فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر به صورت تناژ بالا انجام می شود. این منطقه به عنوان یکی از بنادر بزرگ کشور واردات عمده ذرت ، سویا ، جو و سایر اقلام دامی را بر عهده دارد.

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر

کشور ما به عنوان یک مصرف کننده بزرگ در زمینه ی خوراک دام و طیور قادر به تامین نیازهای داخلی نمی باشد. از این رو عمده ی خوراک دام را از طریق کشورهای بزرگ جهان مانند برزیل و روسیه تامین می نماید. کشور برزیل با دارا بودن منابع زیاد به عنوان مقصد اصلی تولید انواع ذرت نقش آفرینی می کند. کشور ما دارای بنادر متعددی بوده که از این طریق به تامین و واردات انواع محصولات دام و طیور می پردازد که در راستای آن ذرت برزیلی قرار دارد. البته کیفیت محصولات وارداتی خریداران و دامداران را به تامین و تهیه آن مجذوب می کنند.

ذرت به عنوان محصول اصلی در جیره غذایی دام قرار می گیرد. دارای قدرت تغذیه بسیار بالا می باشد و به پرورش بهتر و مطلوب دام کمک شایانی می نماید. از این رو مصرف این خوراکی برای دام های سبک و سنگین توصیه می گردد. این محصول دارای قیمت مناسب تری است. عوامل مختلفی می تواند به افزایش قیمت این محصول موجب می شود. که از جمله این عوامل می تون به هزینه های حمل و نقل اشاره کرد.

به نظر شما چه عواملی موجب فروش بیشتر محصولات وارداتی می شود؟

پروتئین بالا

کیفیت مطلوب و قدرت تغذیه بالا

بهترین خوراک برای جیره غذایی دام

دارای فیبر مناسب

دارای اسید آمینه تریپتوفان

میزان روغن کافی موجود در آن

داشتن گروه ویتامین A و B

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر توسط مجموعه بازرگانی ویرا با قیمت رقابتی و تضمینی صورت می گیرد. دامداران عریز جهت ارتباط با مجموعه بازرگانی با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ذرت برزیل مناسب خوراک دام

ذرت برزیل مناسب خوراک دام

ذرت برزیل مناسب خوراک دام های پرواری بوده و با ارزش غذایی بالا و قدرت تغذیه بهتر نقش موثری را بر دام ایفا می کند. این محصول در مقایسه با جو و سویا ، بیشترین میزان واردات را در بر می گیرد.

ذرت برزیل مناسب خوراک دام

خرید و فروش و قیمت ذرت به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. که بل توجه به وارداتی بودن این محصول ، نرخ ارز می تواند تاثیر مستقیمی را بر قیمت آن ایجاد کند. از آنجایی که عمده ذرت مورد نیاز دام از طریق کشورهای بزریل و روسیه انجام می گیرد. پس نوسانات ارز نیز قیمت این محصول را تعیین می کنند. کشور برزیل به عنوان قطب تولید انبوه ذرت مرغوب معرفی می شود. این کشور با دارا بودن زمینه های مناسب نیازهای عمده کشورهای نیازمند را تامین می نماید. کشور ما نیز به دلیل کمبودهای داخلی میزان قابل توجهی از نیازهای خود را با واردات ذرت از سایر کشورها تامین می کند.

ذرت برزیل از لحاط قدرت تغذیه بسیار ارزشمند می باشد و به دلیل پروتئین بالا مورد توجه خریداران و دامداران قرار می گیرد. واردات این محصول رابطه مستقیمی با میزان تقاضا و خرید از سوی مصرف کنندگان دارد. این محصول در مناطق گرم و نیمه گرم قدرت رشد بالایی دارد و محصولات پر باری در این مناطق تولید می شوند. از این رو کشور برزیل به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب بیش از حد انتظار تولیدات و نیازهای سراسر جهان را بر طرف می نماید.

ذرت برزیل چه خواص و مزایایی دارد؟

دارای ارزش غذایی بالا

قدرت رشد دام

افزایش شیر دام

میزان فیبر بالا

خوش خوراکی

میزان بالای ویتامین A , B

ماده 100 درصد خشک

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان پخش کننده و وارد کننده انواع نهاده های دامی به فعالیت می پردارد. ذرت برزیل مناسب خوراک دام نیز در این مجموعه توزیع و عرضه می شود.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش ذرت برزیل

فروش ذرت برزیل

فروش ذرت برزیل به صورت مستقیم از بنادر کشور و بدون واسطه از طریق این مجموعه بازرگانی انجام می شود. مجموعه ما به عنوان یک شرکت بزرگ در سراسر کشور به فعالیت می پردازد.

خوراک دام

کشورهای مختلفی در زمینه تولید انبوه خوراک و نهاده های دامی به فعالیت می پردازند. از جمله بزرگترین این کشورها می توان به کشور برزیل اشاره نمود که با دارا بودن وسعت بسیار زیادی قادر به تامین انواع نهاده های دامی می باشد. از جمله محبوب ترین خوراک دامی در این کشور می توان به تولید و عرضه مستقیم کنجاله سویا و ذرت اشاره نمود. ذرت برزیل مرغوب ترین نوع ذرت در سطح جهان می باشد. این کشور با تولید زیاد و صادرات آن به مشئر های مختلف جهان نقش پر رنگی را در توزیع این نهاده در سراسر جهان ایجاد می کند.

کشور ما به عنوان یکی از وارد کنندگان ذرت برزیلی ، جهت تامین نیازهای مورد نیاز استفاده می کند. استفاده از این محصول ممتاز نیازهای اصلی دام و همچنین پرورش دام را در بر می گیرد. عمده این محصول از طریق بندر امام و بندر امیر آباد به سطح بازارهای داخلی وارد می شود. که مورد استقبال دامداران قرار می گیرد. کشور بریل از لحاظ تولید و کیفیت محصولات دامی در رتبه اول قرار دارد و نیازهای اصلی خریداران را تامین می نماید.

خواص موجود در ذرت مورد توجه دامداران قرار می گیرد و معمولا مصرف این خوراکی افزایش چشمگیر شیر دام را در بر می گیرد.

مزایای استفاده از ذرت برزیل؟

قدرت تغذیه بالا

کیفیت مرغوب

پروتئین فراوان

انواع ویتامین a و b

چربی زیاد

دارای فبر مناسب

رطوبت پایین

فروش ذرت برزیل توسط مجموعه بازرگانی ویرا با قیمت ارزان و رقابتی انجام می شود. خریداران جهت تهیه انواع این محصولات می توانند ما را همراهی کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طرق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام از چه بنادری وارد می گردد؟ آیا می توان کیفیت این محصول را با ذرت داخلی مقایسه کرد؟ بیشترین میزان واردات ذرت دامی از کدام کشور انجام می شود؟ بنظر شما این خوراکی با چه قیمتی عرضه می شود؟

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

روزانه انواع مختلف خوراک دام اعم از جو ، سویا و ذرت وارداتی با حجم زیادی به سطح کشور وارد می شوند. عمده از محصولات از کشورهای بزرگی همچمون روسیه ، برزیل و آرژانتین انجام می شود. این کشورها به عنوان قظب تولید انواع محصولات و خوراک دامی معرفی می شوند. بیشترین میزان واردات خوراک دام را ذرت برزیل در اختیار دارد. این محصول با دارا بودن کیفیت مرغوب و کارایی بسیار زیاد ، نقش موثری را در پرورش انواع دام های سبک و سنگین ایجاد می نماید. امروزه بیشترین میزان مصرف خوراک دام را ذرت وارداتی در اختیار دارد.

کشور برزیل با دارا بودن وسعت بسیار انبوه و نیروی کار فراوان به عنوان یکی از کشورهای بزرگ در عرضه تولید محصولات و خوراک دام به فعالیت می پردازد و به عنوان بزرگترین صادر کننده معذفی می شود. عمده تولید محصولات کشور برزیل را ذرت و سویا در اختیاز دارند. که با قیمت مناسب و ارزان تر از محصولات داخلی عرضه می شود. امروزه با افزایش نمایندگی های معتبر فروش ، عمده محصولات دامی به صورت مستقیم و بدون واسطه به عرضه می رسد. خریداران با خرید مستقیم این محصولات می توانند آن ها را با قیمت ارزان تهیه کنند.

مزایای استفاده از ذرت وارداتی ؟

دسترسی به ذرت مرغوب

قیمت مناسب

دسترسی آسان

قابلیت تهیه آن با حجم زیاد

افزایش فروش در سطح کشور

واردات بی رویه آن

کیفیت مرغوب

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام توسط شرکت بازرگانی ویرا به صورت مستقیم صورت می گیرد. خریداران جهت خرید انواع این محصولات می توانند ما را دنبال کنند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر قابل تامین است؟ چرا میزان واردات ذرت روسیه افزایش داشته است؟ چه شرکت هایی به واردات این محصول اقدام می کنند؟ آیا مصرف این خوراکی برای دامداران مناسب و بصرفه می باشد؟

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر

کشورهای مختلفی در زمینه تولید انبوه انواع نهاده های دامی به فعالیت می پردارند. که مهمترین و بزرگترین آنها را می توان به کشورهای برزیل ، روسیه و اوکراین اشاره نمود. که نقش موثر و پر رنگی را در تولید خوراک دام و طیور ایجاد می کنند. روسیه به عنوان بزرگترین صادر کننده انواع ذرت دامی شناخته می شود. به دلیل روابط سیاسی و تجاری نزدیک با کشور ما ، بخش فابل توجهی از صادرات خود را به ایران اختصاص می دهد. ذرت روسیه در بازارهای داخلی ایران به فراوانی یافت می شود و بنادر کشور به عنوان میزان نقش مضاعفی را ایجاد می کنند. سالانه حجم انبوهی از ذرت دامی روسیه از طریق بندر امیر جهت نیازهای مصرف کنندگان توزیع می گردد.

کیفیت مرغوب و دسترسی آسان به ذرت روسیه موجب می شود که این خوراکی در بازارهای داخلی مصرف بیشتری را در پی داشته باشد. همچنین با برخوردای از قیمت مناسب ، میزان تقاضا کننده بیشتری را به دنبال دارد. نمایندگی های مختلفی نیز در سراسر کشور در جهت تسهیل در توزیع انواع محصولات دامی فعالیت می کنند. تا ذرت و سایر اقلام دامی به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان برسد.

مزایای استفاده از ذرت روسیه ؟

قیمت ارزان و اقتصادی

دسترسی آسان و سهولت در تهیه آن

کیفیت بسیار بالا

مقوی برای دام های سبک و سنگین

واردات بی رویه به سطح کشور

خریداران محترم جهت خرید و فروش عنده ذرت روسیع از بندر امیر و سایر بنادر کشور می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک در اختیار چه شرکت هایی قرار دارد؟ آیا کیفیت ذرت برزیل برای مصرف کنندگان رضایت بخش می باشد؟ خرید ذرت به عنوان یک خوراک مغذی برای دام های سبک و سنگین بسیار مفید می باشد.

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک

کشورهای مختلفی در سطح جهان در زمینه تولید انبوه خوراک دام به فعالیت می پردازند. کشور برزیل در کنار کشورهایی همچون روسیه و آرژانتین یه عنوان مهمترین تولیدکنندگان خوراک دام شناخته می شوند. با توجه به منابع و وسعت زیاد قادر به تولید انواع نهاده های دام می باشند. تا حدودی بخشی از کمبودهای داخلی کشور از طریق واردات نهاده ها صورت می گیرد. کشور برزیل به عنوان بزرگترین صادر کننده محصولات دامی از جمله ذرت می باشد. که عمده نیازهای جهان از طریق این کشور تامین می گردد. با افزایش تقاضا و واردات نهاده های دامی در سطح کشور ، نمایندگی های متعددی نیز در جهت پخش و توزیع خوراک دام به فعالیت می پردازند.

ذرت برزیل به عنوان یک برند جهانی با کیفیت مرغوب برای مصرف دام بسیار موثر واقع می گردد. از این رو به عنوان پر فروش ترین خوراک دامی شناخته می شود. این خوراکی با قرار گرفتن در جیره غذایی دام های سبک و سنگین برای پرورش آن ها در دوران بارداری تاثیر بسزایی را ایجاد می کند. از این رو با افزایش نمایندگی های فروش شاهد واردات بی رویه ذرت برزیل به داخل کشور می باشیم. بنادر کشور روزانه حجم قابل توجهی از این محصول را جهت تامین نیازهای دامداران به صورت مستقیم توسط نمایندگی ها عرضه می نمایند.

چه عواملی موجب فروش بیشتر ذرت برزیل می باشد؟

قیمت ارزان و مناسب

کمبود تولیدات داخلی

سهولت دسترسی

قابلیت هضم بسیار بالا

مکمل مناسب برای جیره غذایی دام

نمایندگی فروش ذرت بزیل درجه یک توسط مجموعه بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران جهت خرید انواع این خوراکی می توانند با ما در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

واردات مستقیم عمده ذرت برزیل

واردات مستقیم عمده ذرت برزیل

واردات مستقیم عمده ذرت برزیل بیشتر از طریق کدام بندر انجام می شود؟ آیا کشور برزیل به عنوان قطب تولید ذرت دامی شناخته می شود؟ چرا میزان واردات انواع ذرت به سطح کشور افزایشی بوده است؟ آیا محصولات وارداتی می توانند نیازهای دامداران را تامین کنند؟

واردات مستقیم عمده ذرت برزیل

ذرت دامی یکی از محصولات پر مصرف در سطح جهان می باشد. این خوراکی به جهات مختلف تولید و مصرف می گردد. کشورهای مختلفی در این زمینه به فعالیت می پردازند. که از جمله بزرگترین این کشورها می توان به روسیه ، اوکراین و برزیل اشاره نمود. البته با شروع جنگ بین کشورهای روسیه و اوکراین قیمت محصولات دامی رشد چشمگیری را تجربه کردند. زیرا با تحریک کشور اوکراین و بستن راه های دریایی این کشور قادر به صادرات محصولات دامی نمی شد. این عمل با رشد قیمت محصولات دامی همراه شد.

البته کشور برزیل با دارا بودن وسعت بسیار زیاد و موقعیت مناسب به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات دامی شناخته می شود. علاوه بر ذرت ، قادر به تولید انبوه انواع جو ، کنجاله و دانه سویا می باشد. کیفیت محصولات آن نیز بسیار مرغوب بوده و برای مصرف دام و طیور کاربرد فراوانی را در بر می گیرد. واردات مستقیم عمده ذرت برزیل از بندر امام با حجم قابل توجهی همراه می باشد. این بندر به عنوان یکی از بنادر کشور در جهت واردات و صادرات کالا نیازهای عمده داخلی را تامین می کند.

ذرت برزیل دامی چه ویژگی های دارد؟

کیفیت مرغوب

تولید انبوه

دسترسی آسان

قیمت ارزان

واردات بیشتر

واردات انواع محصولات و خوراک دامی برای تامین نیازهای مصرف کنندگان در سطح کشور انجام می شود. خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک و نهاده های دامی می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه چرا افزایش یافته است؟ آیا شما نیز از ذرت دامی برزیل استفاده می کنید؟ این محصول معمولا کیفیت بسیار مطلوبی دارد. و برای مصرف دام بسیار موثر و مسمر ثمر می باشد.

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه

کشور برزیل به عنوان یک کشور شناخته شده و پیشرفته در زمینه تولید خوراک دام به فعالیت می پردازد. بیشترین میزان تولید انبوه این محصولات مربوط به ذرت دامی می باشد. بهترین و با کیفیت ترین نوع ذرت در سطح جهان را تولید می کند. از لحاظ کیفیت و قدرت تغذیه برای مصرف دام بسیار موثر واقع می گردد. از این رو بخشی از این خوراکی به نواحی مختلف کشور وارد می شود. عمده کمبودهای خوراک دام از کشور برزیل وارد شده و در بخش های مختلف کشور از جمله کرمانشاه پهلو می گیرد. این منطقه به دلیل وسعت زیاد و دسترسی به سایر نقاط کشور مکان مناسبی جهت توزیع نهاده ها و ذرت دامی برزیل می باشد.

معمولا مصرف ذرت در سطح کشور بیشتر از حد انتظار می باشد زیرا امروزه شاهد کمبودهای تولید و واردات نهاده های دامی می باشیم. از سوی دیگر به دلیل کمبودهای تولید خوراک دام داخلی ، مشکلات متعددی برای دامداران را در پی داشته است. با واردات بی رویه و خرید ذرت برزیل از کرمانشاه ، تا حدودی بخشی از نیازهای مصرف کنندگان بر طرف می گردد. عمده این محصول به صورت فله و با استفاده از کشتی های غول پیکیر به صورت روزانه به بنادر کشور وارد و سپس توسط نمایندگی های معتبر توزیع می شود.

ذرت دامی وارداتی چه مزایایی می تواند برای دادماران داخلی در پی داشته باشد؟

بالا بردن سطح کیفی خوراک دام

موجب کاهش قیمت ها می شود

کاهش قیمت محصولات دامی

دسترسی آسان به خوراک دام

تعادل در سطح عرضه و تقاضا

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه برای خریداران با قیمت مناسب و ارزان انجام می شود. امروزه عمده خرید خوراک دام از انبارهای کرمانشاه در دسترس قرار می گیرد.

خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک و نهاده ها می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر با چه قیمتی صورت می گیرد؟ بزرگترین بندر واردات ذرت دامی کدام است؟ چه شرکت هایی به واردات این محصول روی می آورند؟ کیفیت ذرت وارداتی در مقایسه با ذرت داخلی چه تفاوتی دارد؟

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر

بنادر متعددی در سراسر کشور در جهت تامبن نیازهای مصرف کنندگان به واردات انواع ذرت دامی می پردازند. مصرف این محصول با توجه به قیمت مناسب آن قابل توجه می باشد. و در جیره غذایی دام به صورت مداوم قرار می گیرد. ذرت وارداتی در مقایسه با ذرت داخلی از قیمت پایین تری برخودار می باشد. با توجه به افزایش قیمته ای محصولات دامی به دلیل جنگ روسیه و اوکراین ، خریداران سعی می کنند محصولات با قیمت ارزان را تهیه کنند. از این رو محصولات دامی وارداتی از قیمت کمتری در مقایسه با محصولات دامی داخلی برخوردار می باشند.

بنادر کشور روزانه میزبان حجم قابل توجهی از محصولات و نهاده های دام می باشد. کشورهای مختلفی در زمینه تولید خوراک دام به قعالیت می پردازند. از جمله این کشورها می توان به اوکراین جنگ زده اشاره نمود. این کشور با توجه به حجم تولید زیاد در این زمینه ، با جنگ روسیه مواجهه شده است.

شرایط بسیار سختی برای کشور اوکراین ایجاد شده است. نهاده های دام رشد شدید قیمت را در پی داشته است. زیرا این کشور به دلیل محدودیت های صادراتی توسط روسیه ، قادر به صادرات نمی باشد. که در نوع خود یک بحران جهانی را در پی داشته است. نیازهای مصرف کنندگان با مشکل اساسی و جدی همراه می باشد.

محدودیت صادرات خوراک دام اوکراین توسط روسیه چه عواقبی را در پی داشته است؟

مشکلات جهانی غذا

افزایش شدید قیمت محصولات و خوراک دام

تقاضای بیشتر

انباشه شدن خوراک دام در انبارها

ضرر میلیارد دلاری توسط اوکراین

عدم دسترسی کافی مردم به نهاده ها

نیاز شدید مردم به ذرت و گندم و جو

مشکلات جهانی غذا

نداشتن ظرفیت های لازم جهت انبار کردن محصولات

آلوده شدن محصولات دامی به دلیل نگه داری طولانی مدت

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر توسط شرکت های مختلفی انجام می شود. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان یک شرکت بزرگ فعالیت های مختلفی را در این زمینه انجام می دهد.

خریداران جهت خرید و تامین انواع خوراک دام می توانند با این مجموعه در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر امام

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر امام

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر امام انجام می گیرد. کدام بندر به عنوان بزرگترین بندر کشور شناخته می شود؟ بیشترین مقدار ذرت وارداتی از کدام شرکت انجام می شود؟ ذرت وارداتی در مقایسه با ذرت داخلی چه مزایا و معایبی درد؟

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر امام

بندر امام بزرگترین بندر وارداتی در کشور معرفی می شود. بیشترین میزان محصولات وارداتی از طریق این بندر صورت می گیرد. با دارا بودن ظرفیت بسیار بیشتر روزانه میزبان حجم قابل توجهی از انواع خوراک و محصولات می باشد. امروزه بیشترین میزان واردات را محصولات دامی در اختیار دارند. با توجه به کمبود تولیدات داخلی ، عمده زیادی از خوراک دام به صورت وارداتی تامین می گردد. واردات ذرت از کشورهای برزیل ، روسیه و اوکراین به عنوان نیازهای اساسی دامداران داخلی تبدیل شده است. ذرت یک محصول پر مصرف با کیفیت برتر برای مصرف کنندگان می باشد.

البته جنگ داخلی روسیه و اوکراین مشکلات متعددی را برای کشورهای نیازمند به وجود آورده است. این عمل همچنین به دلیل محدودیت صادرات خوراک دام از طریق کشو اوکراین ، موجبات افزایش قیمت خوراک و محصولات دامی را در بر داشته است.

خرید عمده ذرت وارداتی از بندر امام متشکل از کشورهای روسیه و اوکراین می باشند. به دلیل روابط نزدیک سیاسی و تجاری با کشور روسیه بیشترین میزان واردات از طریق این کشور انجام می گیرد.

چه دلایلی باعث افزایش واردات خوراک دام به سطح کشور می باشد؟

کمبود تولید داخلی

قیمت مناسب ذرت وارداتی

کیفیت بالای محصولات وارداتی

افزایش پرورش دام در کشور

عدم دسترسی به خاک های حاصلخیز جهت تولید

عدم علاقه کشاورزان به تولید خوراک دام

به صرفه نبودن تولید محصولات دامی

صرفه جویی در زمان

وسعت کمتر زمین های کشاورزی

خرید عمده محصولات وارداتی از بندر با سهولت بیشتری همراه می باشد. از این رو خرید آن با کمترین صرف زمان انجام می گردد.

خریداران محترم جهت خرید و فروش انواع خوراک و نهاده های دامی می توانند با این مجموعه در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتاعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی