای مناسبی با توجه به نوع دام و طیور در جیره قابل ‌استفاده می ‌باشد .
این محصول به ‌صورت مخلوط در جیره روزانه بکار برده می ‌شود و مکمل غذایی در دام های شیری می باشد که سبب افزایش شیر نیز می ‌گردد .
شما می ‌توانید این محصول را با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب از واحد فروش بازرگانی ویرا خریداری نمایید .

ترکیبات و خواص روغن خام سویا

روغن خام سویا اگر کیفیت مرغوب و ممتاز داشته باشد از ترکیبات متنوعی نیز برخوردار می باشد . از جمله :

 • انرژی
 • اسیدهای چربی ضروری
 • مواد و املاح معدنی مانند کلسیم و فسفر
 • ویتامین‌ها
 • فیبر

وجود این ترکیبات متنوع و انرژی با درصد بالا سبب شده است تا این محصول از خواص ویژه‌ای نیز برخوردار باشد ازجمله :

 1. تقویت و استحکام استخوانی بدن به سبب وجود کلسیم
 2. افزایش کمی محصولات تولیدی
 3. افزایش کیفی محصولات تولیدی
 4. قیمت مناسب و به صرفه
 5. افزایش میزان تولید شیر در دام های شیری

روغن خام سویا قابل‌ استفاده در جیره انواع دام ، جوجه‌ های گوشتی و طیور گوشتی طیور تخم‌ گذار و … می باشد .

خرید فوری بار روغن خام سویا

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین انواع خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا