عرضه مستقیم یونجه ممتاز بوکان

عرضه مستقیم یونجه ممتاز بوکان

عرضه مستقیم یونجه ممتاز بوکان برای دامداران با کیفیت مرغوب انجام می شود. این محصول به عنوان یک خوراک ارزان قیمت تاثیر مستقیمی را بر روی پرورش دام ایجاد می کند.

خوراک دام

سالانه به طور مشخص انواع بهترین و مرغوب ترین نوع خوراک دام و طیور در سراسر کشور تولید می شود. کشور ما به دلیل دارا بودن منابع مشخص و مختلف ، برای تولید برخی از محصولات دامی از جمله یونجه و جو مناسب می باشد. برخی از مناطق شمال غربی کشور از جمله بوکان و میاندوآب امروزه به بزرگترین تولید کنندگان یونجه در کشور تبدیل شده اند. که با حجم انبوه در سال قادر به تامین نیازهای زیادی از مصرف کنندگان می باشند. یونجه با دارا بودن خواص مفید و انرژی زیاد ، برای استفاده در دامداری و گاو داری ها به شدت توصیه می گردد.

این محصول به پرورش بهتر و مطلوب دام کمک بسیاری می کند. امروزه معمولا بیشتر دامداران برای پرورش دام به صورت مرتب و مستمر از یونجه استفاده می کنند. این خوراکی عمولا با قیمت ارزان و پایین تر از کف بازار و به صورت مستقیم عرضه می شود. شهر بوکان با تولیدات انبوه خود ، به بزرگترین منطقه کشور در زمینه تولید خوراک دام تبدیل می گردد.

خواص و مزایای استفاده از یونجه …

سم زدایی بدن

تصفیه خون دام

پروتئین 50 درصدی

افزایش گوشت دام

افزایش چشمگیر شیر

رساندن انواع ویتامین به بدن

رشد حداکثری دام در زمان کوتاه

مصرف یونجه به عنوان یک علوفه باکیفیت و مرغوب ، می تواند علاوه بر افزایش شیر دهی دام پرورش مطلوب آن را نیز در پی داسته باشد و یک جیره غدایی کامل و سالم برای دام های سبک و سنگین به شمار می آید.

عرضه مستقیم یونجه ممتاز بوکان در مجموعه بازرگانی ویرا با قیمت ارزان و کیفیت رقابتی عرضه می گردد. خریداران جهت خرید انواع این نهاده ها می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش یونجه پرسی درجه یک

فروش یونجه پرسی درجه یک

فروش یونجه پرسی درجه یک با رطوبت پایین و بازدهی بالا برای مصرف انواع دام مهای سبک و سنگین انجام می شود. که دارای خواص ویژه و کیفیت عالی می باشد.

خوراک دام

یونجه از جمله خوراک مناسب و پر تقاضا برای دامداران می باشد. این محصول امروزه از کاربرد فراوانی برخوردار بوده و خریداران زیادی جهت تهیه آن اقدام می کنند. ارزش غذایی موجود در یونجه برای سلامت دام مهم و اساسی بوده و عمده مصرف کنندگان و دامداران حهت تامین نیازهای دام و پرورش بهتر آن از این محصول استفاده می کنند. ارزش غذایی این محصول بسیار زیاد و با تاثیر مستقیم روی دام همراه می باشد. بیشتر میزان تولید آن نیز در شهرهای کرمانشاه و همدان بوده و با بستر مناسب و زمین های حاصلخیز تولید انبوهی از این خوراکی را در اختیار دارند. قیمت مناسب این محصول نیز در روند تولید و فروش آن بی تاثیر نبوده و یکی از عوامل مهم جهت تقاضای بالا را می توان به قیمت ارزان این خوراکی اشاره کرد.

یونجه به دو صورت پرسی و خرد شده به فروش عرضه می شود. معمولا یونجه خرده شده را با محصولاتی مانند سبوس و جو و کاه ترکیب کرده و برای مصرف دام استفاده می کنند که از کاربرد بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. انرژی و کالری فراوانی را نیز در بر می گیرد. این محصول به عنوان ارزشمندترین محصول دامی و پر فروش ترین آن در سطح کشور می باشد.

ارزش غذایی موجود در یونجه …

سرشار از ویتامین a , b

اسید فسفریک بالا

ارزش غذایی بالا برای انسان و دام

دارای مقادیر زیادی از آهن

تقویت رشد جسمی دام

مناسب جهت پرورش انواع دام

خریداران محترم جهت خرید و فروش یونجه پرسی درجه یک و انواع خوراک و نهاده های دامی ارزان قیمت می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش یونجه ممتاز همدان

فروش یونجه ممتاز همدان

فروش یونجه ممتاز همدان به علت کیفیت مرغوب با تقاضای بیشتری همراه می باشد. این محصول با حجم بالا فروش با قیمت ارزانی مواجهه بوده که مورد استقبال دامداران قرار می گیرد.

خوراک دام

یونجه یک محصول علفی است که معمولا در مناطق سردسیری رشد می کند. همدان به عنوان یک منطقه آب و هوایی مناسب ، برای تولید و رشد انواع یونجه بسیار مهم می باشد. از این رو حجم بشتری از این خوراکی در مناطق همدان به دست می آید. همچنین به دلیل قیمت ارزان آن ، عمده دامداران و مصرف کنندگان جهت تهیه و خرید این خوراکی اقدام می نمایند. این محصول معمولا در 4 تا 6 چین رشد کرده و برای مصرف دام توزیع می گردد. این محصول منابع بسیار مهمی برای بر آورد نمودن نیازهای داخلی می باشد. زیر در مقایسه با سایر نهاده های دامی وارداتی از قیمت مطلوبی برخوردار بوده و همچنین دسترسی برای تهیه آن با سهولت بیشتری همراه می باشد.

یونجه یک محصول خوش خوراک و با دور ریزی کمتری است. میزان خواص و فواید موجود در آن نیز چشمگیر می باشد. معمولا دامداران برای پرورش دام ها از این محصول به طور مداوم استفاده می کنند. که کاربر فراوانی را برای پرورش دام های گوشتی در پی دارد. منطقه همدان به تنهایی بخش عمده ای از نیازهای مصرف کنندگان را تامین می کند. که این امر به مرور در سطح کشور در حال افزایش می باشد.

مصرف یونجه چه کاربری دارد؟

تقویت و پرورش دام

هضم آسان

تاثیر مستقیم در کیفیت گوشت دام

جلوگیری از گرسنگی زود هنگام

دارا بودن انژی زیاد

پروتئین بالا

خریداران محترم جهت خرید و فروش یونجه ممتاز همدان به صورت مستقیم و بدون واسطه انواع خوراک و نهاده های دام و طیور می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

شرکت فروش یونجه ممتاز

شرکت فروش یونجه ممتاز

شرکت فروش یونجه ممتاز در سطح داخل را مجموعه بازرگانی ویرا با تجارب چندین ساله در این زمینه انجام می دهد. آیا مصرف یونجه برای دام موثر می باشد؟ به نظر شما چرا مصرف این خوراکی برای دام توصیه می شود؟

شرکت فروش خوراک دام

یونجه یک محصول و خوراکی مرغوب و با کیفیت برای مصارف انواع دام های سبک و سنگین به شمار می آید. این محصول در بیشتر نقاط کشور و به شکل مطلوبی به دست می آید. به دلیل زمین های مناسب و حاصلخیز داخلی ، بخش مهم و نیاز اساسی دامداران جهت تامین نهاده دام را این محصول با کیفیت انجام می دهد. سالانه شاهد تولید انبوه یونجه در سراسر کشور می باشیم. بعضی از مناطق خوش و آب هوا تاثیر بسزایی را در تولید این محصول در بر دارند. که از آن جمله می توان به مناطق کرمانشاه ، همدان و بخشی از مناطق کردستان اشاره نمود. که با چشم انداز بلند مدت قادر به تامین این خوراکی می باشند.

یونجه از قدرت تغذیه بسیار بالایی برخوردار بوده و برای پرورش انواع دام بسیار موثر و حائز اهمیت می باشد. در ابتدا دارای رطوبت بالا می باشد که به مرور زمان از رطوبت آن کاسته شده و در فصول سرد سال و با توجه به محدود بودن نهاده برای مصرف دام به شدت توصیه می گردد. با توجه به قیمت مناسب و دسترس بودن این محصول ، عمده دامداران به صورت مداوم از این خوراکی برای تامین نیازهای دام بهره می برند.

این محصول به دو صورت بسته بنده پرسی و خرد شده به فروش می رسد و قابل استفاده می باشد. کاربرد زیاد و خواص موجود در این محصول خریداران را مجاب می کند که از این محصول در بیشتر اوقات سال استفاده نمایند. معمولا 50 درصد محتویات موجود در این خوراکی را پروتئین تشکیل می دهد به همین علت این محصول از ارزش غذایی بالاتری برخوردار می باشد.

کاربرد یونجه برای مصرف دام؟

پروتئین بالا

هضم آسان

مواد خشک بالا

مواد معدنی بیشتر

کلسیم زیاد

افزایش شیر دام

شرکت فروش یونجه ممتاز را این مجموعه بازرگانی با تجارب بالا و چندین ساله در اختیار دارد. عمده خریداران به صورت مستقیم و با قیمت مناسب این محصول را خریداری می نمایند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

عرضه مستقیم یونجه درجه یک

عرضه مستقیم یونجه درجه یک

عرضه مستقیم یونجه درجه یک از طریق مجموعه بازرگانی ویرا با کیفیت مرغوب و رقابتی انجام می پذیرد. این محصول از قدرت تغذیه بسیار بالا و قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

عرضه مستقیم یونجه درجه یک

محصول یونجه یک خوراک پر تقاضا برای مصرف دام های سبک و سنگین می باشد. که سالانه در چندین پارت برداشت می شود. بسیاری از دامداران برای تامین نیازهای روز مره دام و گاو به خرید این محصول روی می آورند. زیرا با توجه به افزایش قیمت محصول و خوراک دام و طیور ، این خوراکی از قیمت مناسب تری برخوردار بوده که تقاضای بیشتری را در بر می گیرد. همچنین به دلیل داخلی بودن این محصول ، معمولا قیمت تمام شده آن در مقایسه با محصولاتی وارداتی بسیار مفید و به صرفه می باشد. امروزه شاهد مصرف بیشتر آن در سطح کشور می باشیم.

مناطق کرمانشاه و همدان به دلیل وسعت زیاد زمین های حاصلخیز و مرغوب نقش پر رنگی را در تولید یونجه با کیفیت ایفا می کنند. این محصول در تمام طول فصول سال می تواند برای مصرف دام کاربری و موثر واقع شود. از این رو خریداران متعددی به تهیه و خرید آن اقدام می نمایند. مجموعه بازرگانی ویرا نقش مهمی را در پخش و توزیع انواع خوراک و نهاده های دامی در سطح کشور ایجاد می کند. این مجموعه به صورت فروش کوتاه مدت و بلند مدت زمینه مناسبی را برای خرید یونجه مرغوب از سوی دامداران ایجاد می کند.

مزایای استقاده از یونجه مرغوب و باکیفیت :

کیفیت بالا

دارا بودن کالری زیاد

قیمت مناسب

ارسال رایگان

فروش شراطی

رطوبت پایین

خریداران محترم جهت تهیه و عرضه یونجه درجه یک می توانند با مجموعه بازرگانی ما در ارتباط باشند. تا این محصول را با بهترین قیمت رقابتی در سطح بازار خریداری کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام