عرضه عمده انواع سبوس درجه یک

عرضه عمده انواع سبوس درجه یک

عرضه عمده انواع سبوس درجه یک با توجه به نیازهای خریداران در سراسر کشور انجام می شود. این محصول از کارخانه های بزرگ تولیدی و با استفاده از گندم درجه یک و ممتاز به دست می آید.

عرضه عمده انواع سبوس درجه یک

سبوس به صورت مستقیم از از گندم و جو مرغوب و کیفیت بالا تولید و تهیه می شود. دارای انواع ویتامین و سر شار از انرژی و خواص ممتازی بوده که برای مصرف دام های سبک و سنگین توصیه می شود. این محصول به عنوان یک مکمل بسیار مقوی در فصل زمستان به صورت ترکیبی برای دامداری ها بسیار مفید و حایز اهمیت می باشد. حتی در بسیاری از نیازهای روزمره و مواد مصرفی از سبوس به صورت مداوم مورد استقاده قرار می گیرد. سبوس در سایز و انواع مختلف تولید می شود. از جمله مهمترین آن می توان به سبوس زر اشاره نمود که با دارا بودن پروتئین و کیفیت مرغوب مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان قرار می گیرد.

با توجه به شناخت مزایا و خواص سبوس ، اقدام برای تهیه و خرید آن به مرور توسط دامداران در حال افزایش می باشد. از این رو کارخانه های تولیدی متعددی در سراسر کشور به تهیه و تولید آن می پردازند. سبوس غنی ترین منبع غذایی از لحاظ فیبر و الیاف گیاهی است و به عنوان مکمل غذایی نقش موثری را در بدن دام ایجاد می کند. فیبر بالای موجود در سبوس باعث افزایش حجم و پرورش مناسب دام می گردد.

خواص و مزایای سبوس جو و گندم؟

کیفیت مرغوب

فیبر بالا

انرژی زیاد

انواع ویتامین های متنوع

پروتئین زیاد

بهترین مکمل غذایی

شرکت بازرگانی ویرا با تجارب بلند مدت در زمینه فروش خوراک و نهاده های دامی به فعالیت می پردازد. عرضه عمده انواع سبوس درجه یک نیز از جمله محصولات مرغوب در این مجموعه می باشد.

جهت خرید انواع محصولات دامی با ما در ارتباط باشید.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش سبوس زر درجه یک

فروش سبوس زر درجه یک

فروش سبوس زر درجه یک به صورت مستقیم از کارخانه زر و همچنین توسط نمایندگی های فعال انجام می وشد. این محصول مورد استقبال خریداران قرار می گیرد.

خوراک دام و طیور

سبوس یک محصول مقوی و با ارزش غذایی بالایی برای مصرف دام های سبک و سنگین به شمار می رود. این خوراکی توسط کارخانه های متعدد و بسیار زیادی در سطح کشور تولید می شود. از جمله بزرگترین این کارخانه های تولید می توان به کارخانه شرکت زر اشاره کرد. که سالیانه مقادیر بسیار زیادی از این محصولات را تولید می نماید و به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده سبوس در سطح کشور معرفی می شود. سبوس به عنوان یک محصول با ارزش غذایی بالا و قابلیت ترکیب زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. دامداران معمولا این محصول را به صورت ترکیبی با کاه و جو مورد استفاده قرار می دهند.

نمایندگی های متعددی جهت توزیع و پخش سبوس زر با قیمت رقابتی در سراسر کشور به فعالیت می پردازند. این محصول در سایز و اندازه های مختلف تولید و عرضه می شود و به صورت مستقیم از مرغوبترین نوع گندم به دست می آید. گندم مورد نیاز باید از کیفیت بالا و میزان پروتئین زیادی برخوردار باشد تا شاهد تولید بهترین نوع سبوس باشیم. فروش و پخش این محصول نیازمند کیفیت مرغوب محصول بوده که به شدت مورد توجه خریداران می باشد. از این رو کارخانه ها سعی دارند با افزایش میزان کیفیت در جهت فروش مطلوب و رقابتی محصول بپردازند.

خواص سبوس زر ؟

حاوی گلوتن زیاد

تقویت و بهبود وزن دام

کربوهیدرات بالا

فیبر زیاد

پروتئین فراوان

انواع ویتامین های مختلف

فروش سبوس زر درجه یک توسط مجموعه بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران با صرف هزینه های کمتری می توانند مرغوب ترین این محصول را تهیه نمایند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش مستقیم سبوس گندم

پخش مستقیم سبوس گندم

پخش مستقیم سبوس گندم که یک محصول بسیار مقوی برای دام می باشد ، از طریق کارخانه های تولیدی با قیمت رقابتی و ارزان صورت می گیرد.

خوراک دام

سبوس از جمله محصولاتی می باشد که از قدرت تغدیه بسیار بالایی برخوردار بوده که ملزما برای رشد و تقویت موثر دام با حجم زیاد و قابل توجهی مورد استفاده قرار می گیرد. این خوراکی از پوسته گندم به دست می آید. که عمده خواص را در بر می گیرد. خوراک سبوس یک مکمل با خاصیت فراوان و بهترین محصول جهت مصرف ترکیبی می باشد. این محصول سرشار از ویتامین های a و b است. علاوه بر مصرف دام ، این خوراک جهت مصرف انسانی نیز کاربرد فراوانی دارد و به این سبس بیشتر میزان خواهان و فروش در سطح کشور را در بر می گیرد.

عمده این محصول با ترکیب جو و کاه برای مصرف در دامداری ها مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به دارا بودن خواص و فواید مختلف ، به طور مرتب و مداوم مورد استفاده واقع می شود. سبوس با اندازه و کیفیت های متنوعی تولید می شود و مناسب با هر منطقه توزیع و عرضه می گردد. امروزه کارخانه های تولیدی بسیاری در این زمینه به فعالیت می پزدازند. بخش عمده ای از این خوراکی نیز به کشورهای مختلف جهان صادر می شود. صادرات آن موجب افزایش کیفیت این محصول و مرغوبیت بالای آن می شود. که مورد استقبال مصرف کنندگان قرار می گیرد.

سبوس چه فوایدی می تواند داشته باشد؟

جلوگیری از کم خونی دام

پروتئین بالا

قیمت ارزان و مناسب

ضد چربی

خوراکی با قابلیت ترکیب بالا

مقادیر بالای ویتامین b

خریداران محترم جهت خرید و پخش مستقیم سبوس گندم و سایر اقلام دام و طیور می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

خرید و فروش سبوس مرغوب داخلی

خرید و فروش سبوس مرغوب داخلی

خرید و فروش سبوس مرغوب داخلی توسط چه کارخانه هایی عرضه می شود؟ آیا سبوس از انرژی کافی برای مصرف دام برخوردار می باشد؟ علاوه بر سبوس سایر اقلام و خوراک دام از جمله جو ، ذرت و سویا به صورت مستقیم در مجموعه ما توزیع می شود.

خرید و فروش خوراک دام

سبوس با استفاده از پوسته گندم و جو به دست می آید. که دارای ارزش غذایی بسیار بالا بوده و علاوه بر مصرف انسانی ، برای مصرف انواع دام های سبک و سنگین کاربرد فراوانی دارد. به دلیل افزایش بی رویه خوراک و اقلام دامی ، سطح خرید دامداران به شدت کاهش یافته است. از این رو خریداران با هزینه کمتر و به صرفه جهت خرید سبوس اقدام می نمایند. این محصول به طرق مختلف جهت مصرف در دامداری ها قابل استفاده می باشد. این خوراکی به صورت ترکیبی و مکمل برای دام کاربرد زیادی دارد. این محصول از میزان ویتامین و پروتئین زیادی برخوردار می باشد. که برای فصول سرد سال و پرورش دام های گوشتی موثر واقع می شود.

سبوس علاوه بر خواص مفید از هزینه کمتری برخوردار می باشد. که سرشار از انواع ویتامین می باشد. این محصول با استفاده از انواع گندم و جو باکیفیت داخلی و خارجی به دست می آید. کارخانه های متعددی به دلیل مصرف بالای سبوس ، در جهت تولید و تهیه آن در سایزهای مختلفی اقدام می نمایند.

سبوس چه خواص و مزایایی دارد؟

هضم بسیار راحت برای دام

ارزش غذایی بالا

قیمت ارزان و مناسب

بهترین مکمل برای تغذیه دام

موثر برای دام های سبک و سنگین

سرشار از ویتامین های مختلف

دارا بودن فیبر بالا

شرکت بازرگانی ویرا با تجربه چندین ساله در زمینه تولید و واردات انواع محصولات داخلی و خارجی اقدام می نماید. که بخش قابل توجهی از انواع نیازهای مصرف کنندگان و دام داران را تهیه می کند.

خرید و فروش سبوس مرغوب داخلی توسط این مجموعه انجام می گیرد.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش سبوس جو با قیمت ارزان

فروش سبوس جو با قیمت ارزان

فروش سبوس جو با قیمت ارزان از کجا انجام می شود؟ چه شرکت هایی در صدد فروش سبوس جو می باشند؟ آیا این محصول فقط برای بازارهای داخلی انجام می شود؟ یا بخشی از آن صادر می گردد؟ آیا از قیمت این محصولات مطلع هستید؟

فروش سبوس جو با قیمت ارزان

سبوس جو به عنوان خوراک دام در تمام طول سال برای دامداری ها مفید می باشد. عمده افراد جعت تغذیه مطلوب دام از سبوس استفاده می کنند. زیرا قابلیت هضم بسیار سریع و راحتی دارد. از ماندگاری طولانی مدت برخوردار می گردد. این خوراکی با قیمت تمام شده کمتری به دست مصرف کنندگان می رسد. به همین جهت عمده خریداران جهت تامین نیازهای مورد نظر از این محصول بهره می برند. شرکت های عرضه کننده متعددی برای پخش و توزیع سبوس جو به فعالیت می پردازند. از مهمترین آن می توان به شرکت بازرگانی ویرا اشاره نمود.

این مجموعه به عنوان بزرگترین پخش کننده محصولات و نهاده های دامی شناخته می شود. بخش مهمی از نیازهای داخلی دامداران توسط این مجموعه تامین می گردد.

سبوس جو از جمله خوراک پر مصرف در سطح کشور می باشد. به دلیل کیفیت مناسب و قیمت مطلوب برای مصرف دام کاربرد خوبی دارد. از این رو علاوه بر مصرف داخلی ، بخشی از آن نیز برای بازارهای صادراتی نیز انجام می شود. کشورهای همسایه با خرید محصولات داخلی قدم مهمی را برای عرضه محصولات دامی داخلی ایجاد می کنند.

قیمت تمام شده سبوس جو به صرفه و مناسب می باشد از این رو شرایط مطلوبی برای عرضه این خوراکی فراهم شده است. مصرف این محصول معمولا در فصل زمستان بیشترین میزان کاربرد را دارد. زیرا مهمترین مکمل غذایی برای تغذیه بهتر دام معرفی می گردد. فروش سبوس جو با قیمت ارزان خواسته تمام دامداران داخلی می باشد.

دلایل میزان فروش بیشتر سیوس جو می تواند شامل…

قیمت اقتصادی

تولید انبوه

قیمت ارزان

کیفیت مطلوب

قدرت تغذیه بالا

دارا بودن برندهای متنوع

خریداران محترم جهت خرید نهاده ها و انواع اقلام دامی می توانند این مجموعه بازرگانی را دنبال کنند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

پخش مستقیم سبوس جو از کارخانه

پخش مستقیم سبوس جو از کارخانه

پخش مستقیم سبوس جو از کارخانه ها با چه قیمتی همراه می باشد؟ بیشترین میزان تولید سبوس از کدام کارخانه انجام می گیرد؟ آیا سبوس جو برای مصرف دام مناسب می باشد؟ دلایل مصرف این خوراکی برای مصرف کنندگان چیست؟

پخش مستقیم سبوس جو از کارخانه

سبوس جو به عنوان خوراک پر مصرف برای دامدارای ها و گاو داری ها استفاده می شود. امروزه با توجه به میزان تقاضای این خوراکی از سوی خریداران شاهد تولید بیشتر آن می باشیم. همچنین با افزایش کارخانه های تولیدی ، قطعا میزان تولید سبوس جو نیاز خریداران را تامین می نماید. از این رو کارخانه های مختلفی اقدام به فعالیت در این زمینه می نمایند. از جمله بزرگترین تولیدکنندگان سبوس جو را می توان به زر و مانا اشاره نمود.

بیشتر میزان تولید و نیازهای مصرف کنندگان توسط این دو کارخانه نامبرده تولید می شوند. قیمت رقابتی و مناسب سبوس جو باعث می گردد این محصول با قیمت ارزان تری عرضه شود. سبوس جو طی فرایندهای مختلفی در کارخانه های تولیدی به دست می آید. این محصول از جو مرغوب و کیفیت بالا به دست می آید.

همچنین این محصول بهترین خوراکی برای مکمل غذایی دام استفاده می شود. معمولا در فصل زمستان بیشتری بهره وری را دارد. خواص ارزشمند موجود در این خوراکی خرید و فروش بیشتر آن را در پی داشته است. پخش مستقیم سبوس جو از کارخانه ها موجو می گردد که دامداران به صورت دست اولی و با قیمت مناسب آن را تهیه کنند.

سبوس جو مزایای متعددی دارد که می توان به آن ها اشاره کرد از جمله آن ها …

قیمت مناسب

برخورداری از کیفیت بسیار مرغوب

سرشار از انواع فیبر

خاصیت تغذیه بالا

بهترین مکمل غذایی

پخش مستقیم از کارخانه

فروش تضمینی

کارخانه های مختلفی در صدد تولید مرغوب و با کیفیت خوراک دام می باشند تا بتوانند با توجه به بازار رقابتی محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه کنند.

خریداران محترم جهت خرید انواع اقلام دام و طیور می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم سبوس زر ماکارون

فروش مستقیم سبوس زر ماکارون

فروش مستقیم سبوس زر ماکارون از کجا انجام می شود؟ چه شرکت های مجوز پخش سبوس زر ماکارون را دارند؟ آیا از قیمت تمام شده این محصول رضایت دارید؟ آیا این محصول به صورت آزاد به فروش می رسد؟

فروش مستقیم سبوس زر ماکارون

سبوس زر ماکارون به عنوان بهترین سبوس در سراسر کشور توزیع می شود. این خوراکی مشتریان بسیار زیادی را در بر می گیرد. زیرا به عنوان یک برند در سطح کشور شناخته شده است. کیفیت سبوس زر ماکارون دامداران و خریداران را ملزم می دارد که از این محصول خریداری نمایند. زیرا به عنوان یک مکمل غذایی بسیار مغذی در جهت مصرف دام به شمار می آید.

سبوس زر در مقایسه با سایر شرکت ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. البته قیمت این خوراکی نیز در مقایسه با دیگر کارخانه ها نیز بالاتر می باشد. مصرف این خوراکی در فصول بارداری دام افزایش پیدا می کند. زیرا به عنوان مکمل غذایی مرغوب می تواند دام را در شرایط مطلوبی نگه داری کند. خرید این خوراکی نیازمند زمان کافی می باشد و همچنین به صورت کاملا رسمی و شرکتی قابل خریداری می باشد.

کارخانه زر به عنوان بزرگترین کارخانه تولیدی فروش مستقیم سبوس زر ماکارون به فعالیت می پردازد. دارای نمایندگی های متعددی در سراسر کسور می باشد. از جمله آن می توان به مجموعه بازرگانی ویرا اشاره نمود. که با تجارت مختلف در زمینه تولید و پخش خوراک دام در جهت تامین نیازهای مصرف کنندگان قدم بر می دارد.

سبوس جو در مقایسه با سایر اقلام دامی دارای قیمت مناسب تری می باشد. فروش این خوراکی نیز در جهت تامین نیازهای دام بسیار حایز اهمیت می باشد. از این رو می تواند موجبات فروش بیشتر آن را فراهم کند. همچنن فروش مستقیم سبوس زر ماکارون توسط مجموعه بازرگانی ویرا با کفیت عالی عرضه می گردد.

چه دلایلی در فروش بیشتر سبوس زر ماکارون اهمیت دارد؟

قیمت مناسب محصول

کیفیت بسیار زیاد

هضم آسان برای دام

دارای ویتامین و پروتئین

دسترسی آسان در کمترین زمان

مشتریان محترم جهت تامین انواع خوراک دام و طیور می توانند با مجموعه ویرا در تماس باشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنیال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

سبوس جو درجه 1

سبوس جو درجه 1

خرید و استفاده از سبوس در جیره دام و طیور با توجه به افزایش قیمت اصلی خوراک دام و طیور ازجمله ذرت ، سویا ، گندم و جو در بین پرورش ‌دهندگان دام رونق یافته‌است . سبوس جو درجه 1 که دارای کیفیت مرغوب و فوق‌العاده است می‌تواند خواص بسیار مفیدی را برای دام به‌همراه داشته باشد .

شما نیز می‌توانید با خرید و استفاده از سبوس در جیره دام‌ های خود در کنار بهره ‌مندی از خواص این محصول و همچنین قیمت مناسبی که دارد ، در صرفه‌جویی هزینه‌های خود و تولید محصول ارزان ‌قیمی نیز به نقش مهم این محصول پی ببرید .

استفاده از سبوس در جیره با توجه به ایجاد تنوع در جیره سبب افزایش اشتها در دام و وزن گیری مناسب آن‌ها خواهد کرد .

سبوس در جیره دام

سبوس در جیره دام به انواع مختلفی از جمله : سبوس جو ، سبوس گندم ، سبوس ذرت ( پوسته ذرت ) و سبوس برنج دسته ‌بندی می‌شود .

هر کدام از انواع سبوس ذکرشده دارای ترکیبات و خواص متفاوتی برای دام می‌باشد .
به‌عنوان مثال سبوس گندم در دو نوع سبوس گندم نرم و سبوس گندم درشت و با قیمت مناسب در کارخانه‌های تولید آرد از گندم تولید می‌شود .
سبوس ذرت خود به ۳ دسته ، پوسته ذرت غنی ‌شده پرک ، پوسته ذرت غنی‌شده پودری و پوسته ذرت طلایی تقسیم‌بندی می‌شود که از آسیاب کردن ذرت به دست می‌آید و قیمت ارزان و به ‌صرفه ای دارد ؛ همچنین سبوس ذرت حاوی نشاسته و منبع غنی از پروتئین است .
سبوس برنج نیز در انواع سبوس برنج کامپیوتری ، سبوس برنج سنتی ، آرد برنج و شلتوک برنج تقسیم‌بندی می‌شود که به کارکرد بهتر شکمبه دام تأثیرات مفیدی دارد .

در ادامه می‌خواهیم به بررسی سبوس جو و ترکیبات و خواص این محصول برای دام و همچنین مرکز معتبر برای خرید سبوس جو درجه یک و ممتاز بپردازیم .

استفاده از سبوس جو در جیره

شما می‌توانید از سبوس جو در جیره انواع دام‌های خود استفاده نمایید .
درصد کاربرد سبوس جو در جیره با توجه به نوع دام و سن آن‌ها متفاوت می‌باشد .
سبوس جو نرم و هضم آسانی برای دام دارد .
در مقایسه سبوس جو با سبوس گندم می‌توان گفت که ارزش غذایی سبوس جو به نسبت سبوس گندم تفاوت بسیاری ندارد .
سبوس جو از نظر قیمت از سبوس گندم ارزان‌ قیمت‌تر می‌باشد .
 بنابراین استفاده از سبوس جو به ‌جای سبوس گندم در جیره در کنار صرفه ‌جویی در هزینه ‌های شما به تولید محصول ارزان ‌قیمت و در نتیجه سود بیشتر شما نیز خواهد انجامید .

سبوس جو از پوسته‌ی خارجی دانه ‌های جو که به ‌جهت تولید محصول نهایی آسیاب می ‌شوند به دست می‌آید .
دو لیلی اصلی استفاده از سبوس در جیره را می‌توان این گونه بیان کرد :

 1. صرفه‌جویی در هزینه‌ها به‌جهت قیمت ارزان سبوس .
 2. افزایش ارزش غذایی جیره .

به‌ طورکلی سبوس در جیره انواع دام‌های سبک و سنگین قابل‌استفاده می‌باشد .
نکته مهم در مورد سبوس این است که سبوس‌ها وزن کمی دارند اما از حجم بالایی برخوردار هستند .

اگر سبوس دارای کیفیت مرغوب باشد قابل رقابت با دانه جو در زمینه تامین انرژی برای بدن دام نیز می‌باشد .

قیمت روز سبوس جو

برای اطلاع از قیمت روز سبوس شما می ‌توانید با واحد فروش بازرگانی ویرا در تماس باشید .
اگر امکان خرید مستقیم محصول از کارخانه را ندارید ، شما می‌توانید انواع سبوس خوراک دام سنگین و سبک را با کیفیت تضمین‌شده و قیمت بسیار مناسب و نزدیک به درب کارخانه از بازرگانی ویرا خریداری نمایید .

قیمت سبوس با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود .

از عوامل مهم و تاثیرگذار در نرخ دهی سبوس می‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. کیفیت سبوس
 2. هزینه حمل‌ و نقل
 3. موجودی در انبار یا بندر
 4. زمان و نحوه بارگیری
 5. نیاز به پروانه یا عدم نیاز به پروانه
 6. تناژ خرید سبوس

هر اندازه سبوس از کیفیت بالاتری برخوردار باشد ،  قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود .
هزینه ‌های حمل و نقل در قیمت پایانی محصول تاثیر گذار می‌باشد .
زمان و نحوه بارگیری یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت سبوس می‌باشد .
هر اندازه شما سبوس را در تناژ بالاتری خریداری نمایید ، از تخفیفات بالاتری برخوردار خواهید بود .

ترکیبات و خواص سبوس‌جو

سبوس جو با توجه به ترکیبات متنوع و مغذی که دارد از ارزش غذایی بالایی برخوردار است .
سبوس جو به‌ جهت ترکیبات متنوع و مغذی خواص بسیاری برای دام به ‌همراه دارد .

سبوس‌ها  دارای پروتئین ، ویتامین ، انواع مواد و املاح معدنی از جمله آهن ، منیزیم ، فسفر ، پتاسیم ، روی ، مس ، منگنز ، کربوهیدرات ، انرژی ، فیبر و چربی و روغن می‌باشد .
سبوس جو نیز دارای بخشی از این ترکیبات است .
سبوس جو می‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن دام‌های سبک و سنگین شما را به برخی از مواد ذکرشده به‌ خوبی تامین نماید .

جو دارای سبوس فوق‌العاده‌ای می‌باشد و قیمت ارزان آن نیز سبب شده‌است تا خریداران بسیاری همه ‌روزه نسبت‌به خرید این محصول اقدام نمایند .

رنگ سبوس جو بسته به نوع رنگ دانه از روشن تا قهوه‌ای می‌باشد.
از نظر بو هم سبوس جو ، بوی طبیعی و مخصوص به خود را دارد .

جهت اطلاع از قیمت روز سبوس جو درجه 1 و خرید انواع سبوس گندم برنج و ذرت با ما در ارتباط باشید .

مرکز معتبر سبوس جو درجه 1

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین سبوس جو ممتاز و ارزان می باشد .
سبوس جو وسایر انواع سبوس خوراک دام با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان در کوتاهترین زمان برای شما تامین خواهد شد .
جهت ثبت سفارش خرید سبوس جو و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :

 بازرگانی ویرا

سبوس جو درجه یک

سبوس جو درجه یک

جو  در تغذیه دام و طیور در کنار ذرت ، گندم و سویا از مهم ‌ترین نهاده‌های دامی به شمار می‌آید . خرید و استفاده از جو در تغذیه دام و طیور به ‌سبب انرژی فوق‌العاده این محصول می‌باشد . کاشت جو در داخل کشورمان بعد از گندم در رتبه دوم قرار دارد . جو به دلیل نیاز کم به آب و همچنین مقاومت بالایی که در برابر سرما و حتی شوری خاک دارد در استان‌های مختلف کشورمان کاشت و برداشت می‌شود . یکی از محصولاتی که از جو به دست می آید و به ‌عنوان خوراک دام مورد استفاده قرار می‌گیرد پوسته دانه جو می‌باشد . پوسته دانه جو با نام سبوس جو شناخته می‌شود . استفاده از سبوس جو در تغذیه دام یکی از راه‌های تامین خوراک مرغوب و ارزان ‌قیمت می‌باشد . سبوس جو درجه یک به ‌سبب انرژی و پروتئین بالایی که می‌تواند داشته باشد در تغذیه دام بسیار مفید می‌باشد.

بسیاری از دامداران و دامپروران از سبوس به‌عنوان خوراک جایگزین در جیره استفاده می‌نمایند .
سبوس جو یکی از انواع سبوس مرغوب و فوق‌العاده‌ای می‌باشد که در بازار خوراک دام و طیور برای استفاده در جیره به فروش می‌رسد .
استفاده از سبوس در جیره علاوه ‌بر این ‌که برای دام مفید می‌باشد و به سبب ایجاد تنوع در جیره برای افزایش سلامتی و همچنین بهبود عملکرد سیستم گوارش بسیار مفید می‌باشد .
به‌ جهت قیمت مناسب و پایینی که نسبت ‌به سایر انواع خوراک دام دارد می‌تواند سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های شما و همچنین افزایش سودآوری شما باشد .

انواع مختلف سبوس در جیره دام

سبوس در انواع مختلف در جیره دام و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد .
از مهم‌ترین انواع سبوس کاربردی در تغذیه دام می‌توان موارد زیر را اشاره نمود :

 1. سبوس جو
 2. سبوس گندم
 3. سبوس برنج
 4. سبوس یا پوسته ذرت

هرکدام از انواع سبوس دارای خواص متفاوتی برای دام می‌باشد .
می‌توان از آن‌ها با درصدهای مختلفی در جیره انواع دام‌های گوشتی و شیری استفاده نمود .
برای تعیین درصد کاربرد سبوس بهترین راه مراجعه به یک متخصص جیره نویسی خوراک دام می‌باشد .
اگر بخواهیم به ‌صورت تقریبی درصد کاربرد سبوس در جیره را بیان کنیم می‌توان گفت که ۷ الی ۱۰ درصد از خوراک روزانه دام را می‌توان به سبوس اختصاص داد .
شما می‌توانید سبوس درجه ۱ و ممتاز را همه ‌روزه از واحد فروش بازرگانی ویرا تهیه نمایید .

از مهم‌ترین دلایل استفاده از سبوس در جیره می‌توان به زیر اشاره نمود :

1. صرفه‌جویی در هزینه‌ها

2. افزایش ارزش غذایی در جیره

3. ایجاد تنوع در جیره

4. صرفه جویی در هزینه ها

در مقایسه سبوس جو با سبوس گندم می‌توان گفت که قیمت سبوس جو نسبت‌ به سبوس گندم بسیار مناسب‌تر و ارزان‌تر است .
بنابراین استفاده از سبوس جو می‌تواند در صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های شما بسیار تاثیرگذار باشد.
از مهم‌ترین ویژگی‌های سبوس جو می‌توان به نرم بودن و هضم آسان سبوس اشاره نمود .
از نظر ارزش غذایی نیز می‌توان گفت که سبوس جو نسبت‌ به سبوس گندم تفاوت زیادی ندارد .
اما با این ‌وجود مطمئن‌ترین راه برای خرید سبوس مرغوب خرید از مرکز معتبر می‌باشد .
خرید مستقیم محصول از درب کارخانه و تولید کنندگان می‌تواند در کاهش هزینه‌ها بسیار تاثیرگذار باشد .
اما اگر امکان خرید مستقیم از درب کارخانه را ندارید می‌توانید برای تامین این محصول به بازرگانی معتبر ویرا مراجعه نمایید .

عوامل مؤثر بر قیمت سبوس جو

همان‌ طور که می‌دانید مهمترین عامل در تعیین قیمت یک محصول در خوراک دام و طیور کیفیت آن محصول می‌باشد .
هر اندازه کیفیت سبوس خریداری ‌شده بالا تر باشد ما باید هزینه بیشتری برای آن پرداخت نماییم .
دلیل عمده تفاوت قیمت سبوس در انواع بازرگانی های خوراک دام و طیور تفاوت در کیفیت محصول می‌باشد .
هر چند همواره وجود دلالان و واسطه‌ ها در این بازار سبب می‌شود تا محصول با افزایش قیمت روبرو باشد.
شما با خرید این محصول به‌ صورت مستقیم و بدون واسطه از مرکز خرید می‌توانید محصول را با قیمت بسیار مناسب‌تر خریداری نمایید .

علاوه ‌بر کیفیت عواملی دیگری مانند حجم خرید یا همان تناژ خرید نیز در قیمت محصول تاثیرگذار است.
به‌عنوان مثال هر اندازه محصول در تناژ بالاتری خریداری شود خریدار آن را با قیمت مناسب‌ تر و تخفیفات بالاتری در اختیار شما قرار خواهد داد .
در کنار این عوامل می‌توان به هزینه‌های حمل و زمان و نحوه بارگیری نیز اشاره نمود .
در مورد محصولات وارداتی نیز می‌توان به نیاز به پروانه یا عدم نیاز به آن و هزینه‌های مربوط به ترخیص از بندر و حتی قیمت ارز در زمان خرید نیز اشاره نمود .
استفاده از سبوس جو درجه یک می‌تواند خواص بسیاری را برای دام ‌های سبک و سنگین شما داشته باشد .

ویژگی های ظاهری سبوس جو

رنگ سبوس جو با توجه به نوع دانه از روشن تا قهوه‌ای می‌باشد .
بوی سبوس جو نیز بوی طبیعی و مخصوص به خود سبوس است .
انرژی موجود در سبوس بسیار بالا می‌باشد .
حتی می‌توان گفت که انرژی موجود در این سبوس قابل رقابت با دانه جو است .
از دیگر ویژگی‌های سبوس می‌توان به وزن پایین آن در مقایسه با حجم بالایی که دارد اشاره نمود .
از مهم ‌ترین فواید کاربردی محصول در جیره می‌توان به افزایش روند تسریع رشد دام و همچنین افزایش کمی و کیفی تولید محصولاتی مانند شیر و گوشت و … اشاره نمود .
دامداران و دامپروران در سراسر کشور می‌توانند این محصول را با کیفیت بسیار مناسب و مرغوب و قیمت بسیار ارزان همه‌روزه از ما خریداری نماید .

اگر به دنبال محصولی هستید که در کنار ارزش غذایی بالا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار باشد و همچنین به حفظ و نگهداری موجودی انباری شما نیز کمک نماید خرید سبوس جو می‌تواند راهکاری بسیار مناسب و مطمئن باشد .

خرید سبوس جو درجه یک

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین سبوس جو ممتاز و ارزان می باشد .
سبوس جو وسایر انواع سبوس خوراک دام با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان در کوتاهترین زمان برای شما تامین خواهد شد .
جهت ثبت سفارش خرید سبوس جو و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :

 بازرگانی ویرا

مرکز فروش سبوس جو

مرکز فروش سبوس جو

مرکز فروش سبوس جو در داخل کدام است ؟
انواع سبوس در بازار خوراک دام و طیور کدامند ؟
قیمت روز سبوس جو را چگونه می توان به دست آورد ؟
سبوس جو دارای چه ترکیباتی است ؟
خواص سبوس جو برای دام چیست ؟

سبوس چیست ؟

سبوس به پوسته خارجی دانه های غلات گفته می شود .
در کارخانه برای تولید محصول نهایی مانند آرد و نشاسته ، پوسته ی دانه از آن جداشده و به عنوان سبوس شناخته می شود .
سبوس می تواند چیزی در حدود 7 الی 10 درصد از خوراک دام در طول روز را به خود اختصاص دهد .
سبوس به شرطی می تواند برای دام مفید باشد که دو ویژگی مهم را داشته باشد : 1. نرم باشد. 2. پودر شده باشد .
این نوع سبوس به جهت انرژی و پروتئینی که دارد برای دام مناسب می باشد.

انواع سبوس در بازار خوراک دام و طیور

سبوس در انواع مختلف در تغذیه ی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد :

 1. سبوس جو
 2. سبوس گندم
 3. سبوس یا پوسته ذرت
 4. سبوس برنج

هر کدام از انواع سبوس دارای کیفیت ، ترکیبات و خواص مخصوص به خود است .
سبوس ها به عنوان جایگزین مناسب در جیره ی دام شناخته می شوند .
دلایل اصلی کاربرد این محصول در جیره را اینگونه می توان نام برد :

 1. قیمت مناسب و به صرفه نسبت به خوراک اصلی مانند گندم ، جو ، ذرت و سویا و …
 2. ایجاد تنوع در جیره برای دام
 3. بهبود کیفیت جیره به سبب ترکیبات مناسب سبوس
 4. راحتی در خرید و تهیه ی محصول برای استفاده در جیره

دامدار برای اینکه بتواند محصول با کیفیت و ارزان قیمت جهت ارائه به بازار تولید کند باید از محصولی با کیفیت و ارزان قیمت استفاده نماید . سبوس یکی از محصولاتی است که هم ترکیبات متنوع و با ارزش غذایی بالایی را دارد و هم قسمت مناسب و به صرفه ای نسبت به خوراک اصلی دام دارد و در کنار آن هم محصولی خوش خوراک است که می تواند به وزن گیری مناسب دام کمک کند .
سبوس هم جایگزین مناسبی برای خوراک اصلی بوده و هم به عنوان مکمل در جیره ی غذایی دام به کار برده می شود .

سبوس‌جو برای خوراک دام

در این بخش می خواهیم به بررسی سبوس جو بپردازیم و این محصول را از نظر قیمت ، ترکیبات و خواص آن بررسی نماییم .
سبوس جو یکی از سبوس های مقوی و پرخاصیت است .
همانطور که می دانید جو یکی از نهاده های اصلی برای دام بوده و از ترکیبات متنوع و خواص بسیاری برخوردار است .
سبوس جو نیز به مانند جو از ترکیبات متنوع و خواص فوق العاده ای در کنار قیمت مناسب برخوردار است .
این محصول دارای فیبر و پروتئین و آنتی اکسیدان و … است که می تواند برای دام بسیار مفید باشد .
از مهمترین خواص کاربرد سبوس جو در جیره ی دام می توان به این موارد اشاره داشت :

 1. تامین بخشی از نیاز روزانه بدن به ویتامین و … با قیمت ارزان و به صرفه
 2. کمک به وزن گیری مناسب و افزایش وزن در دام
 3. ترکیبات متنوع و مقوی و با ارزش غذایی بالا
 4. ایجاد تنوع در جیره
 5. قیمت مناسب و به صرفه که سبب صرفه جویی در هزینه ها و سود آوری مناسب می گردد .
 6. راحتی در خرید و تهیه ی سبوس
 7. کمک به تولید محصول با کیفیت و مرغوب

شما نیز می توانید با خرید این سبوس از بازرگانی ویرا ، مرکز معتبرتامین سبوس جو ، گندم ، ذرت و برنج برای دام ، سبوس جو مورد نیاز خود را با کیفیت تضمینی و ممتاز و قیمت روز ارزان ثبت سفارش نمایید .
جهت سفارش محصول با ما در ارتباط باشید .

عوامل موثر بر قیمت روز سبوس جو

عوامل متعددی بر قیمت روز سبوس جو تاثیر گذارند .
در ادامه می خواهیم با بررسی این عوامل ، تاثیر هرکدام از این عوامل را بر قیمت سبوس جو را بررسی کنیم .

 1. کیفیت سبوس جو :
  هر اندازه محصولی دارای کیفیت بالاتری باشد ، در بازار خوراک دام و طیور برای آن قیمت بالاتری نیز در نظر گرفته می شود . کیفیت محصول با خواص آن رابطه ای مستقیم دارد و هر اندازه محصول مرغوبتر باشد ، تاثیرات بیشتر و بهتری برای دام دارد . خرید سبوس ممتاز و با کیفیت جو می تواند برای دام های شما بسیار مفید باشد .
 2. سبوس جو وارداتی یا تولید داخل  :
  سبوس جو علاوه بر تولید داخل از طریق بنادر مختلف برای رفع نیاز داخل واردات می شود . محصول وارداتی اغلب به دلیل قیمت بالای ارز و هزینه های مربوط به گمرک و ترخیص و … قیمت بالاتری از نمونه های داخلی دارند .
 3. مقدار و تناژ خرید و سفارش سبوس جو :
  فروشندگان اغلب برای خریدارانی که محصول را در تناژ بالا خریداری می نمایند ، قیمت ارزانتر و تخفیفات بیشتری را در نظر می گیرند . شما نیز می توانید با افزایش تناژ خرید خود محصول را با قیمت مناسبتری خریداری نمایید .
 4. خرید مستقیم و بدون واسطه :
  خرید مستقیم محصول از وارد کننده و تولید کننده سبب می شود تا محصول بدون دخالت واسطه یا دلالان به دست شما برسد و شما محصول را با قیمت بسیار مناسب و ارزانتری خریداری نمایید .
  اگر امکان خرید سبوس به صورت مستقیم را ندارید می توانید از طریق بازرگانی ویرا اقدام به ثبت سفارش نمایید تا محصول با قیمت بسیار مناسب و کیفیت تضمینی برای شما تامین و به سراسر کشور ارسال گردد

مرکز فروش سبوس جو

بازرگانی ویرا مرکز فروش سبوس جو ممتاز و ارزان می باشد .

در این مجموعه انواع سبوس خوراک دام با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان در کوتاهترین زمان برای شما تامین خواهد شد  :
1. سبوس جو
2. سبوس گندم
3. سبوس ذرت
4. سبوس برنج

جهت ثبت سفارش خرید سبوس جو و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :

 بازرگانی ویرا