فروش مستقیم پودر هسته خرما

فروش مستقیم پودر هسته خرما

فروش مستقیم پودر هسته خرما از کدام کارخانه انجام می شود؟ آیا از خواص موجود در پودر هسته خرما اطلاع دارید؟ آیا این محصول برای مصرف دام مناسب می باشد؟ ما می توانیم بهترین انواع پودر و تفاله را برای شما با قیمت مناسب تامین نماییم.

فروش مستقیم پودر هسته خرما

هسته خرما به عنوان یکی از محصولات مورد نیاز جهت مصرف دام به شمار می آید. میزان دسترسی مردم و مصرف کنندگان به انواع پودر جهت مصرف دام روز به افزایش افزایش قابل توجهی را در بر می گیرد. هسته خرما ابتدا جدا سازی , خشک می گردد. سپس به صورت کاملا طبیعی خشک شده و جهت پودر و آسیاب شده زیر دستگاههای بزرگ تولیدی قرار می گیرد. پودر هسته خرما به صورت مستقیم از کارخانه های تولیدی و نمایندگی های معتبر فروش در سطح کشور صورت می گیرد.

قیمت تمام شده این خوراکی بسیار مناسب و به صرفه می باشد. به دلیل رشد قیمتی خوراک دام عمده مصرف کنندگان اقدام به خرید پودر میوه می نمایند. پودر هسته خرما به عنوان مکمل غذایی برای مصرف دام توصیه می شود. با قیمت ارزان و مناسبی عرضه می شود. به دلیل تقاضای بیشتر در این زمینه ، شاهد تولید و در نتیجه فروش بیشتر این محصول می باشیم. این محصول سرشار از انواع ویتامین و کلسیم می باشد. برای تقویت و رشد جسمی دام بسیار موثر واقع می گردد. از این رو مصرف روزانه این خوراکی در جیره غذایی دام به شدت توصیه می شود.

تفاله خرما علاوه بر تولید پودری آن ، معمولا به صورت هسته نیز به دست می آید. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان نماینده کشوری ، در زمینه توزیع عمده آن به فعالیت می پردازد. پودر هسته خرما به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می شود.

میزان فروش و میزان تقاضای این محصول بستگی به قیمت روز نهاده های دامی دارد. امروزه به تدریج شاهد شناخت بیشتر مصرف کنندگان از پودر هسته خرما می باشیم که در نتجیه فروش بیشتر آن را در پی خواهد داشت.

به چه دلایلی مصرف پودر هسته خرما برای دام مناسب می باشد؟

قیمت مناسب آن

تولید بیشتر و دسترسی آسان

قدرت تغذیه مناسب

مکمل غذایی در جیره دام

میزان ویتامین های متنوع

محصولی بدون افزودنی

دارا بودن میزان فیبر زیاد

خریداران محترم جهت تهیه انواع خوراک دام و طیور می توانند با ما در تماس باشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی