عرضه عمده ذرت دامی وارداتی

عرضه عمده ذرت دامی وارداتی

عرضه عمده ذرت دامی وارداتی در نواحی مختلف کشور انجام می پذیرد. بیشترین میزان واردات خوراک دام از طریق بنادر جنوبی کشور و در راس آن بندر امام صورت می گیرد.

عرضه عمده ذرت دامی وارداتی

امروزه شاهد افزایش پرورش دام و طیور در سراسر کشور می باشیم. بیشترین مناطق کشور برای پرورش دام بسیار مناسب بوده ، از این رو نیازمندی های دام داران از طریق تولید محصولات داخلی تامین نمی گردد. با دارا بودن بنادر مختلف در سطح کشور ، همچنین نیازمندی های موجود در سراسر کشور ، بخش قابل توجهی از محصولات و خوراک دامی با واردات آن تامین می شود. کشورهای بزرگی در جهان با تولید انبوه محصولات دامی ، با مازاد خوراک مواجهه می باشند. از جمله این خوراکی ها می توان به جو روس ، ذرت برزیل و اوکراین اشاره نمود.

محصولات وارداتی با قیمت بسیار مناسب تری در دسترس خریداران قرار می گیرد.
این خوراکی ها با حجم قابل توجهی در بنادر کشور پهلو می گیرند. به صورت مستقیم و از طریق نمایندگی های معتبر فروش در سطح کشور توزیع می گردد. از جمله بیشترین میزان خوراک وارداتی می توان به ذرت روس اشاره نمود. بیشتر دامداران برای پرورش دام های پروری و همچنین دام های شیرده از ذرت روس استفاده می نماید. که البته مورد توجه مصرف کنندگان نیز واقع می باشد. قیمت مناسب محصولات وارداتی از جمله دلایل مصرف بیشتر آن محصولات می باشد.
بازرگانی ویرا مرکز فروش ذرت دامی‌ وارداتی و تولید داخل ، ذرت علوفه ای و … می باشد.
اگر خواهان کیفیت ممتاز و قیمت ارزان هستید با ما در ارتباط باشید.
خریدران جهت تهیه انواع خوراک دامی می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.