خرید فروش تفاله جو برای خوراک دام

شرکت بازرگانی ویرا

خرید فروش تفاله جو برای خوراک دام از طریق چه کارخانه هایی هایی تامین می شود؟ آیا تفاله جو برای مصرف دام مناسب می باشد؟ چرا مصرف کنندگان به خرید این محصول اقدام می کنند؟ آیا می تواند تغذیه مناسب دام را به همراه داشته باشد؟

خرید فروش تفاله جو برای خوراک دام

اقلام و نهاده های دامی با شروع جنگ بین روسیه و اوکراین افزایش قابل توجهی را تجربه کردند. تا جایی که غیر محصولات و خوراک دام تا حدودی برای دامداران مقرور به صرفه و ممکن نبود. صادرات و واردات خوراک دام محدود و امکان ارسال و فروش از سوی کشور اوکراین مقدور نبود. از این رو خریداران سعی دارند از محصولات ارزان قیمت جهت مصرف دام برخوردار شوند. تفاله جو یک محصول بسیار مقوی و مغذی برای تغدیه دام به شمار می آید. از این رو خریداران در تلاش جهت تامین و خرید این خوراکی بر آمدند.

تفاله جو با تغذیه مناسب قدرت پرروش دام های سنگین و سبک را در پی دارد. این خوراکی از قیمت ارزان و پایین تری برخوردار می باشد ک عامل تقاضای بیشتری را به دنبال دارد. به دلیل قابلیت نگه داری تفاله جو در فصل سرما ، معمولا فروش بیشتری را در این فصول موجب می گردد. این محصول به دو صورت فله و بسته بندی عرضه می شود. به دلیل تقاضای زیاد کارخانه های متعددی در چندین سال گذشته به تولید این خوراکی روی آورده اند و با افزایش کارخانه های مختلف در جهت تولید انواع تفاله ، دسترسی دامداران و خریداران به این محصول را در پی داشته است.

مزایای تفاله جو برای دام ؟

به صرفه بودن از نظر اقتصادی

دارای انرژی بسیار بالا

هضم راحت و مناسب برای دام

بهترین خوراک برای دام های سنگین و سبک

دسترسی آسان

خریداران می توانند جهت خرید و فروش تفاله جو برای خوراک دام با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک در کجا قرار دارد؟ آیا اقدام به خرید تفاله جو می نمایید؟ چرا این محصول با قیمت پایین عرضه می شود؟ می دانید که مصرف این خوراکی برای دام و دامداران بسیار به صرفه می باشد؟

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک

تفاله جو از کارخانه های تولیدی مالت جو به دست می آید. در گذشته توجه چندانی به این خوراکی و ضایعت نمی شد. زیرا در مقایسه با خوراک دام وارداتی از ارزش چندانی برخوردار نبود. امروزه به دلیل افزایش قیمت محصولات دامی عمده خریداران به خرید ضایعات روی می آورند. البته نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه نیز موجب می گردید که مصرف کنندگان به خرید تفاله جو توجه نداشته باشند. میزان تقاضا جهت تهیه این خوراکی افزایش قابل توجهی داشته است. از این رو کارخانه های تولیدی بسیار زیادی در سراسر کشور به تهیه این محصول می پردازند.

انواع جو درجه یک و ممتاز در کارخانه های مالت جو و آبجو ، آبگیری می شوند. ضایعات به دست آمده از آن به عنوان تفاله جو بهترین خوراک برای مصرف دام های پرواری محسوب می شوند. البته قیمت بسیار پایین این محصول نیز مزید بر علت شده تا به عنوان یک خوراک پر فروش تبدیل شود. نمایندگی های جدیدی در سطح کشور جهت توزیع و پخش در سهولت آن به فعالیت می پردازند. عمده کمبودهای خوراک دام بدین شرایط برطرف می شود. تفاله جو به دو صورت فله و بسته بندی با قیمت رقابتی و ارزان توسط مجموعه ما عرضه می گردد.

دلایل مصرف بیشتر تفاله مالت جو چیست؟

دارا بودن انواع ویتامین و کالری

مکمل غذایی مناسب برای دام

پرورش سریع دام

تغذیه قوی و مناسب

قیمت ارزان

ماندگاری مناسب

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک توسط مجموعه بازرگانی ویرا اقدام به عرضه این محصول می نماید. خریداران محترم جهت خرید انواع محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام

فروش تفاله جو کیفیت ممتار در خوراک دام چه کاربردی دارد؟ چه کسانی به خرید تفاله جو ممتاز اقدام می کنند؟ آیا قیمت این محصول برای خریداران به صرفه می باشد؟ چه شرکت هایی به عرضه این خوراک اقدام می نمایند؟

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام

تفاله جو یک محصول ارزان قیمت می باشد که از کارخانه های مالت جو به دست می آید. مصرف این محصول در خوراک دام به شدت توصیه می شود. زیرا از جو ممتاز داخلی یا وارداتی به دست می آید. از قدرت تغذیه بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. به دلیل رشد قیمتی خوراک دام نسبت به سالیان گذشته ، مصرف این خوراکی به صرفه و با هزینه کمتری به دست می آید. میزان نمایندگی های مجاز در این زمینه افزایش یافته و خریداران متعددی در جهت تامین آن اقدام می نمایند.

شرکت بازرگانی و تولیدی ویرا اقدامات موثری را در زمینه توزیع و پخش خوراک دام از جمله تفاله جو انجام می دهد. این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز پخش خوراک دام بسیار موثر واقع می گردد. تفاله جو محصولی باکیفیت در جیره غذایی دام محسوب می گردد. قیمت پایین این خوراکی برای دامداران هزینه کمتری را در بر می گیرد. تفاله جو با دارا بودن رطوبت نسبتی قابلیت هضم بالایی دارد. به همین دلیل باید در هوای خنک و به دور از نور آفتاب نگه داری گردد. تا ماندگاری مطلوبی را در بر داشته باشد.

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام چه کاربری دارد؟

با قیمت ارزان عرضه می شود.

کیفیت تضمینی و ممتاز

ماندگاری مناسب

تولید بیشتر و دسترسی آسان

دارای تغذیه مناسب

مکمل غذایی مطلوب

خریداران محترم جهت برخورداری از انواع محصولات دامی با قیمت مناسب می توانند با ما در تماس باشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی فروش تفاله جو عمده

نمایندگی فروش تفاله جو عمده

نمایندگی فروش تفاله جو عمده توسط چه شرکت هایی انجام می گیرد؟ به چه دلیل افزایش نمایندگی های فروش تفاله جو افزایش داشته است؟ آیا این محصول با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان می رسد؟

نمایندگی فروش تفاله جو عمده

تفاله جو خواص و خاصیت های بسیار زیادی برای مصرف دام و طیور دارد. این خوراکی به صورت مستقیم توسط کارخانه های مالت جو به دست می آید. به دلیل کیفیت این محصول و به خصوص به جهت دارا بودن قیمت ارزان ، خریداران بسیار متعددی را به دنبال دارد. با توجه به علاقه مندان زیادی برای تهیه این خوراکی ، شاهد فروش و تولید بیشتر آن می باشیم. این محصول به روش های مختلفی به فروش می رسد. عمده این خوراکی به صورت فله به فروش می رسد. زیرا ماندگاری آن طولانی مدت است.

از این رو به مرور زمان نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور در جهت فروش آن می پردازند. از جمله آن می توان به نمایندگی بازرگانی ویرا اشاره نمود. این مجموعه با سوابق طولانی در زمینه واردات و صادرات خوراک دام به فعالیت می پردازد. این این رو بزرگترین مرکز پخش و توزیع خوراک و نهاده های دامی به شمار می آید.

قیمت مناسب و پایین تفاله جو مزایای مختلفی را برای دامداران در پی دارد. که می توانند با حداقل هزینه محصولی با کیفیت و ارزان قیمت تهیه کنند. مصرف این خوراکی در جهت بهبود و افزایش شیر و گوشت دام بسیار موثر می باشد.

دلیل فروش و مصرف بیشتر تفاله جو در سطح کشور عبارت اند از …

تغدیه مناسب دام

قیمت مناسب این محصول

رشد و بهبود وزن دام

افزایش چشمگیر شیردهی دام

قیمت ارزان و به صرفه این خوراکی

دسترسی آسان

سهولت هضم برای دام

تولید بیشتر در سطح کشور

خریداران محترم جهت تهیه و خرید انواع خوراک و تفاله دام می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی فروش تفاله جو درجه یک

نمایندگی فروش تفاله جو درجه یک

نمایندگی فروش تفاله جو درجه یک را چه شرکت هایی در اختیار دارند؟ آیا این محصول برای مصرف دامداران به صرفه می باشد؟ آیا تفاله جو ارزش غذایی دارد؟ آیا خریداران از کیفیت این محصول راضی هستند؟

نمایندگی فروش تفاله جو درجه یک

تفاله جو به عنوان یکی از محصولات پر فروش و پر مصرف برای دام به شمار می آید. این خوراکی به عنوان یک مکمل غذایی بسیار مرغوب برای مصرف دام می باشد. قیمت رقابتی محصولات دامی خریداران را ملزم می دارد که با مقایسه قیمت ها و همچنین کیفیت محصول ، آن را خریداری نمایند. توصیه می شود که تفاله جو درجه یک در جیره غذایی دام قرار گیرد. زیرا یک محصول پر خواص و با قدرت تغذیه بسیار زیادی می باشد. معمولا بیشتر دامداران از این تفاله جو به صورت مدام و همیشگی استفاده می کنند.

نمایندگی فروش تفاله جو درجه یک را شرکت های بزرگی در سطح کشور در اختیار دارند. شرکت بازرگانی ویرا با سابقه چندین ساله ، از جمله بزرگترین پخش کننده خوراک دام و تفاله جو در سطح کشور می باشد. نیاز مداوم خریداران به تفاله جو باعث می شود این محصول در برنامه غذایی دام قرار گیرد.

تفاله جو با قیمت های بسیار مناسبی در مقایسه با سایر نهاده های دامی عرضه می شود. تولید این محصول با توجه به نیازهای خریداران روز به روز افزایش پیدا می کند. با توجه به افزایش شدید قیمت های نهاده دامی با توجه به جنگ روسیه و اوکراین ، توان خرید دامداران کاهش یافته است. بنابرین سعی دارند از تفاله جو که قیمت بسیار مناسب تری دارد استفاده کنند.

چه عواملی فروش بیشتر تفاله جو را در پی دارد؟

قیمت ارزان

قدرت تغذیه بالا

دسترسی آسان

هضم بسیار سریع و آسان

دارا بوده خواص متعدد

خریداران محترم جهت خرید و تهیه انواع خوراک و نهاده های دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

توزیع مستقیم تفاله جو درجه یک

توزیع مستقیم تفاله جو درجه یک

توزیع مستقیم تفاله جو درجه یک از کدام شرکت انجام می گیرد؟ بیشترین میزان تولید تفاله جو در کجا صورت می گیرد؟ چرا مصرف و توزیع این محصول با قیمت پایین انجام می شود؟ آیا از کیفیت این خوراکی رضایت دارید؟

توزیع مستقیم تفاله جو درجه یک

تفاله جو یک محصول بسیار مرغوب و مقوی می باشد. که برای مصرف دام کاربرد بسیار فراوانی را در بر می گیرد. این محصول از کارخانه های مالت جو به دست می آید. بعد از مراحل متعددی و طی فرایند مختلف این خوراکی به عنوان ضایعات جو به دست می آید. شرایط مختلفی مصرف بیشتر تفاله جو را در پی داشته است. از جمله آن می توان به افزایش شدید قیمت محصولات دامی اشاره نمود. زیرا با بالا رفتن قیمت خوراک دام ، مصرف کنندگان در پی تهیه خوراک ارزان قیمت می باشند.

توزیع مستقیم تفاله جو درجه یک با قیمت ارزان انجام می شود. توان خرید دامداران جهت خرید این محصول افزایش پیدا می کند. این خوراکی در بسته بندی های مختلف و همچنین به صورت فله در جهت تامین نیازهای دام صورت می پذیرد.

شرکت بازرگانی ویرا با دارا بودن تجارب چندین ساله در جهت تامین نیازهای دامداران و توزیع خوراک دام قدم بر می دارد. این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه توزیع محصولات دام به فعالیت می پردازد.

دلایل توزیع بیشتر تفاله جو می تواند شامل موارد مختلفی باشد که عبارت اند از…

هضم بسیار آسان برای دام

قیمت ارزان

سرشار از انواع ویتامین

دسترسی در زمان کوتاه

تهیه آسان

کیفیت مرغوب

قدرت تغذیه بسیار زیاد

نیاز تقاضا و مصرف بیشتر از سوی دامداران ، موجب افزایش تولید این محصول می گردد. همچنین امروزه میزان کارخانه های تولیدی افزایش یافته است. که می تواند باعث کاهش قیمت تفاله جو شود.

خریداران محترم جهت خرید انواع نهاده های دام می توانند با این مجموعه در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم تفاله جو بدون واسطه از اصفهان

فروش مستقیم تفاله جو بدون واسطه از اصفهان

آیا فروش مستقیم تفاله جو بدون واسطه از اصفهان انجام می گیرد؟ بزرگترین کارخانه تولید تفاله جو در کجا قرار دارد؟ چه شرکت هایی به فعالیت در این زمینه می پردازند؟ آیا شهر اصفهان بزرگترین تولید کننده تفاله جو می باشد؟

فروش مستقیم تفاله جو بدون واسطه از اصفهان

کارخانه های مختلفی در زمینه تولید تفاله جو یه فعالیت می پردازند. زمینه فعالیت تولید کنندگاه با توجه به میزان تقاضای زیاد ، افزایش قابل توجهی را در بر داشته است. از جمله شهرهای بزرگ تولیدی در این زمینه اصفهان می باشد. این منطقه با دارا بودن امکانات بیشتر قادر به تامین تفاله مورد نیاز دامداران می باشد.

قیمت بالای محصولات دامی افزایش هزینه های سنگینی را برای خریداران در پی داشته است. از این رو دامداران برای صرفه جویی در هزینه ها محصولات و تفاله های ارزان قیمت را خریداری می کنند. تفاله جو با دارا بودن چند درصد آب برای مصرف دام توصیه می گردد. زیرا هضم آن بسیار راحت و با سهولت انجام می گیرد. این خوراکی به عنوان یک محصول با کیفیت در جیره غدایی دام قرار می گیرد.


فروش مستقیم تفاله جو بدون واسطه از اصفهان انجام می شود. شرکت بازرگانی ویرا با عرضه مستقیم این محصول شرایط متفاوتی را برای خریداران رقم می زند. ماندگاری بیشتر این محصول به صورت بسته بندی از جمله دلایل میزان تقاضای بیشتر این خوراکی می باشد.

مزایای استفاده از تفاله جو عبارت اند از…

سرشار از انواع ویتامین

بهترین خوراکی در زمان باردار دام

افزایش چشمگیر شیر دام

رشد توانایی دام و طیور

سرشار از فیبر

میزان پروتئین بیشتر

قیمت مناسب و به صرفه

ماندگاری بالا

ما این محصول را برای مصرف کنندگان و خریداران توصیه می کنیم . چون تاثیرات بسزایی را بر روی دام ایجاد می نماید.

خریداران محترم جهت تهیه انواع محصولات دامی می توانند ما را دنبال کنند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم تفاله جو با کیفیت مرغوب

فروش مستقیم تفاله جو با کیفیت مرغوب

فروش مستقیم تفاله جو با کیفیت مرغوب از کجا انجام می شود؟ چه شرکت هایی به توزیع و عرضه این محصول اقدام می کنند؟ چه دلایلی باعث افزایش فروش تفاله جو می گردد؟ آیا قیمت مناسب این محصول در خرید و فروش مستقیم آن تاثیر گذ ار می باشد؟

فروش مستقیم تفاله جو با کیفیت مرغوب

قیمت محصولات و خوراک دام نسبت به سالیان قبل از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است. مصرف کنندگان توان و قدرت خرید کمتری در مقابل افزایش قیمت ها را دارند. از این رو برای مصرف دام و طیور از انواع تفاله استفاده می کنند. زیرا این محصولات از قیمت بسیار ارزانی برخوردار می باشند.

دامداران جهت مصرف دام به صورت عمده از تفاله جو استفاده می کنند. فروش مستقیم تفاله جو با کیفیت مرغوب و ممتاز از شرکت های بازرگانی به صورت مستیم تامین می شود. از جمله شرکت های بزرگ در این زمینه را می توان به شرکت بازرگانی ویرا اشاره نمود.

تفاله جو بسیار مغذی و برای مصرف دام به شدت توصیه می شود. سرشار از انواع ویتامین بوده و تاثیرات بسزایی را بر روی دام ایجاد می کند. این محصول به صورت مستقیم از کارخانه های مالت جو تهیه می شود. همچنین جوی مورد نظر برای تولید این خوراکی از کیفیت مرغوبی دارا می باشد.

دلایل افزایش مصرف تفاله جو …

سرشار از انواع ویتامین و پروتئین

دارای مقادیر زیادی از فیبر

تاثیر مستقیم بر روی افزایش شیر دام

سهولت دسترسی

افزایش تولید

قیمت ارزان و پایین این محصول

دلایل متعددی برای مصرف و فروش این محصول وجود دارد. تفاله جو بهترین مکمل غذایی برای فصل زمستان می باشد. تا دام را در مقابل سرما مقاوم نگه دارد.

خریداران محترم جهت خرید و فروش انواع خوراک و محصولات دامی می توانند شرکت بازرگانی ویرا را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش عمده تفاله مالت جو درجه یک

فروش عمده تفاله مالت جو درجه یک

فروش عمده تفاله مالت جو درجه یک توسط چه شرکت های صورت می گیرد؟ دلیل تقاضای بیشتر تفاله مالت جو چیست ؟ آیا از قیمت این محصول رضایت کامل دارید؟ دلیل قیمت ارزان و پایین این خوراکی چیست؟

فروش عمده تفاله مالت جو درجه یک

تفاله مالت جو به صورت مستقیم از کارخانه های مالت و آبجو تولید می شود. طی فرایند مختلفی در کارخانه های تولید آب جو گرفته می شود. ضایعات به دست آمده از آن به عنوان تفاله مورد استفاده قرار می گیرد. متقاضیان بسیار زیادی نیز جهت خرید این محصول اقدام می نمایند. دلایل متعددی برای خرید و فروش بیشتر تفاله مالت جو وجود دارد.

از جمله آنها قیمت ارزان این خوراکی می باشد. امروزه با توجه به افزایش شدید قیمت محصولات دامی ، مصرف کنندگان به خرید ضایعات و تفاله ها روی می آورند. تفاله مالت جو از جمله محصولاتی به شمار می آید. که از قیمت بسیار مطلوبی برخوردار می باشد. خاصیت و مرغوبیت زیاد این محصول برای مصرف دام توصیه می شود.


این محصول از مزایای مختلفی برخوردار می باشد که از جمله آن…

سهولت هضم برای دام

افزایش موثر شیر دهی دام

قیمت ارزان و مطلوب

دسترسی بسیار آسان

عرضه زیاد به بازار

جبران کمبود خوراک دام

ماندگاری برای مدت طولانی

فروش عمده تفاله مالت جو درجه یک در فصول سرد سال بسیار زیاد می باشد. زیرا این فصول قابلیت نگه دارنده بیشتری دارند. از فاسد شدن محصول جلوگیری می کند. این خوراکی به دو روش فله و بسته بندی توزیع و عرضه می شود. خریداران می توانند با ثبت سفارش از طیق شرکت بازرگانی ویرا در اسرع وقت تفاله مالت جو را تهیه کنند.

خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک و محصولات دامی می توانند ما را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید فروش تفاله جو در خوراک دام

خرید فروش تفاله جو در خوراک دام

خرید فروش تفاله جو در خوراک دام چه کاربردی دارد؟ آیا به خرید تفاله جو اقدام می کنید؟ چه شرکت هایی در زمینه پخش این محصول فعالیت دارند؟ آیا از کیفیت و خواص این خوراکی اطلاعات کافی دارید؟

خرید فروش تفاله جو در خوراک دام

خرید فروش تفاله جو در خوراک دام بسیار کاربردی و موثر می باشد. شرکت های متعددی برای توزیع و فروش این محصول اقدام می نمایند. این محصول طی فرایند و مراحل مختلفی تولید می گردد. با شناخت بیشتر مصرف کنندگان از این خوراکی ، شاهد فروش و عرضه گسترده آن در سطح کشور می باشیم. از جمله عوامل خرید و فروش بیشتر تفاله جو مطمئنا قیمت مناسب و به صرفه بودن آن محصول است.

به دلیل رشد قیمت های خوراک دام خریداران توان تهیه محصولات گران قیمت را ندارند. از این رو با تولید انواع تفاله ، دامداران با قیمت بسیار مناسب تری آن را تهیه می کنند. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان یک شرکت فعال در این زمینه به فعالیت می پردازد. عمده نیازهای خریداران از این این مجموعه تامین می گردد.

به چه دلایلی تفاله جو از متقاضیان بیشتری برخوردار می باشد؟

قیمت مناسب و به صرفه بودن آن

کیفیت بسیار مطلوب

هضم آسان

قابلیت ترکیب با کنستانتره

دسترسی آسان

عرضه مستقیم از کارخانه

دارا بودن پروتئین بیشتر

رشد جسمی دام در زمان کوتاه

تولید تفاله و سایر اقلام دامی به صورت مستقیم زیر نظر شبکه بهداشت صورت می گیرد. همچنین استانداردهای جهانی نیز در آن اعمال می شود.

عرضه این محصول به صورت فله و بسته بندی های کاملا استاندارد شده صورت می گیرد. این محصول از شرکت های مالت جو به دست می آید. قرار دادن این محصول در جیره دام هم بسیار به صرفه بوده و هم از کیفیت بسیار بالایی برخودار می گردد.

خریداران جهت استعلام قیمت و خرید انواع محصولات می توانند شرکت بازرگانی ویرا را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی