فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز توسط چه شرکت هایی انجام می پذیرد؟ به نظر شما آیا جوی خارجی از ارزش غذایی مناسب برخوردار می باشد؟ بیشترین میزان جو داخلی در کجا به دست می آید؟ با چه قیمت عرضه می شوند؟ آیا جو به عنوان خوراک دام مغذی محسوب می گردد؟

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز

جو یک محصول مناسب و خوش خوراک برای مصرف انواع دام های سبک و سنگین به شمار می آید. این خوراکی بیشترین میزان تولید و خرید و فروش را در اختیار دارد. به لحاط اقتصادی از قیمت ارزان تری برخوردار می باشد. که شرایط را برای عرضه بیشتر آن فراهم می نماید. مناطق جنوبی کشور بیشترین میزان تولید جو را موجب می شوند. که از جمله دلایل آن می توان به موقعیت مناسب جغرافیایی آن اشاره نمود. امروزه تقاضا و عرضه جو به دلیل قدرت تغذیه بالای آن بسیار بیشتر می باشد. از این رو به دلیل نیازهای بیشتر داخلی ، تولید کنندگان قادر به تهیه این نیازها نمی باشند.

عدم برطرف نمودن نیازهای دامداران جهت تامین جو ، حجمی از این نیازها با استفاده از واردات آن تامین می شود. کشورهایی مانند روسیه و آلمان به عنوان قطب تولید انواع جو دامی مرغوب نقش موثری را در صادرات آن ایجاد می کنند. از این رو به دلیل روابط نزدیک تجاری و سیاسی بین ایران و روسیه ، شاهد واردات بی رویه انواع خوراک دام از این کشور می باشیم . که قطعا جوابگوی نیازهای دامداران می باشد. از این طریق کمبود نیازهای موجود بر طرف می گردد. انواع جو وارداتی ممتاز از طریق بنادر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان می رسد.

آنالیز جوی وارداتی ؟

خاکستر 2.5 درصد

الیاف خام 5.2 درصد

چربی 2.5 درصد

ماده خشک 89 درصد

مزایای استفاده از جو برای دام ؟

مناسب جهت پرورش دام

قدرت تغذیه بالا

مناسب برای دام های ضعیف و پیر

افزایش شیر دهی دام

قیمت ارزان

سهولت دسترسی به آن

با توجه به آنالیزهای موجود مصرف جو وارداتی برای دام بسیار موثر و به صرفه می باشد. که برای پرورش دام های گوشتی توصیه می گردد.

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز توسط مجموعه بازرگانی ویرا به صورت مستقیم انجام می شود. جهت خرید انواع محصولات دامی می توانید با ما در تماس باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام ، توسط چه شرکت هایی صورت می گیرد؟ آیا تولید جو داخلی نیازهای مصرف کنندگان را تامین می نماید؟ آیا از قیمت تمام شده این خوراکی مطلع هستید؟ آیا کشور ما برای تولید خوراک دام مناسب می باشد؟

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام

جو به عنوان یکی از پر مصرف ترین خوراک و نهاده های دامی به شمار می آید. که به دلیل دارا بودن از قیمت مناسب برای مصرف دام و طیور کاربرد فراوانی دارد. عمده تولید جو داخلی در مناطق جنوبی کشور تولید می شود. این مناطق از موقعیت مناسب و زمین های حاصلخیر کشاورزی برخوردار می باشند. که برای تولید انبوه خوراک دام مناسب می باشد. البته تولید جو در سطح داخلی قادر به تامین نیازهای مصرف کنندگان نمی باشد. از این رو واردکنندگان و شرکت های بازرگانی برای تامین نهاده های دام و طیور در سراسر کشور ، اقدام به واردات جو از کشورهای روسیه و اوکراین می نمایند.

کشور روسیه بزرگترین تامین کننده انواع جو و نهاده های دامی در سطح جهان می باشد. این کشور از وسعت بسیار بیشتری برخوردار بوده و همچنین نیروی کار و موقعیت مناسب جغرافیایی از جمله عوامل موفقیت این کشور در عرصه جهانی می باشد. به دلیل روابط نزدیک تجاری و سیاسی بین ایران و روسیه ، کمبود های موجود از طریق واردات انواع خوراک دام تامین می شود. شرکت ها و نمایندگی های مجاز اقدام به توزیع نهاده های دام با قیمت اقتصادی می نمایند. این مجموعه سعی دارد به صورت تضمینی و قیمت ارزان به خرید و فروش انواع جو بپردازد.

مصرف جو چه خواص و تاثیری بر روی دام ایجاد می کند؟

رفع خستگی دام

ماده مغذی برای پرورش دام

مناسب برای دام های سبک و سنگین

تامین پروتئین مورد نیاز دام

تقویت قوای جسمانی

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام از شرکت بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران جهت تامین انواع نهاده های دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم جو وارداتی درجه یک

فروش مستقیم جو وارداتی درجه یک

فروش مستقیم جو وارداتی درجه یک در کدام بندر انجام می گیرد؟ آیا به خرید جو وارداتی اقدام می کنید؟ از کیفیت خوراک دام وارداتی راضی هستید؟ بزرگترین بندر وارد کننده جو وارداتی کدام است؟

فروش مستقیم جو وارداتی درجه یک

جو به عنوان یک محصول پر مصرف و پر فروش در سطح جهان می باشد. به دلیل کمبود تولید این خوراکی در کشور ما ، جهت تامین نیازهای مورد نظر اقدام به واردات آن می نماییم. کشور ایران به دلیل خشکسالی و کمبود آب قادر به تولید و تامین نیازهای مصرف کنندگان نمی باشد.از این رو سالانه حجم زیادی از جو مورد نیاز از طریق واردات آن تامبن می گردد. کشورهایی بزرگی در جهان به تولید انبوه جو و سایر اقلام دامی می پردازند.

بزرگترین تولیدکنندگان جو در سطح جهان را می توان به کشورهای روسیه و اوکراین اشاره نمود. به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و همچنین وسعت بسیار زیادی در تامین و تولید خوراک دام از جمله جو پیش قدم می باشند. البته به دلیل جنگ بین کشور روسیه و اوکراین به مدت محدودی صادرات این محصول از سوی اوکراین متوقف گردید. این عامل موجبات بالا رفتن قیمت خوراک دام را در پی داشت.

بنادر مختلفی در کشور میزبان جو وارداتی می باشند. بزرگترین بندر کشور را می توان به بندر امام اشاره نمود. این بندر با ظرفیت بسیار گسترده قادر به تامین نیازهای اساسی دامداران می باشد. که می تواند بخشی از نیازهای داخلی و کمبودهای موجود را تامین نماید.

جو وارداتی چه مزایایی دارد؟

قیمت بسیار مناسب

دسترسی آسان در کمترین زمان

عرضه بدون واسطه

نمایندگی های متعدد در سطح کشور

تولید انبوه

فروش رسمی

فروش مستقیم جو وارداتی درجه یک از طریق بازرگانی ویرا انجام می شود.

خریداران محترم جهت خرید انواع نهاده های دامی و خوراک دام می توانند با ما در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاکرام

ویرا بازرگانی

فروش عمده جو داخلی همدان

فروش عمده جو داخلی همدان

فروش عمده جو داخلی همدان با چه کیفیتی عرضه می شود؟ آیا از کیفیت این محصول رضایت کافی دارید؟ چرا مصرف جو داخلی افزایش داشته است؟ چه شرکت هایی به عرضه این خوراکی می پردازند؟

فروش عمده جو داخلی همدان

مناظق مختلفی در سطح کشور به کاشت و تولید جو می پردازند. مصرف جو با توجه به قیمت سایر خوراک دام از فروش بیشتری برخوردار می باشد. عمده مصرف کنندگان جهت تامین نیازهای دام از این محصول بهره می برند. از جمله مناطق کاشت جو می توان به همدان اشاره نمود. این منطقه با دارا بودن وسعت زیاد و خاک های مرطوب برای تولید محصولات دامی بسیار مناسب می باشد. بخش عمده نیازهای دامداران از طریق این مرکز تهیه می شود.

همدان به دلیل ارا بودن وسعت زیاد و خاک های مرطوب نقش موثری را در تامین نیازهای دامداران ایجاد می کند. همچنین قیمت تمام شده خوراک دام داخلی در مقایسه با محصولات وارداتی به صرفه تر می باشد. با سهولت بیشتری در اختیار خریداران قرار می گیرد. علاوه بر این منطقه شاهد تولید اقلام و نهاده های دامی در بخش های مختلف کشور از جمله جنوب و کرمانشاه می باشیم.

جو کاربردهای متنوعی برای دام ایجاد می کند. از این رو در جیره غذایی دام در تموم فصول سال قرار می گیرد. تاثیرات بسزایی را نیز بر دام و طیور ایجاد می کند. از این رو فروش عمده جو داخلی همدان برای مصرف دام توصیه می گردد.

کاربرد و مزایای استفاده از جو داخلی ….

قیمت ارزان و مناسب

کیفیت مرغوب

دسترسی آسان

خوراک مناسب برای جیره غذایی دام

تولید انبوه جو داخلی

دارای خواص بیشتر

قدرت تغذیه زیاد

خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک دام و طیور می توانند مجموعه بازرگانی ویرا را دنبال کنند. تا با انتخاب درست بهترین انواع اقلام و نهاده های دامی را تهیه کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش جو ممتاز داخلی از کرمانشاه

فروش جو ممتاز داخلی از کرمانشاه

فروش جو ممتاز داخلی از کرمانشاه با چه قیمتی صورت می گیرد؟ آیا از کیفیت جو داخلی رضایت دارید؟ چرا این محصول از عرضه و تقاضای بیشتری برخوردار می باشد؟ بزرگترین منطقه تولیدی جو در سطح کشور در کجا قرار دارد؟

فروش جو ممتاز داخلی از کرمانشاه

بخش هایی از سطح کشور با در اختیار داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب ، قدرت تولید بیشتر جو را در بر می گیرند. بخش های جنوبی کشور با توجه به شرایط مساعد و زمین های حاصلخیر حجم قابل توجهی از جو داخلی را تامین می نمایند. علاوه بر آن کرمانشاه نیز از سرایط مساعدی برای کاشت و تولید برخوردار می باشد. می توان گفت که حجم زیادی از نیازهای مصرف کنندگان از طریق این منطقه تامین می شود.

کشاورزان در منطقه کرمانشاه با توجه به میزان آب و زمین های حاصلخیز ، در زمینه تولید جو ممتاز و مرغوب به فعالیت می پردازند. فروش جو ممتاز داخلی شرایط مطلوبی را برای خریداران رقم می زند. تا با قیمت مناسب بتوانند جو با کیفیت را تهیه نمایند.

منظقه کرمانشاه از وسعت بسیار زیادی برخودار می باشد. همین عامل موجبات کاشت بیشتر جو را فراهم می کند. امروزه با توجه به جنگ روسیه و اوکراین ، صادرت غلات به کمترین میزان ممکن رسیده است. از این رو قیمت محصولات دامی رشد چشمگیری را تجربه کرده است. همین عامل باعث شده است تا خریداران به جو و سایر محصولات دامی داخلی روی بیاورند.

عوامل موجود جهت خرید محصولات دامی داخلی عبارت اند از…

جنگ روسیه و اوکراین

افزایش قیمت محصولات وارداتی

کمبود واردات جو

کمبود واردات محصولات دامی

عدم امنیت کافی برای واردات خوراک دام

فروش جو ممتاز داخلی از کرمانشاه به بالاترین حد رسیده است. میزان تقاضای این خوراکی افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است. از جمله دلایل موجود ، افزایش قیمت محصول و سهولت دسترسی به آن است.

خریداران جهت خرید و تهیه انواع خوراک و محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید تضمینی جو داخلی

خرید تضمینی جو داخلی

جو یکی از غلات مهم و کاربردی در تغذیه دام و طیور می ‌باشد . از زمان‌ های خیلی قدیم استفاده از جو به‌ عنوان خوراک اصلی در جیره دام و طیور رواج داشته است . خرید تضمینی جو داخلی و وارداتی را می‌ توانید از واحد فروش بازرگانی ویرا ، مرکز تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور انجام دهید .
این مرکز با تامین جو ممتاز داخلی و وارداتی به ‌جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی ، محصولی مورد نیاز را با کیفیت تضمینی به سراسر کشور ارسال می ‌نماید .
انواع جو داخلی کرمانشاه ، همدان ، دزفول ، تبریز ، شیراز ، اصفهان و … را می ‌توانید همه ‌روزه با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی ثبت سفارش نمایید .

جو داخلی ممتاز و درجه یک

جو ازجمله غلات مهمی می ‌باشد که قابل ‌استفاده در تغذیه انواع دام و طیور است .
شما می ‌توانید از جو در تغذیه دام‌های سبک و سنگین ، شیری و گوشتی و انواع طیور گوشتی و تخم‌گذار خود استفاده نمایید.
جو می ‌تواند بخشی از انرژی مورد نیاز بدن برای رشد و فعالیت مناسب را درطول روز تامین نماید .
این محصول با توجه به این‌ که مقاومت نسبتاً بالایی در برابر خشکی دارد و در نواحی مختلف کشورمان قابلیت کشت و برداشت را دارد .

جو داخلی در استان‌های مختلف کشورمان تولید و برای استفاده در تغذیه دام عرضه می ‌شود .
در ایران  ، جو در کنار ذرت و گندم ازجمله خوراک اصلی انواع دام و طیور به شمار می ‌آید .
جو داخلی به دلیل پروتئین بالا از کیفیت مرغوبی نیز برخوردار است .
بدن برای رشد بهتر و تولید محصول مرغوب به پروتئین نیاز دارد و پروتئین موجود در جو نیز می ‌تواند در رشد بهتر و تولید محصول مرغوب تاثیر گذار باشد .
با توجه به کیفیت بالای جو داخلی قیمت محصول نیز به نسبت جو وارداتی بالاتر می‌ باشد .
علاوه ‌بر تولید جو در داخلی کشورمان  ، واردات جو نیز از طریق بنادر شمالی و جنوبی از کشورهای متنوعی صورت می ‌گیرد تا بخشی از نیاز داخل به جو تامین شود .

جهت خرید تضمینی جو داخلی و وادراتی با ما در ارتباط باشید .

ترکیبات‌جو ممتاز داخلی

جو ممتاز و مرغوب از ترکیبات متنوع و مقوی برخوردار می ‌باشد .
از مهم ‌ترین ترکیبات جو می ‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. پروتئین در حدود 10 ‌درصد
 2. فیبر درحدود 5/4 درصد
 3. نشاسته
 4. انرژی بالا
 5. چربی
 6. مواد و املاح معدنی مختلف

نشاسته موجود در دانه جو در افزایش پروتئین شیر گاو شیری می ‌تواند تاثیرگذار باشد .
وجود انواع موادمعدنی از جمله  کلسیم ، فسفر ، پتاسیم و آهن سبب شده ‌است تا استفاده از جو ممتاز در جیره دام فواید بسیاری را به همراه داشته باشد .
با توجه به این ترکیبات می ‌توان گفت که جو از خواص متعددی نیز برخوردار می باشد .
هر اندازه درصد جذب دانه جو در بدن بالاتر باشد ، خواص آن نیز بیشتر خواهد بود.
 به طور عادی درصد جذب دانه جو در بدن در حدود پنجاه درصد می ‌باشد .
اما شما می ‌توانید با استفاده از روش ‌های متنوع و فرآوری محصول درصد جذب محصول در بدن را نیز افزایش دهید .
از انواع روش‌ های متنوع جهت فرآوری جو در تغذیه دام و طیور می ‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. خیساندن دانه در آب
 2. آسیاب یا بلغور کردن دانه جو

در روش خیساندن جودر طول مدت ‌زمان دوازده تا بیست و چهار ساعت در درون آب قرار داده می شود که این خود به متورم شدن دانه و خوش خوراک شدن محصول کمک می نماید و درصد جذب محصول در بدن نیز افزایش می یابد .

خواص کاربردجو در تغذیه دام و طیور

با توجه به ترکیبات دانه جو می توان گفت که جو از خواص متنوعی نیز در جیره دام برخوردار می ‌باشد .
از مهم‌ ترین خواص استفاده از دانه جو در تغذیه دام و طیور می‌ توان به این موارد اشاره داشت :

 1.  کمک به رشد بهتر بدن
 2. ایجاد تنوع در جیری
 3. افزایش کمی و کیفی تولید محصولاتی مانند شیر و گوشت
 4. کمک به حفظ سلامتی
 5. پنج افزایش مناسب وزن
 6. حفظ سلامتی بدن .

در این هنگام خرید جو توجه به ویژگی‌های ظاهری جو یکی از نکات مهمی است که باید در آن دقت داشت .
جویی تازه و مرغوب دارای برخی ویژگی‌های ظاهری می ‌باشد که در زیر به چند نمونه از آن اشاره‌ای داریم :
1. یکدست بودن دانه‌های جو 2. نبود دانه‌های شکسته 3. درشت بودن دانه‌ها 4. بافت نرم و رنگ روشن .

خرید جو وارداتی

جو علاوه‌ بر تولید در داخل کشورمان برای تامین خوراک دام و تنظیم بازار داخل از طریق واردات نیز تامین می شود .
بنادر شمالی و جنوبی کشورمان انواع جو را از کشورهایی مانند روسیه ، اوکراین ، قزاقستان و برزیل وارد می ‌کنند . جو وارداتی با توجه به کیفیت و قیمتی مناسبی که دارد در بین دامداران و دامپروران و پرورش‌دهندگان طیور طرف‌ داران خاص خود را دارد .
جو وارداتی کشور روسیه یکی از مرغوب ‌ترین انواع جو می‌ باشد که از طریق بنادری مانند بندر امیرآباد و انزلی به کشور ما وارد می ‌شود .
جو وارداتی از کشور روسیه در انواع جو سفید ، ممتاز و معمولی در بازار خوراک دام و طیور موجود می ‌باشد .
عوامل متعددی بر قیمت روز جو وارداتی تاثیرگذار می ‌باشند ازجمله :
 1. کیفیت جو وارداتی  : هر اندازه کیفیت محصول مرغوب باشد برای خرید آن باید قیمت بالاتری نیز پرداخت شود . 2.  نوسانات بازار ارز و قیمت ارز نیز بر قیمت روز جویی وارداتی تاثیرگذار می‌باشد .

مرکز معتبر خرید تضمینی جو داخلی و وارداتی

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .

جهت خرید و اطلاع از قیمت روز انواع جو وارداتی و تولید داخل با ما در ارتباط باشید .
تامین انواع خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا

خرید جو ممتاز خوراک دام و طیور

خرید جو ممتاز خوراک دام و طیور

جو یکی از غلات مهم و از جمله خوراک با ارزش غذای ممتاز در جیره دام و طیور در کنار ذرت ، گندم و سویا می ‌باشد . ترکیبات متنوع ، انرژی بالا و خواص مفید محصول سبب شده‌ است تا خرید جو ممتاز خوراک دام و طیور همواره از اولویت‌ های پرورش‌ دهندگان دام و طیور باشد .
 جو قابل ‌استفاده در جیره انواع دام ‌های سبک و سنگین ، گوشتی و پروار و همچنین طیور گوشتی و تخم‌گذار می ‌باشد .

این محصول می ‌تواند انرژی مورد نیاز روزانه بدن را با درصد های بسیار مناسبی تامین نماید .
استفاده از جو در کنار تامین انرژی از سستی ، بی‌ حالی ، ضعف و کسالت دام و طیور نیز جلوگیری می ‌کند .
با افزایش انرژی بدن این محصول به افزایش تغذیه در دام و طیور و وزن گیری مناسب آن ‌ها بسیار کمک می ‌نماید .
در این ادامه می‌خواهیم به آشنایی خواص و ترکیبات جو ، مرکز معتبر خرید جو و انواع مختلف جو وارداتی و تولید داخلی در بازار خوراک دام و طیور ایران این بپردازیم .

جو در تغذیه دام و طیور

جو یکی از خوراک اصلی وممتاز در تغذیه دام و طیور به شمار می ‌آید .
انواع مختلف جو در بازار خوراک دام و طیور ایران موجود می ‌باشد .
جو علاوه بر اینکه در داخل کشورمان و در استان‌ های مختلفی قابلیت کشت و برداشت را دارد ، اما به ‌جهت تقاضای بالای محصول تنظیم بازار داخل ، واردات آن از کشورهای مختلفی نیز انجام می ‌گیرد .
جو داخلی را با کیفیتی تضمینی و قیمت مناسب می ‌توانید از انواع بازرگانی های مختلف فروش خوراک دام و طیور خریداری نمایید .

دانه جو را می‌ توان یکی از قدیمی ‌ترین انواع خوراک دام و طیور دانست که از زمان‌ های خیلی قدیم در جیره مورد استفاده قرار می‌گرفته است .
اگر جو دارای کیفیت مرغوبی باشد ، می ‌تواند بسیار تاثیرگذار در رشد دام و طیور باشد .
از معروف ‌ترین انواع جو داخلی در کشور می‌ توان به جو کرمانشاه ، جو همدان ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، دزفول و … اشاره نمود .
انواع مختلف جو وارداتی نیز در داخل کشور موجود می ‌باشد .
از معروف ‌ترین انواعی جو وارداتی می ‌توان به جو وارداتی از کشور روسیه ، اوکراین و قزاقستان اشاره نمود .

جو وارداتی کشور روسیه نیز خود به چندین دسته از جمله جو سفید ، معمولی و… تقسیم می ‌شود .
قیمت محصول با توجه به نوع جو ، وارداتی و داخلی بودن و سایر عوامل متفاوت می ‌باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .
شما می ‌توانید انواع جو وارداتی و تولید داخل را با کیفیت ‌های تضمینی و قیمت‌ های بسیار مناسب و مرغوب همه ‌روزه از بازرگانی ویرا خریداری نمایید .

ترکیبات و خواص‌جو برای دام و طیور

دانه جو مرغوب از ترکیبات متنوعی برخوردار می ‌باشد .
از مهم ‌ترین ترکیبات جو می ‌توان به انرژی اشاره نمود ؛ دانه جو مرغوب دارای انرژی بالایی می ‌باشد .
جو همچنین دارای پروتئین است . درصد پروتئین در دانه جو در حدود ده ‌درصد می ‌باشد .
نشاسته موجود در دانه جو در افزایش سرعت رشد بدن می‌ تواند بسیار تاثیر گذار باشد .
دانه جو از مواد و املاح معدنی مختلف برخوردار است .
از جمله می ‌توان به کلسیم ، فسفر ، پتاسیم و آهن اشاره نمود .
 جو دارای چربی اسید آمینه و همچنین ویتامین نیز می ‌باشد .

با توجه به این ترکیبات می‌توان گفت که دانه‌ ی جو دارای خواص متنوعی برای دام و طیور می ‌باشد .
از مهم‌ ترین ویژگی‌ها و خواص جو برای دام و طیور می ‌توان به این موارد اشاره داشت :

1. افزایش میزان انرژی بدن
2. جلوگیری از بروز کسالت ضعف و بی‌حالی
3. تأمین بخشی از نیاز روزانه بدن به پروتئین و انرژی
4. کمک بی وزن گیری مناسب در دام و طیور پروار و گوشتی
5. تسریع در فرایند رشد بهتر بدن
6. افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی .

درصد جذب جو در بدن در حالت عادی در حدود 50 درصد می ‌باشد .
شما بهتر است تا در صورت استفاده از جو محصول را فرآوری و سپس در جیره مورد استفاده قرار دهید تا با افزایش میزان جذب محصول در بدن خواص آن نیز برای دام بیش ‌از پیش افزایش یابد .
از انواع راه‌ های مختلف برای فرآوری دانه جو می ‌توان به این موارد اشاره نمود :

 1.  بلغور کردن یا آسیاب نمودن دانه‌ جو
 2. خیساندن محصول در آب قبل ‌از استفاده در جیره .

شما می ‌توانید با فرآوری محصول درصد جذب آن در بدن را افزایش دهید .

مرکز خرید جو ممتاز خوراک دام و طیور

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین انواع خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا

خرید تضمینی جو وارداتی

خرید تضمینی جو وارداتی

اگر به‌ دنبال خرید تضمینی جو وارداتی برای دام و طیور خود هستید ما به شما مرکز معتبر تامین جو وارداتی و تولید داخل با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان را معرفی خواهیم نمود .

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین جو وارداتی در داخل کشور می‌باشد که انواع مختلف جو وارداتی از کشورهای مختلف مانند روسیه ، اوکراین ، برزیل ، قزاق و سایر کشورها را با قیمت بسیار مناسب برای شما تامین و به سراسر کشور ارسال خواهد نمود .

اگرچه خرید مستقیم جو از بندر دارای مشکلات خاص به خود است اما شما می‌توانید به‌ راحتی و فقط با یک تماس تلفنی محصول مورد نیاز خود را درب دامداری و مرغداری در سراسر کشور دریافت نمایید .
جو ممتاز و درجه ۱ وارداتی با تضمین کیفیت و قیمت بسیار مناسب و ارزان و امکان مرجوع نمودن محصول در صورت عدم تأیید کیفیت برای شما ارسال خواهد شد .
 بنابراین شما می‌توانید برای دریافت قیمت روز جو و اطلاع از کیفیت محصول مورد نیاز خود از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت شرکت با واحد فروش بازرگانی ویرا در تماس باشید همکاران ما در واحد فروش آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما خریداران گرامی می‌باشد .

کاربردجو در تغذیه دام و طیور

جو در تغذیه دام و طیور جزء خوراک اصلی در کنار ذرت ، گندم و سویا می‌باشد . این محصول با توجه به انرژی که دارد بسیار برای دام مفید می‌باشد .
جو در تغذیه دام و طیور بسیار خوش‌خوراک بوده و می‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن دام و طیور را به مواد مورد نیاز جهت رشد بهتر را به‌خوبی تامین نماید .
از مهم‌ترین ترکیبات جو می‌توان به : 1. پروتئین 2. انرژی 3. چربی 4. اسیدآمینه ها 5. ویتامین  6. نشاسته و 7. فیبر اشاره نمود.
در کنار این ترکیبات مقوی و مغذی همچنین می‌توان به مواد معدنی ازجمله کلسیم ، پتاسیم ، فسفر و آهن نیز اشاره نمود .
توجه به ترکیبات آنالیز و ویژگی‌های جوی خوب یکی از بهترین راهکارها در جهت تامین محصول با کیفیت است .
در هنگام خرید محصول در کنار اینکه شما باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید ، باید آشنایی‌ کافی با ویژگی‌های جو خوب نیز داشته باشید .

اگر با ویژگی‌های جو مرغوب و ممتاز آشنایی ندارید در ادامه ما چند مورد از مهمترین ویژگی‌های جو را بیان خواهیم نمود .

جو مرغوب به جویی گفته می‌شود که ترکیبات آن و کیفیت آن از درجه بالایی برخوردار باشد .
در کنار این موارد می‌توان به یکدست بودن دانه‌های جو و همچنین عدم وجود دانه‌های لاغر یا دانه‌های شکسته و ناخالصی‌هایی از جمله شن ، سنگ‌ریزه یا تخم علف و … اشاره داشت .
توجه به این ویژگی‌ها می‌تواند به شما کمک نماید تا در شناخت محصول باکیفیت دقت کافی را داشته باشید و خریدی مطمئن را تجربه نمایید .

خرید تضمینی جو وارداتی

اگرچه جو در داخل کشورمان و توسط کشاورزان در استان‌های مختلف کشت و تولید می‌شود اما نیاز بالای این محصول در داخل سبب شده ‌است تا واردات جو از کشورهای مختلفی نیز انجام شود .

دراین‌ میان کشور روسیه یکی از پیشتازان عرصه صادرات جو به کشور باز می‌باشد .
جو وارداتی کشور روس که اغلب آن را با نام جو روس می‌شناسیم در ۳ نوع  : 1. جو سفید 2. جو ممتاز و 3. جو معمولی در بازار خوراک دام و طیور خریدوفروش می‌شود .
دراین ‌میان جو سفید روس در بازار خوراک و دام به‌ فراوانی یافت می‌شود .

اگر خواهان خرید مستقیم این محصول از بندر هستید می‌توانید این محصول را از بنادر شمالی کشورمان مانند بندر امیرآباد خریداری نمایید .
از مهم‌ترین ویژگی‌های جو روس می‌توان به پروتئین بالای این محصول اشاره نمود .

یکی دیگر از انواع جو وارداتی به کشورمان جو وارداتی از کشور قزاقستان می‌باشد .
این محصول به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب و همچنین فراوانی بالا در بازار از خریداران بسیاری نیز برخوردار است .
در مقایسه جو وارداتی قزاق با جو روس می‌توان گفت که دوعامل لاغر بودن و داشتن رنگ زرد وجه تمایز این محصول با جو روس می‌باشد .
واردات جو قزاقستان نیز به‌ صورت کانتینری انجام می‌گیرد .

فواید کاربرد جو در جیره دام و طیور

نکته اساسی در استفاده از کاربرد جو در جیره این است که بهترین راه برای استفاده از جو در جیره فرآوری محصول جهت جذب بیشتر آن در بدن دام و طیور می‌باشد .
درصد جذب جو در بدن  بدون فرآوری آن بسیار پایین می‌باشد . اما در صورت این ‌که این محصول فرآوری شود درصدی جذب آن در بدن افزایش می‌یابد .
اگر با روش‌های فراوری جو آشنایی ندارید ما در ادامه دو روش مهم و کاربردی را به شما معرفی خواهیم نمود .
روش اول آسیاب یا بلغور کردن جو می‌باشد .
 روش دوم خیساندن جو در آب می‌باشد که در این روش جو را در مدت‌زمان ۱۲ الی ۲۴ ساعت در آب خیسانده تا محصول نرم و متورم شود در این‌ صورت محصول برای دام و طیور بسیار خوش‌خوراک بوده و درصد جذب آن در بدن نیز افزایش خواهد یافت .

با توجه به ترکیبات بیان‌شده در ابتدای این نوشته می‌توان گفت که جو برای دام به دلیل ارزش غذایی بالای آن بسیار مفید خواهد بود .
از مهم‌ترین فواید کاربرد جو در بدن دام و طیور می‌توان به تامین انرژی بدن ،  افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی مانند شیر گوشت تخم‌مرغ و تسریع در رشد دام و طیور اشاره نمود .
استفاده از جو از زمان‌های خیلی قدیم نیز در بین دامداران و دامپروران و در خوراک طیور رایج بوده‌ است .

مرکز معتبر خرید جووارداتی ممتاز

امروزه با ورود دلالان و واسطه‌ها در بازار خوراک دام نیاز به مراجعه و خرید از یک مرکز معتبر بیش‌از پیش احساس می‌شود .
واسطه‌ها با افزایش قیمت محصول سبب می‌شوند تا محصول مورد نیاز با هزینه‌های بالاتری در اختیار شما قرار بگیرد ؛ ولی شما می‌توانید با حذف واسطه‌ها و خرید مستقیم از بندر جو وارداتی را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید .

اگر به‌ دنبال خرید تضمینی جو وارداتی و یا تولید داخل با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب هستید می‌توانید این محصول را از طریق شرکت بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور خریداری نمایید .

جهت اطلاع از قیمت روز انواع جو وارداتی کشورهای روسیه ، برزیل ، اوکراین ، قزاقستان و سایر کشورها و همچنین خرید جو وارداتی کرمانشاه و سایر استان‌های کشورمان با ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

نرخ خرید جو دامی

نرخ خرید جو دامی

اگر به دنبال خرید یا اطلاع از نرخ خرید جو دامی هستید بهتر است حتما این نوشته را تا پایان مطالعه فرمایید . ما در این بخش می خواهیم شما را با انواع جو موجود در بازار ، راه های اطلاع از قیمت روز محصول و همچنین با یکی از مراکز معتبر تامین جو در داخل کشور آشنا کنیم که محصول مورد نیاز شما را با کیفیت تضمین شده و قیمت بسیار مناسب و ارزان به سراسر کشور ارسال می نماید .
امروزه ورود واسطه ها و دلالان به این بازار (بازار خوراک دام و طیور) سبب شده است تا قیمت های خیلی بالایی برای برخی از محصولات در نظر گرفته شود . بهترین و موثرترین راه برای خرید محصول ارزان قیمت ، حذف این واسطه ها و دلالان از معامله می باشد .

اگر شما محصول تولید داخل و مورد نظر خود را مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده ی داخلی و محصول وارداتی را مستقیم از بندر خریداری نمایید دیگر مجبور به پراخت هزینه های اضافی به این واسطه ها که همواره برای افزایش سود خود به قیمت محصولات اضافه می نمایند ، نخواهید بود .
اگر شما قادر به خرید مستقیم از بندر یا ارتباط مستقیم با تولید کننده نیستید می توانید با خرید محصول از مرکز معتبر ، خوراک مورد نیاز دام و طیور خود را با قیمت بسیار مناسب و نزدیک به تولید کننده ی اصلی یا بندر با کیفیت مناسب خریداری نموده و و آن را در سراسر کشور دریافت نمایید .

خرید مستقیم و بدون واسطه‌جو

گفتیم که خرید بودن واسطه این مزیت را دارد که می توانید محصول را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید .
یکی از مراکزی که به شما در تامین خوراک مناسب و ارزان قیمت برای دام و طیور به شما بسیار کمک خواهد نمود ، بازرگانی ویرا می باشد .
این مجموعه آماده ی همکاری با تمامی مراکز پرورش دام و طیور در سراسر کشور و همچنین مراکز عرضه و توزیع خوراک دام و طیور می باشد . اگر امکان خرید و ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و یا واردکنندگان محصول مورد نیاز خود را ندارید می توانید این محصول را از ما خریداری نمایید .
محصول مورد نیاز با کیفیت تضمینی و درجه یک و قیمت بسیار مناسب و ارزان یعنی قیمت نزدیک به تولید کنندگان داخلی و وارد کنندگان برای شما به سراسر کشور ارسال می گردد .

خرید مستقیم و بدون واسطه سبب می شود تا محصول بسیار مناسب و ارزان به دست مصرف کنندگان برسد .
دامداران ، دامپروران و پرورش دهندگان طیور برای این که محصول ارزان قیمت را برای ارائه به بازار و مصرف کنندگان تولید نمایند باید از جیره ی ارزان قیمت استفاده نمایند . بخش بزرگی از هزینه های پرورش دام و وطیور مربوط به خرید جیره می باشد و برای اینکه دامدار بتواند محصول ارزان قیمت تولید نماید و خود نیز سود مناسبی داشته باشد باید از خوراک ارزان قیمت خریداری نماید .
می دانیم که در بازار خوراک دام و طیور قیمت محصولات بر اساس کیفیت آنها قیمتگذاری می شود .
هر اندازه محصولی کیفیت مرغوبتری داشته باشد ، دارای  قیمت بالاتری خواهد بود .
یکی از راه های تامین خوراک با کیفیت بالا و مرغوب اما با قیمت ارزان ، خرید بدون واسطه می باشد .

انواع مختلف جو در جیره  دام

جو در انواع مختلف در تغذیه دام مورد استفاده قرار می گیرد .
در ابتدا به بررسی جو در دو نوع وارداتی و تولید داخل می نماییم .
جو به سبب شرایط رشد مورد نیازی که دارد در استانهای مختلف کشورما کشت و برداشت می شود .
یکی از مزیت های مهم جو داخلی کیفیت مرغوب  و درصد پروتئین بالای آن است .
جو داخلی یکی از پرطرفدارترین انواع جو در بین پرورش دهندگان دام و طیور می باشد .
از مهمترین شهرها و استانهای تولید کننده جو داخلی مرغوب می توان به کرمانشاه ، همدان ، تبریز، شیراز ، اصفهان و … اشاره نمود .
در کنار تولید جو در داخل به جهت اینکه نیاز بازار به این محصول و تقاضای خرید آن در بازار بسیار است و به جهت تنظیم بازار واردات جو نیز انجام می گیرد .
جو وارداتی به کشورمان از بنادر مختلف شمالی و جنوبی به کشورمان وارد می شود و پس از ترخیص بار در بندر برای خریداران به سراسر کشور بارگیری و ارسال می شود .
از مهمترین کشورهای صادرکننده جو به داخل می توان به روسیه ، اوکراین ، قزاقستان و … اشاره نمود
جو دامی روس از پرطرفدارترین انواع جو می باشد .
جو وارداتی کشور روسیه به سه دسته تقسیم می شود :

 1. جو روس معمولی
 2. جو روس سفید
 3. جو روس ممتاز

شما می توانید انواع جو وارداتی و تولید داخل را با کیفیت ممتاز از بازرگانی ویرا خریداری نمایید .
این بازرگانی برای تمامی افرادی که امکان خرید مستقیم محصول را ندارند همواره در تلاش است تا با تامین مستقیم محصول از بندر ، آن را با قیمت مناسب و ارزان (نزیدک به قیمت بندر) دراختیار مشتراین خود قرار دهد .
جو در کنار گندم ، ذرت و سویا از نهاده های پرطرفدار و پرفروش در بازار خوراک دام و طیور می باشد .

نرخ خرید جو دامی

جو از نهاده هایی است که از زمانهای خیلی دور تا با اکنون در جیره ی دام و طیور به کار برده می شود .
نکته مهم در خرید جو ، مرکز خریدی است که ما از آن اقدام به خرید محصول می نماییم .
عمده دلیل استفاده از جو تامین انرژی مورد نیاز بدن دام می باشد .
جو می تواند بخشی از نیاز بدن دام های شما به این مواد را تامین نماید : 1. پروتئین 2. انرژی 3. چربی 4. مواد و املاح معدنی مختلف از جمله کلسیم و آهن و … 5. اسیدآمینه هایی مانند لیزین و …

اگر به دنبال مرکز خرید معتبر جو در داخل کشور و یا اطلاع از نرخ خرید جو دامی هستید ، می توانید همه روزه این محصول را از بازرگانی ویرا ، مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل خریداری نمایید .

همکاران ما در واحد فروش همه روزه آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند .
جهت اطلاع از قیمت روز جو وارداتی و تولید داخل در انواع مختلف و خرید و ثبت سفارش با ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

خرید تضمینی جو دام

خرید تضمینی جو دام

جو یکی از مهم‌ترین غلات در تغذیه دام و طیور می‌ باشد. استفاده از این محصول از دیرباز در بین دامداران و دامپروران رایج بوده‌ است . این محصول در کنار ذرت و گندم از مهم‌ ترین خوراک در تغذیه دام می‌باشد .از جمله دلایلی که سبب شده ‌است تا دامداران و دامپروران به خرید این محصول علاقه مند شوند خوش‌ خوراکی این محصول و خواص بسیار آن است . خرید تضمینی جو دام را می‌توانید از طریق بازرگانی ویرا مرکز معتبر فروش و تامین خوراک دام و طیور همه روزه انجام دهید .
جو وارداتی و تولید داخل با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب همه ‌روزه در این مرکز خرید و فروش می ‌شود .
با ما همراه باشید تا با انواع جو موجود در بازار خوراک دام و طیور در داخل کشور آشنا شویم .

واردات جو به داخل کشور و انواع جو وارداتی

جو به‌ علت مقاومت بالایی که در برابر سرما دارد ، از قابلیت نگهداری بالایی برخوردار است .
این محصول در بسیاری از استان‌های کشور ما کشت و برداشت می‌شود .
اگرچه تولید این محصول در داخل کشورمان انجام می‌شود اما به دلیل حجم بالای تقاضای جو در داخل کشور و همچنین تنظیم بازار واردات جو از کشورهای مختلف خارجی انجام می شود .
جو وارداتی به کشور ما از کشورهای مختلفی از طریق بنادر شمالی و جنوبی کشورمان وارد می‌شود .
از جمله کشورهایی که به کشور ما صادرات جو دارند می‌توان به کشور روسیه ، اکراین ، برزیل و قزاقستان اشاره نمود . هرکدام از انواع جو دارای خواص متفاوتی می‌باشند و از نظر قیمت و کیفیت نیز با یکدیگر فرق دارند .
شما می‌توانید جو وارداتی از کشورهای مختلف را با کیفیت‌های تضمینی و با قیمت بسیار مناسب از بازرگانی ویرا خریداری نمایید . اگر امکان خرید مستقیم جو از بندر به ‌صورت مستقیم و بدون واسطه را ندارید می توانید این محصول را با کیفیتی تضمینی و قیمت مناسب از ما خریداری نمایید .

جووارداتی کشور روسیه

جو وارداتی کشور روسیه که در بازار به‌عنوان جو روس شناخته می‌شود در در سه نوع مختلف در بازار خوراک دام و طیور  به فروش می‌رسد : 1. جو سفید روس 2. جو ممتاز روس 3. جو معمولی روس

کشور روسیه یکی از صادرکنندگان خوراک دام و طیور به ایران می‌باشد .
این کشور همچنین صادرات جو از بنادر شمالی کشور ما مانند بندر امیرآباد و بندر انزلی … انجام می‌دهد .
جو وارداتی روس دارای رنگ سفید و تا حدودی شباهتی زیادی به جو داخلی نیز دارد .
از جمله ویژگی‌های برجسته ی این محصول وزن بالای آن و درصدی پروتئین بالا در این جو می‌باشد .
اگر بخواهیم این جو را با جو قزاق مقایسه کنیم می‌توان به این نکته اشاره کرد که میزان رطوبت در کمتر از جو قزاق می‌باشد .

جووارداتی کشور قزاقستان

یکی دیگر از کشورهای صادر کننده جو به ایران ما ، کشور قزاقستان است .
جو قزاقستان که در بازار به‌ عنوان جو قزاق شناخته می‌شود به ‌صورت کانتینری به داخل کشورمان واردات می‌شود .
این جو دارای خواص ظاهری مانند رنگ زرد و لاغرتر از جو روس می باشد .
در هنگام خرید جو بهتر است تا با شناخت کافی اقدام نماییم .
دانستن برخی از نکات قبل از خرید جو خالی از لطف نمی باشد و به شما در انتخا درستتان بسیار کم خواهد نمود .
به عنوان مثال چند نمونه از ویژگی های جو ممتاز را می خواهید در این قسمت با هم بررسی نماییم :

 1. جو ممتاز باید درشت باشد و دانه های لاغر در بین آن نباشد .
 2. جو ممتاز باید فاقد ناخالصی های مختلف (چه خوراکی برای دام و طیور و چه ضایعات) باشد .  
 3. از دیگر مواردی که باید به آن توجه ویژه داشت بک دست بودن جو می باشد .

این ویژگی ها به شما کمک می نماید تا محصولی مناسب و ممتاز را خریداری نمایید .

جوتولید شده در داخل کشور

جو در اغلب استانهای کشورمان کشت و برداشت می شود .
این محصول یکی از پرطرفدارترین انواع خوراک دام و طیور می باشد .
از استانهای پیشتاز در تولید جو ممتاز می توان به کرمانشاه ، همدان ، تبریز ، شیراز و اصفهان اشاره داشت .
جو داخلی از نظر قیمت نسبت به جو وارداتی قیمت بالاتری دارد .
دلیل این اختلاف قیمت نیز بالابودن میزان پروتئین در جو داخلی می باشد .

خرید تضمینی جو دام خوراک دام و طیور

تنوع جو در بازار خوراک دام و طیور بسیار می باشد و عمده دلیل تفاوت قیمت انواع مختلف جو نیز تفاوت در کیفیت جو می باشد .
هر اندازه کیفیت جو بالاترباشد و پروتئین بالایی داشته باشد ، از قیمت بالاتری برخوردار است .
جو با کیفیت اگر چه قیمت بالا و هزینه ی بیشتری دارد اما به جهت خواص بیشتر می تواند سودآوری بیشتری برای شما داشته باشد .

بهترین روش استفاده از جو در جیره این است که محصول به صورت فراوری در جیره به کار برده شود .
محصول فراوری شده به جهت جذب بیشتری که در بدن دارد ، خواص زیادی به همراه دارد .
 درصد جذب جو در بدن ، بدون فراوری بسیار پایین است .
برای جذب بهتر این محصول در بدن بهتر است تا جو را فراوری نموده و سپس در جیره استفاده نمایید .
برای فراوری جو روش های متنوعی وجود دارد که می توانید از طریق یک جستجوی ساده در اینترنت از آنها مطلع شوید .
در زیر چند نمونه از این روشها را به شما معرفی خواهیم نمود :

 1. خیساندن در آب
 2. آسیاب کردن جو
 3. بلغور کردن جو

خرید تضمینی جو دام

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین جو ممتاز و ارزان می باشد .

انواع جو ممتاز وارداتی و تولید داخل با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان در کوتاهترین زمان برای شما تامین خواهد شد .

جهت ثبت سفارش و خرید جو و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا