بازار سویا ارزن دامی روسیه انزلی

بازار سویا ارزن دامی روسیه انزلی

بازار سویا ارزن دامی روسیه انزلی به عنوان یک محصول وارداتی جهت مصرف دام و طیور ، از طریق نمایندگی ها جهت پخش و توزیع در سراسر کشور انجام می شود.

بازار سویا ارزن دامی روسیه انزلی

عمده سویا و ارزن موجود در سطح بازارهای داخلی توسط کشور روسیه وارد می شود ، که بخش زیادی از آن از طریق بندر انزلی صورت می گیرد. ارزان به عنوان یک محصول مرغوب و ارزان با ارزش غذایی زیاد جهت مصرف دام مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد ، که از جمله آن می توان به درسته و پودری اشاره کرد این دو نوع ارزن از قابلیت مصرفی بسیاری برخوردار می باشند ، که فروش آن از طریق نمایندگی های فروش در سطح کشور انجام می گیرد.

بازار سویادامی روسیه

سویا نیز به عنوان یک محصول وارداتی از کشور روسیه با حجم زیادی در سراسر کشور توزیع می گردد ، که عمده آن محصول وارداتی توسط بندر انزلی پهلو می گیرد. این محصول نیز به صورت فله ای و بسته بندی استاندار شده مورد استفاده خریداران قرار می گیرد . با توجه به ارزش غذایی بهتر و مغذی بودن آن افراد زیادی جهت تامین آن تشویق می شوند ، که در نتیجه واردات بی رویه آن را در پی دارد. کشور روسیه علاوه بر تولید متنوع و صادرات سویا دامی ، مقادیر قابل توجهی از ارزن در سطح کیفی مختلفی را با توجه به میزان تقاضا و خرید از سوی مصرف کنندگان عرضه می دارد.
خریداران جهت خرید ارزن و سویا وارداتی از کشور روسیه می توانند با ما در ارتباط باشند.

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین سویا خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

  1. تلگرام
  2. اینستاگرام
  3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز سویا را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا