فروش تفاله گوجه ممتاز

فروش تفاله گوجه ممتاز

فروش تفاله گوجه ممتاز یک محصول مقوی و با ارزش غذایی بالا محسوب می شود. این خوراکی با دارا بودن انوع ویتامین برای مصرف دام کاربردی می باشد.

فروش تفاله

عرضه و تولید انواع تفاله امروزه در سطح کشور افزایش قابل توجهی را در بر داشته است. به دلیل افزایش شدید خوراک و محصولات دامی ، دامداران جهت تامین و خرید ارزان قیمت خوراک دام به خرید تفاله روی می آورند. تفاله گوجه از جمله این محصولات به شمار می آید که مورد توجه و خرید مصرف کنندگان قرار می گیرد. کارخانه های تولیدی این خوراکی در سراسر کشور افزایش یافته است. این محصول به دو صورت تر و خشک و همچنین به صورت بسته بندی و فله قابل عرضه می باشد. مناظق جنوبی کشور با توجه به هوای مناسب و موقعیت جغرافیایی قادر به تامین انواع تفاله با حجم بالا می باشند.

تفاله گوجه قدرت ارزش غذایی بالایی دارد و عمده دامداران جهت تقویت و افزایش شیر دهی دام از آن استفاده می کنند. میزان ویتامین و فیبر بالای آن خریداران را ملزم می دارد که به صورت مرتب و مداوم از این خوراکی را خریداری نمایند. شرکت های بازرگانی در سطح کشور به عنوان فروشنده های مستقیم و بدون واسطه اقدام به توزیع و بخش این نهاده ها می نمایند.

تهیه این محصول با قیمت ارزان و صرف هزینه های کمتری را موجب می شود. از این جهت داماران معمولا به دلیل قیمت مناسب به صورت مرتب از این محصول بهره می برند. با دارا بودن ماده خشک فراوان نیازهای اصلی دام را تامین می نماید.


خواص و مزایای استفاده از تفاله گوجه ؟

ماده خشک زیاد

دارای چربی بالا

میزان پروتئین زیاد

انواع ویتامین

فیبر فراوان

فروش تفاله گوجه ممتاز توسط شرکت های بازرگانی در سطح کشور صورت می پذیرد. خریداران جهت خرید انواع خوراک و محصولات دام و طیور می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

کارخانه تولید تفاله گوجه

کارخانه تولید تفاله گوجه

کارخانه تولید تفاله گوجه در زمینه تولید انواع مختلف این محصول به فعالیت می پردازد. که کیفیت آن مورد توجه و استقبال دامداران واقع می گردد.

خوراک دام

تفاله گوجه آن دسته از خوراکی به شمار می آید که به صورت ضایعتی تولید می شود. این محصول به صورت مستقیم از کارخانه های تولیدی رب به دست می آید. با شناخت روز افزون دامداران جهت مصرف بهینه از این خوراکی ، به مرور شاهد استفاده آن برای تامین نیازهای دام شدیم. امروزه به دلیل افزایش چشمگیر قیمت محصولات دامی عمده خریداران با پرداخت هزینه پایین تر به خرید انواع تفاله اقدام می نمایند. میزان مصرف تفاله به مرور رشد قابل توجهی را در بر داشته و به میزان فراوان کارخانه های تولیدی متعددی نیز در این زمینه اقدام می فعالیت می نمایند. این خوراکی با رطوبت حدود 30 الی 40 درصدی یک محصول با ارزش غذایی بسیار بالا برای دام های سبک و سنگین محسوب می شود.

میزان پروتئین و ویتامین های موجود در این محصول مورد توجه قرار می گیرد. و با توجه به ارزش غذایی بالا و داشتن خواص های مختلف می تواند در پرورش سریع و مناسب دام بسیار با اهمیت باشد. از لحاظ هزینه نیز برای مصرف کنندگان بسیار بصرفه بوده و میزان استقبال از این خوراکی رو به افزایش می باشد. که به دو صورت خشک و تر در بازارهای داخلی عرضه می شود.

ارزش غذایی و خواص موجود در تفاله گوجه ؟

فیبر بسیار بالا

پروتئین مناسب

منبع بالا از ویتامین های A و B

دارای آنتی اکسیدان بسیار بالا

دارای انرژی بیشتر

کارخانه تولید تفاله گوجه نقش موثری را در بر طرف نمودن نیازهای دام و دامداران با قیمت ارزان و مناسب انجام می هد. لذا خریداران جهت تامین انواع خوراک و محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش تفاله گوجه خوراک دام

فروش تفاله گوجه خوراک دام

آیا فروش تفاله گوجه برای خوراک دام مناسب است؟ تفاله گوجه با چه قیمتی عرضه می شود؟ آیا از کیفیت این محصول راضی می باشید؟ کدام کارخانه ها به تولید تفاله گوجه می پردازند؟ آیا می دانید که این محصول با ارزان ترین قیمت عرضه می شود؟

فروش تفاله گوجه خوراک دام

روز به روز شاهد افزایش قیمت خوراک و محصولات دامی می باشیم. به دلیل جنگ و اختلافات کشورهای روسیه و اوکراین متاسفانه قیمت محصولات دامی به شکل وحشتناکی افزایش پیدا کرد. چون کشور روسیه و اوکراین قطب تولید خوراک دامی به شمار می آیند. با این اختلافات کشور اوکراین بسیار محدود شد و حتی قابلیت صادرات خوراک دام را نیز در اختیار نداشت. از این رو قیمت محصولات دامی افزایش چشمگیری را تجربه کردند. به همین علت خریداران و دامداران به خرید تفاله ها و خوراک ارزان قیمت دام روی آوردند. از جمله این محصولات می توان به تفاله گوجه اشاره نمود.

فروش تفاله گوجه برای خوراک دام موثر و مناسب است. از این رو به دلیل قیمت مناسب این محصول ، خریداران متعددی در جهت تامین نیازها و صرف هزینه های کمتر به خرید تفاله گوجه اقدام می نمایند. این محصول با دارا بودن رطوبت نسبی برای هضم دام بسیار مهم می باشد. از این رو قیمت تمام شده این خوراکی نیز برای دامداران مناسب تر صورت می گیرد. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان ی مجموعه بزرگ در زمینه فروش و توزیع انواع نهاده های دام به فعالیت می پردازد و قادر می باشد که بخشی از نیازهای داخلی کشور را تامین نماید.

علت تقاضای بیشتر جهت خرید تفاله گوجه چیست؟

قابلیت هضم بسیار بالا

قیمت ارزان

تولید انبوه در سطح کشور

دسترسی آسان

مکمل در جیره غذایی دام

فروش تفاله گوجه جهت خوراک دام در نمایندگی های مختلفی انجام می گیرد. خریداران محترم جهت خرید انواع تفاله و نهاده های دام می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش تفاله گوجه با قیمت ارزان

فروش تفاله گوجه با قیمت ارزان

فروش تفاله گوجه با قیمت ارزان از چه شرکتی صورت می گیرد؟ چه کسانی به خرید این خوراکی اقدام می کنند؟ این محصول توسط چه کارخانه هایی تولید می گردد؟ آیا تفاله گوجه برای مصرف دام مناسب است؟

فروش تفاله گوجه با قیمت ارزان

فروش تفاله گوجه با قیمت ارزان و رقابتی توسط نمایندگی های معتبر فروش انجام می شود. امروزه این محصول به عنوان یک خوراک دامی پر فروش معرفی می شود. زیرا نهاده های دامی با شروع جنگ روسیه و اوکراین قیمت های شدیدی را تجربه کردند. زیرا با ممنوع شدن صادرات محصولات دامی اوکراین ، کمبود نیازهای محصولات دامی در سطح جهان به وجود آمد. مصرف کنندگان برای رهایی از این کمبود ها به خرید انواع تفاله روی می آورند. با توجه به کمبود تولید نهاده های دامی ، خوراک دام به عنوان یکی از نیازهای اصلی کشور تبدیل شده است.

این خوراکی با تولید انبوه روزانه بخشی از نیازهای مصرف کنندگان را تامین می نماید. از این رو با افزایش کارخانه های تولیدی جهت تهیه انواع تفاله مواجهه می باشیم. این محصول در انواع مختلف به صورت تر و خشک تولید می شود. که مطابق با نیازهای دامداران پخش و توزیع می گردد.

قیمت تمام شده این خوراکی در مقایسه با سایر نهاده هایی دامی بسیار مناسب و ارزان می باشد. از این رو فروش روزانه تفاله گوجه بسیار زیاد و جهت تامین نیازهای دامداران و جبران کمبودها عرضه می شود. از این رو نمایندگی های متعددی اقدام به فروش تفاله گوجه می نمایند.


مصرف تفاله گوجه چه تاثیری می تواند روی دام ایجاد کند؟

افزایش وزن دام

افزایش قدرت تغذیه دام

شیردهی بیشتر دام

رشد جسمی دام

بهترین مکمل در دوران بارداری دام

مشتریان عزیز جهت خرید و فروش انواع تفاله و نهاده های دامی می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنیال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش تفاله گوجه با قیمت مناسب

فروش تفاله گوجه با قیمت مناسب

فروش تفاله گوجه با قیمت مناسب توسط چه شرکت هایی صورت می گیرد؟ آیا از کیفیت این محصول رضایت کامل دارید؟ دلایل فروش و مصرف بیشتر تفاله گوجه چیست؟ آیا میزان تقاضا و عرضه این محصول یکسان می باشد؟

فروش تفاله گوجه با قیمت مناسب

میزان تولید و عرضه تفاله محصولات امروزه بسیار افزایش پیدا کرده است. زیرا معمولا محصولات و خوراک دامی از افایش چند برابری قیمت ها برخوردار بوده اند. از این رو مصرف کنندگان و دامداران توان خرید محصولات گران قیمت را ندارند. این عوامل موجب تقاضای بیشتر جهت تامین تفاله ها می باشد. در راس آن تفاله گوجه قرار دارد. قیمت مناسب و تولید بیشتر این خوراکی دسترسی خریداران را به این محصول آسان تر نموده است.

تقاله گوجه به صورت مستقیم از کارخانه های تولید رب به دست می آید. این محصول به دو صورت فله و بسته بندی عرضه می شود. قیمت تمام شده تفاله گوجه برای مصرف کنندگان بسیار مقرون به صرفه است. این محصول با هضم بیشتری همراه می باشد. همچنین قدرت تغذیه زیادی را دارا است.

این محصول با رطوبت نسبی همراه بوده و توصیه می شود که دور از نور آفتاب قرار بگیرد. از ماندگاری بالاتری برخوردار می باشد. خریداران می توانند برای مدت طولانی تفاله گوحه بسته بندی شده را نگه داری کنند.

فروش تفاله گوجه با قیمت مناسب مشتریان متعددی را جذب می کند. امروزه میزان تولید تفاله گوجه با توجه به میزان تقاضای آن افزایش قابل توجهی را در بر داشته است.

فواید استفاده از تفاله گوجه چیست؟

جذب بیشتر ویتامین

دارا بودن انواع پروتئین

هضم راحت و آسان

قیمت ارزان

کیفیت مطلوب

افزایش رشد جسمی دام

قدرت تغذیه بیشتر دام

مناسب برای دام های پرواری

خریداران محترم حهت خرید و فروش انواع خوراک و محصولات دامی می توانند شرکت بازرگانی ویرا را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم تفاله گوجه برای خوراک دام

فروش مستقیم تفاله گوجه برای خوراک دام

فروش مستقیم تفاله گوجه برای خوراک دام استفاده می شود؟ بیشترین میزان تولید تفاله گوجه از کجا نشات می گیرد؟ آیا از کیفیت این محصول رضایت دارید؟ این خوراکی با چه قیمتی عرشضه می شود؟

فروش مستقیم تفاله گوجه برای خوراک دام

تفاله گوجه نیز مانند سایر اقلام دامی ، برای خوراک دام توصیه می شود. این محصول به صورت مستقیم از کارخانه های بسته بندی رب گوجه فرنگی به دست می آید. امروزه میزان خرید و فروش انواع تفاله به مراتب بسیار زیاد می باشد. از جمله عوامل و دلایل آن می توان به افزایش چشمگیر قیمت نهاده ها اشاره کرد.

فروش مستقیم تفاله گوجه از شرکت های معتبری در سطح کشور انجام می پذیرد. که با رطوبت پایینی برای مصرف دام بسیار کاربردی و موثر می باشد. که به عنوان یک خوراک بسیار به صرف در جیره غذایی دام قرار می گیرد. این محصول به صورت بسته بندی می تواند ماندگاری بسیار زیادی داشته باشد. همچنین از قدرت غذایی و تغذیه بالاتری نیز برخرودار می گردد.

مصرف این خوراکی در جیره غذایی دام قطعا در افزایش شیر دهی دام بسیار موثر می باشد. البته یکی از دلایل بیشتر فروش تفاله گوجه کمبود میزان نهاده های دام درسطح کشور می باشد. و میزان تقاضا بیشتر از میزان عرضه می باشد.

فواید و دلایل فروش بیشتر تفاله گوجه…

قیمت بسیار مناسب آن

افزایش شیر دهی دام

افزایش رشئ جسمی دام

موجب گردش خون بیشتر

خرید راحت و آسان

تولید بیشتر در سراسر کشور

کیفیت مرغوب

هضم آسان و راحت برای دام

بهترین مکمل برای تغذیه دام

عمده خریداران و دامداران برای پرورش دام نیز از این محصول استفاده می کنند. فروش بسته بندی این خوراکی بسیار زیاد بوده زیرا ماندگاری بیشتری را در پی دارد.

خریداران و مشتریان محتذم جهت خرید و تهیه انواع نهاده های دام می توانند ما را دنبال کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید و فروش تفاله گوجه‌ فرنگی

خرید و فروش تفاله گوجه‌ فرنگی

یکی از راهکارهای مناسب و به صرفه جهت تامین خوراکی ارزان ‌قیمت برای دام و طیور خرید و فروش تفاله گوجه‌ فرنگی توسط دامداران و دامپروران و همچنین پرورش ‌دهندگان طیور می باشد .
تفاله گوجه ‌فرنگی یا ترکیباتی نزدیک به خواصی ویژه‌ای برخوردار است که می ‌توان از آن به ‌صورت مکمل و جایگزین انواع خوراک در جیره روزانه دام و طیور استفاده نمایید .
فروش ویژه تفاله گوجه‌ فرنگی اگرچه در اواخر تابستان آغاز می شود اما خرید این محصول با کیفیت تضمینی ، امکان مرجوعی محصول با تخفیفات ویژه و ارسال فوری به سراسر کشور توسط مجموعه واحد بازرگانی ویرا انجام می شود .
این مجموعه تفاله مرغوب و باکیفیت را به سراسر کشور ارسال می ‌نماید .
شما می‌ توانید برای دریافت قیمت روز محصول و شرایط خرید از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت شرکت با واحد فروش در ارتباط باشید .
همکاران ما در واحد فروش آماده پاسخ ‌گویی به تمامی سؤالات شما خریداران گرامی می باشند .
امکان خرید محصول در تناژ بالا برای تمامی خریداران فراهم ‌شده است .

تفاله‌گوجه‌فرنگی در تغذیه دام

تفاله گوجه‌ فرنگی مرغوب و با کیفیت در سال‌های اخیر با توجه به افزایش قیمت خوراکی دام و همچنین کمبودهای علوفه به‌ عنوان جایگزین در جیره مورد استفاده قرار می گیرد .ت
فاله گوجه‌ فرنگی در تغذیه دام هایی مانند گاو و گوسفند در انواع پروار و شیرده قابل‌ استفاده می باشد .
درصد استفاده از این محصول با توجه به کیفیت ، نوع جیره روزانه دام‌ های شما ، نوع دام و سن آن‌ها متفاوت می باشد .
استفاده صحیح و مناسب از این محصول می ‌تواند خواص ویژه آن را نیز به‌ همراه داشته باشد .
تفاله گوجه‌ فرنگی در تغذیه دام ها به ‌صورت تفاله تازه و خشک و به ‌صورت ترکیب با ذرت و همچنین کاه قابل‌ استفاده می باشد .
این محصول دارای انرژی بالایی می باشد .
میزان انرژی موجود در تفاله گوجه‌ فرنگی مرغوب و ممتاز را حتی برابر با انرژی موجود در جو نیز تخمین می‌ زنند .
شما می‌ توانید از این محصول به‌عنوان جایگزین خوراکی مانند ذرت و سایر کنجاله‌ها استفاده نمایید .
تفاله گوجه‌ فرنگی در تغذیه دام ها در انواع مختلفی می باشد . از جمله :

 1. تفاله گوجه‌ فرنگی تازه
 2. تفاله گوجه‌ فرنگی خشک
 3. تفاله‌سیلو شده و مخلوط با ذرت
 4. تفاله سیلو شده مخلوط با گندم

استفاده از این محصول در دام ‌های گوشتی در افزایش مناسب وزن و در دام‌ های شیری نیز به افزایش تولید شیر بسیار کمک می ‌نماید .

تفاله گوجه‌فرنگی در تغذیه طیور

در کنار دام ها طیور تخم ‌گذار و گوشتی نیز می ‌توانند از تفاله گوجه‌ فرنگی تغذیه نمایند به‌ عنوان مثال در طیور تخم ‌گذار تا 10 ‌درصد و در جوجه‌های گوشتی تا 20 درصد از اجیر می تواند به تفاله گوجه‌ فرنگی اختصاص داده شود .
اگرچه این درصدها با توجه به کیفیت تفاله و نوع طیور و همچنین سن آن‌ها متفاوت می باشد .
شما می‌ توانید درصد مناسبی محصول را از یک متخصص جیره نویس خوراک طیور دریافت نمایید .
تفاله گوجه‌ فرنگی در تغذیه طیور با توجه به ترکیباتی که دارد از خواص بی‌ نظیری نیز بهره‌مند است ازجمله :

 1. کمک به خوش ‌رنگ شدن زرده تخم ‌مرغ‌ ها
 2. کمک به افزایش وزن مناسب در طیور
 3. کمک به اسهال کمتر در جوجه‌ ها
 4. تامین ویتامین E برای جوجه ‌های گوشتی
 5. ضخیم ‌تر شدن پوسته تخم ‌مرغ‌ ها

این محصول در کنار سایر خوراک اصلی با توجه به این‌ که قیمت ارزان‌ تری دارد از طرفداران بیشتری نیز برخوردار می باشد .
شما می‌توانید از تفاله گوجه‌ فرنگی مرغوب و ممتاز به‌ صورت روزانه در جیره در جیره استفاده نمایید و از خواص بی ‌نظیر آن نیز بهره‌ مند گردید .

ترکیبات و خواص ویژه تفاله‌گوجه در جیره

در هنگام خرید یک محصول توجه به ترکیبات و خواص آن یکی از نکات مهم و ویژه می باشد .
تفاله گوجه‌ فرنگی از ترکیبات متنوعی بهره‌ مند می باشد از جمله :

 • پروتئین
 • روغن
 • انرژی
 • ویتامین‌ها
 • فیبر

این ترکیبات سبب شده است تا محصول دارای خواص متنوعی نیز باشد از جمله :

 • کمک به افزایش مناسب وزن در مدت زمان کوتاه
 • کمک به ‌سلامتی بدن
 • افزایش تولید محصولاتی مانند شیر و گوشت
 • صرفه‌ جویی در هزینه‌ ها
 • ایجاد تنوع در جیره

تفاله مرغوب و ممتاز گوجه‌ فرنگی می ‌تواند به هضم آسان خوراک و همچنین رشد مناسب بدن بسیار کمک نماید .

خرید و فروش تفاله گوجه‌

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین انواع خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا

خریدتفاله گوجه‌ فرنگی خوراک دام و طیور

خریدتفاله گوجه‌ فرنگی خوراک دام و طیور

در سال‌های گذشته با توجه به افزایش قیمت خوراک اصلی دام و طیور ازجمله ذرت ، سویا  ، جو و گندم ، پرورش‌دهندگان دام و طیور برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود و کاهش هزینه‌های ناشی از پرورش دام و طیور و همچنین تولید محصول ارزان‌قیمت به خریدتفاله گوجه‌ فرنگی خوراک دام و طیور روی آورده‌اند .
استفاده از تفاله انواع میوه‌ها و سبزیجات با توجه به قیمت مناسبی که دارند برای جیره دام و طیور بسیار مناسب می‌باشد و می‌تواند به حذف صرفه‌جویی هزینه‌ها نیز بسیار کمک نماید .

از انواع تفاله‌های غلات ، تفاله میوه‌ها و تفاله سبزیجات قابل‌استفاده در جیره دام و طیور می‌توان به این موارد اشاره داشت : 1. تفاله جو 2. تفاله گندم 3. تفاله ذرت 4. تفاله سیب 5. تفاله گوجه‌فرنگی 6. تفاله چغندرقند 7.تفاله انواع میوه 8. تفاله هویج 9. تفاله انار و …

کاربرد تفاله گوجه‌ فرنگی در جیره

تفاله گوجه‌ فرنگی یکی از انواع تفاله‌های مرغوب می‌باشد که در کارخانه‌های تولید رب گوجه‌فرنگی و سس بدست می‌آید .
این محصول در جیره انواع دام و طیور قابل‌استفاده می‌باشد .
شما می‌توانید با درصدهای مناسبی از تفاله گوجه‌فرنگی در جیره انواع دام‌های سبک و سنگین و طیور تخم‌گذار و گوشتی خود استفاده نمایید.
این محصول به‌سبب ترکیبات متنوع و مرغوبی که دارد دارای خواص بسیاری برای دام و طیور می‌باشد .
تفاله گوجه‌ فرنگی اغلب در اواخر تابستان با فروش ویژه و تخفیفات بسیاری همراه می‌باشد .
اما شما می‌توانید این محصول را همه‌روزه از طریق بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور خریداری نمایید .

بخش بزرگی از هزینه‌های جاری جهت پرورش دام و طیور مربوط به تامین خوراک مناسب برای دام و طیور می‌باشد . بسیاری از پرورش‌دهندگان جهت کاهش هزینه‌ها و همچنین تولید محصول ارزان‌قیمت جهت ارائه به بازار به‌دنبال استفاده از خوراک ارزان‌قیمت می‌باشند.  
با توجه به این‌که در سال‌های اخیر قیمت خوراک اصلی دام و طیور با افزایش و رشد بسیاری همراه بوده‌است ، به‌جهت جبران کمبودها و همچنین قیمت مناسب تفاله‌ها استفاده از تفاله هایی همچون تفاله گوجه‌ فرنگی در جیره با استقبال بسیاری همراه شده‌است .
این محصول قیمت مناسبی دارد و در کنار ترکیبات متنوع از خواص ویژه‌ای نیز برخوردار می‌باشد .

ترکیبات تفاله گوجه‌فرنگی

در هنگام خرید و استفاده از یک محصول توجه به ترکیبات همواره از فاکتورهای اصلی در خرید محصول می‌باشد .
محصول باید از ترکیبات متنوع ، مقوی و مغذی برخوردار باشد تا ارزش غذایی آن نیز پاسخ‌گوی نیاز روزانه دام و طیور باشد .
تفاله گوجه‌فرنگی دارای ترکیبات متنوع و مغذی می‌باشد .

به‌عنوان مثال انرژی موجود در این محصول را برابر با انرژی موجود در جو می‌دانند .
همچنین پروتئین موجود در تفاله گوجه‌فرنگی در حدود ۲۰ الی ۲۵ درصد می‌باشد .
تفاله گوجه‌فرنگی دارای انواع ویتامین‌های A ، B و E  می‌باشد .
از مهم‌ترین ترکیبات موجود در تفاله گوجه‌فرنگی می‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. پروتئین
 2. روغن و چربی
 3. انرژی
 4. ویتامین‌ها
 5. فیبر

خواص تفاله گوجه‌فرنگی برای دام و طیور

گفتیم که این تفاله دارای ترکیبات متنوع و مغذی می‌باشد .
تفاله گوجه‌ فرنگی اگر کیفیت ممتازی داشته باشد ، برای دام و طیور خواص بسیاری را به‌همراه دارد .
در ادامه می‌خواهیم چند مورد از خواص این محصول در صورت کاربرد آن در جیره را بیان نماییم.
از مهم‌ترین ویژگی‌ها و خواص تفاله گوجه‌فرنگی در جیره دام و طیور می‌توان به این موارد اشاره داشت :

 1. تامین بخشی از نیاز روزانه بدن به پروتئین و انرژی
 2. کمک به وزن گیری مناسب دام و طیور
 3. حفظ و افزایش سلامتی در دام و طیور
 4. افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی
 5. محصول خوش‌خوراک و با ترکیبات متنوع و مغذی
 6. قیمت مناسب و به‌صرفه

شما می‌توانید با خریدتفاله گوجه‌ فرنگی مرغوب و ممتاز از طریق واحد فروش بازرگانی ویرا محصول موردنظر را با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب در سراسر کشور خریداری نمایید .

کاربرد تفاله گوجه‌فرنگی در جیره دام و طیور

تفاله گوجه‌ فرنگی خوراک جایگزین در جیره دام و طیور می‌باشد .
شما می‌توانید از تفاله گوجه‌فرنگی به‌عنوان جایگزین ذرت یا کنجاله سویا در جیره استفاده نمایید .
این محصول در جیره دام به‌صورت تفاله‌های خشک و همچنین به‌صورت ترکیب با سایر خوراک در جیره مورد استفاده قرار می‌گیرد .
تفاله گوجه‌فرنگی را می‌توانید با ترکیب با خوراکی مانند ذرت و کاه در جیره استفاده نمایید .
این محصول می‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن به چربی ، پروتئین و انرژی را به‌خوبی تامین نماید

استفاده از این محصول در دام‌های شیری سبب افزایش تولید شیر و بهبود کیفیت شیر تولیدی می‌شود .
همچنین با ایجاد تنوع در جیره دام و با توجه به خوش‌خوراک بودن این محصول در جیره دام‌های گوشتی نیز سبب افزایش وزن مناسب در دام‌ها می‌شود .
در طیور نیز این محصول در طیور تخم‌گذار و گوشتی قابل‌استفاده می‌باشد .
در اثر کاربرد این محصول در هر کدام از انواع طیور متفاوت می‌باشد .
از مهم‌ترین خواص استفاده از این محصول در جیره طیور تخم‌گذار می‌توان به خوش‌رنگ شدن زرده تخم مرغ‌ها و همچنین ضخیم شدن پوسته تخم‌مرغ اشاره نمود .
همچنین استفاده از تفاله گوجه‌فرنگی در جیره طیور گوشتی نیز سبب افزایش مناسب وزن در طیور خواهد شد .

نکته مهم در استفاده از این محصول درصد کاربرد آن در جیره می‌باشد .
همان‌طور که می‌دانید استفاده از هر خوراکی در جیره به‌صورت زیاد و یا خیلی کم می‌تواند ضررهایی برای دام و طیور داشته باشد .
تفاله گوجه‌ فرنگی نیز از این قاعده مستثنی نیست و استفاده و مصرف بیش‌از اندازه از این محصول می‌تواند سبب بروز مشکلاتی برای دام و طیور شود ؛ بهتر است قبل‌از استفاده از این محصول یک متخصص جیره نویس در خصوص درصد کاربرد محصول در جیره دام و طیور خود مشورت نمایید .

خریدتفاله گوجه‌ فرنگی خوراک دام و طیور

همواره خرید از یک مرکز معتبر این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که می‌توانید محصول را با کیفیت ممتاز و قیمت مناسب خریداری نمایید .

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل می‌باشد.  
این مرکز معتبر تفاله گوجه‌فرنگی و سایر انواع تفاله میوه و سبزیجات را با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان به سراسر کشور ارسال می‌نماید .
جهت اطلاع از قیمت روز تفاله گوجه‌فرنگی و خرید محصول می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت شرکت با ما در ارتباط باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

مرکز فروش تفاله گوجه فرنگی

مرکز فروش تفاله گوجه فرنگی

اگر به دنبال مرکز فروش تفاله گوجه فرنگی می باشند که محصول را با قیمت ارزان و مناسب ، کیفیت ممتاز و تضمینی و امکان مرجوعی کردن محصول در صورت عدم تایید کیفیت را برای مشتریان خود فراهم اورده باشد ، با واحد فروش بازرگانی ویرا تامین کننده ی خوراک دام و طیور در تماس و ارتباط باشید .
جهت اشنایی بیشتر با خواص تفاله گوجه فرنگی و آشنایی با مرکز معتبر تامین تفاله برای مراکز پرورش دام و طیور خود با ما در ارتباط باشید .

تفاله ی گوجه‌‎فرنگی در جیره

تفاله ی گوجه فرنگی به همراه سایر تفاله ها خوراکی مقوی و مغذی برای دام و طیور به شما می آیند .
تفاله ها به عنوان خوراک جایگزین و مکمل در جیره مورد استفاده قرار می گیرند .
هر کدام از انواع تفاله می تواند بخشی از نیاز روزانه ی بدن را تامین نماید .

تفاله گوجه فرنگی یکی از خوراک مقوی و مغذی می باشد .
دلیل این حرف را می توان در ترکیبات این محصول جستجو نمود .
از مهمترین ترکیبات تفاله گوجه فرنگی می توان به این مواد اشاره داشت :

 1. پروتئین
 2. روغن و چربی
 3. انرژی
 4. ویتامین
 5. فیبر و …

از مهمترین خواص کاربرد این محصول می توان عوامل زیر را نام برد :

 1. وزن گیری مناسب دام و طیور
 2. تامین انرژی تقریبا برابر با جو
 3. افزایش تولید شیر و گوشت در دام
 4. بهبود کیفیت در تولیدات طیور و …

با خرید تفاله ی گوجه فرنگی ممتاز می توانید از خواص متنوع این محصول بهره مند شوید .

مرکز فروش تفاله گوجه فرنگی

خرید تفاله گوجه فرنگی تضمینی و ارزان قیمت تضمین کننده ی رشد بهتر و سودآوری بیشتر شما خواهد بود .
اگر به دنبال مرکز معتبر و قابل اعتماد برای خرید ارزان قیمت تفاله هستید با ما در ارتباط باشید .
بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک برای مراکز پرورش انواع مختلف دام و طیور می باشد .

این مرکز تفاله ی گوجه‌فرنگی با کیفیت ممتاز و تضمینی و امکان مرجوعی محصول را برای شما در سراسر کشور تامین خواهد نمود .
جهت اطلاع از قیمت روز تفاله گوجه فرنگی و خرید محصول مورد نیاز با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید .

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش تفاله گوجه فرنگی

فروش تفاله گوجه فرنگی

فروش تفاله گوجه فرنگی با قیمت مناسب و به صرفه و کیفیت تضمینی در داخل کشور توسط مراکز متعددی همه روزه انجام می پذیرد .
تفاله ی گوجه فرنگی یکی از مرغوبترین انواع تفاله می باشد .
این تفاله در تغذیه ی انواع دام و طیور گوشتی ، شیرده و تخم گذار کاربرد داشته و خواص مفیدی را به دنبال دارد .
در ادامه قصد داریم تا شما را با مرکز معتبر تامین تفاله ی گوجه فرنگی و شرایط خرید و اطلاع از قیمت روز این محصول بیشتر آشنا کنیم .
با ما همراه باشید .

کاربرد تفاله در جیره ی دام و طیور

تفاله ها در انواع مختلف در جیره به کاربرده می شود .
از انواع مختلف تفاله که در تغذیه ی دام های شیری و گوشتی و طیور تخم گذار و گوشتی به کارگرفته می شوند ، می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 1. تفاله گوجه فرنگی
 2. تفاله جو
 3. تفاله گندم
 4. تفاله چغندر
 5. تفاله هویج
 6. تفاله انگور
 7. تفاله میوه و مرکبات
 8. تفاله سبزیجات و …

در سالهای اخیر به دلیل صرفه جویی در هزینه های جاری و قیمت مناسب تفاله ها ، خرید این محصول با افزایش روبه رو شده است .
افزایش شیر و گوشت در دام و افزایش گوشت و افزایش کیفیت در تخم مرغ طیور از مهمترین مزیت های کاربرد تفاله ی گوجه فرنگی در جیره ی دام و طیور می باشد .

فروش تفاله گوجه فرنگی

خرید تفاله گوجه فرنگی تضمینی و ارزان قیمت تضمین کننده ی رشد بهتر و سودآوری بیشتر شما خواهد بود .
اگر به دنبال مرکز معتبر و قابل اعتماد برای خرید ارزان قیمت تفاله هستید با ما در ارتباط باشید .
بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک برای مراکز پرورش انواع مختلف دام و طیور می باشد .

این مرکز تفاله ی گوجه‌فرنگی با کیفیت ممتاز و تضمینی و امکان مرجوعی محصول را برای شما در سراسر کشور تامین خواهد نمود .
جهت اطلاع از قیمت روز تفاله گوجه فرنگی و خرید محصول مورد نیاز با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید .

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام