کارخانه تولید تفاله جو درجه یک

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک در کجا قرار دارد؟ آیا اقدام به خرید تفاله جو می نمایید؟ چرا این محصول با قیمت پایین عرضه می شود؟ می دانید که مصرف این خوراکی برای دام و دامداران بسیار به صرفه می باشد؟

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک

تفاله جو از کارخانه های تولیدی مالت جو به دست می آید. در گذشته توجه چندانی به این خوراکی و ضایعت نمی شد. زیرا در مقایسه با خوراک دام وارداتی از ارزش چندانی برخوردار نبود. امروزه به دلیل افزایش قیمت محصولات دامی عمده خریداران به خرید ضایعات روی می آورند. البته نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه نیز موجب می گردید که مصرف کنندگان به خرید تفاله جو توجه نداشته باشند. میزان تقاضا جهت تهیه این خوراکی افزایش قابل توجهی داشته است. از این رو کارخانه های تولیدی بسیار زیادی در سراسر کشور به تهیه این محصول می پردازند.

انواع جو درجه یک و ممتاز در کارخانه های مالت جو و آبجو ، آبگیری می شوند. ضایعات به دست آمده از آن به عنوان تفاله جو بهترین خوراک برای مصرف دام های پرواری محسوب می شوند. البته قیمت بسیار پایین این محصول نیز مزید بر علت شده تا به عنوان یک خوراک پر فروش تبدیل شود. نمایندگی های جدیدی در سطح کشور جهت توزیع و پخش در سهولت آن به فعالیت می پردازند. عمده کمبودهای خوراک دام بدین شرایط برطرف می شود. تفاله جو به دو صورت فله و بسته بندی با قیمت رقابتی و ارزان توسط مجموعه ما عرضه می گردد.

دلایل مصرف بیشتر تفاله مالت جو چیست؟

دارا بودن انواع ویتامین و کالری

مکمل غذایی مناسب برای دام

پرورش سریع دام

تغذیه قوی و مناسب

قیمت ارزان

ماندگاری مناسب

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک توسط مجموعه بازرگانی ویرا اقدام به عرضه این محصول می نماید. خریداران محترم جهت خرید انواع محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش تفاله گوجه خوراک دام

فروش تفاله گوجه خوراک دام

آیا فروش تفاله گوجه برای خوراک دام مناسب است؟ تفاله گوجه با چه قیمتی عرضه می شود؟ آیا از کیفیت این محصول راضی می باشید؟ کدام کارخانه ها به تولید تفاله گوجه می پردازند؟ آیا می دانید که این محصول با ارزان ترین قیمت عرضه می شود؟

فروش تفاله گوجه خوراک دام

روز به روز شاهد افزایش قیمت خوراک و محصولات دامی می باشیم. به دلیل جنگ و اختلافات کشورهای روسیه و اوکراین متاسفانه قیمت محصولات دامی به شکل وحشتناکی افزایش پیدا کرد. چون کشور روسیه و اوکراین قطب تولید خوراک دامی به شمار می آیند. با این اختلافات کشور اوکراین بسیار محدود شد و حتی قابلیت صادرات خوراک دام را نیز در اختیار نداشت. از این رو قیمت محصولات دامی افزایش چشمگیری را تجربه کردند. به همین علت خریداران و دامداران به خرید تفاله ها و خوراک ارزان قیمت دام روی آوردند. از جمله این محصولات می توان به تفاله گوجه اشاره نمود.

فروش تفاله گوجه برای خوراک دام موثر و مناسب است. از این رو به دلیل قیمت مناسب این محصول ، خریداران متعددی در جهت تامین نیازها و صرف هزینه های کمتر به خرید تفاله گوجه اقدام می نمایند. این محصول با دارا بودن رطوبت نسبی برای هضم دام بسیار مهم می باشد. از این رو قیمت تمام شده این خوراکی نیز برای دامداران مناسب تر صورت می گیرد. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان ی مجموعه بزرگ در زمینه فروش و توزیع انواع نهاده های دام به فعالیت می پردازد و قادر می باشد که بخشی از نیازهای داخلی کشور را تامین نماید.

علت تقاضای بیشتر جهت خرید تفاله گوجه چیست؟

قابلیت هضم بسیار بالا

قیمت ارزان

تولید انبوه در سطح کشور

دسترسی آسان

مکمل در جیره غذایی دام

فروش تفاله گوجه جهت خوراک دام در نمایندگی های مختلفی انجام می گیرد. خریداران محترم جهت خرید انواع تفاله و نهاده های دام می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام

فروش تفاله جو کیفیت ممتار در خوراک دام چه کاربردی دارد؟ چه کسانی به خرید تفاله جو ممتاز اقدام می کنند؟ آیا قیمت این محصول برای خریداران به صرفه می باشد؟ چه شرکت هایی به عرضه این خوراک اقدام می نمایند؟

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام

تفاله جو یک محصول ارزان قیمت می باشد که از کارخانه های مالت جو به دست می آید. مصرف این محصول در خوراک دام به شدت توصیه می شود. زیرا از جو ممتاز داخلی یا وارداتی به دست می آید. از قدرت تغذیه بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. به دلیل رشد قیمتی خوراک دام نسبت به سالیان گذشته ، مصرف این خوراکی به صرفه و با هزینه کمتری به دست می آید. میزان نمایندگی های مجاز در این زمینه افزایش یافته و خریداران متعددی در جهت تامین آن اقدام می نمایند.

شرکت بازرگانی و تولیدی ویرا اقدامات موثری را در زمینه توزیع و پخش خوراک دام از جمله تفاله جو انجام می دهد. این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز پخش خوراک دام بسیار موثر واقع می گردد. تفاله جو محصولی باکیفیت در جیره غذایی دام محسوب می گردد. قیمت پایین این خوراکی برای دامداران هزینه کمتری را در بر می گیرد. تفاله جو با دارا بودن رطوبت نسبتی قابلیت هضم بالایی دارد. به همین دلیل باید در هوای خنک و به دور از نور آفتاب نگه داری گردد. تا ماندگاری مطلوبی را در بر داشته باشد.

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام چه کاربری دارد؟

با قیمت ارزان عرضه می شود.

کیفیت تضمینی و ممتاز

ماندگاری مناسب

تولید بیشتر و دسترسی آسان

دارای تغذیه مناسب

مکمل غذایی مطلوب

خریداران محترم جهت برخورداری از انواع محصولات دامی با قیمت مناسب می توانند با ما در تماس باشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی فروش تفاله جو عمده

نمایندگی فروش تفاله جو عمده

نمایندگی فروش تفاله جو عمده توسط چه شرکت هایی انجام می گیرد؟ به چه دلیل افزایش نمایندگی های فروش تفاله جو افزایش داشته است؟ آیا این محصول با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان می رسد؟

نمایندگی فروش تفاله جو عمده

تفاله جو خواص و خاصیت های بسیار زیادی برای مصرف دام و طیور دارد. این خوراکی به صورت مستقیم توسط کارخانه های مالت جو به دست می آید. به دلیل کیفیت این محصول و به خصوص به جهت دارا بودن قیمت ارزان ، خریداران بسیار متعددی را به دنبال دارد. با توجه به علاقه مندان زیادی برای تهیه این خوراکی ، شاهد فروش و تولید بیشتر آن می باشیم. این محصول به روش های مختلفی به فروش می رسد. عمده این خوراکی به صورت فله به فروش می رسد. زیرا ماندگاری آن طولانی مدت است.

از این رو به مرور زمان نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور در جهت فروش آن می پردازند. از جمله آن می توان به نمایندگی بازرگانی ویرا اشاره نمود. این مجموعه با سوابق طولانی در زمینه واردات و صادرات خوراک دام به فعالیت می پردازد. این این رو بزرگترین مرکز پخش و توزیع خوراک و نهاده های دامی به شمار می آید.

قیمت مناسب و پایین تفاله جو مزایای مختلفی را برای دامداران در پی دارد. که می توانند با حداقل هزینه محصولی با کیفیت و ارزان قیمت تهیه کنند. مصرف این خوراکی در جهت بهبود و افزایش شیر و گوشت دام بسیار موثر می باشد.

دلیل فروش و مصرف بیشتر تفاله جو در سطح کشور عبارت اند از …

تغدیه مناسب دام

قیمت مناسب این محصول

رشد و بهبود وزن دام

افزایش چشمگیر شیردهی دام

قیمت ارزان و به صرفه این خوراکی

دسترسی آسان

سهولت هضم برای دام

تولید بیشتر در سطح کشور

خریداران محترم جهت تهیه و خرید انواع خوراک و تفاله دام می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش تفاله گوجه با قیمت ارزان

فروش تفاله گوجه با قیمت ارزان

فروش تفاله گوجه با قیمت ارزان از چه شرکتی صورت می گیرد؟ چه کسانی به خرید این خوراکی اقدام می کنند؟ این محصول توسط چه کارخانه هایی تولید می گردد؟ آیا تفاله گوجه برای مصرف دام مناسب است؟

فروش تفاله گوجه با قیمت ارزان

فروش تفاله گوجه با قیمت ارزان و رقابتی توسط نمایندگی های معتبر فروش انجام می شود. امروزه این محصول به عنوان یک خوراک دامی پر فروش معرفی می شود. زیرا نهاده های دامی با شروع جنگ روسیه و اوکراین قیمت های شدیدی را تجربه کردند. زیرا با ممنوع شدن صادرات محصولات دامی اوکراین ، کمبود نیازهای محصولات دامی در سطح جهان به وجود آمد. مصرف کنندگان برای رهایی از این کمبود ها به خرید انواع تفاله روی می آورند. با توجه به کمبود تولید نهاده های دامی ، خوراک دام به عنوان یکی از نیازهای اصلی کشور تبدیل شده است.

این خوراکی با تولید انبوه روزانه بخشی از نیازهای مصرف کنندگان را تامین می نماید. از این رو با افزایش کارخانه های تولیدی جهت تهیه انواع تفاله مواجهه می باشیم. این محصول در انواع مختلف به صورت تر و خشک تولید می شود. که مطابق با نیازهای دامداران پخش و توزیع می گردد.

قیمت تمام شده این خوراکی در مقایسه با سایر نهاده هایی دامی بسیار مناسب و ارزان می باشد. از این رو فروش روزانه تفاله گوجه بسیار زیاد و جهت تامین نیازهای دامداران و جبران کمبودها عرضه می شود. از این رو نمایندگی های متعددی اقدام به فروش تفاله گوجه می نمایند.


مصرف تفاله گوجه چه تاثیری می تواند روی دام ایجاد کند؟

افزایش وزن دام

افزایش قدرت تغذیه دام

شیردهی بیشتر دام

رشد جسمی دام

بهترین مکمل در دوران بارداری دام

مشتریان عزیز جهت خرید و فروش انواع تفاله و نهاده های دامی می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنیال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی فروش تفاله جو درجه یک

نمایندگی فروش تفاله جو درجه یک

نمایندگی فروش تفاله جو درجه یک را چه شرکت هایی در اختیار دارند؟ آیا این محصول برای مصرف دامداران به صرفه می باشد؟ آیا تفاله جو ارزش غذایی دارد؟ آیا خریداران از کیفیت این محصول راضی هستند؟

نمایندگی فروش تفاله جو درجه یک

تفاله جو به عنوان یکی از محصولات پر فروش و پر مصرف برای دام به شمار می آید. این خوراکی به عنوان یک مکمل غذایی بسیار مرغوب برای مصرف دام می باشد. قیمت رقابتی محصولات دامی خریداران را ملزم می دارد که با مقایسه قیمت ها و همچنین کیفیت محصول ، آن را خریداری نمایند. توصیه می شود که تفاله جو درجه یک در جیره غذایی دام قرار گیرد. زیرا یک محصول پر خواص و با قدرت تغذیه بسیار زیادی می باشد. معمولا بیشتر دامداران از این تفاله جو به صورت مدام و همیشگی استفاده می کنند.

نمایندگی فروش تفاله جو درجه یک را شرکت های بزرگی در سطح کشور در اختیار دارند. شرکت بازرگانی ویرا با سابقه چندین ساله ، از جمله بزرگترین پخش کننده خوراک دام و تفاله جو در سطح کشور می باشد. نیاز مداوم خریداران به تفاله جو باعث می شود این محصول در برنامه غذایی دام قرار گیرد.

تفاله جو با قیمت های بسیار مناسبی در مقایسه با سایر نهاده های دامی عرضه می شود. تولید این محصول با توجه به نیازهای خریداران روز به روز افزایش پیدا می کند. با توجه به افزایش شدید قیمت های نهاده دامی با توجه به جنگ روسیه و اوکراین ، توان خرید دامداران کاهش یافته است. بنابرین سعی دارند از تفاله جو که قیمت بسیار مناسب تری دارد استفاده کنند.

چه عواملی فروش بیشتر تفاله جو را در پی دارد؟

قیمت ارزان

قدرت تغذیه بالا

دسترسی آسان

هضم بسیار سریع و آسان

دارا بوده خواص متعدد

خریداران محترم جهت خرید و تهیه انواع خوراک و نهاده های دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش تفاله گوجه با قیمت مناسب

فروش تفاله گوجه با قیمت مناسب

فروش تفاله گوجه با قیمت مناسب توسط چه شرکت هایی صورت می گیرد؟ آیا از کیفیت این محصول رضایت کامل دارید؟ دلایل فروش و مصرف بیشتر تفاله گوجه چیست؟ آیا میزان تقاضا و عرضه این محصول یکسان می باشد؟

فروش تفاله گوجه با قیمت مناسب

میزان تولید و عرضه تفاله محصولات امروزه بسیار افزایش پیدا کرده است. زیرا معمولا محصولات و خوراک دامی از افایش چند برابری قیمت ها برخوردار بوده اند. از این رو مصرف کنندگان و دامداران توان خرید محصولات گران قیمت را ندارند. این عوامل موجب تقاضای بیشتر جهت تامین تفاله ها می باشد. در راس آن تفاله گوجه قرار دارد. قیمت مناسب و تولید بیشتر این خوراکی دسترسی خریداران را به این محصول آسان تر نموده است.

تقاله گوجه به صورت مستقیم از کارخانه های تولید رب به دست می آید. این محصول به دو صورت فله و بسته بندی عرضه می شود. قیمت تمام شده تفاله گوجه برای مصرف کنندگان بسیار مقرون به صرفه است. این محصول با هضم بیشتری همراه می باشد. همچنین قدرت تغذیه زیادی را دارا است.

این محصول با رطوبت نسبی همراه بوده و توصیه می شود که دور از نور آفتاب قرار بگیرد. از ماندگاری بالاتری برخوردار می باشد. خریداران می توانند برای مدت طولانی تفاله گوحه بسته بندی شده را نگه داری کنند.

فروش تفاله گوجه با قیمت مناسب مشتریان متعددی را جذب می کند. امروزه میزان تولید تفاله گوجه با توجه به میزان تقاضای آن افزایش قابل توجهی را در بر داشته است.

فواید استفاده از تفاله گوجه چیست؟

جذب بیشتر ویتامین

دارا بودن انواع پروتئین

هضم راحت و آسان

قیمت ارزان

کیفیت مطلوب

افزایش رشد جسمی دام

قدرت تغذیه بیشتر دام

مناسب برای دام های پرواری

خریداران محترم حهت خرید و فروش انواع خوراک و محصولات دامی می توانند شرکت بازرگانی ویرا را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش عمده تفاله مالت جو درجه یک

فروش عمده تفاله مالت جو درجه یک

فروش عمده تفاله مالت جو درجه یک توسط چه شرکت های صورت می گیرد؟ دلیل تقاضای بیشتر تفاله مالت جو چیست ؟ آیا از قیمت این محصول رضایت کامل دارید؟ دلیل قیمت ارزان و پایین این خوراکی چیست؟

فروش عمده تفاله مالت جو درجه یک

تفاله مالت جو به صورت مستقیم از کارخانه های مالت و آبجو تولید می شود. طی فرایند مختلفی در کارخانه های تولید آب جو گرفته می شود. ضایعات به دست آمده از آن به عنوان تفاله مورد استفاده قرار می گیرد. متقاضیان بسیار زیادی نیز جهت خرید این محصول اقدام می نمایند. دلایل متعددی برای خرید و فروش بیشتر تفاله مالت جو وجود دارد.

از جمله آنها قیمت ارزان این خوراکی می باشد. امروزه با توجه به افزایش شدید قیمت محصولات دامی ، مصرف کنندگان به خرید ضایعات و تفاله ها روی می آورند. تفاله مالت جو از جمله محصولاتی به شمار می آید. که از قیمت بسیار مطلوبی برخوردار می باشد. خاصیت و مرغوبیت زیاد این محصول برای مصرف دام توصیه می شود.


این محصول از مزایای مختلفی برخوردار می باشد که از جمله آن…

سهولت هضم برای دام

افزایش موثر شیر دهی دام

قیمت ارزان و مطلوب

دسترسی بسیار آسان

عرضه زیاد به بازار

جبران کمبود خوراک دام

ماندگاری برای مدت طولانی

فروش عمده تفاله مالت جو درجه یک در فصول سرد سال بسیار زیاد می باشد. زیرا این فصول قابلیت نگه دارنده بیشتری دارند. از فاسد شدن محصول جلوگیری می کند. این خوراکی به دو روش فله و بسته بندی توزیع و عرضه می شود. خریداران می توانند با ثبت سفارش از طیق شرکت بازرگانی ویرا در اسرع وقت تفاله مالت جو را تهیه کنند.

خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک و محصولات دامی می توانند ما را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم تفاله گوجه برای خوراک دام

فروش مستقیم تفاله گوجه برای خوراک دام

فروش مستقیم تفاله گوجه برای خوراک دام استفاده می شود؟ بیشترین میزان تولید تفاله گوجه از کجا نشات می گیرد؟ آیا از کیفیت این محصول رضایت دارید؟ این خوراکی با چه قیمتی عرشضه می شود؟

فروش مستقیم تفاله گوجه برای خوراک دام

تفاله گوجه نیز مانند سایر اقلام دامی ، برای خوراک دام توصیه می شود. این محصول به صورت مستقیم از کارخانه های بسته بندی رب گوجه فرنگی به دست می آید. امروزه میزان خرید و فروش انواع تفاله به مراتب بسیار زیاد می باشد. از جمله عوامل و دلایل آن می توان به افزایش چشمگیر قیمت نهاده ها اشاره کرد.

فروش مستقیم تفاله گوجه از شرکت های معتبری در سطح کشور انجام می پذیرد. که با رطوبت پایینی برای مصرف دام بسیار کاربردی و موثر می باشد. که به عنوان یک خوراک بسیار به صرف در جیره غذایی دام قرار می گیرد. این محصول به صورت بسته بندی می تواند ماندگاری بسیار زیادی داشته باشد. همچنین از قدرت غذایی و تغذیه بالاتری نیز برخرودار می گردد.

مصرف این خوراکی در جیره غذایی دام قطعا در افزایش شیر دهی دام بسیار موثر می باشد. البته یکی از دلایل بیشتر فروش تفاله گوجه کمبود میزان نهاده های دام درسطح کشور می باشد. و میزان تقاضا بیشتر از میزان عرضه می باشد.

فواید و دلایل فروش بیشتر تفاله گوجه…

قیمت بسیار مناسب آن

افزایش شیر دهی دام

افزایش رشئ جسمی دام

موجب گردش خون بیشتر

خرید راحت و آسان

تولید بیشتر در سراسر کشور

کیفیت مرغوب

هضم آسان و راحت برای دام

بهترین مکمل برای تغذیه دام

عمده خریداران و دامداران برای پرورش دام نیز از این محصول استفاده می کنند. فروش بسته بندی این خوراکی بسیار زیاد بوده زیرا ماندگاری بیشتری را در پی دارد.

خریداران و مشتریان محتذم جهت خرید و تهیه انواع نهاده های دام می توانند ما را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید فروش تفاله جو در خوراک دام

خرید فروش تفاله جو در خوراک دام

خرید فروش تفاله جو در خوراک دام چه کاربردی دارد؟ آیا به خرید تفاله جو اقدام می کنید؟ چه شرکت هایی در زمینه پخش این محصول فعالیت دارند؟ آیا از کیفیت و خواص این خوراکی اطلاعات کافی دارید؟

خرید فروش تفاله جو در خوراک دام

خرید فروش تفاله جو در خوراک دام بسیار کاربردی و موثر می باشد. شرکت های متعددی برای توزیع و فروش این محصول اقدام می نمایند. این محصول طی فرایند و مراحل مختلفی تولید می گردد. با شناخت بیشتر مصرف کنندگان از این خوراکی ، شاهد فروش و عرضه گسترده آن در سطح کشور می باشیم. از جمله عوامل خرید و فروش بیشتر تفاله جو مطمئنا قیمت مناسب و به صرفه بودن آن محصول است.

به دلیل رشد قیمت های خوراک دام خریداران توان تهیه محصولات گران قیمت را ندارند. از این رو با تولید انواع تفاله ، دامداران با قیمت بسیار مناسب تری آن را تهیه می کنند. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان یک شرکت فعال در این زمینه به فعالیت می پردازد. عمده نیازهای خریداران از این این مجموعه تامین می گردد.

به چه دلایلی تفاله جو از متقاضیان بیشتری برخوردار می باشد؟

قیمت مناسب و به صرفه بودن آن

کیفیت بسیار مطلوب

هضم آسان

قابلیت ترکیب با کنستانتره

دسترسی آسان

عرضه مستقیم از کارخانه

دارا بودن پروتئین بیشتر

رشد جسمی دام در زمان کوتاه

تولید تفاله و سایر اقلام دامی به صورت مستقیم زیر نظر شبکه بهداشت صورت می گیرد. همچنین استانداردهای جهانی نیز در آن اعمال می شود.

عرضه این محصول به صورت فله و بسته بندی های کاملا استاندارد شده صورت می گیرد. این محصول از شرکت های مالت جو به دست می آید. قرار دادن این محصول در جیره دام هم بسیار به صرفه بوده و هم از کیفیت بسیار بالایی برخودار می گردد.

خریداران جهت استعلام قیمت و خرید انواع محصولات می توانند شرکت بازرگانی ویرا را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی