فروش عمده کنجاله جوانه ذرت تضمینی

فروش عمده کنجاله جوانه ذرت تضمینی

فروش عمده کنجاله جوانه ذرت تضمینی ، یک خوراک بسیار موثر برای مصرف دام و گاو به شمار می آید. این خوراکی امروزه به عنوان یک محصول باکیفیت ، همچنین با دارا بودن قیمت مناسب توزیع و عرضه می شود.

فروش عمده کنجاله جوانه ذرت تضمینی

کنجاله جوانه ذرت ، به صورت مستقیم از دانه های ذرت به دست می آید. دانه های ذرت طی عمل و فرایند مختلف ، در کارخانه های تولیدی و با استفاده از دستگاههای پیشرفته ، روغن گیری می شود. تفاله و ضایعات به دست آمده از دانه های ذرت به عنوان کنجاله مورد استفاده قرار می گیرد. کنجاله جوانه ذرت با قیمت بسیار ارزان و مناسب ، در سطح کشور و توسط شرکت های تولیدی عرضه می شود. کنجاله جوانه ذرت یک جایگزین بسیار با ارزش و مقوی ، برای سایر خوراک دام محسوب می گردد. این خوراکی بای افزایش دهی شیر دام در دوران بارداری ، بسیار حایز اهمیت می باشد. از این رو مصرف این خوراکی در فصول سرد سال ، با افزایش چشمگیری روبه رو می باشد.

امروزه با افزایش تولیدات انواع خوراک دام ، رقابت بسیار سنگینی بین تولیدکنندگان و خریداران شکل گرفته است. این عمل علاوه بر افزایش کیفیت محصولات دامی ، کاهش قیمت انواع خوراک دام را نیز در بر می گیرد. بیشترین میزان تولیدات کنجاله جوانه ذرت ؛ از کارخانه های روغن کشی در سطح کشور به دست می آید. عمده این محصول به صورت فله ، زیر نظر شبکه بهداشت و استانداردهای بین المللی ، تولید و جهت مصرف توسط شرکت های بازرگانی عرضه می شود. عرضه مستقیم انواع خوراک دام موجب می گردد ، که مصرف کنندگان به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به تهیه این محصولات نمایند.

خریداران جهت تهیه بهترین انواع خوراک دام و طیور ، می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا تجارت در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فروش انواع سویا دامی برزیل تضمینی

فروش انواع سویا دامی برزیل تضمینی

فروش انواع سویا دامی برزیل تضمینی ، را وارد کنندگان بزرگ در سطح کشور انجام می دهند. تضمین در کیفیت و قیمت مناسب این خوراکی ، مصرف کنندگان را ملزم به استفاده از این محصول می نمایند.

فروش انواع سویا دامی تضمینی

کشور برزیل با دارا بودن وسعت بسیار زیاد ، همچنین دارا بودن موقعیت مناسب ، از جمله کشورهایی به شمار می آید. که بیشتر میزان تولید سالانه خوراک دام و طیور را در اختیار دارد. این کشور در زمینه تولید سویا ، نقش حایز اهمیتی را در اختیار دارد. شرایط آب و هوای نیز ، تاثیر مستقیمی را در کیفیت محصولات تولید شده ایجاد می کند. سویا دامی در انواع مختلف و کیفیت مرغوب ، برای مصرف دام های گوشتی و شیرده ، بخصوص در فصل سرما تاثیرات بسزایی را ایجاد می کند. با توجه به خواص و میزان پروتئین موجود در این خوراکی ، دامداران به صورت ترکیبی و مکمل از مزایای آن برخوردار می شوند. بنادر کشور میزبان هزاران تن از انواع سویا از کشور های جهان می باشند.

مصرف سویا به صورت مداوم برای مصرف دام توصیه می شود. زیرا قدرت تغذیه بسیار بالاتری را دارا می باشد. همچنین دام ها را در شرایط بدنی و فرم بخصوصی قرار می دهد. از این رو با توجه به قیمت ارزان و مناسب سویا دامی وارداتی ، عمده خریداران اقدام به تهیه آن می نمایند. بارگیری این خوراکی در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. این محصولات به صورت مستقیم زیر نظر شبکه بهداشت ، همچنین مطابق با استانداردهای جهانی صورت می گیرد. که عموما مورد رضایت خریداران واقع می گردد. فروش انواع سویا دامی برزیل تضمینی در مراکز مختلفی در سطح کشور توزیع می گردد.

خریداران جهت خرید انواع خوراک دام ، می توانند با مجموعه ویرا تجارت در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

واردات مستقیم انواع ذرت دامی مرغوب

واردات مستقیم انواع ذرت دامی مرغوب

واردات مستقیم انواع ذرت دامی مرغوب ، با توجه به نیازهای دامداران صورت می گیرد. عمدا بهترین انواع ذرت دامی ، از طریق بنادر کشور پهلو می گیرد. که طبیعتا با قیمت ارزان و مناسبی صورت می پذیرد.

واردات مستقیم انواع ذرت دامی مرغوب

ذرت دامی یک محصول مقوی و پرمصرف برای پرورش دهندگان دام به شمار می آید. این خوراکی برای مصرف دام ، بسیار مغذی و موثر واقع می شود. امروزه میزان مصرف ذرت دامی در نزد مصرف کنندگان افزایش قابل توجهی را در بر داشته است. کشورهای مختلفی در زمینه تولید خوراک دام سرآمد می باشند. که می توان از جمله آنها به کشورهای برزیل ، روسیه و آرزانتین اشاره نمود. عمده تولیدات محصولات دامی را ذرت در بر می گیرد. این خوراکی به طرق و روش های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به قدرت تغذیه بالای این خوراکی ، معمولا به صورت ترکیبی و مکمل با سایر خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرد.

مصرف متعدد ذرت دامی برای دام های پرواری بسیار حایز اهمیت می باشد. این خوراکی علاوه بر آن ، در افزایش شیر دام نیز بسیار موثر واقع می گردد. در فصول سرد سال میزان مصرف این خوراکی بسیار بیشتر می شود. با توجه به دوران بارداری دام ، همچنین قدرت و افزایش توان دام تاثیرات بسزایی را ایجاد می کند. افزایش واردات خوراک دام موجبات رقابت شدید قیمتی را در پی داشته است. این عامل سبب کاهش قیمت نهاده های دامی در سطح کشور می باشد. بیشتر میزان واردات آن از طریق بندر امام ، که یکی از بزرگترین بنادر کشور به شمار می رود ، صورت می گیرد.

خریداران جهت خرید انواع نهاده های دام و طیور ، می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا تجارت در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

واردات عمده انواع خوراک دام تضمینی

واردات عمده انواع خوراک دام تضمینی

واردات عمده انواع خوراک دام تضمینی ، توسط واردکنندگان از طریق بنادر کشور انجام می شود. بندر امام به عنوان بزرگترین بندر کشور ، به عنوان یکی از تامین کنندگان خوراک دام نقش موثری را ایفا می کند.

واردات عمده انواع خوراک دام تضمینی

خوراک دام به عنوان یکی از محصولات پر مصرف ، در سراسر جهان محسوب می شود. با توجه به افزایش دامداری ها و نگه داری بیشتر دام و طیور ، طبیعتا جهت تامین نیازهای موجود ، اقدامات اساسی جهت برآورد نمودن این نیازها وجود دارد. کشور ما به عنوان یکی از واردکنندگان خوراک دام طیور ، نقش متفاوتی را در نگه داری دام ایجاد می کند. امروزه با توجه به شناخت مردم ، میزان نگه داری و پرورش دام و طیور رو به افزایش می باشد. همچنین به دلیل موقعیت جغرافیایی و تولید کمتر خوراک دام ، بخش عمده و بسیار زیاد محصولات دامی از طریق واردات آن انجام می گیرد. امروزه میزان واردات جو ، سویا دامی و ذرت رو به افزایش می باشد. البته محصولات وارداتی به دلیل رقابت شدید بین واردکنندگان ، با قیمت مناسب و ارزان به دست مصرف کنندگان و خریداران می رسد.

کشورهای متعددی در سطح جهانی ، در تولیدات و صادرات خوراک دام پیش قدم می باشند. بزرگترین آن ها را می توان به روسیه و برزیل اشاره نمود. بخش بزرگی از اقتصاد آن ها را تولیدات خوراک دام تشکیل می دهد. بنادر کشور با حداکثر توان و پتانسیل قادر هستند ، روزانه حجم بسیار زیادی از انواع خوراک دام را پهلو بگیرند. با واردات خوراک دام به سطح کشور ، افزایش محصولات دامی را در پی داشته ، سپس میزان قیمت خوراکی ، با توجه به بخشی از تولیدات آن در سطح کشور کاهش می یابد.

خریداران جهت تهیه و خرید انواع خوراک دام و طیور ، می توانند با شرکت ویرا تجارت در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خرید فروش عمده جو داخلی کرمانشاه

خرید فروش عمده جو داخلی کرمانشاه

خرید فروش عمده جو داخلی کرمانشاه ، توسط مجموعه شرکت های متعددی در سطح داخلی انجام می گیرد. با توجه به موقعیت مناسب جغرافیایی ، این منطقه از لحاظ تولید خوراک دام شرایط مطلوبی را دارا می باشد.

خرید فروش عمده جو داخلی کرمانشاه

مناطق محدودی در سطح کشور ، اقدام به تولید خوراک دام مرغوب و باکیفیت می نمایند. با توجه به موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی مناسب ، کرمانشاه از جمله مناطق موثر در جهت تولید انواع جو باکیفیت به شمار می آید. جو کرمانشاه در جهت تامین نیازهای دامداران ، با قیمت ارزان در سراسر کشور توزیع می شود. امروزه با افزایش شرکت ها و بازرگانی های متعدد ، امکان دسترسی خریداران به این خوراکی با سهولت بیشتری همراه می گردد. جو داخلی در مقایسه با جو وارداتی ، از کیفیت و خواص بسیار بالاتری برخوردار بوده ، این عامل موجب می گردد ، که مصرف کنندگان محصول داخلی را بیشتر مورد توجه قرار دهند. از این رو روزانه شاهد تولید حجم قابل توجهی ، از انواع جو داخلی در سطح کشور می باشیم.

کشور ما به دلیل منابع تولید کم ، قادر به تامین نیازهای خریداران نمی باشد. از این رو بخشی از نیازهای مصرف کنندگان با استفاده از واردات جو از سایر کشورهای جهان تامین می گردد. علاوه بر کرمانشاه مناطق دیگر داخلی ، از جمله دزفول نقش عمده ای را در تولید خوراک و جو داخلی ایجاد می کنند. البته امروزه با توجه به شناخت مردم از منابع حاصل خیز داخلی ، مناطق تولید خوراک دام رو به افزایش می باشد. از این رو میزان تولید انواع محصولات دامی رو به افزایش می باشد. با توجه به بازار رقابتی ایجاد شده بین تولیدکنندگان ، عمده این خوراکی با قیمت ارزان جهت مصرف دام و طیور صورت می گیرد.

خریداران جهت خرید و فروش انواع خوراک دام ، می توانند با مجموعه ویرا تجارت در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

عرضه مستقیم انواع سویا دامی وارداتی

عرضه مستقیم انواع سویا دامی وارداتی

عرضه مستقیم انواع سویا دامی وارداتی ، شرایط بسیار مطلوبی را برای مصرف کنندگان رقم می زند. سویا وارداتی با دارا بودن بیشترین میزان کالری ، بهترین خوراکی برای دام های گوشتی محسوب می گردد.

عرضه مستقیم انواع سویا دامی وارداتی

محصولات کشاورزی و دامی متنوعی ، برای مصرف دام و طیور در سطح جها تولید می شوند. کشورهای پیشرفته و بزرگی در این زمینه به فعالیت می پردازند. که از بزرگترین این کشورها می توان به کشورهای ، برزیل ، روسیه ، اکراین و آرژانتین اشاره نمود. با توجه به افزایش تولید دام و پرورش گسترده آن ها ، میزان توجه و نیاز به خوراک دام روز به روز افزایش پیدا می کند. از جمله محبوب ترین خوراک دام ، می توان به سویا دامی اشاره نمود. این محصول سرشار از انواع ویتامین و کلسیم می باشد. نقش پر رنگی را در پرورش مطلوب دام ایجاد می کند. کشور ما به عنوان یکی از کشورهای بزرگ واردکننده ، بیشترین میزان سویا برزیل را از طریق بنادر کشور ، به نواحی مختلف داخلی وارد می نماید.

بندر امام به عنوان بزرگترین بندر کشور ، مبدا انواع خوراک دام و سویا دامی می باشد. امرزه نیاز مصرف کنندگان و دامداران به این خوراکی رو به افزایش می باشد. علاوه بر کیفیت مرغوب محصول ، عوامل مهمی دیگری در تهیه و خرید این خوراکی نقش دارند. که از جمله آن می توان به قیمت ارزان این خوراکی اشاره نمود. سویا برزیل بیشترین میزان مصرف را دارا می باشد. خرید آن با حجم بالاتری از سوی مصرف کنندگان صورت می گیرد. عمده این خوراکی به صورت فله ای از بندر امام بارگیری می شود.

خریداران جهت تهیه و خرید انواع خوراک دام ، می توانند با مجموعه ویرا تجارت در ارتباط باشند. پ

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فروش مستقیم انواع جو داخلی وارداتی

فروش مستقیم انواع جو داخلی وارداتی

فروش مستقیم انواع جو داخلی وارداتی ، با قیمت رقابتی شرایط مطلوبی را برای خریداران فراهم می کند. مصرف کنندگان با کمترین هزینه ، بهترین انواع جو وارداتی و وداخلی را ، با کفیت مرغوب تهیه می نمایند.

فروش مستقیم انواع جو داخلی وارداتی

کشورهای مختلفی در سراسر جهان ، اقدام به تولید بهترین و انواع نهاده های دامی می نمایند. امروزه از جمله پرمصرف ترین خوراک دامی ، می توان به جو اشاره نمود. سطح قابل توجهی از تولیدت خوراک دام را در بر داشته است. عمده جو مورد نیاز دامداران ، از طریق واردات آن شکل می گیرد. کشورهای بزرگی در جهان تولیدات انبوه جو را در اختیار دارند. که از بزرگترین آن کشورها ، می توان به کشور روسیه و آرژانتین اشاره نمود. کشور روسیه به عنوان قطب تولید خوراک دام ، در راس آن تولید جو ، نقش موثر و پررنگی را در تامین نیاز کشورهای جهان ایجاد می کند. بخشی از صادرات آن به کشور ما سرازیر می گردد. عموما با قیمت تمام شده بسیار کمتر و ارزان ، به دست مصرف کنندگان می رسد.

فروش فله ای و کیسه ای

در کنار واردات خوراک دام و طیور ، شاهد تولید بخشی از این خوراکی در کشور می باشیم. مناطق جنوبی کشور با توجه به مساعد بودن آب و هوا ، قادر بوده بخشی از تولیدات داخلی را تامین کنند. محصولات داخلی در مقایسه با واردات آن ، از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشند. عمده این خوراکی ها را ، تولید جو در بر می گیرد. با توجه خواص و کیفیت برتر جو ، عمده خریداران با پرداخت هزینه کمتری ، محصول جو مورد نیاز را تامین می نمایند. جو معمولا به صورت ترکیبی و مکمل ، جهت مصرف دام توزیع می گردد. این خوراکی به صورت فله ای و کیسه شده ، همچنین به صورت عمده ، از طریق شرکت های بازرگانی به صورت مستقیم عرضه می شود.

خریداران جهت تهیه و خرید انواع نهاده های دامی ، می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فروش عمده خرده ذرت داخلی وارداتی

فروش عمده خرده ذرت داخلی وارداتی

فروش عمده خرده ذرت داخلی وارداتی ، به صورت مستقیم از مراکز فروش عرضه می شود. شرکت های بازرگانی قادر به تامین عمده خرده ذرت ، جهت مصرف دام و دامداری ها در سراسر کشور می باشند.

فروش عمده خرده ذرت داخلی وارداتی

ذرت یک محصول بسیار مغذی و باکیفیت برای مصرف دام محسوب می گردد. این محصول به صورت بسیار عمده در سراسر جهان تولید می شود. امروزه با توجه به افزایش قیمت محصولات دامی ، خریداران سعی دارند محصولی با قیمت مناسب را خریداری کنند. از این رو خرده ذرت ، در مقایسه با ذرت و سایر اقلام و نهاده های دامی ، نقش موثری را برای تامین نیازهای مصرف کنندگان ایجاد می نماید. بخشی از ذرت داخلی ، توسط مناطق جنوبی کشور ، با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی تولید می شود. ذرت و کرمانشاه به عنوان تولیدکنندگان بزرگ داخلی ، تا حدودی ذرت مورد نیاز دام را ایجاد می نمایند. انواع ذرت طی مراحل و فرایند مختلفی جدا سازی می شود. خرده ذرت به دست آمده از این خوراکی ، با قیمت بسیار مطلوب جهت فروش به بازار عرضه می گردد.

قطعا بخش بسیار زیادی از ذرت و خرده ذرت ، از طریق واردات آن تامین می شود. کشورهای روسیه و برزیل ، به عنوان بزرگترین کشورهای جهان تولیدات عمده و انواع ذرت را دارا می باشند.این خوراکی از طریق بنادر کشور ، وارد بازارهای داخلی می شوند. با جداسازی صورت گرفته ذرت ، به انواع مختلفی تقسیم می شود. مقادیری از این ذرت به عنوان خرده ذرت ، با قیمت تمام شده بسیار کمتری در مقایسه با سایر خوراک دام ، توسط شرکت های بازرگانی عرضه می شود.

خریداران جهت خرید انواع محصولات و خوراک دام و طیور، می توانند با مجموعه ویرا در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خرید فروش عمده تفاله مالت جو تضمینی

خرید فروش عمده تفاله مالت جو تضمینی

خرید فروش عمده تفاله مالت جو تضمینی ، از کارخانه های تولیدی به صورت مستقیم تولید می شود. سپس با قیمت بسیار پایین تر از کف بازار ، با قیمت ارزان جهت مصرف دام به سراسر کشور ارسال می شود.

خرید فروش عمده تفاله مالت جو تضمینی

تفاله مالت جو به صورت مستقیم ، از بهترین انواع جو داخلی به دست می آید. این خوراکی به عنوان ضایعات جو از کارخانه های معتبری در سطح کشور به دست می آید. با توجه به افزایش قیمت خوراک دام طیور ، بیشترین خریداران جهت صرف هزینه کمتر ، اقدام به تهیه این محصول با قیمت ارزان می نمایند. تفاله جو سرشار از انواع ویتامین و پروتئین می باشد. معمولا خریدران در فصول سرد سال ، بیشترین میزان خرید تفاله را صورت می دهند. زیرا برای نگه داری دام های شیر ده و باردار ، مقوی ترین خوراکی به شمار می آید. تفاله مالت جو با دارا بودن رطوبت 20 الی 30 درصدی ، به راحتی و با سهولت بیشتری قابل هضم می باشد. این محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه ، همچنین با کیفیت بسیار مطلوب و تضمینی به صورت عمده توزیع می شود.

عموما بعضی از شرکت های بازرگانی ، جهت ارائه مطلوب و باکیفیت این خوراکی ، اقدام به بسته بندی و سیلاژ تفاله می نمایند. تا علاوه بر حمل آسان محصول ، آن را در اسرع وقت به دست مصرف کنندگان برسانند. شرکت های متعددی در سراسر کشور در زمینه توزیع خوراک دام به فعالیت می پردازند. که این امر امروزه به رقابت سنگینی بین مجموعه های بازرگانی تبدیل شده است. رقابت موجود در بین فروشنده ، قیمت محصول را تا حد مطلوبی کاهش می دهد. که این عمل موجب می گردد ، قدرت خرید دامدران و مصرف کنندگان افزایش یابد.

خریداران جهت خرید انواع بهترین محصول و خوراک دام ، می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فروش عمده انواع کنجاله جوانه ذرت

فروش عمده انواع کنجاله جوانه ذرت

فروش عمده انواع کنجاله جوانه ذرت ، به صورت مستقیم در مجموعه های بازرگانی در سطح کشور انجام می گیرد. این محصول همواره یکی از مرغوب ترین ، خوراک دام برای مصارف دام پروران به کار می رود.

فروش عمده انواع کنجاله جوانه ذرت

خوراک دام و طیور از جمله محصولاتی به شمار می روند ، که بیشترین میزان مصرف جهانی را در اختیار دارند. کشورهای مختلفی در جهان به عنوان قطب تولید و صادرات ، انواع محصولات و خوراک دام محسوب می شوند. کشورهایی مانند برزیل و روسیه ، بخش عمده ای از پیشرفت اقتصادی را با تولید این محصولات به دست می آورند. با پیشرفت روز افزون کشورهای جهان ، همچنین افزایش تولید انواع خوراک دام ، رقابت شدیدی بین قطب های تولید خوراک دام ایجاد شده است. این رقابت افزایش محسوس کیفیت محصول و کاهش قیمت را در بر داشته است. کنجاله جوانه ذرت از جمله بهترین و ارزنده ترین این خوراکی ها محسوب می شود. بیشتر مصرف کنندگان و دامداران از آن به عنوان یک محصول ترکیبی استفاده می نمایند.

با توجه به قیمت ارزان کنجاله جوانه ذرت ، بخش های عمده مصرف کنندگان از آن به عنوان یک محصول جایگزین نام می برند. علاوه بر قیمت مناسب این خوراکی ، خواص و پرتئین موجود در جوانه ذرت ، برای مصارف دام بسیار موثر می باشد. از این رو خریداران برای صرفه جویی مالی به صورت عمده از این نوع کنجاله استفاده می کنند. این محصول به صورت ترکیبی با سویا دامی ، به عنوان یک خوراک دست اولی مورد مصرف واقع می شود. تقاضای بیشتر خریداران جهت تامین این محصول ، افزایش تولید و فروش آن را در پی داشته است. عمده این محصول در مراکز و نمایندگی های فروش ، با قیمت ارزان توزیع و عرضه می شود.

خریدارنا جهت خرید انواع خوراک دام و طیور می توانند با این مجموعه بازرگانی در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.