پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام از چه بنادری وارد می گردد؟ آیا می توان کیفیت این محصول را با ذرت داخلی مقایسه کرد؟ بیشترین میزان واردات ذرت دامی از کدام کشور انجام می شود؟ بنظر شما این خوراکی با چه قیمتی عرضه می شود؟

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

روزانه انواع مختلف خوراک دام اعم از جو ، سویا و ذرت وارداتی با حجم زیادی به سطح کشور وارد می شوند. عمده از محصولات از کشورهای بزرگی همچمون روسیه ، برزیل و آرژانتین انجام می شود. این کشورها به عنوان قظب تولید انواع محصولات و خوراک دامی معرفی می شوند. بیشترین میزان واردات خوراک دام را ذرت برزیل در اختیار دارد. این محصول با دارا بودن کیفیت مرغوب و کارایی بسیار زیاد ، نقش موثری را در پرورش انواع دام های سبک و سنگین ایجاد می نماید. امروزه بیشترین میزان مصرف خوراک دام را ذرت وارداتی در اختیار دارد.

کشور برزیل با دارا بودن وسعت بسیار انبوه و نیروی کار فراوان به عنوان یکی از کشورهای بزرگ در عرضه تولید محصولات و خوراک دام به فعالیت می پردازد و به عنوان بزرگترین صادر کننده معذفی می شود. عمده تولید محصولات کشور برزیل را ذرت و سویا در اختیاز دارند. که با قیمت مناسب و ارزان تر از محصولات داخلی عرضه می شود. امروزه با افزایش نمایندگی های معتبر فروش ، عمده محصولات دامی به صورت مستقیم و بدون واسطه به عرضه می رسد. خریداران با خرید مستقیم این محصولات می توانند آن ها را با قیمت ارزان تهیه کنند.

مزایای استفاده از ذرت وارداتی ؟

دسترسی به ذرت مرغوب

قیمت مناسب

دسترسی آسان

قابلیت تهیه آن با حجم زیاد

افزایش فروش در سطح کشور

واردات بی رویه آن

کیفیت مرغوب

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام توسط شرکت بازرگانی ویرا به صورت مستقیم صورت می گیرد. خریداران جهت خرید انواع این محصولات می توانند ما را دنبال کنند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر قابل تامین است؟ چرا میزان واردات ذرت روسیه افزایش داشته است؟ چه شرکت هایی به واردات این محصول اقدام می کنند؟ آیا مصرف این خوراکی برای دامداران مناسب و بصرفه می باشد؟

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر

کشورهای مختلفی در زمینه تولید انبوه انواع نهاده های دامی به فعالیت می پردارند. که مهمترین و بزرگترین آنها را می توان به کشورهای برزیل ، روسیه و اوکراین اشاره نمود. که نقش موثر و پر رنگی را در تولید خوراک دام و طیور ایجاد می کنند. روسیه به عنوان بزرگترین صادر کننده انواع ذرت دامی شناخته می شود. به دلیل روابط سیاسی و تجاری نزدیک با کشور ما ، بخش فابل توجهی از صادرات خود را به ایران اختصاص می دهد. ذرت روسیه در بازارهای داخلی ایران به فراوانی یافت می شود و بنادر کشور به عنوان میزان نقش مضاعفی را ایجاد می کنند. سالانه حجم انبوهی از ذرت دامی روسیه از طریق بندر امیر جهت نیازهای مصرف کنندگان توزیع می گردد.

کیفیت مرغوب و دسترسی آسان به ذرت روسیه موجب می شود که این خوراکی در بازارهای داخلی مصرف بیشتری را در پی داشته باشد. همچنین با برخوردای از قیمت مناسب ، میزان تقاضا کننده بیشتری را به دنبال دارد. نمایندگی های مختلفی نیز در سراسر کشور در جهت تسهیل در توزیع انواع محصولات دامی فعالیت می کنند. تا ذرت و سایر اقلام دامی به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان برسد.

مزایای استفاده از ذرت روسیه ؟

قیمت ارزان و اقتصادی

دسترسی آسان و سهولت در تهیه آن

کیفیت بسیار بالا

مقوی برای دام های سبک و سنگین

واردات بی رویه به سطح کشور

خریداران محترم جهت خرید و فروش عنده ذرت روسیع از بندر امیر و سایر بنادر کشور می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک در اختیار چه شرکت هایی قرار دارد؟ آیا کیفیت ذرت برزیل برای مصرف کنندگان رضایت بخش می باشد؟ خرید ذرت به عنوان یک خوراک مغذی برای دام های سبک و سنگین بسیار مفید می باشد.

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک

کشورهای مختلفی در سطح جهان در زمینه تولید انبوه خوراک دام به فعالیت می پردازند. کشور برزیل در کنار کشورهایی همچون روسیه و آرژانتین یه عنوان مهمترین تولیدکنندگان خوراک دام شناخته می شوند. با توجه به منابع و وسعت زیاد قادر به تولید انواع نهاده های دام می باشند. تا حدودی بخشی از کمبودهای داخلی کشور از طریق واردات نهاده ها صورت می گیرد. کشور برزیل به عنوان بزرگترین صادر کننده محصولات دامی از جمله ذرت می باشد. که عمده نیازهای جهان از طریق این کشور تامین می گردد. با افزایش تقاضا و واردات نهاده های دامی در سطح کشور ، نمایندگی های متعددی نیز در جهت پخش و توزیع خوراک دام به فعالیت می پردازند.

ذرت برزیل به عنوان یک برند جهانی با کیفیت مرغوب برای مصرف دام بسیار موثر واقع می گردد. از این رو به عنوان پر فروش ترین خوراک دامی شناخته می شود. این خوراکی با قرار گرفتن در جیره غذایی دام های سبک و سنگین برای پرورش آن ها در دوران بارداری تاثیر بسزایی را ایجاد می کند. از این رو با افزایش نمایندگی های فروش شاهد واردات بی رویه ذرت برزیل به داخل کشور می باشیم. بنادر کشور روزانه حجم قابل توجهی از این محصول را جهت تامین نیازهای دامداران به صورت مستقیم توسط نمایندگی ها عرضه می نمایند.

چه عواملی موجب فروش بیشتر ذرت برزیل می باشد؟

قیمت ارزان و مناسب

کمبود تولیدات داخلی

سهولت دسترسی

قابلیت هضم بسیار بالا

مکمل مناسب برای جیره غذایی دام

نمایندگی فروش ذرت بزیل درجه یک توسط مجموعه بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران جهت خرید انواع این خوراکی می توانند با ما در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

واردات مستقیم عمده ذرت برزیل

واردات مستقیم عمده ذرت برزیل

واردات مستقیم عمده ذرت برزیل بیشتر از طریق کدام بندر انجام می شود؟ آیا کشور برزیل به عنوان قطب تولید ذرت دامی شناخته می شود؟ چرا میزان واردات انواع ذرت به سطح کشور افزایشی بوده است؟ آیا محصولات وارداتی می توانند نیازهای دامداران را تامین کنند؟

واردات مستقیم عمده ذرت برزیل

ذرت دامی یکی از محصولات پر مصرف در سطح جهان می باشد. این خوراکی به جهات مختلف تولید و مصرف می گردد. کشورهای مختلفی در این زمینه به فعالیت می پردازند. که از جمله بزرگترین این کشورها می توان به روسیه ، اوکراین و برزیل اشاره نمود. البته با شروع جنگ بین کشورهای روسیه و اوکراین قیمت محصولات دامی رشد چشمگیری را تجربه کردند. زیرا با تحریک کشور اوکراین و بستن راه های دریایی این کشور قادر به صادرات محصولات دامی نمی شد. این عمل با رشد قیمت محصولات دامی همراه شد.

البته کشور برزیل با دارا بودن وسعت بسیار زیاد و موقعیت مناسب به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات دامی شناخته می شود. علاوه بر ذرت ، قادر به تولید انبوه انواع جو ، کنجاله و دانه سویا می باشد. کیفیت محصولات آن نیز بسیار مرغوب بوده و برای مصرف دام و طیور کاربرد فراوانی را در بر می گیرد. واردات مستقیم عمده ذرت برزیل از بندر امام با حجم قابل توجهی همراه می باشد. این بندر به عنوان یکی از بنادر کشور در جهت واردات و صادرات کالا نیازهای عمده داخلی را تامین می کند.

ذرت برزیل دامی چه ویژگی های دارد؟

کیفیت مرغوب

تولید انبوه

دسترسی آسان

قیمت ارزان

واردات بیشتر

واردات انواع محصولات و خوراک دامی برای تامین نیازهای مصرف کنندگان در سطح کشور انجام می شود. خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک و نهاده های دامی می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه چرا افزایش یافته است؟ آیا شما نیز از ذرت دامی برزیل استفاده می کنید؟ این محصول معمولا کیفیت بسیار مطلوبی دارد. و برای مصرف دام بسیار موثر و مسمر ثمر می باشد.

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه

کشور برزیل به عنوان یک کشور شناخته شده و پیشرفته در زمینه تولید خوراک دام به فعالیت می پردازد. بیشترین میزان تولید انبوه این محصولات مربوط به ذرت دامی می باشد. بهترین و با کیفیت ترین نوع ذرت در سطح جهان را تولید می کند. از لحاظ کیفیت و قدرت تغذیه برای مصرف دام بسیار موثر واقع می گردد. از این رو بخشی از این خوراکی به نواحی مختلف کشور وارد می شود. عمده کمبودهای خوراک دام از کشور برزیل وارد شده و در بخش های مختلف کشور از جمله کرمانشاه پهلو می گیرد. این منطقه به دلیل وسعت زیاد و دسترسی به سایر نقاط کشور مکان مناسبی جهت توزیع نهاده ها و ذرت دامی برزیل می باشد.

معمولا مصرف ذرت در سطح کشور بیشتر از حد انتظار می باشد زیرا امروزه شاهد کمبودهای تولید و واردات نهاده های دامی می باشیم. از سوی دیگر به دلیل کمبودهای تولید خوراک دام داخلی ، مشکلات متعددی برای دامداران را در پی داشته است. با واردات بی رویه و خرید ذرت برزیل از کرمانشاه ، تا حدودی بخشی از نیازهای مصرف کنندگان بر طرف می گردد. عمده این محصول به صورت فله و با استفاده از کشتی های غول پیکیر به صورت روزانه به بنادر کشور وارد و سپس توسط نمایندگی های معتبر توزیع می شود.

ذرت دامی وارداتی چه مزایایی می تواند برای دادماران داخلی در پی داشته باشد؟

بالا بردن سطح کیفی خوراک دام

موجب کاهش قیمت ها می شود

کاهش قیمت محصولات دامی

دسترسی آسان به خوراک دام

تعادل در سطح عرضه و تقاضا

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه برای خریداران با قیمت مناسب و ارزان انجام می شود. امروزه عمده خرید خوراک دام از انبارهای کرمانشاه در دسترس قرار می گیرد.

خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک و نهاده ها می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر با چه قیمتی صورت می گیرد؟ بزرگترین بندر واردات ذرت دامی کدام است؟ چه شرکت هایی به واردات این محصول روی می آورند؟ کیفیت ذرت وارداتی در مقایسه با ذرت داخلی چه تفاوتی دارد؟

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر

بنادر متعددی در سراسر کشور در جهت تامبن نیازهای مصرف کنندگان به واردات انواع ذرت دامی می پردازند. مصرف این محصول با توجه به قیمت مناسب آن قابل توجه می باشد. و در جیره غذایی دام به صورت مداوم قرار می گیرد. ذرت وارداتی در مقایسه با ذرت داخلی از قیمت پایین تری برخودار می باشد. با توجه به افزایش قیمته ای محصولات دامی به دلیل جنگ روسیه و اوکراین ، خریداران سعی می کنند محصولات با قیمت ارزان را تهیه کنند. از این رو محصولات دامی وارداتی از قیمت کمتری در مقایسه با محصولات دامی داخلی برخوردار می باشند.

بنادر کشور روزانه میزبان حجم قابل توجهی از محصولات و نهاده های دام می باشد. کشورهای مختلفی در زمینه تولید خوراک دام به قعالیت می پردازند. از جمله این کشورها می توان به اوکراین جنگ زده اشاره نمود. این کشور با توجه به حجم تولید زیاد در این زمینه ، با جنگ روسیه مواجهه شده است.

شرایط بسیار سختی برای کشور اوکراین ایجاد شده است. نهاده های دام رشد شدید قیمت را در پی داشته است. زیرا این کشور به دلیل محدودیت های صادراتی توسط روسیه ، قادر به صادرات نمی باشد. که در نوع خود یک بحران جهانی را در پی داشته است. نیازهای مصرف کنندگان با مشکل اساسی و جدی همراه می باشد.

محدودیت صادرات خوراک دام اوکراین توسط روسیه چه عواقبی را در پی داشته است؟

مشکلات جهانی غذا

افزایش شدید قیمت محصولات و خوراک دام

تقاضای بیشتر

انباشه شدن خوراک دام در انبارها

ضرر میلیارد دلاری توسط اوکراین

عدم دسترسی کافی مردم به نهاده ها

نیاز شدید مردم به ذرت و گندم و جو

مشکلات جهانی غذا

نداشتن ظرفیت های لازم جهت انبار کردن محصولات

آلوده شدن محصولات دامی به دلیل نگه داری طولانی مدت

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر توسط شرکت های مختلفی انجام می شود. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان یک شرکت بزرگ فعالیت های مختلفی را در این زمینه انجام می دهد.

خریداران جهت خرید و تامین انواع خوراک دام می توانند با این مجموعه در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر امام

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر امام

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر امام انجام می گیرد. کدام بندر به عنوان بزرگترین بندر کشور شناخته می شود؟ بیشترین مقدار ذرت وارداتی از کدام شرکت انجام می شود؟ ذرت وارداتی در مقایسه با ذرت داخلی چه مزایا و معایبی درد؟

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر امام

بندر امام بزرگترین بندر وارداتی در کشور معرفی می شود. بیشترین میزان محصولات وارداتی از طریق این بندر صورت می گیرد. با دارا بودن ظرفیت بسیار بیشتر روزانه میزبان حجم قابل توجهی از انواع خوراک و محصولات می باشد. امروزه بیشترین میزان واردات را محصولات دامی در اختیار دارند. با توجه به کمبود تولیدات داخلی ، عمده زیادی از خوراک دام به صورت وارداتی تامین می گردد. واردات ذرت از کشورهای برزیل ، روسیه و اوکراین به عنوان نیازهای اساسی دامداران داخلی تبدیل شده است. ذرت یک محصول پر مصرف با کیفیت برتر برای مصرف کنندگان می باشد.

البته جنگ داخلی روسیه و اوکراین مشکلات متعددی را برای کشورهای نیازمند به وجود آورده است. این عمل همچنین به دلیل محدودیت صادرات خوراک دام از طریق کشو اوکراین ، موجبات افزایش قیمت خوراک و محصولات دامی را در بر داشته است.

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر امام متشکل از کشورهای روسیه و اوکراین می باشند. به دلیل روابط نزدیک سیاسی و تجاری با کشور روسیه بیشترین میزان واردات از طریق این کشور انجام می گیرد.

چه دلایلی باعث افزایش واردات خوراک دام به سطح کشور می باشد؟

کمبود تولید داخلی

قیمت مناسب ذرت وارداتی

کیفیت بالای محصولات وارداتی

افزایش پرورش دام در کشور

عدم دسترسی به خاک های حاصلخیز جهت تولید

عدم علاقه کشاورزان به تولید خوراک دام

به صرفه نبودن تولید محصولات دامی

صرفه جویی در زمان

وسعت کمتر زمین های کشاورزی

خرید عمده محصولات وارداتی از بندر با سهولت بیشتری همراه می باشد. از این رو خرید آن با کمترین صرف زمان انجام می گردد.

خریداران محترم جهت خرید و فروش انواع خوراک و نهاده های دامی می توانند با این مجموعه در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتاعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید ذرت خوراک دام و طیور

خرید ذرت خوراک دام و طیور

خرید ذرت خوراک دام و طیور با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب همواره از دغدغه‌های پرورش‌دهندگان دام و طیور بوده است .
ذرت یکی از خوراک اصلی در تغذیه روزانه دام و طیور می ‌باشد که با توجه به ترکیبات و خواص متفاوتی که دارد در بین پرورش‌دهندگان دام و طیور از طرفداران بسیاری برخوردار است .
همه ‌روزه بسیاری از مراکز پرورش دام و طیور جهت تامین ذرت مورد نیاز خود اقدام به ثبت سفارش محصول از بازرگانی های تامین خوراک دام و طیور در سراسر کشور می ‌نماید .
ذرت با توجه به کیفیت و خواصی که دارد برای انواع دام‌ها و طیور شیری گوشتی و تخم‌ گذار قابل ‌استفاده می ‌باشد .
شما می‌ توانید جهت اطلاع از قیمت روز انواع ذرت تولید داخل و وارداتی و همچنین ذرت علوفه‌ای برای دام‌های خود از طریق شماره تماس‌های موجود در بخش * ارتباط با ما * در سایت شرکت بازرگانی ویرا با واحد فروش بازرگانی در ارتباط باشید .

ذرت وارداتی یا تولید داخل

ذرت در دو نوع : 1. ذرت دانه‌ای و 2. ذرت علوفه‌ای در داخل کشورمان در استان‌های مختلف کشت و برداشت می ‌شود .
شما می ‌توانید با خرید ذرت داخلی و استفاده از آن درجیره‌ از خواص آن نیز بهره‌مند شوید ؛ اما با توجه به این ‌که میزان تولید ذرت در داخل کشورمان پاسخگوی حجم بالای تقاضا در داخل را ندارد و همچنین به‌ جهت تنظیم قیمت محصول در بازار ، واردات ذرت نیز از کشورهای مختلفی انجام می ‌گیرد .

کشورهای مختلفی صادرات ذرت به کشور ما را انجام می ‌دهند .
کشورهای روسیه ، اوکراین ريال بلغارستان و برزیل از معروف ‌ترین کشورهایی می ‌باشند که ذرت وارداتی از این کشورها در بازار خوراک دام و طیور ایران موجود می ‌باشد و شما می ‌توانید به‌راحتی اقدام به خرید این محصولات نمایید .

در مقام مقایسه‌ قیمت ذرتها با توجه به کیفیت محصول تعیین می ‌شود .
بنابراین در ذرت‌های وارداتی یا تولید داخل هر اندازه محصول کیفیتی مرغوب تری داشته باشد ، قیمت آن نیز بالاتر می ‌باشد .
برای اطلاع از نرخ روز انواع ذرت وارداتی و تولید داخل می ‌توانید با واحد فروش بازرگانی ویرا در تماس باشید . انواع ذرت دانه‌ای و علوفه‌ای وارداتی و تولید داخل توسط این مرکز برای تمامی مراکز پرورش دام و طیور در سراسر کشور ثبت سفارش و ارسال می ‌گردد .

استفاده ازذرت در تغذیه دام

تهیه خوراک مرغوب و با کیفیت یکی از اساسی ‌ترین و مهم ‌ترین راهکارها برای پرورش مناسب دام می ‌باشد .
دام‌ها برای رشد بهتر ، وزن گیری مناسب و تولید محصول بیشتر و مرغوب ‌تر باید از خوراک با کیفیتی تغذیه نماید .
در کنار کیفیت محصول ، ترکیبات آن نیز یکی از مواردی است که باید حتما به آن توجه شود .
ذرت با توجه به ترکیبات متنوع مقوی که دارد،  می ‌تواند گزینه مناسبی برای استفاده در جیره دام‌های پروار و شیرده باشد .
ذرت می ‌تواند تأثیرات مهمی را بر گوشت و افزایش مناسب وزن در دام‌های پروار داشته باشد . همچنین ذرت مرغوب با افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی مانند شیر و گوشت نیز می ‌تواند تاثیرگذار باشد .
ذرت‌در خوراک دام‌ها به دو نوع مختلف تقسیم ‌بندی می‌ شود :

 1.  ذرت دانه ‌ای
 2. ذرت علوفه‌ ای

ذرت‌دانه‌ ای علاوه ‌بر دام در تغذیه طیور نیز مورد استفاده قرارمی ‌گیرد .
ذرت علوفه‌ای مخصوص خوراکی دام‌هایی مانند گاو و گوسفند می ‌باشد .
شما می‌ توانید ذرت علوفه‌ای را به‌ صورت بسته ‌بندی و فله‌ای از واحد فروش بازرگانی ویرا ثبت سفارش نمایید .
ذرت مرغوب و ممتاز دانه‌ای و علوفه‌ای مخصوص خوراک دام با کیفیتی تضمینی و قیمت بسیار مناسب برای شما خریداران گرامی به سراسر کشور ارسال می ‌گردد .

ذرت‌در تغذیه طیور

ذرت در تغذیه انواع طیور تخم‌گذار و گوشتی قابل ‌استفاده می ‌باشد .
همان ‌طور که گفتیم ذرت در دو نوع ذرت دانه‌ای و علوفه‌ای کشت می‌ شود .
ذرت دانه‌ای قابل ‌استفاده در تغذیه طیور می ‌باشد .
شما می ‌توانید از این محصول با درصد مناسب در تهیه کنسانتره نیز استفاده نمایید .
انواع طیور تخم‌گذار و گوشتی تا پنجاه درصد و جوجه‌ ها تا سی درصد نیز می ‌توانند از این محصول در جیره روزانه بهره ‌مند شوند .

اما بهترین راهکار برای تعیین درصد مناسب استفاده از ذرت درجیره ، مراجعه به یک متخصص جیره نویس می‌ باشد ، چرا که استفاده بیش ‌از اندازه و عدم رعایت درصد مجاز استفاده از این محصول در جیره می ‌تواند سبب بروز مشکلاتی در رشد و پرورش طیور نیز گردد .
درصد جذب محصول در بدن به ویژه در حالت عادی پایین می ‌باشد و بهترین راهکار برای این‌ که بتوانید درصد جذب ذرت در بدن افزایش پیدا کند ، فرآوری ذرت می ‌باشد .
شما می ‌توانید از راه‌های مختلفی مانند آسیاب یا بلغور کردن برای فرآوری ذرت و کاربرد آن درجیره  استفاده نمایید .
انواع ذرت وارداتی و تولید داخل با کیفیت تضمین ‌شده و قیمت مناسب جهت استفاده در جیره روزانه انواع طیور در بازرگانی ویرا تامین و به سراسر کشور ارسال می ‌گردد .
جهت اطلاع از قیمت روز ذرت ممتاز با ما در ارتباط باشید .

مرکز خرید ذرت خوراک دام و طیور

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین انواع ذرت ممتاز خوراک دام و طیور خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارزان را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

 1. تلگرام
 2. اینستاگرام
 3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع ذرت دانه ای و علوفه ای را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا

خرید ذرت دام و طیور

خرید ذرت دام و طیور

ذرت یکی از نهاده‌ ها و خوراک اصلی در جیره دام و طیور محسوب می‌شود .خرید ذرت دام و طیور خرید ذرت دام و طیور به ‌جهت تامین پروتئین و انرژی برای بدن یکی از خوراک پرطرفدار در بین پرورش‌ دهندگان دام و طیور می‌باشد . ذرت پس‌ از گندم و برنج از نظر کاشت در رتبه ‌های برتر تولید محصول می‌باشد .
ذرت در برابر سرما مقاومت زیادی ندارد ، بنابراین در نواحی دارای آب و هوای گرم بیشترین کشت را دارد.

کشت و تولید ذرت برای استفاده در جیره دام و طیور در ۲ نوع می ‌باشد :

 1. کشت و تولید ذرت دانه‌ ای
 2. کشت و تولید ذرت علوفه ‌ای

ذرت علوفه‌ ای در جیره دام و طیور

یکی از انواع ذرت به کاربرده شده در خوراک دام ذرت علوفه‌  ای می ‌باشد .
ذرت علوفه ‌ای قابل ‌استفاده در جیره دام می ‌باشد . این محصول در جیره طیور کاربرد ندارد.
ذرت علوفه ‌ای در جیره ی انواع دام‌ های سبک و سنگین به ویژه گاو و گوسفند قابل‌ استفاده می ‌باشد .
ذرت در جیره می ‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن به پروتئین و انرژی را تامین نماید .
یکی از مهم‌ ترین ویژگی ‌های ذرت چربی آن می‌باشد .
اگر ذرت دارای کیفیت ممتاز و مرغوب باشد ، درصد چربی آن بسیار بیشتر از گندم و جو خواهد بود .
چربی موجود در ذرت حتی در حدود ۲ برابر گندم و جو نیز می ‌باشد .
رت علوفه ‌ای در دو نوع : 1. پردانه یا درجه یک  2. بدون دانه یا درجه دو در بازار خوراک دام و طیور موجود می ‌باشد .

شما می‌ توانید ذرت علوفه ‌ای با کیفیت ممتاز را از بازرگانی ویرا خریداری نمایید .
ذرت علوفه ‌ای به‌ صورت بسته‌ بندی و فله‌ ای در این مرکز برای شما تامین و به سراسر کشور ارسال می گردد .
محصول بسته‌ بندی‌ شده جهت جلوگیری از فاسد شدن هواگیری می‌شود و مدت ‌زمان طولانی‌تری نیز می‌توانید از آن استفاده نمایید .
یکی از نکات مهم در ذرت علوفه ‌ای این است که محصول بلافاصله بعد از باز شدن بسته‌ بندی مورد استفاده قرار گیرد تا فاسد نشود .

ذرت‌دانه ‌ای در جیره

یکی دیگر از انواع ذرت ، ذرت دانه ‌ای می‌باشد .
ذرت دانه‌ ای قابل ‌استفاده در تغذیه انواع دام و طیور می ‌باشد .
ذرت دانه ‌ای یکی از مرغوب ‌ترین انواع ذرت می‌باشد .
اگر ذرت دانه ‌ای دارای کیفیت مرغوبی باشد ، می‌تواند بخشی از نیاز بدن به مواد و املاح معدنی مختلف ، ویتامین ، فیبر ، چربی ، پروتئین ، انرژی و نشاسته را تامین نماید .

ذرت اگرچه در داخل کشورمان تولید می ‌شود اما واردات این محصول نیز از کشورهای مختلفی به ایران عزیزمان انجام می‌گیرد .
از مهم ‌ترین خواص کاربرد ذرت در جیره می‌توان به این موارد اشاره داشت :  

 1. کمک به افزایش وزن و وزن گیری مناسب در دام و طیور .
 2. ترکیبات متنوع و مغذی و ارزش غذایی بالا .
 3. کمک به تولید محصول بیشتر و سودآوری مناسب .
 4. ارتقای کیفیت محصولات تولیدی .
 5. کمک به رشد بهتر بدن در انواع دام و طیور .

عوامل تاثیرگذار بر نرخ روزذرت

با افزایش قیمت خوراک دام و طیور جهت صرفه ‌جویی در هزینه‌ ها  ، پرورش‌ دهندگان دام و طیور همواره در تلاش برای خرید محصولی ارزان‌ قیمت می‌باشد .
خرید محصول ارزان‌ قیمت به چندین طریق ممکن و امکان‌پذیر است :

 1. خرید مستقیم و بدون واسطه از تولیدکننده
 2. خریدمستقیم و بدون واسطه از بندر برای محصولات وارداتی
 3. خرید از مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور به ‌صورت عمده همانند بازرگانی ویرا .

شما می ‌توانید ذرت علوفه‌ ای و دانه ‌ای ممتاز و تضمینی را همه ‌روزه از طریق واحد فروش بازرگانی ویرا خریداری و ثبت سفارش نمایید .
این بازرگانی محصول را با امکان مرجوعی در صورت عدم تأیید کیفیت به ‌صورت فوری بار تامین و به سراسر کشور ارسال می‌نماید .
همچنین شما قادر هستید انواع ذرت علوفه ‌ای و انواع ذرت دانه ‌ای تولید داخل و وارداتی را از این مرکز خریداری نمایید .
ذرت خریداری ‌شده با کیفیتی ممتاز و تضمینی برای شما به سراسر کشور ارسال خواهد شد ..

عوامل متعددی در تعیین نرخ ذرت دخیل می‌باشند ؛ یکی ازمهم‌ ترین عوامل مؤثر بر قیمت ، کیفیت ذرت می ‌باشد .
هر اندازه ذرت علوفه‌ ای یا ذرت دانه ای کیفیت مرغوب ‌تری داشته باشد ، قیمت آن نیز بالاتر است .
همچنین شما می‌توانید با خرید محصول در حجم بالا ، آن را با قیمت مناسب ‌تر و ارزانتر نیز خریداری نمایید .

ذرت ، کنجاله ذرت ، گلوتن ذرت از جمله محصولات مرغوب و تأمین‌کننده پروتئین برای بدن دام و طیور می ‌باشد .
شما می ‌توانید انواع ذرت علوفه ‌ای و دانه‌ ای ، گلوتن ذرت و کنجاله ذرت را با کیفیتی تضمین ‌شده از بازرگانی ویرا ، مرکز معتبر خرید ذرت در داخل کشور ، خریداری نمایید .

خرید ذرت دام و طیور

یکی از نهاده های مهم در خوراک دام و طیور ذرت می‌ باشد .
ذرت و مشتقات آن در انواع مختلف و شکل های گوناگون در جیره دام و طیور قابل ‌استفاده می‌باشد :

 1. ذرت دانه ای
 2. ذرت علوفه ای
 3. کنجاله ذرت
 4. گلوتن ذرت

اگر به دنبال مرکز معتبر خرید ذرت برای دام و طیور خود هستید با بازرگانی ویرا در تماس باشید .
بازرگانی ویرا مرکز معتبر خرید و فروش ذرت داخلی و وارداتی در داخل کشور می‌باشد .  
شما می‌توانید ذرت ممتاز و درجه ۱ را با قیمت بسیار مناسب و ارزان از طریق واحد فروش بازرگانی ویرا خریداری نمایید .
این مرکز همچنین علاوه‌ بر ذرت دانه‌ ای و ذرت علوفه ای ، کنجاله ذرت و گلوتن ذرت را نیز برای شما تامین خواهد نمود .

جهت اطلاع از قیمت روز ذرت و خرید انواع ذرت با واحد فروش شرکت در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

ذرت وارداتی و تولید داخل

ذرت وارداتی و تولید داخل

در این پست می‌خواهیم شما را با انواع ذرت وارداتی و تولید داخل در تغذیه دام و طیور آشنا کنیم ؛ همچنین به آنالیز ذرت بپردازیم و در ادامه هم به معرفی انواع ذرت در بازار خوراک دام و طیور خواهیم پرداخت . اگر شما به‌ دنبال مرکز معتبری برای خرید ذرت برای دام و طیور خود هستید، می‌توانید با ما همراه باشید . در پایان این مطلب شما را با مرکز معتبر تامین و ارسالی ذرت به سراسر کشور با کیفیت تضمینی و قیمتی بسیار ارزان ، آشنا خواهیم نمود .

ذرت‌در تغذیه دام و طیور

ذرت یکی از انواع نهاده‌های دامی می‌باشد که در بین دامداران و دامپروران و همچنین پرورش ‌دهندگان طیور طرفداران بسیاری دارد . این محصول خوراکی مرغوب برای دام وطیور می‌باشد و برای آنان بسیار خوش‌خوراک است . استفاده از این محصول در جیره می‌تواند به سودآوری شما نیز بسیار کمک نماید .
 ذرت می‌تواند بخشی از نیازهای روزانه بدن دام و طیور را به‌خوبی تامین نماید به‌عنوان مثال بدن برای رشد بهتر و تولید محصول مرغوب نیاز به موادی مانند پروتئین ، ویتامین ، انرژی ، چربی و … دارد ؛ با دقت در آنالیز و ترکیبات ذرت می‌توان به این نتیجه رسید که ذرت می‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن به این مواد را به خوبی تامین نماید .

ذرت در جیره دام و طیور

اگر به‌ دنبال محصولی با کیفیت و خوراکی با ارزش غذایی بالا هستید ذرت می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای دام و طیور شما باشد .
انواع دام و طیور در سنین مختلف از دام‌های سبک و سنگین ، تا دام‌های شیرده و گوشتی و انواع طیور از جمله جوجه‌ها و مرغ‌های گوشتی و تخم‌گذار همگی می‌توانند از ذرت تغذیه نماید .
ذرت خوراکی مشترک در بین دام و طیور می‌باشد .
البته این نکته وجود دارد که ذرت در خوراک دام و طیور به دو دسته تقسیم می‌شود .

 1. ذرت دانه‌ای که غذای مشترک دام و طیور در جیره می‌تواند باشد.
 2. ذرت علوفه‌ای که مخصوص دام‌هایی مانند گاو و گوسفند است .

ذرت علوفه ای در تغذیه طیور کاربردی ندارد .
ذرت علوفه‌ای سیلاژ خود به دو دسته : 1. پردانه و 2. بدون دانه تقسیم می‌شود که هر کدام دارای قیمت و کیفیت و ویژگی‌های متفاوتی می‌باشد .
در ادامه می‌خواهیم به بررسی انواع ذرت وارداتی و تولید داخل بپردازیم .

ذرت وارداتی و تولید داخل

ذرت موجود در بازار به ۲ دسته‌ ذرت وارداتی و ذرت تولید داخل تقسیم‌بندی می‌شود .
از معروف‌ترین ذرت‌های تولیدشده در داخل کشور می‌توان به ذرت علوفه‌ای خوزستان و دزفول اشاره نمود.
ذرت  در اغلب استان‌های کشور ما کشت و تولید می‌شود البته درصد کشت و تولید ذرت علوفه‌ای تقریباً در حدود ۲ برابر ذرت دانه‌ای می‌باشد یکی از دلایل افزایش تولید ذرت علوفه‌ای نسبت‌به ذرت دانه‌ای سازگاری ذرت علوفه‌ای با کم‌آبی می‌باشد با توجه به این‌که کشور ما هم کشوری کم‌آب است ، البته وزارت جهاد کشاورزی در نظر دارد تا ذرت به‌صورت نشایی را افزایش دهد .
کشت نشایی بدین‌گونه است که ابتدا بذر در گلخانه کاشته می‌شود بعد از طی قسمتی از رشد خود به زمین اصلی انتقال داده می‌شود .

با وجود این ‌که ذرت در داخل کشورمان توسط کشاورزان تولید می‌شود اما نیاز بازار و تنظیم بازار سبب شده است تا واردات ذرت از کشورهای مختلف خارجی نیز انجام شود .
از برترین کشورهای صادرکننده‌ی ذرت به ایران می‌توان به کشور های مانند روسیه ، اوکراین ،  بلغارستان و برزیل اشاره نمود . ذرت وارداتی از این کشورها پس‌از ترخیص در بنادر و یا گمرکات کشور برای تغذیه دام و طیور بر سراسر کشور ارسال می‌شود .

مقایسه انواع ذرت‌وارداتی با یکدیگر

کشور روسیه یکی از کشورهایی می‌باشد که صادرات ذرت به ‌صورت عمده را به کشورمان انجام می‌دهد.
ذرت وارداتی کشور روسیه که در بازار خوراک دام و طیور به‌ عنوان ذرت روس شناخته می‌شود از طریق بندرهای انزلی ، بندر فریدون‌کنار و سایر بنادر شمالی کشورمان توسط کشتی‌ها واردات می‌شود .
 ذرت روسی یکی از ارزان‌ترین انواع ذرت وارداتی به کشور ما می‌باشد و از کیفیت مرغوبی نیز برخوردار است . به‌جز واردات از طریق بنادر از طریقی کانتینر نیز واردات ذرت به کشورمان انجام می‌شود . ذرت کشور اوکراین از طریق بنادر جنوبی ازجمله بندر امام به کشورمان وارد می‌شود.
کشور بلغارستان نیز ذرت را از طریق بندر امام به ایران ارسال می‌نماید.

از باکیفیت‌ترین ذرت‌های موجود در بازار خوراک دام و طیور کشورمان ذرت دامی برزیل می‌باشد .
با توجه به کیفیت بالای این محصول از نظر قیمتی نیز قیمتی ذرت دامی برزیل بالاتر از سایر انواع ذرت می‌باشد . بنابراین می‌توان گفت که ذرت روس یکی از ارزان‌ترین ذرت ها و ذرت دامی برزیل نیز یکی از گران‌قیمت‌ترین ذرت‌های موجود در بازار خوراک دام و طیور کشورمان است .

خرید مستقیم ذرت

برای خرید ذرت وارداتی شما می‌توانید مستقیم از طریق بنادر مختلف کشورمان اقدام نمایید .
خرید مستقیم و بدون واسطه از مهم‌ترین و بهترین راهکارهای خرید خوراک ارزان‌قیمت می‌باشد . خرید مستقیم این امکان را به شما می‌دهد که محصول را بدون دخالت واسطه با قیمت مناسب خریداری نمایید . اما اگر امکان خرید مستقیم از بنادر را ندارید ، شما حتما باید به یک مرکز معتبر جهت خرید ذرت وارداتی مراجعه نمایید  چراکه امروزه واسطه‌ها و حتی دلالان موجود در بازار خوراک دام و طیور همواره در تلاش هستند تا محصول را با قیمت‌های بالاتری به دست مصرف‌کننده برسانند ، انان فقط به این فکر هستند که جیب خود را از پول پر کنند .

مرکز معتبر خرید ذرت در داخل

امروزه تولیدکنندگان ما در صنعت دام و طیور به خوراک و نهاده ی ارزان‌قیمت نیاز دارند تا بتوانند محصولی ارزان‌قیمت را برای مصرف‌کنندگان و ارائه به بازار تولید نماید . دراین ‌میان بازرگانی ویرا جهت حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان اقدام به تامین ذرت ارزان‌قیمت از بنادر مختلف کشور برای تمامی مراکز پرورش دام و طیور فعال در سراسر کشور می‌نماید . بنابراین دیگر دغدغه‌ی خرید محصول ارزان‌قیمت و ذرت وارداتی با قیمتی ارزان و مناسب را نداشته باشید .
برای خرید انواع ذرت وارداتی و تولید داخل ، ذرت دانه‌ای ، ذرت علوفه‌ای و ذرت شکسته‌ می‌توانید از طریق واحد فروش بازرگانی ویرا اقدام به ثبت سفارش و خرید این محصول نمایید .

جهت ثبت سفارش و خرید جو و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا