خرید فروش ذرت دام داخلی

خرید فروش ذرت دام داخلی

خرید و فروش ذرت دام داخلی ، توسط مراکز و نمایندگی های معتبر فروش ، در سطح کشور به صورت تضمینی عرضه می شود. این خوراکی با دارا بودن قدرت تغذیه بسیار بالا ، برای مصرف دام مناسب می باشد.

خرید فروش ذرت دام داخلی

روزانه حجم زیاد و قابل توجهی از انواع محصولات دامی ، در مناطق حاصلخیز کشور تولید می شود.
ذرت دامی در راس تولید انبوه خوراک دامی محسوب می گردد.
بخش بسیاری از کشاورزان ، در زمینه کاشت ذرت فعالیت گسترده ای را انجام می هند.
این خوراکی از تاثیر و قدرت بسزایی برای پرورش دام برخوردار می باشد.
از این رو دامداران معمولا با تناژ بالاتری جهت تامین نیازهای موجود ، به خرید و فروش آن اقدام می نمایند.با توجه به افزایش پرورش دام در نواحی مختلف کشور ، تولید و کاشت ذرت نیز با سرعت قابل توجهی همراه می گردد.

ذرت از جمله محصولاتی به شمار می رود ، که در فصول مختلف سال مورد نیاز می باشد.
از این رو دامداران معمولا ، برای پرورش دام های پرواری و شیر ده ، از این نوع خوراکی استفاده می کنند. پروتئین و روغن کافی موجود در ذرت دانه ای ، مصرف کنندگان را مجاب می نمایند ، که به خرید عمده آن روی آورند. بیشترین میزان تولید این محصول ، در مناطق جنوبی کشور صورت می گیرد.
این خوراکی معمولا به صورت فله ای در مراکز فروش ، با قیمت پایین تر از کف بازار توزیع می شود.
از جمله مزایای استفاده از ذرت داخلی کیفیت مرغوب آن می باشد.
کیفیت تضمینی در کنار قیمت ارزان را با ما تجربه کنید.

خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک دام و طیور می توانند ما را دنبال نمایند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

پخش عمده پودر گوشت تضمینی

پخش عمده پودر گوشت تضمینی

پخش عمده پودر گوشت تضمینی خوراک دام ، امروزه از جمله بزرگترین دغدغه های مصرف کنندگان بوده است. این محصول به عنوان یک محصول مرغوب جهت مصرف دام به شمار می آید.

پخش عمده پودر گوشت تضمینی

پودر گوشت به روش های گوناگون در سطح کشور تولید و عرضه می شود. با پیشرفت تکنولوژی و آگاهی مردم ، شاهد افزایش تولیدات انواع خوراک دام می باشیم. در گذشته نه چندان دور از ضایعات گوشت و استخوان ، به عنوان یک مواد دور انداختنی یاد می شد. اما امروزه با استفاده از این مواد بهترین نوع خوراک دام و طیور تولید می گردد. با استفاده از روش های نوین ، گوشت و استخوان در کارخانه های متعددی با دستگاههای پیشرفته ، به مرغوب ترین پودر گوشت تبدیل می شود. این عمل در نواحی مختلف کشور و با حجم بالایی صورت می گیرد.

برخورداری پودر گوشت از قیمت مناسب ، شرایط مساعدی را برای خرید و فروش آن فراهم نموده است.
مصرف کنندگان به صورت مکمل و ترکیبی این محصول را مورد استفاده دام قرار می دهند. میزان بسیار بالای پروتئین موجود در پودر گوشت ، دامداران را ملزم می دارد که در جهت تامین نیازهای موجود ، از خواص و کیفیت این محصول برخوردار شوند.این خوراکی بدون واسطه ، توسط نمایندگی ها و شرکت های معتبر فروش در سطح کشور توزیع و پخش می گردد. خریداران جهت تامین انواع خوراک دام ، می توانند با شرکت بازرگانی ویرا در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مرکز فروش انواع جو مرغوب

مرکز فروش انواع جو مرغوب

مرکز فروش انواع جو مرغوب را مجموعه بازرگانی ویرا ، از جمله بزرگترین مراکز توزیع مواد خوراکی دام در اختیار دارد. حجم قابل توجهی از نیازهای مصرف کنندگان ، از طریق این مجموعه صورت می گیرد.

مرکز فروش انواع جو مرغوب

جو یک محصول باکیفیت و قیمت مناسب به شمار می رود. عمده خریداران و مصرف کنندگان در جهت تامین نیازهای موجود ، اقدام به خرید انواع جو می نمایند. بخشی از تولیدات جو در سطح کشور، از جمله مناطق جنوبی کشور ، که از لحاظ آب و هوایی در شرایط بهتری قرار دارند. بیشترین کشت و تولید را در اختیار دارد. تولیدات مواد و خوراک دامی در داخل کشور ، به صورت طبیعی و قیمت مناسبی عملی می گردد. تولید محصول جو داخلی به تنهایی ، نیازهای دامداران را تامین نمی کند. از این رو بخشی از این نیازها از طریق واردت آن صورت می گیرد.

کشورهای مختلفی در جهت تهیه خوراک دام فعالیت می نمایند.
از این رو واردکنندگان ، برای برآورد نمودن مشکلات و نیازهای خریداران ، اقدامات متنوعی را جهت واردات آن محصولات انجام می دهند. بیشترین میزان مصرف خوراک دامی ، مربوط خرید و مصرف جو می باشد. با توجه به کیفیت مرغوب و همچنین قیمت مناسب آن ، از طرفداران بیشتری نیز دارا می باشد. کشورهای روسیه و اوکراین بزرگترین کشورهای تولیدکننده جو و سایر اقلام دامی محسوب می شوند. خریداران جهت خرید اقلام دامی ، می توانند این مجموعه بازرگانی را دنبال نمایند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.