خرید جو دامی همدان

خرید جو دامی همدان

خرید جو دامی همدان به عنوان بهترین نوع محصول دام و طیور شناخته می شود. جو به عنوان پرفروش ترین و محبوب ترین خوراک مورد توجه دامداران و خریداران قرار می گیرد.

خرید جو دامی همدان

کشور ایران به عنوان قطب تولید جو و ذرت در منطقه خاورمیانه معرفی می شود. و با دارا بودن منابع فراوان میزان حجم قابل توجهی از این محصول را تولید می کند. خاک حاصلخیر و زمین های مناسب کشاورزی بستر مناسبی را برای تولید و کشت جو فراهم می کند. این محصول برای مصرف دام بسیار موثر می باشد. از قدرت تغذیه بالایی برخوردار بوده و قیمت عرضه آن نیز در بازار بصرفه و پایین تر از سایر اقلام و نهاده ها انجام می شود.

بخشی از تولید و کشت جو داخلی به عنوان محصولی باکیفیت جنبه صادراتی داشته و کشورهای متعددی برای تهیه آن تلاش می کنند. جو دارای انواع مختلفی می باشد که از مهمترین آن می توان به جو دو سر اشاره نمود که در مقایسه با جو معولی از قیمت و مزایای بیشتری برخوردار می باشد. این محصول برای پرورش دام بسیار حائز اهمیت بوده و معمولا دامداران به صورت مداوم و مرتب از ارزش غذایی آن بهره می برند. مصرف بیشتر این محصول می تواند به سلامت بهتر و مرغوب دام کمک شایانی داشته باشد.

خاصیت و مزایای موجود در جو چیست؟

پروتئین 20 درصدی

ماده 100 درصد خشک

ارزش غذایی بالا

مناسب برای دام های پرواری

افزایش شیر دام

مناسب دام های سنگین

قیمت ارزان

دارای فیبر مناسب

سرشار از ویتامین های مختلف

خرید جو دامی همدان توسط مجموعه بازرگانی ویرا با قیمت رقابتی صورت می گیرد. خریداران جهت خرید انواع محصولات و نهاده های دام و طیور می توانند با ما در ارتباط باشند و خیال آسوده به خرید آن اقدام نمایند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش مستقیم جو داخلی همدان

فروش مستقیم جو داخلی همدان

فروش مستقیم جو داخلی همدان با کیفیت متنوع و مطلوب توسط تولیدکنندگان عرضه می شود. در این راستا مجموعه های بازرگانی با نظارت بیشتر به فروش آن ها اقدام می نمایند.

جو ممتاز

جو از خرید ، فروش و عرضه بسیار بیشتری در سطح جهان برهوردار می باشد. لذا اکثریت خریداران برای تامین نیازهای موجود به تهیه آن روی می آورند. کشور ها و شهرهای متعددی به تولیداین محصول می پردازند. که در سطح جهانی می توان به کشورهای روسیه و آرژانتین اشاره کرد. که به عنوان قطب تولید جو شناخته می گردند. همچنین در بخش های داخلی کشور شهرهایی همچون همدان ، کرمانشاه و شیراز نقش های موثری را ایفا می نمایند. از این رو به دلیل کیفیت ممتاز و خواص های گوناگون این محصول ، عمده دامداران از این خوراکی در جیره غذایی دام به صورت دائم استفاده می کنند. قیمت تمام شده جو نسبت به محصولات دامی وارداتی از جمله کنجاله سویا بسیار مقرون به صرفه بوده که دامداران به را تهیه آن مجاب می نمایند.

بهترین شرایط ممکن جهت استفاده جو ، ترکیب آن با سایر نهاده های دام می باشد. که از بروز انواع مشکلات برای دام جلوگیری می کند. استفاده از این خوراک معمولا در فصل زمستان برای تقویت دام های شیر ده بیشترین میزان کاربرد را دارد. همچنین برای پرورش بهتر انواع دام های سنگین نیز از خواص این محصول بهره می برند.

جو کاربردها و فواید گوناگونی دارد که می توان به آن اشاره نمود…

بهترین جایگزین برای کنجاله سویا

سرشار از فیبر

جلوگیری از پر خوری دام

کمبود چربی

دارا بودن انواع پروتئین

قیمت مناسب

قابلیت هضم بسیار آسان

جو و نقش آن در تامین انرژی و رشد گوسفدان کاملا شناخته شده است. با این حال مصرف بیش از حد می تواند موجب بیماری های مختلفی در دام گردد. که با مدیریت بهتر و صحیح می توان از بروز اسیدوز در دام جلوگیری نمود. غلات باید به صورت تدریجی به دام خورانده شود. تا از بروز انواع بیماری و مشکلات جلوگیری نماید.

فروش مستقیم جو داخلی همدان با کمترین هزینه ممکن جهت مصرف دام انجام می شود. لذا خریداران جهت تهیه انواع خوراک و نهاده های دامی می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

عرضه جو همدان با کیفیت ممتاز

عرضه جو همدان با کیفیت ممتاز

عرضه جو همدان با کیفیت ممتاز و درجه یک به عنوان بهترین نوع جو در سطح کشور معرفی می شود. این محصول با دارا بودن رطوبت پایین برای مصرف دام و طیور توصیه می گردد.

خوراک دام

جو یک محصول پر فروش و پر تولید در سطح کشور می باشد. این محصول معمولا در تمام نقاظ کشور امکان کاشت دارد. از این رو عمده کشاورزان در این زمینه به فعالیت می پردازند. جو یکی از غلات و مهمترین آن می باشد که از زمان های دور شناخته شده و توسط انسان ها تولید و به بازار عرضه می شود. این خوراک نقش موثری را در برآورد نمودن نیازهای دام داران ایجاد می نماید. این محصول با توجه به قیمت مناسب جهت مصرف بسیار به صرفه و کم هزینه می باشد از این رو عمده خریدران در جهت تهیه آن اقدام می نمایند. شهرهایی مانند همدان و کرمانشاه با توجه به بستر مناسب تولید ، اقدامات موثری را در جهت تولید این محصول انجام می دهند.

جو با دارا بودن خواص و مزایای مختلف برای پرورش دام بسیار مناسب و مهم می باشد. این خوراکی در تمام فصول سال قابلیت استفاده دارد و قیمت تمام شده آن نیز به نفع دامداران می باشد. تولید انبوه این محصول ، کیفیت آن را به شدت بالا برده است و با توجه به شرایط رقابتی ، شاهد قیمت پایین آن نیز می باشیم. از این رو همدان به عنوان مهمترین بخش کشور در زمبنه تولید جو و حتی سایر اقلام و نهاده های دامی معرفی می شود.

فواید و دلایل استفاده نمودن از جو ؟

جلوگیری از بیماری گوارشی برای دام

نبود چربی زیاد

سهولت بالا جهت هضم

جایگزین مناسب خوراک وارداتی

دارا بودن مواد مغذی زیاد

امکان دسترسی آسان

سرشار از ویتامین و پروتئین

خریداران محترم و مشتریان گرامی جهت خرید و عرضه جو همدان با کیفیت ممتاز می توانید با مجموعه بازرگانی ما در تماس باشید.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش جو با کیفیت داخلی همدان

فروش جو با کیفیت داخلی همدان

فروش جو با کیفیت داخلی همدان به سراسر کشور صورت می گیرد. این محصول با مرغوبیت بالا و قیمت تمام شده کمتری ، به صورت فله و بسته بندی شده به دست مصرف کنندگان می رسد.

خوراک دام

خوراک جو یک محصول بسیار مقوی و با خواص بالا برای دامداران می باشد. عمده خریداران و مصرف کنندگان به صورت مداوم و پی در پی از این محصول برای تامین نیازهای دام استفاده می کنند. در بخش های مختلف کشور و با توجه به مراتع مناسب و موقعیت جغرافیایی بهتر شاهد تولید انبوه جو ممتاز می باشیم. این خوراکی به عنوان یک محصول پر فروش نیازهای متعددی را در سطح کشور پوشش می دهد. پروتئین موجود در آن برای تقویت گوشت دام و همچنین افزایش شیر دهی آن بسیار مناسب و عملی می باشد. به تولید تولید زیاد این محصول در مناطق مختلف کشور ، قیمت تمام شده بهتری را نسبت به محصولات وارداتی در بر می گیرد.

در فصول سرد سال و برای تقویت دام و جلوگیری از ضعف بدنی از خوراک جو استفاده می شود. معمولا این محصول را به صورت ترکیبی و مکمل با سایر اقلام و نهاده های دامی از جمله سبوس و کاه به دام می خورانند. جو از کیفیت بالا و ارزش غذایی بسیار زیادی برخوردار بوده که زمینه فروش و عرضه بیشتر آن را موجب می شود.

خواص و دلایل استفاده از جو در جیره غدایی دام ؟

سرشار از ویتامین

ترکیبات مواد معدنی

بهبود هضم غدا

کاهش ابتلا به بیماری های مختلف

محافظت از استخوان

پرورش مطلوب دام

دارای فیبر بسیار زیاد

فروش جو با کیفیت داخلی همدان در این مجموعه بازرگانی به صورت مستقیم و قیمت مطلوب انجام می شود. خریداران جهت خرید انواع نهاده های دامی می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز توسط چه شرکت هایی انجام می پذیرد؟ به نظر شما آیا جوی خارجی از ارزش غذایی مناسب برخوردار می باشد؟ بیشترین میزان جو داخلی در کجا به دست می آید؟ با چه قیمت عرضه می شوند؟ آیا جو به عنوان خوراک دام مغذی محسوب می گردد؟

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز

جو یک محصول مناسب و خوش خوراک برای مصرف انواع دام های سبک و سنگین به شمار می آید. این خوراکی بیشترین میزان تولید و خرید و فروش را در اختیار دارد. به لحاط اقتصادی از قیمت ارزان تری برخوردار می باشد. که شرایط را برای عرضه بیشتر آن فراهم می نماید. مناطق جنوبی کشور بیشترین میزان تولید جو را موجب می شوند. که از جمله دلایل آن می توان به موقعیت مناسب جغرافیایی آن اشاره نمود. امروزه تقاضا و عرضه جو به دلیل قدرت تغذیه بالای آن بسیار بیشتر می باشد. از این رو به دلیل نیازهای بیشتر داخلی ، تولید کنندگان قادر به تهیه این نیازها نمی باشند.

عدم برطرف نمودن نیازهای دامداران جهت تامین جو ، حجمی از این نیازها با استفاده از واردات آن تامین می شود. کشورهایی مانند روسیه و آلمان به عنوان قطب تولید انواع جو دامی مرغوب نقش موثری را در صادرات آن ایجاد می کنند. از این رو به دلیل روابط نزدیک تجاری و سیاسی بین ایران و روسیه ، شاهد واردات بی رویه انواع خوراک دام از این کشور می باشیم . که قطعا جوابگوی نیازهای دامداران می باشد. از این طریق کمبود نیازهای موجود بر طرف می گردد. انواع جو وارداتی ممتاز از طریق بنادر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان می رسد.

آنالیز جوی وارداتی ؟

خاکستر 2.5 درصد

الیاف خام 5.2 درصد

چربی 2.5 درصد

ماده خشک 89 درصد

مزایای استفاده از جو برای دام ؟

مناسب جهت پرورش دام

قدرت تغذیه بالا

مناسب برای دام های ضعیف و پیر

افزایش شیر دهی دام

قیمت ارزان

سهولت دسترسی به آن

با توجه به آنالیزهای موجود مصرف جو وارداتی برای دام بسیار موثر و به صرفه می باشد. که برای پرورش دام های گوشتی توصیه می گردد.

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز توسط مجموعه بازرگانی ویرا به صورت مستقیم انجام می شود. جهت خرید انواع محصولات دامی می توانید با ما در تماس باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام ، توسط چه شرکت هایی صورت می گیرد؟ آیا تولید جو داخلی نیازهای مصرف کنندگان را تامین می نماید؟ آیا از قیمت تمام شده این خوراکی مطلع هستید؟ آیا کشور ما برای تولید خوراک دام مناسب می باشد؟

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام

جو به عنوان یکی از پر مصرف ترین خوراک و نهاده های دامی به شمار می آید. که به دلیل دارا بودن از قیمت مناسب برای مصرف دام و طیور کاربرد فراوانی دارد. عمده تولید جو داخلی در مناطق جنوبی کشور تولید می شود. این مناطق از موقعیت مناسب و زمین های حاصلخیر کشاورزی برخوردار می باشند. که برای تولید انبوه خوراک دام مناسب می باشد. البته تولید جو در سطح داخلی قادر به تامین نیازهای مصرف کنندگان نمی باشد. از این رو واردکنندگان و شرکت های بازرگانی برای تامین نهاده های دام و طیور در سراسر کشور ، اقدام به واردات جو از کشورهای روسیه و اوکراین می نمایند.

کشور روسیه بزرگترین تامین کننده انواع جو و نهاده های دامی در سطح جهان می باشد. این کشور از وسعت بسیار بیشتری برخوردار بوده و همچنین نیروی کار و موقعیت مناسب جغرافیایی از جمله عوامل موفقیت این کشور در عرصه جهانی می باشد. به دلیل روابط نزدیک تجاری و سیاسی بین ایران و روسیه ، کمبود های موجود از طریق واردات انواع خوراک دام تامین می شود. شرکت ها و نمایندگی های مجاز اقدام به توزیع نهاده های دام با قیمت اقتصادی می نمایند. این مجموعه سعی دارد به صورت تضمینی و قیمت ارزان به خرید و فروش انواع جو بپردازد.

مصرف جو چه خواص و تاثیری بر روی دام ایجاد می کند؟

رفع خستگی دام

ماده مغذی برای پرورش دام

مناسب برای دام های سبک و سنگین

تامین پروتئین مورد نیاز دام

تقویت قوای جسمانی

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام از شرکت بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران جهت تامین انواع نهاده های دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم جو وارداتی درجه یک

فروش مستقیم جو وارداتی درجه یک

فروش مستقیم جو وارداتی درجه یک در کدام بندر انجام می گیرد؟ آیا به خرید جو وارداتی اقدام می کنید؟ از کیفیت خوراک دام وارداتی راضی هستید؟ بزرگترین بندر وارد کننده جو وارداتی کدام است؟

فروش مستقیم جو وارداتی درجه یک

جو به عنوان یک محصول پر مصرف و پر فروش در سطح جهان می باشد. به دلیل کمبود تولید این خوراکی در کشور ما ، جهت تامین نیازهای مورد نظر اقدام به واردات آن می نماییم. کشور ایران به دلیل خشکسالی و کمبود آب قادر به تولید و تامین نیازهای مصرف کنندگان نمی باشد.از این رو سالانه حجم زیادی از جو مورد نیاز از طریق واردات آن تامبن می گردد. کشورهایی بزرگی در جهان به تولید انبوه جو و سایر اقلام دامی می پردازند.

بزرگترین تولیدکنندگان جو در سطح جهان را می توان به کشورهای روسیه و اوکراین اشاره نمود. به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و همچنین وسعت بسیار زیادی در تامین و تولید خوراک دام از جمله جو پیش قدم می باشند. البته به دلیل جنگ بین کشور روسیه و اوکراین به مدت محدودی صادرات این محصول از سوی اوکراین متوقف گردید. این عامل موجبات بالا رفتن قیمت خوراک دام را در پی داشت.

بنادر مختلفی در کشور میزبان جو وارداتی می باشند. بزرگترین بندر کشور را می توان به بندر امام اشاره نمود. این بندر با ظرفیت بسیار گسترده قادر به تامین نیازهای اساسی دامداران می باشد. که می تواند بخشی از نیازهای داخلی و کمبودهای موجود را تامین نماید.

جو وارداتی چه مزایایی دارد؟

قیمت بسیار مناسب

دسترسی آسان در کمترین زمان

عرضه بدون واسطه

نمایندگی های متعدد در سطح کشور

تولید انبوه

فروش رسمی

فروش مستقیم جو وارداتی درجه یک از طریق بازرگانی ویرا انجام می شود.

خریداران محترم جهت خرید انواع نهاده های دامی و خوراک دام می توانند با ما در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاکرام

ویرا بازرگانی

فروش عمده جو داخلی همدان

فروش عمده جو داخلی همدان

فروش عمده جو داخلی همدان با چه کیفیتی عرضه می شود؟ آیا از کیفیت این محصول رضایت کافی دارید؟ چرا مصرف جو داخلی افزایش داشته است؟ چه شرکت هایی به عرضه این خوراکی می پردازند؟

فروش عمده جو داخلی همدان

مناظق مختلفی در سطح کشور به کاشت و تولید جو می پردازند. مصرف جو با توجه به قیمت سایر خوراک دام از فروش بیشتری برخوردار می باشد. عمده مصرف کنندگان جهت تامین نیازهای دام از این محصول بهره می برند. از جمله مناطق کاشت جو می توان به همدان اشاره نمود. این منطقه با دارا بودن وسعت زیاد و خاک های مرطوب برای تولید محصولات دامی بسیار مناسب می باشد. بخش عمده نیازهای دامداران از طریق این مرکز تهیه می شود.

همدان به دلیل ارا بودن وسعت زیاد و خاک های مرطوب نقش موثری را در تامین نیازهای دامداران ایجاد می کند. همچنین قیمت تمام شده خوراک دام داخلی در مقایسه با محصولات وارداتی به صرفه تر می باشد. با سهولت بیشتری در اختیار خریداران قرار می گیرد. علاوه بر این منطقه شاهد تولید اقلام و نهاده های دامی در بخش های مختلف کشور از جمله جنوب و کرمانشاه می باشیم.

جو کاربردهای متنوعی برای دام ایجاد می کند. از این رو در جیره غذایی دام در تموم فصول سال قرار می گیرد. تاثیرات بسزایی را نیز بر دام و طیور ایجاد می کند. از این رو فروش عمده جو داخلی همدان برای مصرف دام توصیه می گردد.

کاربرد و مزایای استفاده از جو داخلی ….

قیمت ارزان و مناسب

کیفیت مرغوب

دسترسی آسان

خوراک مناسب برای جیره غذایی دام

تولید انبوه جو داخلی

دارای خواص بیشتر

قدرت تغذیه زیاد

خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک دام و طیور می توانند مجموعه بازرگانی ویرا را دنبال کنند. تا با انتخاب درست بهترین انواع اقلام و نهاده های دامی را تهیه کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش جو ممتاز داخلی از کرمانشاه

فروش جو ممتاز داخلی از کرمانشاه

فروش جو ممتاز داخلی از کرمانشاه با چه قیمتی صورت می گیرد؟ آیا از کیفیت جو داخلی رضایت دارید؟ چرا این محصول از عرضه و تقاضای بیشتری برخوردار می باشد؟ بزرگترین منطقه تولیدی جو در سطح کشور در کجا قرار دارد؟

فروش جو ممتاز داخلی از کرمانشاه

بخش هایی از سطح کشور با در اختیار داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب ، قدرت تولید بیشتر جو را در بر می گیرند. بخش های جنوبی کشور با توجه به شرایط مساعد و زمین های حاصلخیر حجم قابل توجهی از جو داخلی را تامین می نمایند. علاوه بر آن کرمانشاه نیز از سرایط مساعدی برای کاشت و تولید برخوردار می باشد. می توان گفت که حجم زیادی از نیازهای مصرف کنندگان از طریق این منطقه تامین می شود.

کشاورزان در منطقه کرمانشاه با توجه به میزان آب و زمین های حاصلخیز ، در زمینه تولید جو ممتاز و مرغوب به فعالیت می پردازند. فروش جو ممتاز داخلی شرایط مطلوبی را برای خریداران رقم می زند. تا با قیمت مناسب بتوانند جو با کیفیت را تهیه نمایند.

منظقه کرمانشاه از وسعت بسیار زیادی برخودار می باشد. همین عامل موجبات کاشت بیشتر جو را فراهم می کند. امروزه با توجه به جنگ روسیه و اوکراین ، صادرت غلات به کمترین میزان ممکن رسیده است. از این رو قیمت محصولات دامی رشد چشمگیری را تجربه کرده است. همین عامل باعث شده است تا خریداران به جو و سایر محصولات دامی داخلی روی بیاورند.

عوامل موجود جهت خرید محصولات دامی داخلی عبارت اند از…

جنگ روسیه و اوکراین

افزایش قیمت محصولات وارداتی

کمبود واردات جو

کمبود واردات محصولات دامی

عدم امنیت کافی برای واردات خوراک دام

فروش جو ممتاز داخلی از کرمانشاه به بالاترین حد رسیده است. میزان تقاضای این خوراکی افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است. از جمله دلایل موجود ، افزایش قیمت محصول و سهولت دسترسی به آن است.

خریداران جهت خرید و تهیه انواع خوراک و محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید تضمینی جو داخلی

خرید تضمینی جو داخلی

جو یکی از غلات مهم و کاربردی در تغذیه دام و طیور می ‌باشد . از زمان‌ های خیلی قدیم استفاده از جو به‌ عنوان خوراک اصلی در جیره دام و طیور رواج داشته است . خرید تضمینی جو داخلی و وارداتی را می‌ توانید از واحد فروش بازرگانی ویرا ، مرکز تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور انجام دهید .
این مرکز با تامین جو ممتاز داخلی و وارداتی به ‌جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی ، محصولی مورد نیاز را با کیفیت تضمینی به سراسر کشور ارسال می ‌نماید .
انواع جو داخلی کرمانشاه ، همدان ، دزفول ، تبریز ، شیراز ، اصفهان و … را می ‌توانید همه ‌روزه با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی ثبت سفارش نمایید .

جو داخلی ممتاز و درجه یک

جو ازجمله غلات مهمی می ‌باشد که قابل ‌استفاده در تغذیه انواع دام و طیور است .
شما می ‌توانید از جو در تغذیه دام‌های سبک و سنگین ، شیری و گوشتی و انواع طیور گوشتی و تخم‌گذار خود استفاده نمایید.
جو می ‌تواند بخشی از انرژی مورد نیاز بدن برای رشد و فعالیت مناسب را درطول روز تامین نماید .
این محصول با توجه به این‌ که مقاومت نسبتاً بالایی در برابر خشکی دارد و در نواحی مختلف کشورمان قابلیت کشت و برداشت را دارد .

جو داخلی در استان‌های مختلف کشورمان تولید و برای استفاده در تغذیه دام عرضه می ‌شود .
در ایران  ، جو در کنار ذرت و گندم ازجمله خوراک اصلی انواع دام و طیور به شمار می ‌آید .
جو داخلی به دلیل پروتئین بالا از کیفیت مرغوبی نیز برخوردار است .
بدن برای رشد بهتر و تولید محصول مرغوب به پروتئین نیاز دارد و پروتئین موجود در جو نیز می ‌تواند در رشد بهتر و تولید محصول مرغوب تاثیر گذار باشد .
با توجه به کیفیت بالای جو داخلی قیمت محصول نیز به نسبت جو وارداتی بالاتر می‌ باشد .
علاوه ‌بر تولید جو در داخلی کشورمان  ، واردات جو نیز از طریق بنادر شمالی و جنوبی از کشورهای متنوعی صورت می ‌گیرد تا بخشی از نیاز داخل به جو تامین شود .

جهت خرید تضمینی جو داخلی و وادراتی با ما در ارتباط باشید .

ترکیبات‌جو ممتاز داخلی

جو ممتاز و مرغوب از ترکیبات متنوع و مقوی برخوردار می ‌باشد .
از مهم ‌ترین ترکیبات جو می ‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. پروتئین در حدود 10 ‌درصد
 2. فیبر درحدود 5/4 درصد
 3. نشاسته
 4. انرژی بالا
 5. چربی
 6. مواد و املاح معدنی مختلف

نشاسته موجود در دانه جو در افزایش پروتئین شیر گاو شیری می ‌تواند تاثیرگذار باشد .
وجود انواع موادمعدنی از جمله  کلسیم ، فسفر ، پتاسیم و آهن سبب شده ‌است تا استفاده از جو ممتاز در جیره دام فواید بسیاری را به همراه داشته باشد .
با توجه به این ترکیبات می ‌توان گفت که جو از خواص متعددی نیز برخوردار می باشد .
هر اندازه درصد جذب دانه جو در بدن بالاتر باشد ، خواص آن نیز بیشتر خواهد بود.
 به طور عادی درصد جذب دانه جو در بدن در حدود پنجاه درصد می ‌باشد .
اما شما می ‌توانید با استفاده از روش ‌های متنوع و فرآوری محصول درصد جذب محصول در بدن را نیز افزایش دهید .
از انواع روش‌ های متنوع جهت فرآوری جو در تغذیه دام و طیور می ‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. خیساندن دانه در آب
 2. آسیاب یا بلغور کردن دانه جو

در روش خیساندن جودر طول مدت ‌زمان دوازده تا بیست و چهار ساعت در درون آب قرار داده می شود که این خود به متورم شدن دانه و خوش خوراک شدن محصول کمک می نماید و درصد جذب محصول در بدن نیز افزایش می یابد .

خواص کاربردجو در تغذیه دام و طیور

با توجه به ترکیبات دانه جو می توان گفت که جو از خواص متنوعی نیز در جیره دام برخوردار می ‌باشد .
از مهم‌ ترین خواص استفاده از دانه جو در تغذیه دام و طیور می‌ توان به این موارد اشاره داشت :

 1.  کمک به رشد بهتر بدن
 2. ایجاد تنوع در جیری
 3. افزایش کمی و کیفی تولید محصولاتی مانند شیر و گوشت
 4. کمک به حفظ سلامتی
 5. پنج افزایش مناسب وزن
 6. حفظ سلامتی بدن .

در این هنگام خرید جو توجه به ویژگی‌های ظاهری جو یکی از نکات مهمی است که باید در آن دقت داشت .
جویی تازه و مرغوب دارای برخی ویژگی‌های ظاهری می ‌باشد که در زیر به چند نمونه از آن اشاره‌ای داریم :
1. یکدست بودن دانه‌های جو 2. نبود دانه‌های شکسته 3. درشت بودن دانه‌ها 4. بافت نرم و رنگ روشن .

خرید جو وارداتی

جو علاوه‌ بر تولید در داخل کشورمان برای تامین خوراک دام و تنظیم بازار داخل از طریق واردات نیز تامین می شود .
بنادر شمالی و جنوبی کشورمان انواع جو را از کشورهایی مانند روسیه ، اوکراین ، قزاقستان و برزیل وارد می ‌کنند . جو وارداتی با توجه به کیفیت و قیمتی مناسبی که دارد در بین دامداران و دامپروران و پرورش‌دهندگان طیور طرف‌ داران خاص خود را دارد .
جو وارداتی کشور روسیه یکی از مرغوب ‌ترین انواع جو می‌ باشد که از طریق بنادری مانند بندر امیرآباد و انزلی به کشور ما وارد می ‌شود .
جو وارداتی از کشور روسیه در انواع جو سفید ، ممتاز و معمولی در بازار خوراک دام و طیور موجود می ‌باشد .
عوامل متعددی بر قیمت روز جو وارداتی تاثیرگذار می ‌باشند ازجمله :
 1. کیفیت جو وارداتی  : هر اندازه کیفیت محصول مرغوب باشد برای خرید آن باید قیمت بالاتری نیز پرداخت شود . 2.  نوسانات بازار ارز و قیمت ارز نیز بر قیمت روز جویی وارداتی تاثیرگذار می‌باشد .

مرکز معتبر خرید تضمینی جو داخلی و وارداتی

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .

جهت خرید و اطلاع از قیمت روز انواع جو وارداتی و تولید داخل با ما در ارتباط باشید .
تامین انواع خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا