فروش پودر گوشت مرغوب برای صادرات

فروش پودر گوشت مرغوب برای صادرات

فروش پودر گوشت مرغوب برای صادات از کجا تولید می شود؟ چه کارخانه هایی به تولید پودر گوشت اقدام می کنند؟ آیا این خوراکی برای مصرف دام مناسب می باشد؟ این محصول از چه طریقی تولید می گردد؟

فروش پودر گوشت مرغوب برای صادرات

پودر گوشت به دو صورت دامی و مرغی تولید می شود. این محصول با استفاده از ضایعات گوشتی توسط کارخانه ها و طی فرایند پخت به دست می آید. در زمان گذشته به دلیل اطلاعات پایین و عدم شناخت کافی ، گوشت های ضایعاتی به عنوان دور انداختنی استفاده می شد. اما امروزه با وجود کارخانه های بزرگ و پیشرفت تکنولوژی از این ضایعات بهترین پودر برای مصرف دام و طیور به دست می آید. از این محصول به عنوان یک مکمل بسیار مغذی و قوی برای دامداری ها و مرغداری محسوب می گردد. عمده مصرف کنندگان به صورت ترکیبی از این خوراکی بهره می برند.

پودر گوشت معمولا با کیفیت بسیار مرغوب و با حجم بالایی تولید می گردد. عمده این خوراکی به دلیل کیفیت بالا و کاربردهای مختلف جهت صادرات به کشورهای همسایه ارسال می شود. این محصول به صورت بسته بندی های مختلف تولید می شود. به دلیل بالا بودن میزان پروتیئن و ویتامین قابلیت های مختلفی را برای مصرف دام و طیور ایجاد می کند. این محصول با قیمت مناسب در مقایسه با سایر اقلام دامی عرضه می شود. که مورد توجه و حمایت مصرف کنندگان نیز قرار می گیرد. از این رو سالانه حجم بالایی از انواع پودر گوشت تولید و جهت فروش برای صادرات انجام می گیرد.


پودر گوشت چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

دارا بودن پروتئین بالا

سرشار از کلسیم

حاوی پتاسیم و منیزیم

انرژی درونی بسیار بالا

دارا بودن اسید آمینه

خریداران محترم جهت فروش پودر گوشت مرغوب برای صادرات می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید و فروش پودر گوشت

خرید و فروش پودر گوشت

آیا می دانید پودر گوشت چیست؟آیا شما انواع پودر گوشت با کیفیت را می شناسید؟ منبع تولید پودر گوشت کجاست؟

خرید و فروش پودر گوشت 

فروش پودر گوشت در مراکزهای معتبر باعث می شود . متقاضیان برای خرید کم ترین هزینه را صرف نمایند. که پخش این محصول به سراسر کشور توسط این نمایندگی امکان پذیر است. پودر گوشت از محصولات پر کاربرد در صنایع دامپروری در ایران است. با توجه به اینکه در تغذیه دام و طیور پروتئین نقش دارد. استفاده از پروتیین های نباتی بصورت خاص موجب می شود. تعادل اسیدهای آمینه را به هم زده و اشکالاتی ایجاد می کند .ضروری به نظر می رسد. که در جیره غذایی دام وطیور از پودرگوشت(آرد گوشت) استفاده می شود. که به عنوان یک منبع بزرگ پروتیین حیوانی مورد توجه قرار گیرد. 

پودر گوشت جایگزین مناسبی برای نهاده ها است. معمولا ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد. از قیمت ارزانی برخوردار می باشد. کیفیت آن نیز به مراتب بسیار بالا می باشد. برای نگه داری آن باید دور از بارندگی قرار بگیرد. کرمانشاه از جمله بیشترین کارخانه تولیدی را در اختیار دارد. زیر نظارت مستقیم بهداشت قرار دارد. از استاندارد بین المللی برخوردار می باشد. به صورت مرغی و دامی تولید می گردد. شرکت های بازرگانی به صورت مستقیم آن را عرضه می کنند. کیفیت آن محصول نیز مورد تایید مصرف کنندگان می باشد.

بهتر است که پودر گوشت مدت کمی پس از تولید مصرف شود. در غیر اینصورت با آزاد شدن ازت به مرور زمان از کارایی اين محصول کاسته می شود.

پودر گوشت چه آنالیزمهمی می تواند داشته باشد؟ 1. پروتئین بالا 2. tvn پایین 3. رطوبت کمتر 4. چربی کمتر

دلیل فروش بیشتر پودر گوشت چیست؟ 1.داشتن میزان پروتئین بالا 2. هضم راحت

خریداران جهت خرید انواع خوراک دام می توانند ما را دنبال کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

شرکت پودر گوشت استخوان خوراک دام

شرکت پودر گوشت استخوان خوراک دام

شرکت پودر گوشت و استخوان خوراک دام ، در مناطق مختلف کشور به فعالیت می پردازند. رقابت ایجاد شده بین این شرکت ها میزان سطح کیفی این محصول را در حد مطلوبی افزایش داده است.

شرکت پودر گوشت استخوان خوراک دام

انواع خوراک دام داخلی و وارداتی ، در مراکز و نمایندگی های معتبر فروش در سراسر کشور عرضه می گردد. دسترسی خریداران به انواع این محصولات با سهولت بیشتری همراه می باشد. البته با توجه به رقابت ایجاد شده بین فروشنده ها ، خریداران سعی دارند محصولاتی را تهیه نمایند. که دارای قیمت مناسب و کیفیت بهتری می باشد. از این رو با تولید پودر گوشت و استخوان توسط کارخانه های فعال در سطح کشور ، این محصول با قیمت تمام شده کمتری در مقایسه با سایر محصولات به فروش می رسد.

شرکت خوراک دام

میزان تقاضا برای خرید و همچنین رضایت مشتریان از خرید پودر گوشت موجب شده است ، این خوراکی امروزه در صدر یکی از پرمصرف ترین نوع خوراک دام در سطح کشور تبدیل گردد. با تولید آن مطابق با استانداردهای جهانی به طبع انگیزه خریداران برای تهیه آن به مراتب افزایش می یابد. پودر گوشت و استخوان با استفاده از ضایعات گوشتی ، بازدهی بسیار بالا و قابل توجهی را بر روی مصرف دام ایجاد می نماید. از این رو با قیمت ارزان و رقابتی در سطح کشور عرضه می گردد.
با همراهی این مجموعه بازرگانی خریداران می توانند از خرید انواع محصولات دامی برخوردار شوند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فروش پودر گوشت استخوان خوراک دام

فروش پودر گوشت استخوان خوراک دام

فروش پودر گوشت و استخوان خوراک دام ، به عنوان بهترین و مرغوبترین خوراک دام و طیور ، در مراکز و نمایندگی های فروش و با دارا بودن سطح کیفی بسیاری زیادی عرضه می شود.

فروش پودر گوشت استخوان خوراک دام

امروزه مراقبت و نگه داری از دام به عنوان شغل اصلی مردم در کشور ما به شمار می آید . با توجه به درآمد زایی مناسب از دام ، افراد زیادی جهت نگه دارای از آن به فعالیت می پردازند. برای تقویت و رشد موثر دام از انواع محصولات دامی مختلف ، جهت تامین نیازهای دام بهره می گیرند. که از جمله آن می توان به پودر گوشت و استخوان اشاره نمود. این خوراکی با دارا بودن خواص بسیار زیاد و موثر ، در برآورد نمودن نیازهای دام و تقویت رشد آن نقش بسزایی را ایفا می کند. مورد توجه خریداران قرار گرفته ، حجم قابل توجهی از این محصول برای فروش در نمایندگی های سراسر کشور صورت می گیرد.

فروش خوراک دام

با توجه به قیمت و کیفیت بسیار زیاد این خوراکی ، دامداران برای دوران بارداری و همچنین برای رشد موثر دام های پرواری ، از این محصول به صورت مداوم و مرتب استفاده می نمایند. سرشار از پروتئین و ویتامین بوده که نیازهای دام را تامین کند. امروزه ضایعات گوشتی فروانی در کشتارگاهها تهیه می گردد. طی فرایند و مراحل مختلف همچنین با قیمت ارزان ، آن را به پودر گوشت تبدیل می نمایند.
جهت خرید و اطلاع از قیمت روز پودر گوشت بهداشتی و ممتاز با ما در تماس باشید. بازرگانی ویرا مرکز فروش پودر گوشت بهداشتی در داخل می باشد.
خریداران می توانند با همراهی این مجموعه بازرگانی ، از خرید انواع محصولات دامی برخوردار شوند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

شرکت پودر گوشت استخوان خوراک دام

شرکت پودر گوشت استخوان خوراک دام

شرکت های مختلفی برای تولید پودر گوشت و استخوان در مناطق مختلف کشور به فعالیت می پردازند. رقابت ایجاد شده بین این شرکت ها ، میزان سطح کیفی این محصول را در حد مطلوبی افزایش داده است.

