عرضه مستقیم تفاله مالت جو مرغوب

عرضه مستقیم تفاله مالت جو مرغوب

عرضه مستقیم تفاله مالت جو مرغوب به عنوان بهترین و مرغوب ترین خوراک دام و طیور با تخفیف ویژه برای مشتریان انجام می گیرد. این محصول با دارا بودن قیمت ارزان برای مصارف دام بسیار بصرفه می باشد.

عرضه مستقیم تفاله مالت جو مرغوب

تفاله جو برای قرار گرفتن در جیره غدایی دام از لحاط کیفیتی بسیار مرغوب و از لحاظ قیمتی بسیار بصرفه می باشد. این محصول از کارخانه های مختلفی در سطح کشور با استفاده از مرغوب ترین نوع جو به دست می آید. این محصول از رطوبت نسبی برخوردار بوده و به صورت فله و بسته بندی های مختلفی توزیع و عرضه می شود. به دلیل افزایش قیمت نهاده های دام و طیور ، دامداران سعی دارند با پرداخت هزینه های پایین محصول مورد نیاز دام را تامین نمایند.

تفاله جو یک محصول کاربری با ارزش غذایی بالا و دارای پروتئین زیاد قادر به بر طرف نمودن نیازهای دامداران می باشد. فیبر بالای تفاله جو باعث می شود که این خوراکی بتواند جایگزین خوبی برای جو و ذرت باشد. که رشد و پرورش بهتر دام و طیور را موجب می گردد. این محصول علاوه بر تامین نیازها ، به اشتهای بیشتر دام کمک می کند و همچنین هضم آن بسیار راحت و با سهولت همراه می باشد. داشتن املاح موجود در تفاله جو موجب که این خوراکی برای پرورش دام های سبک و سنگبن مناسب باشد و به رشد و افزایش حجم آن کمک قابل توجهی می نماید.

چه عواملی موجب فروش و خرید بیشتر تفاله مالت جو می گردد؟

ماده خشک بالا

قیمت ارزان و بصرفه

پروتئین 15 درصدی

فیبر و کالری زیاد

ارزش غذایی بالا

افزایش اشتهای دام

هضم آسان

عرضه مستتقیم تفاله مالت جو مرغوب در مجموعه بازرگانی ویرا با کیفیت تضمینی انجام می شود. خریداران جهت خرید انواع نهاده های دام با قیمت مناسب می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

عرضه مستقیم تفاله جو بسته بندی

عرضه مستقیم تفاله جو بسته بندی

عرضه مستقیم تفاله جو بسته بندی به نوان یک محصول ارزان قیمت مورد توجه خریداران واقع می گردد. این خوراکی به بهبود و افزایش شیر دام موجب شده و کیفیت آن را نیز دو چندان می نماید.

عرضه مستقیم تفاله جو

تفاله جو سرشار از انواع پروتئین و ویتامین های مختلف بوده که برای مصارف دام بسیار موثر و کاربردی می باشد. این خوراک با توجه به میزان رطوبت کافی به صورت مکمل و ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به دو صورت بسته بندی و فله تولید و توزیع می شود. این محصول به صورت تضمینی و با قیمت ارزان توسط این مجموعه بازرگانی انجام می شود. به دلیل افزایش قیمت خوراک و نهاده های دام ، عموم مصرف کنندگان به دنبال خرید محصولات ارزان قیمت و کم هزینه می باشند. که در این بین تفاله جو به عنوان بهترین محصول با قیمت مناسب جهت مصارف متعدد دام های سبک و سنگین مورد توجه قرار می گیرد.

امروزه میزان تولید و کارخانه های تولیدی به مراتب رو به افزایش است. شناخت خریداران و کیفیت محصول و تاثیر مستقیم این محصول روی کیفیت و پرورش دام بی تاثیر نبوده بلکه با افزایش چشمگیر مشتری همراه می باشد. این محصول در بست بندی های مختلف و با قابلیت نگه داری چندین ماهه برای دامداران بسیار مناسب و به افزایش فروش آن کمک می کند.

مزایای موجود در تفاله جو …

فیبر بالا

میزان پروتئین 15 درصدی

انواع ویتامین

قدرت تغذیه بالا

مکمل قوی

خوش خوراک و قابلیت هضم بالا

کم هزینه بودن

ماندگاری طولانی

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان بزرگ ترین پخش کننده محصولات دامی در سراسر کشور معرفی می شود. عرضه مستقیم تفاله جو بسته بندی نیز به صوت خاص در این مجموعه انجام می شود.

ویرا بازگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

عرضه تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا

عرضه تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا

عرضه تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا با کیفیت عالی و ممتاز انجام می شود. این مجموعه بازرگانی با توزیع و فروش انبوه بخش زیادی از نیازهای خریداران را پوشش می دهد.

خوراک دام

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان اولین و بزرگترین توزیع کننده انواع تفاله های خشک و تر در سطح کشور می باشد. این مجموعهبه صورت روزانه قابلیت توزیع هزاران تن از این محصولات را دارا می باشد. تفاله جو یک محصول دارای خواص و ارزش غذایی بالای بوده که مورد استقبال دامداران قرار می گیرد. این خوراکی از قیمت مطلوب و کیفیت برتری برخوردار می باشد که موجبات فروش و تقاضای بیشتری را در بر می گیرد. با توجه به افزایش شدید قیمت محصولات دامی وارداتی ، عمده خریداران توان خرید محصولات گران قیمت را ندارند از این رو به تهیه و خرید انواع تفاله روی می آورند.

تفاله جو به دلیل کیفیت بالا در جیره غذای دام های سبک و سنگین قرار می گیرد. نیازهای دام را تامین می کند و برای پرورش آن ها بسیار کاربری و مناسب می باشد. معمولا این محصول به صورت ترکیبی با کاه و سبوس به عنوان بهترین خوراک برای دام مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه بازرگانی با دارا بودن چندین شعبه در غرب و شرق کشور قادر به تامین نیازهای مصرف کنندگان با قیمت ارزان و رقابتی می باشد. که هزینه های کمتری را برای خریداران در پی خواهد داشت.

ارزش غذایی تفاله جو …

بصرفه بودن از لحاط اقتصادی

دارای انرزی زیاد

خاصیت پرواری بالا

دارا بودن انواع ویتامین

تامین فیبر مورد نیاز

جایگزین مناسب خوراک وارداتی گران قیمت

ماده خشک فراوان

عرضه تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا به دو صورت فله و بسته بندی انجام می شود. خریداران با صرف هزینه های اقتصادی می توانند این محصول را با قیمت ارزان تهیه کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طرق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ارزش غذایی تفاله جو خوراک دام

ارزش غذایی تفاله جو خوراک دام

ارزش غذایی تفاله جو خوراک دام بسیار زیاد و با خواص گوناگونی همراه می باشد. قدرت تغذیه بالا آن خرید و فروش بیشتری را در پی دارد.

خوراک دام

کارخانه ها و شرکت های تولیدی متعددی در زمینه تولید و فروش خوراک و محصولات دامی به فعالیت می پردازند. امروزه شاهد افزایش شدید قیمت ها و محصولات دام و طیور می باشیم. از این رو عمده کارخانه های بهع تولید تفاله های مرغوب و با کیفیت برای مصرف دام روی می آورند. تفاله جو از جمله این محصولات بوده که از قدرت تغذیه و ارزش غذایی بسیار زیادی برخوردار می باشد. تفاله جو عمدتا در فصول سرد سال خرید و تقاضای بیشتری را در بر دارد. این محصول با رطوبت نسبی برای دام های پرواری بسیار مناسب و حایز اهمیت می باشد. میزان کارخانه های تولیدی به نسبت سال های قبل افزایش چشمگیری را در بر گرفته است.

این محصول در جیزه غدایی انواع دام های سبک و سنگین موجبات پرورش مناسب و تامین نیازهای آن ها را موجب می گردد. تفاله جو به عنوان یک کنسانتره مقوی که سر شار از پروتئین می باشد. به صورت مداوم و ترکیبی برای مصرف دام توصیه می شود. امروزه با توجه به افزایش قیمت خوراک دام ، عمده مصرف کنندگان در جهت تامین تفاله اقدام می کنند.

خاصیت تقاله جو ؟

هضم راحت آن

به صرف بودن از لحاظ اقتصادی

ماده خشک بالا

میزان رطوبت پایین

میزان پروتئین و انواع ویتامین

سرشار از فیبر

دارای کالزی فراوان

ارزش غذایی تفاله جو خوراک دام برای پرورش انواع دام ها موثر بوده و خریداران به دنبال تهیه این محصول با قیمت ارزانتر از کف بازار می باشند.

خریداران محترم جهت تهیه و خرید انواع خوراک و نهاده های دام می توانند با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش تفاله جو خوراک دام

پخش تفاله جو خوراک دام

پخش تفاله جو خوراک دام به صورت فله و بسته بندی با قیمت ارزان و رقابتی در نمایندگی های معتبری در سطح کشور انجام می شود. که مورد توجه دامداران و خریداران واقع می گردد.

خوراک دام

تفاله جو بخش مهمی از خوراک دام محسوب می شود. که می تواند به صورت روزانه در جیره غدایی دام قرار گیرد. این محصول از قدرت تغذیه بسیار بالایی برخوردار می شود. که می تواند نیازهای دام در دوران شیر دهی و بارداری را تامین نماید. این محصول دارای ماده خشک بیشتری بوده و دامداران می توانند با پرداخت هزینه های پایین تری به خرید و تهیه آن اقدام کنند. امروزه کارخانه های تولیدی متعددی با توجه به تقاضا و نیازهای مصرف کنندگان اقدام به تولید انبوه این خوراکی می نمایند. تفاله جو از خواص و ارزش غذایی متنوعی برخوردار می باشد. این محصول به دو صورت فله و بسته بندی به فروش می رسد.

این مجموعه بازرگانی با دارا بودن نیروهای متخصص در زمینه فروش عمده و با کیفیت انواع محصول و نهاده های دام و طیور در سطح کشور به فعالیت می پردازد. این محصول سر شار از انواع ویتامین و پروتئین بوده و برای مصرف در دامداری ها و مصرف دام های سبک و سنگین به شدت توصیه می گردد. ارزش غذایی موجود در این محصول خریداران را به خرید عمده آن ترغیب می نماید.
قیمت تفاله جو به چه عواملی بستگی دارد؟

کارخانه ی تولید کننده

کیفیت محصول

میزان رطوبت آن

میزان ماده خشک موجود

کیفیت بسته بندی تفاله

میزان عرضه و تقاضای محصول

پروتئین زیاد

پخش تفاله جو خوراک دام توسط مجموعه بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران محترم جهت خرید و فروش انواع نهاده ها می توانند ما را در این زمینه دنبال کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش مستقیم تفاله جو

پخش مستقیم تفاله جو

پخش مستقیم تفاله جو با حجم انبوه از شرکت بازرگانی ویرا با کیفیت مرغوب انجام می شود. این محصول یک محصول مقوی برای مصرف خوراک دام به شمار می آید.

خوراک دام

تفاله جو با دارا بودن انواع انرژی و ویتامین های متعدد جهت مصرف دام بسیار موثر و کاربری می باشد. کشور ما به عنوان یک کشور بزرگ در جهت پرورش دام های سبک و سنگین محسوب می گردد. از این رو برای پرورش دام به انواع خوراک و تفاله جهت پرورش دام نیاز داریم. امروزه به دلیل افزایش چشمگیر قیمت محصولات دامی خریداران به خرید انواع تفاله و خوراک ارزان قیمت روی می آورند. تا با پرداخت هزینه های کمتر ، نیازهای دام و طیور را تامین نمایند. از این رو تفاله جو یک محصول با ارزش غذایی فراوان و قیمت مناسب می باشد که به شدت مورد توجه خریداران و دامداران واقع می گردد. البته این محصول با دارا بودن رطوبت نسبی برای مصرف دام بسیار موثر می باشد.

تفاله جو به دو صورت فله و بسته بندی های مختلف توزیع و عرضه می شود. به دلیل قیمت مناسب و پرداخت هزینه های کمتر ، خریداران زیادی در صدد تامین این محصول با ارزش می باشند. با توجه به افزایش سطح آگاهی مردم استفاده از این محصول با رشد زیادی همراه بوده است. میزان قدرت تغذیه بالا و کیفیت این محصول برای پرورش دام های گوشتی و پرواری به شدت توصیه می شود. زیرا از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد.

خواص تفاله جو :

انرژی بالا

دارای فیبر فراوان

انواع ویتامین

پروتئین زیاد

قابلیت هضم بالا

قیمت ارزان

قدرت تغذیه فراوان

پخش مستقیم تفاله جو در مجموعه بازرگانی ویرا با بهترین کیفیت انجام می شود. خریداران جهت خرید انواع این محصولات می توانند با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش تفاله جو فله

پخش تفاله جو فله

پخش تفاله جو فله در مجموعه بازرگانی ویرا به صورت مداوم انجام می شود. این خوراکی با انواع ویتامین و پروتئین مناسب ، محصولی با ارزش غذایی بسیار بالا برای مصرف دام به شمار می آید.

پخش نهاده دام

تفاله جو کاربری زیادی می تواند برای مصرف دام در پی داشته باشد و از جمله مفید ترین مکمل غذایی نیز محسوب می شود. این محصول سرشار از انواع ویتامین و فیبر می باشد و دارای رطبوت 40 درصدی نیز می باشد. بخش قابل توجهی از آن را ماده خشک تشکیل می دهد. به همین دلیل این محصول یک خوراکی مهم و کاربردی در جیره غدایی دام به شمار می آید. عمده مصرف کنندگان به صورت ترکیبی و مکمل از این محصول برای ترکیب با سبوس و کاه استفاده می کنند. که نتایج بسیار مهمی را برای پرورش مناسب دام در پی داشته است.

امروزه میزان استفاده و مصرف این محصول افزایش چشمگیری را در پی داشته است. که از قیمت بسیار مناسب و رقابتی برخوردار می باشد. این عوامل زمینه فروش و تولید بیشتر تفاله را در بر داشته است. این محصول به دو صورت بسته بندی و فله عرضه می شود. بسته بندی های موجود می تواند تا چندین ماه ماندگاری داشته باشد. میزان پروتئین موجود در این خوراکی بین 10 تا 20 درصد می باشد که نسبت به قیمت آن از خواص بسیار بالایی برخوردار است. که زمینه فروش بیشتر آن را در پی خواهد داشت.

ارزش غذایی موجود در تفاله جو …

پروتئین زیاد

میزان کربوهیدرات بالا

ماده خشک فراوان

فیبر مناسب

قابلیت هضم آسان

خریداران محترم جهت پخش تفاله جو فله و بسته بندی می توانند با مجموعه بازرگانی ما در ارتباط باشند و از این طریق انواع نهاده های دامی را تهیه نمایند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنیال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا

فروش تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا

فروش تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا با عرضه مستقیم انجام می گیرد. آیا می دانید چرا این محصول از استقبال فراوانی همراه می باشد؟ آیا قیمت این خوراکی برای مصرف کنندگان و دامداران رضایت بخش می باشد؟ چه شرکت هایی به عرضه مستقیم این محصول می پردازند؟

فروش تفاله جو

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان یک شرکت معتبر با تجربه چندین ساله و بلند مدت در زمینه تهیه و فروش محصولات و خوراک دام به فعالیت می پردازد. محصولات متنوعی از جمله تفاله جو خریداران و مشتریان قابل توجهی دارد. عمده این محصول به صورت بسته بندی های مختلفی و با کیفیت بسیار مرغوب قابل عرضه می باشد. به دلیل رطوب نسبی این محصول ، تهیه آن به صورت بسته بندی توصیه می شود. زیرا می تواند به ماندگاری بیشتر آن کمک شایانی داشته باشد. میزان پروتئین و ویتامین موجود در آن برای مصرف دام ، بخصوص دام های پرواری بسیار توصیه می گردد.

میزان ماده خشک موجود در این خوراکی حدود 60 درصد می باشد. بخشی از مواد موجود در آن نیز شامل شیره مالت بوده که برای دام بسیار حایز اهمیت و مهم می باشد. محدوده قیمت این محصول برای دامداران بسیار مناسب و از لحاط اقتصادی به صرفه است.

مزایای مصرف تفاله جو …

قابلیت هضم بسیار بالا

دارای انواع ویتامین

پروتئین مناسب

خوش خوراکی

مناسب از لحاط اقتصادی

ماده خشک بیشتر

امروزه با افزایش شدید و چشمگیر قیمت محصولات دامی ، خریداران متعددی قادر به تهیه و هزینه کردن نمی باشند. از این رو دامداران سعی دارند از محصولاتی خرید کنند که دارای قیمت پایین و بصرفه باشند. این محصول تا حدی می تواند نیازهای اساسی و مهم دام ر ا تامین کند. که شاهد تقاضا و فروش بیشتر آن در سطح کشور می باشیم.

فروش تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا به سراسر کشور و با حجم زیادی انجام می شود. جهت خرید و استعلام قیمت انواع محصولات و خوراک دام می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ارزش غذایی تفاله جو برای خورک دام

ارزش غذایی تفاله جو برای خورک دام

ارزش غذایی تفاله جو چه تاثیری برای مصرف دام های پرواری ایجاد می کند؟ آیا این خوراک از انرژی و ارزش کافی برخوردار می باشد؟ آیا می دانید مجموعه بازرگانی ویرا بزرگترین پخش کننده تفاله جو در سطح کشور می باشد؟

ارزش غذایی خوراک دام

این محصول از جمله خوراکی به حساب می آید که در تغذیه دام بسیار کاربری و موثر واقع می شود. که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شامل 60 درصد ماده خشک می باشد. با توجه به قیمت مناسب و ماندگاری چندین ماهه ، خریداران زیادی جهت خرید و تهیه آن اقدام می نمایند. این محصول از رطوبت نسبی برخوردار بوده که به همین دلیل این خوراکی به صورت بسته بندی تهیه و عرضه می شود. میزان پروتئین این محصول خریداران را ملزم می دارد که به صورت عمده و با حجم زیادی به خرید آن بپردازند. همچنین با توجه به افزایش و بالا ر فتن قیمت خوراک و محصولات دامی شاهد رقابت سنگینی در بازار می باشیم. خریداران همچنین سعیی دارند خوراکی را تهیه کنند که از قیمت مناسب تری برخوردار باشد. که ارزش غذایی تفاله جو برای خوراک دام با قیمت پایین تری موجب فروش بیشتر آن می گردد.

فواید تفاله جو

به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی

هضم آسان و بسیار راحت

پروتئین بالا و فیبر زیاد

بسته بندی سه لایه

ماندگاری بالا

مناسب برای مصرف دام های سبک و سنگین

ارزش غذایی تفاله جو برای دام های پرواری و گوشتی بسیار زیاد و موثر می باشد. این محصول در مقایسه با سایر اقلام دامی از جمله کنجاله سویا ، ذرت ، جو و سبوس از قیمت اقتصادی بهتر برخوردار می باشد. همچنین فروش این محصول از طریق سفارش های آنلاین و در اسر وقت بارگیری و ارسال می شود.

دامداران ، خریداران و شرکت های بازرگانی مختلفی جهت تهیه و خرید این محصول می تواانند با قیمت ارزان و رقابتی با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش عمده تفاله جو با قیمت ارزان از کارخانه

پخش عمده تفاله جو با قیمت ارزان از کارخانه

پخش عمده تفاله جو با چه قیمتی عرضه می شود؟ آیا این محصول برای مصرف دام مناسب می باشد؟ کدام کارخانه ها در زمینه تولید و توزیع تفاله جو به قعالیت می پردازند؟ آیا این محصول از پروتئین کافی برخوردار می باشد؟

خوراک دام

شرکت های تولیدی متعددی در جهت تولید انواع خوراک و محصولات دامی به تولیدات انبوهی دست پیدا می کنند. به مرور زمان و با افزایش قیمت خوراک و محصولات دامی از جمله ، سویا ، جو ، ذرت ، دامداران با متقبل شدن هزینه های گزافی به نگه داری و پرورش دام اقدام می نمودند. بیشتر دامداران توان پرورش و نگه داری از دام ها را نداشتند. از این رو برای دسترسی بهتر به اقلام دامی اقدام به خرید انواع تفاله ها می نمودند. در راس آن می توان به خرید و فروش تفاله های جو اشاره نمود. که با قیمت های بسیار پایین و ارزان جهت مصرف و پرورش دام های سبک و سنگین تولید و عرضه می شدند. این محصول با دارا بودن انرژی بسیار زیاد و انواع پروتئین برای پرورش دام های پرواری بسیار مناسب و به صرفه می باشد.

عمده خریداران با پرداخت هرینه های پایین با حجم عمده اقدام به خرید این محصول می نمایند. این خوراکی به صورت فله و بسته بندی های مختلفی به سطح بازارهای داخلی عرضه می شود. میزان نگه داری این محصول حداقل 6 ماه می باشد. که به صورت مستقیم زیر نظر شبکه بهداشت و با استانداردهای بین الملی عرضه می شود. پخش عمده تفاله جو با قیمت ارزان را شرکت بازرگانی ویرا با دارا بودن تجربه چندین ساله انجام می دهد.

مصرف تفاله جو چه ارزش و فوایدی می تواند ایجاد کند؟

دارا بودن میزان پروتئین بالا

فیبر زیاد

قدرت تغذیه بالا

مناسب جهت پرورش دام

دارا بودن شیره مالت

بهترین مکمل

قیمت ارزان

پخش عمده تفاله جو با قیمت ارزان از کارخانه های مختلفی توسط مجموعه بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران می توانند جهت تهیه انواع این محصولات ما را دنبال کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام