خرید فروش دان آماده مرغ گوشتی

خرید فروش دان آماده مرغ گوشتی

خرید و فروش انواع دان آماده با بهترین کیفیت ، در مراکز مختلف معتبر فروش صورت می پذیرد. این محصول برای مصرف انواع مرغ بخصوص مرغ گوشتی بسیار مناسب می باشد.

خرید فروش دان آماده مرغ گوشتی

از جمله بهترین خوراکی طیور دان آماده می باشد. این محصول به شکل های مختلفی در سطح کشور عرضه می شود. البته دان با کیفیت های متفاوتی تولید ، به شکل های مختلفی به فروش می رسد . از جمله ساده ترین خوراکی که در جیره غذایی طیور قرار می گیرد ، جیره آردی بوده که پس از آسیاب شدن در کارخانه ها ، معمولا به صورت بسته بندی و استاندارد شده تولید می شود . حجم فروش آن نیز با توجه به قیمت مناسب و ارزان آن بسیار زیاد می باشد. علاوه بر جیره آردی ، نوعی دیگر از دان مورد مصرف طیور به صورت پلت بوده ، که در مقایسه با جیره آردی از خواص بیشتری برخوردار می باشد.

خرید فروش خوراک مذغ گوشتی

دان آماده طیور در کیفیت های مختلف و با خواصیت متفاوتی تولید می شود . که بیشترین میزان فروش به مرغ های گوشتی اختصاص دارد . مصرف انواع دان و بخصوص دان پلت ، تاثرات موثری را بر روی مرغ گوشتی ایجاد می کند. افزایش چشمگیر گوشت مرغ را شامل می شود. تاثیرات مثبت و بازدهی مناسب استفاده از دان آماده ، مصرف کنندگان را به تهیه مداوم آن موجب می گردد.
صنایع طیور جهت خرید تضمینی انواع دان آماده طیور می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

میزان مصرف کنسانتره در جیره دام

میزان مصرف کنسانتره در جیره دام

آیا مصرف کنسانتره در جیره غذایی دام مناسب می باشد؟ کنسانتره برای مصرف کدام دام ها موثر می باشد؟ چه نکاتی در مصرف کنسانتره دام باید رعایت شود؟

میزان مصرف کنسانتره در جیره دام

بدن دام برای تامین انواع نیازهای موجود ، به خوراک مغذی و پرخواصیت نیاز دارد. مصرف آن تاثیر مطلوبی را بر رشد دام ، بخصوص دام های گوشتی و پرواری ایجاد می نماید. کنسانتره خواص موجود در جو ، گندم ، سویا و دیگر محصولات دامی را دارا می باشد. به عنوان یک مکمل غذایی بسیار مقوی ، برای دام و فصول مختلف سال می باشد. کنسانتره به صورت مداوم باید برای مصرف دام های پرواری استفاده شود. تا علاوه بر رشد مطلوب دام افزایش گوشت آن ها را در پی داشته باشد. صنایع دام و طیور ، معمولا در دوران بازارداری دام ، به صورت گسترده از این خوراکی استفاده می نمایند.


میزان مصرف کنسانتره در جیره دام و تولید آن ، طی مراحل مختلف در کارخانه های به دست می آید
تهیه و تولید آن به صورت کاملا استاندارد و مفید انجام می شود. این عمل توسط کارخانه های تولید فعال صورت می پذیرد. برخی از واسطه ها این محصول را با قیمت بالاتر در سطح کشور عرضه می دارند . صنایع دام و طیور برای تهیه کنسانتره تازه و ارزان قیمت ، می توانند آن را از طریق نمایندگی های فروش خریداری نمایند. خریداران جهت تهیه انواع محصولات و خوراک دام ، می توانند این مجموعه را دنبال نمایند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خرید کنسانتره گاو گوسفند گوشتی ارزان

خرید کنسانتره گاو گوسفند گوشتی ارزان

خرید کنسانتره گاو و گوسفند گوشتی با قیمت ارزان ، دارای قابلیت پخش و توزیع بیشتری می باشد. اغلت صنایع دام و طیور برای پرورش بهتر دام از آن محصول استفاده می کنند.

خرید کنسانتره گاو گوسفند گوشتی ارزان

با توجه به هزینه سنگین پرورش گاو و گوسفند پرواری و گوشتی ، دامداران سعی دارند از محصولات مقوی و قیمت پایین ، جهت تامین نیازهای دام استفاده کنند. اینکه خوراک دام چه ویژگی هایی داشته باشد ، برای صنایع دام بسیار حایز اهمیت می باشد. واضح است که خریداران و دامداران به دنبال خرید خوراک با قیمت مناسب بوده ، همچنین کیفیت و خواص محصول برای آن ها مهم می باشد. امروزه از جمله محصولات بسیار با ارزش و مقوی ، جهت پرورش و افزایش گوشت دام محصولات مکمل می باشند.

خرید خوراک گوسفند ارزان

خرید خوراک و محصولات مکمل و ترکیب شده با قیمت مناسب ، از طریق نمایندگی ها و مراکز فروش صورت می گیرد. علاوه بر قیمت ارزان از خاصیت مرغوب ، سطح کیفی بالاتری برخوردار می باشند. که به صورت عمده و مستقیم انجام می گیرد. بخش زیادی از این محصولات وارداتی می باشند. این خوراکی در کارخانه های مجهز و دارای دستگاههای پیشرفته ، طی مراحل و فرایندهای متعددی به دست می آید. این خوراکی برای تقویت و افزایش گوشت دام ، همچنین دوران بارداری دام بسیارحایز اهمیت می باشد.
خریداران محترم برای تهیه و خرید خوراک و محصولات دامی می توانند این مجموعه را دنبال کنند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خرید گند زدا دام طیور

خرید گند زدا دام طیور

خرید گند زدا دام و طیور در سراسر کشور و توسط نمایندگی های معتبر عرضه می شود. این محصول با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب صورت می گیرد.

خرید گند زدا دام طیور

گند زدا و مواد ضد عفونی کننده زیادی در سطح بازارهای داخلی وجود دارد ، که استفاده از آن برای پرورش و رشد بهتر دام و طیور تاثیر مستقیمی ایجاد می نماید. استفاده از گند زدا در محیط نگهداری دام و طیور به یک ضرورت تبدیل شده است . امروزه خرید و مصرف آن به توجه به کیفیت و مزایای آن بسیار بیشتر شده و صنایع دام و طیور ، برای رشد بهتر و سلامت جسمی دام به صورت مداوم از این ماده استفاده می نمایند . با توجه به سطح کیفی متفاوت انواع مواد ضد عفونی کننده ، خریداران باید سعی داشته باشند که بهترین و مرغوب ترین آن را برای از بین بردن میکروب استفاده کنند.

خرید مواد سمی دام


استفاده از مواد گند زدا به بهبود سلامت دام و طیور کمک زیادی می کند . از بین بردن انگل و میکروب در محیط دام موجب تقویت و رشد مطلوب آن می گردد. البته استفاده از این ماده باید به نحوی باشد ، که تاثیر منفی بر رشد آن ها ایجاد نکند و موجب خون ریزی دام و طیور نشود. در صورت مشاهده نمودن انگل و میکروب ها در محیط نگه داری دام و طیور ، در سریع ترین زمان ممکن باید برای رفع این مشکل اقدام گردد.
مشتریان محترم برای تهیه و خرید انواع مواد ضد عفونی کننده می توانند با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

 ** تامین کننده خوراک دام و طیور و آبزیان با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده **

*  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی گند زدا *

 ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.