شرکت پودر گوشت استخوان خوراک دام

انواع خوراک دام داخلی و وارداتی ، در مراکز و نمایندگی های معتبر فروش در سراسر کشور عرضه می گردد. دسترسی خریداران به انواع این محصولات با سهولت بیشتری همراه می باشد. البته با توجه به رقابت ایجاد شده بین فروشنده ها ، خریداران سعی دارند محصولاتی را تهیه نمایند ، که دارای قیمت مناسب و کیفیت بهتری می باشد. از این رو با تولید پودر گوشت و استخوان توسط کارخانه های فعال در سطح کشور ، این محصول با قیمت تمام شده کمتری در مقایسه با سایر محصولات به فروش می رسد.

شرکت پودر استخوان

میزان تقاضا برای خرید و همچنین رضایت مشتریان ، از خرید پودر گوشت موجب شده است. این خوراکی امروزه در صدر یکی از پرمصرف ترین نوع خوراک دام ، در سطح کشور تبدیل گردد. با تولید آن مطابق با استانداردهای جهانی ، به طبع انگیزه خریداران برای تهیه آن به مراتب افزایش می یابد. معمولا تهیه و تولید پودر گوشت ، با صرف هزینه های کمتری صورت می پذیرد. این محصول به صورت مستقیم با استفاده از ضایعات گوشتی ، در کارخانه های مختلفی تولید و عرضه می گررد.
شرکت پودر گوشت و استخوان خوراک دام با قیمت ارزان اقدام به توزیع این محصولات می نماید.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

قیمت پودر گوشت استخوان خوراک دام مشهد

قیمت پودر گوشت استخوان خوراک دام مشهد

پودر گوشت و پودر استخوان فراوری شده ، از ضایعات به عنوان بهترین خوراک دام با قیمت کارخانه ، پایین تر از سطح قیمت بازار در مشهد پخش و عرضه می گردد.

قیمت پودر گوشت استخوان خوراک دام مشهد

در دامداری ها و مرغداری های فعال و موجود در سطح کشور ، انواع مختلف ضایعات گوشت و استخوان با حجم زیادی جمع آوری می شود. کارخانه ها با خرید و تهیه آن از دامداری ها ، طی مراحل و فرایند مختلف تبدیل به پودر می نمایند. پودر تولید شده در کارخانه ها ، که مقادیر زیادی از آن در شهر مشهد به وقوع می پیوندد. به صورت جداگانه و ترکیبی به دست می آید. صنایع دام با توجه به نیازهای موجود به خرید آن اقدام می نمایند. این نوع خوراکی در بسته بندی های مختلفی روانه بازار می شود.

قیمت خوراک دام

در نمایندگی ها و شرکت های فعال در زمینه توزیع خوراک دام ، انواع پودر گوشت و پودر استخوان ، با قیمت ارزان و مناسب تر از کف قیمت های موجود در سطح بازار عرضه می شوند. شرایط مساعدی را برای خریداران و دامداران فراهم نموده است. مجموعه پودرهای موجود در این مراکز ، با خواص و ارزش غذایی مرغوبی انجام می پذیرد. فضولات و لاشه های این خوراکی ، توسط کارخانه ها با سهولت جمع آوری می شود. با توجه به افزایش قیمت برخی از محصولات دامی ، این خوراکی جایگزین مناسبی برای مصرف صنایع می باشد.
ما را همراهی کنید و از لیست و قیمت های این مجموعه بازرگانی اطلاع حاصل فرمایید.
بازرگانی ویرا مرکز فروش پودر گوشت استخوان با کیفیت تضمینی و قیمت ارزان و به صرفه .

جهت سفارش پودر گوشت ممتاز با ما در تماس باشید.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

قیمت پودر گوشت خوراک دام استخوان اصفهان

قیمت پودر گوشت خوراک دام استخوان اصفهان

قیمت پودر گوشت خوراک دام و استخوان تولید شده در اصفهان ، در مقایسه با کیفیت آن در سطح کشور دارای قیمت مناسبی بوده ، این عامل تقاضای بیشتر آن محصول را در پی دارد.

قیمت پودر گوشت خوراک دام استخوان اصفهان

امروزه با افزایش کشتارگاههای فعال در سطح کشور ، میزان ضایعات گوشت و استخوان فراوانی به دست می آید . عمده این ضایعات توسط کارخانه های موجود در شهر اصفهان خریداری می شود. طی مراحل مختلف در کارخانه ها و با استفاده از دستگاههای پیشرفته به شکل انبوهی تولید می گردد. کیفیت پودر گوشت اصفهان به طبع از ارزش غذایی زیادی برخوردار بوده ، مصرف آن بخشی از نیازهای دام و طیور را تامین می نماید. البته مصرف پودر به صورت مکمل و ترکیب شده، بر روی دام تاثیرات زیادی را ایجاد نموده ، بهبود رشد دام و پرورش مطلوب آن را موجب می گردد.

قیمت خوراک دام

محصولات مختلفی جهت مصرف دام و طیور در سطح بازار موجود می باشند. به دلیل قیمت بالاتر برخی از این خوراکی ها ، مصرف کنندگان قادر به تامین آن نمی باشند. همین عامل موجب شده که با توجه به قیمت ارزان پودر گوشت ، میزان تقاضای برای تهیه و تامین آن افزایش یابد. دلایل مختلفی موجب افزایش تقاضا جهت خرید پودر گوشت می باشند. از جمله این عوامل می توان به قیمت مناسب و میزان پروتئین موجود در آن اشاره نمود.
این مجموعه بازرگانی قادر به تامین انواع پودر گوشت و استخوان با قیمت ارزان می باشد.
جهت تهیه و خرید و اطلاع از قیمت روز پودر گوشت بهداشتی با ما در ارتباط باشید.
بازرگانی ویرا مرکز فروش پودر گوشت خوراک دام و طیور با کیفیت ممتاز و ارسال فوری به سراسر کشور می باشد.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تولید پودر گوشت استخوان خوراک دام ارومیه

تولید پودر گوشت استخوان خوراک دام ارومیه

آیا از نحوه تولید پودر گوشت و استخوان خوراک دام در ارومیه اطلاعاتی دارید؟ چه کسانی برای خرید و تهیه عمده این محصول اقدام می کنند؟ چرا این خوراکی با قیمت پایین تری عرضه می شود؟

تولید پودر گوشت استخوان خوراک دام ارومیه

پودر گوشت از جمله موادی به شمار می رود که بیشتر مورد استفاده دام داران قرار می گیرد.
با توجه به خواص بسیار بیشتری که دارد. از شرایط مطلوب به لحاظ ارزش غذایی برخوردار می باشد . این مواد با استفاده از ضایعات گوشی حیوانات طی فرایندی ، که از صاحبان مرغداری و دامداری ها خریداری می شود، در کارخانه ها و با استفاده از امکانات بروز و پیشرفته تبدیل به پودر گوشت می شود . این مواد که از ضایعات گوشت و استخوان دام و طیور به دست می آید ، سپس با تبدیل شدن به پودر گوشت ، به این حیوانات خورانده می شود.

تولید خوراک دام ارومیه

ارومیه دارای کارخانه های متعددی بوده و بخشی از ضایعات حیوانی در این شهر به پودر گوشت تبدیل می شود. کارخانه های فعال با جمع آوری ضایعات گوشتی ، طی فرایند مختلفی مرغوب ترین پودر را تولید می نمایند. مصرف این خوراکی مقاومت دام را در مقابل انواع بیماری ها در دوران بارداری افزایش می دهد. همچنین نقش موثری را بر روی دام های پرواری و گوشتی ایجاد می نماید.
خریداران جهت تهیه و خرید انواع پودر گوشت و سایر اقلام و خوراک دام می توانند با این مجموعه در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

 ** تامین کننده خوراک دام و طیور و آبزیان با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده **

*  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی پودر گوشت  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

قیمت پودر گوشت استخوان خوراک دام مشهد

قیمت پودر گوشت استخوان خوراک دام مشهد

قیمت پودر گوشت و استخوان خوراک دام با استفاده از ضایعات فراوری شده ، گوشت و استخوان با قیمت مناسب در مشهد تولید و به سراسر کشور عرضه می شود.

قیمت پودر گوشت استخوان خوراک دام مشهد

در دامداری ها و مرغداری های پیشرفته و مختلف در شهر مشهد ، انواع ضایعات گوشت و استخوان جمع آوری و برای تبدیل شدن به پودر به کارخانه ها انتقال داده می شود . با استفاده از دستگاه های مدرن آن را به انواع پودر با خواص بالا تبدیل می نمایند. شهر مشهد با تولید انواع مرغوب پودر گوشت و استخوان به بزرگ ترین منبع ، تولید این مواد در سطح کشور شناخته می گردد . مشتریانی فراوانی به صورت مستقیم به خرید آن اقدام می کنند. خواص و ویتامین های موجود در این خوراکی ، مصرف کنندگان را ملزم می دارند که از این محصول در جهت تامین نیازهای دام استفاده نمایند.

قیمت خوراک دام مشهد

ویتامین و پروتئین های موجود در پودر گوشت موجبات خرید و فروش بیشتر آن را فراهم می کند . صاحبان صنایع و دامداری ها به دلیل مزایا و فواید موجود در پودر گوشت ، اغلب جهت تهیه آن با حجم بالاتر اقدام می کنند . این مواد به صورت بسته بندی های مختلف و همچنین فله ای توزیع می شود. با افزایش کارخانه های متعددی در سطح کشور ، میزان تولید پودر گوشت و استخوان به شکل مطلوبی افزایش یافته است.
بازرگانی ویرا مرکز تامین و فروش خوراک دام و طیور از جمله پودر گوشت با کیفیت ممتاز می باشد.
خریداران جهت خرید و تهیه انواع پودر گوشت می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

 ** تامین کننده خوراک دام و طیور و آبزیان با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده **

*  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی پودر گوشت  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خریدار پودر گوشت خوراک دام استخوان مشهد

خریدار پودر گوشت خوراک دام استخوان مشهد

خریدار پودر گوشت خوراک دام و استخوان در مشهد به میزان زیادی تولید می شود . بخشی از نیازهای داخلی کشور به پودر گوشت را این منطقه تامین می کند.

خریدار پودر گوشت خوراک دام استخوان مشهد

مرکز خرید و فروش پودر گوشت را مشهد در اختیار دارد . در این منطقه بزرگ ترین کارخانه ها جهت تولید پودر گوشت به فعالیت می پردازند . در کیفیت های مطلوب و مرغوب در این زمینه به فعالیت مشغول می باشند . این محصول با قیمت مناسب و سطح کیفی بسیار بالاتری ، جهت مصرف دام و طیور به بازار عرضه می شود. بزرگ ترین پرورش دهندگان دام و طیور به صورت مستقیم انواع پودر گوشت را خریداری می نمایند. مصرف پودر گوشت در صنایع دام ، تقویت و بهبود وضعیت جسمانی دام را موجب می گردد.

خریدار خوراک دام استخوان مشهد

مزایای پودر گوشت و استخوان بسیار فراوان بوده ، خریداران با توجه به فواید آن در جهت تهیه و خرید انواع مختلف آن تلاش می کنند. مشهد با تولید این مواد نقش بسزایی را در تامین نیازهای داخلی مصرف کنندگان ایجاد می کند. سهولت دسترسی به این محصول نیز آسان می باشد ، در مراکز فروش انواع پودر گوشت و استخوان با قیمت مورد نیاز خریداران به فروش می رسد. این خوراکی به صورت مستقیم زیر نظر شبکه بهداشت ، به صورت کاملا استاندارد و فله ای در مراکز و نمایندگی های معتبر فروش عرضه می شود.
بازرگانی ویرا مرکز تامین و فروش خوراک دام و طیور از جمله پودر گوشت با کیفیت ممتاز می باشد.
ما را دنبال کنید و از لیست قیمت های این مجموعه مطلع شوید.

ویرا بازرگانی

 ** تامین کننده خوراک دام و طیور و آبزیان با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده **

*  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی پودر گوشت  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.