روغن خام سویا خوراک طیور

روغن خام سویا خوراک طیور

روغن خام سویا خوراک طیور و دام از دانه‌ های سویا گرفته می‌شود .
روغن سویا در کنار روغن‌های آفتاب‌گردان ، ذرت ، کلزا ، پنبه ‌دانه و … به‌عنوان روغن‌های گیاهی به شمار می‌آید .
استفاده از روغن به‌ عنوان مکمل در تغذیه دام و طیور در بین بسیاری از پرورش ‌دهندگان دام و طیور رایج می‌باشد .
عمده دلیل استفاده از روغن‌ های گیاهی در تغذیه دام و طیور تامین انرژی مورد نیاز بدن می‌باشد .
بدن برای رشد بهتر و تولید محصول مرغوب و باکیفیت نیاز به انرژی و تغذیه مناسب دارد.
روغن خام سویا یکی از محصولات مرغوب و کاربردی در جیره می‌تواند این نیاز را تامین نماید .

شما می ‌توانید با خریداری محصول و استفاده از آن در جیره از خواص و ترکیبات مهم روغن خام سویا در جیره دام و طیور خود بهره‌مند شوید و در کنار آن از قیمت مناسب و به ‌صرفه آن نیز به ‌جهت سودآوری مناسب بهره‌مند گردید . این روغن سرشار از انرژی می ‌باشد که با کاربرد و استفاده آن در جیره می‌تواند نیاز بدن را به انرژی تأمین نماید و در رشد و بهبود راندمان تولید محصولات بسیار کمک نماید .

روغن گیاهی سویا

در این بخش می‌خواهیم به بررسی روغن خام سویا و نحوه تولید و استفاده از این محصول در جیره بپردازند .
اگر هنوز با خواص ترکیبات و چگونگی استفاده از این محصول آشنایی ندارید می‌‌توانید با ما همراه باشید تا بیشتر شما را با این محصول مرغوب و کاربردی در جیره آشنا نماییم .
روغن سویا روغن گیاهی و برگرفته از دانه‌های روغنی سویا می‌باشد
دانه‌های روغنی سویا در کارخانه با استفاده از روش‌های مختلفی روغن گیری می شود .
روغن تولیدی به‌عنوان مکمل در تغذیه دام و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد .
روغن سویا در دو نوع خام و تصفیه شده برای استفاده در جیره تولید می شود .
همچنین این محصول در انواع وارداتی و تولید داخل در بازار خوراک دام و طیور خرید و فروش می شود .

برای خرید این محصول به صورت فله‌ای یا گالن می توانید از بازرگانی ویرا ، مرکزمعتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور اقدام نمایید .
یکی از مزیت های روغن سویا این می ‌باشد که این روغن در دمای معمولی به حالت مایع می‌باشد .
بنابراین به ‌راحتی در جیره به کار برده می‌شود .
برخی روغن‌ها نیز وجود دارند که در حالت معمولی به حالت جامد هستند .
این نوع روغن ها ابتدا به وسیله گرما مایع ‌شده و سپس به جیره اضافه گردد .
اما روغن سویا این مزیت را دارد که نیاز به مایع شدن ندارد .
حتی با اضافه شدن روغن جامدی که مایع شده‌است پس‌از مدتی روغن باز حالت جامدی به خود گرفته و باعث به‌ هم چسبیدن دانه ‌های جیره و افت کیفیت جیره خواهد شد .

فواید استفاده از روغن سویا

گفتیم که یکی از مزیت‌های مهم و کاربردی روغن سویا در جیره این است که با به ‌هم چسباندن دانه‌های عادی سبب می‌شود تا مشکلات تنفسی و یا افت کیفیت هوا در سالن‌های پرورش دام و طیور به حداقل برسد .
از دیگر مزیت‌های کاربرد روغن سویا در جیره ، استفاده به عنوان مکمل در دانه‌های آردی می‌باشد .
دانه‌های آردی در جیره براثر محرکات مختلف در هوا پخش‌ شده و باعث افت کیفیت هوای موجود در سالن های پرورش دام و طیور و حتی سبب ایجاد مشکلات تنفسی در دام و طیور می‌شود .

با اضافه کردن روغن سویا به این دانه ها می‌توان از ایجاد این ‌گونه مشکلات جلوگیری نمود .
همچنین این محصول سبب می‌شود تا محصول پس‌از مصرف ، مدت زمان بیشتری را در گوارش باقی مانده و درصد جذب آن به وسیله بدن نیز بالاتر برود .
انرژی بالا در این روغن سبب می‌شود تا طیور زودتر احساس زودتر احساس سیری نمایند و تحرکات بیشتری نیز نداشته باشند که این مورد برای طیور گوشتی بسیار مناسب و مفید است و سبب افزایش وزن مناسب آنان می‌شود .
روغن‌های گیاهی مانند روغن سویا ، روغن ذرت یا کتان دارای فواید بسیار خوبی در طیور گوشتی و تخم‌گذار می‌باشند هرچند در مصرف برخی روغن‌ها مانند کلزا در جیره باید بسیار دقت شود .

از مکهمترین ترکیبات این محصول می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 1. انرژی
 2. اسیدهای چرب اشباع شده و غیر اشباع
 3. مواد و املاح معدنی
 4. ویتامین
 5. فیبر و …

روغن سویا در جیره دام و طیور

از روغن سویا می‌توانید در تغذیه انواع دام و طیور از جمله جوجه گوشتی ، طیور گوشتی و تخم‌گذار استفاده نمایید .
روغن سویا را ب ه‌صورت مخلوط به دام می‌خورانند .
این محصول مکمل غذایی مناسبی برای دام‌های شیرده می ‌باشد که در کنار افزایش شیر سبب افزایش بازدهی بارداری دام‌ها نیز می‌شود .
درصد کاربرد این محصول در جیره دام و طیور معمولاً در روی کیسه ‌های کنسانتره درج می‌شود .
اما اگر می‌خواهید درصد مناسب کاربرد این محصول در جیره انواع دام و طیور خود در سنین مختلف را داشته باشید بهترین راه مراجعه به یک متخصص تغذیه دام و طیور می‌باشد .
اطلاع از قیمت و نرخ روز محصول نیز براساس مقدار سفارش خریداران گرامی در بازرگانی ویرا انجام می‌شود .
شما می ‌توانید این محصول را با کیفیت مناسب و مرغوب و با تخفیفات ویژه در انواع وارداتی و تولید داخل به ‌صورت فله‌ای و یا گالن خریداری نمایید .

روغن خام سویا خوراک طیور

اگر به ‌دنبال مرکزی معتبر جهت خرید روغن خام سویا برای طیور و دام‌های خود هستید می‌توانید همه‌روزه نسبت‌ به ثبت سفارش این محصول از طریق شرکت بازرگانی ویرا اقدام نمایید .

برای اطلاع از قیمت روز روغن خام سویا یا روغن تصفیه‌ شده سویا می‌توانید با واحد فروش ما در تماس باشید .
همچنین می توانید سایر انواع روغن های را برای تغذیه دام و طیور خود از این مرکز سفارش دهید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

تلگرام

اینستاگرام

واتساپ

 بازرگانی  ویرا

خرید تضمینی جو وارداتی

خرید تضمینی جو وارداتی

اگر به‌ دنبال خرید تضمینی جو وارداتی برای دام و طیور خود هستید ما به شما مرکز معتبر تامین جو وارداتی و تولید داخل با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان را معرفی خواهیم نمود .

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین جو وارداتی در داخل کشور می‌باشد که انواع مختلف جو وارداتی از کشورهای مختلف مانند روسیه ، اوکراین ، برزیل ، قزاق و سایر کشورها را با قیمت بسیار مناسب برای شما تامین و به سراسر کشور ارسال خواهد نمود .

اگرچه خرید مستقیم جو از بندر دارای مشکلات خاص به خود است اما شما می‌توانید به‌ راحتی و فقط با یک تماس تلفنی محصول مورد نیاز خود را درب دامداری و مرغداری در سراسر کشور دریافت نمایید .
جو ممتاز و درجه ۱ وارداتی با تضمین کیفیت و قیمت بسیار مناسب و ارزان و امکان مرجوع نمودن محصول در صورت عدم تأیید کیفیت برای شما ارسال خواهد شد .
 بنابراین شما می‌توانید برای دریافت قیمت روز جو و اطلاع از کیفیت محصول مورد نیاز خود از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت شرکت با واحد فروش بازرگانی ویرا در تماس باشید همکاران ما در واحد فروش آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما خریداران گرامی می‌باشد .

کاربردجو در تغذیه دام و طیور

جو در تغذیه دام و طیور جزء خوراک اصلی در کنار ذرت ، گندم و سویا می‌باشد . این محصول با توجه به انرژی که دارد بسیار برای دام مفید می‌باشد .
جو در تغذیه دام و طیور بسیار خوش‌خوراک بوده و می‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن دام و طیور را به مواد مورد نیاز جهت رشد بهتر را به‌خوبی تامین نماید .
از مهم‌ترین ترکیبات جو می‌توان به : 1. پروتئین 2. انرژی 3. چربی 4. اسیدآمینه ها 5. ویتامین  6. نشاسته و 7. فیبر اشاره نمود.
در کنار این ترکیبات مقوی و مغذی همچنین می‌توان به مواد معدنی ازجمله کلسیم ، پتاسیم ، فسفر و آهن نیز اشاره نمود .
توجه به ترکیبات آنالیز و ویژگی‌های جوی خوب یکی از بهترین راهکارها در جهت تامین محصول با کیفیت است .
در هنگام خرید محصول در کنار اینکه شما باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید ، باید آشنایی‌ کافی با ویژگی‌های جو خوب نیز داشته باشید .

اگر با ویژگی‌های جو مرغوب و ممتاز آشنایی ندارید در ادامه ما چند مورد از مهمترین ویژگی‌های جو را بیان خواهیم نمود .

جو مرغوب به جویی گفته می‌شود که ترکیبات آن و کیفیت آن از درجه بالایی برخوردار باشد .
در کنار این موارد می‌توان به یکدست بودن دانه‌های جو و همچنین عدم وجود دانه‌های لاغر یا دانه‌های شکسته و ناخالصی‌هایی از جمله شن ، سنگ‌ریزه یا تخم علف و … اشاره داشت .
توجه به این ویژگی‌ها می‌تواند به شما کمک نماید تا در شناخت محصول باکیفیت دقت کافی را داشته باشید و خریدی مطمئن را تجربه نمایید .

خرید تضمینی جو وارداتی

اگرچه جو در داخل کشورمان و توسط کشاورزان در استان‌های مختلف کشت و تولید می‌شود اما نیاز بالای این محصول در داخل سبب شده ‌است تا واردات جو از کشورهای مختلفی نیز انجام شود .

دراین‌ میان کشور روسیه یکی از پیشتازان عرصه صادرات جو به کشور باز می‌باشد .
جو وارداتی کشور روس که اغلب آن را با نام جو روس می‌شناسیم در ۳ نوع  : 1. جو سفید 2. جو ممتاز و 3. جو معمولی در بازار خوراک دام و طیور خریدوفروش می‌شود .
دراین ‌میان جو سفید روس در بازار خوراک و دام به‌ فراوانی یافت می‌شود .

اگر خواهان خرید مستقیم این محصول از بندر هستید می‌توانید این محصول را از بنادر شمالی کشورمان مانند بندر امیرآباد خریداری نمایید .
از مهم‌ترین ویژگی‌های جو روس می‌توان به پروتئین بالای این محصول اشاره نمود .

یکی دیگر از انواع جو وارداتی به کشورمان جو وارداتی از کشور قزاقستان می‌باشد .
این محصول به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب و همچنین فراوانی بالا در بازار از خریداران بسیاری نیز برخوردار است .
در مقایسه جو وارداتی قزاق با جو روس می‌توان گفت که دوعامل لاغر بودن و داشتن رنگ زرد وجه تمایز این محصول با جو روس می‌باشد .
واردات جو قزاقستان نیز به‌ صورت کانتینری انجام می‌گیرد .

فواید کاربرد جو در جیره دام و طیور

نکته اساسی در استفاده از کاربرد جو در جیره این است که بهترین راه برای استفاده از جو در جیره فرآوری محصول جهت جذب بیشتر آن در بدن دام و طیور می‌باشد .
درصد جذب جو در بدن  بدون فرآوری آن بسیار پایین می‌باشد . اما در صورت این ‌که این محصول فرآوری شود درصدی جذب آن در بدن افزایش می‌یابد .
اگر با روش‌های فراوری جو آشنایی ندارید ما در ادامه دو روش مهم و کاربردی را به شما معرفی خواهیم نمود .
روش اول آسیاب یا بلغور کردن جو می‌باشد .
 روش دوم خیساندن جو در آب می‌باشد که در این روش جو را در مدت‌زمان ۱۲ الی ۲۴ ساعت در آب خیسانده تا محصول نرم و متورم شود در این‌ صورت محصول برای دام و طیور بسیار خوش‌خوراک بوده و درصد جذب آن در بدن نیز افزایش خواهد یافت .

با توجه به ترکیبات بیان‌شده در ابتدای این نوشته می‌توان گفت که جو برای دام به دلیل ارزش غذایی بالای آن بسیار مفید خواهد بود .
از مهم‌ترین فواید کاربرد جو در بدن دام و طیور می‌توان به تامین انرژی بدن ،  افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی مانند شیر گوشت تخم‌مرغ و تسریع در رشد دام و طیور اشاره نمود .
استفاده از جو از زمان‌های خیلی قدیم نیز در بین دامداران و دامپروران و در خوراک طیور رایج بوده‌ است .

مرکز معتبر خرید جووارداتی ممتاز

امروزه با ورود دلالان و واسطه‌ها در بازار خوراک دام نیاز به مراجعه و خرید از یک مرکز معتبر بیش‌از پیش احساس می‌شود .
واسطه‌ها با افزایش قیمت محصول سبب می‌شوند تا محصول مورد نیاز با هزینه‌های بالاتری در اختیار شما قرار بگیرد ؛ ولی شما می‌توانید با حذف واسطه‌ها و خرید مستقیم از بندر جو وارداتی را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید .

اگر به‌ دنبال خرید تضمینی جو وارداتی و یا تولید داخل با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب هستید می‌توانید این محصول را از طریق شرکت بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور خریداری نمایید .

جهت اطلاع از قیمت روز انواع جو وارداتی کشورهای روسیه ، برزیل ، اوکراین ، قزاقستان و سایر کشورها و همچنین خرید جو وارداتی کرمانشاه و سایر استان‌های کشورمان با ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

سبوس جو درجه یک

سبوس جو درجه یک

جو  در تغذیه دام و طیور در کنار ذرت ، گندم و سویا از مهم ‌ترین نهاده‌های دامی به شمار می‌آید . خرید و استفاده از جو در تغذیه دام و طیور به ‌سبب انرژی فوق‌العاده این محصول می‌باشد . کاشت جو در داخل کشورمان بعد از گندم در رتبه دوم قرار دارد . جو به دلیل نیاز کم به آب و همچنین مقاومت بالایی که در برابر سرما و حتی شوری خاک دارد در استان‌های مختلف کشورمان کاشت و برداشت می‌شود . یکی از محصولاتی که از جو به دست می آید و به ‌عنوان خوراک دام مورد استفاده قرار می‌گیرد پوسته دانه جو می‌باشد . پوسته دانه جو با نام سبوس جو شناخته می‌شود . استفاده از سبوس جو در تغذیه دام یکی از راه‌های تامین خوراک مرغوب و ارزان ‌قیمت می‌باشد . سبوس جو درجه یک به ‌سبب انرژی و پروتئین بالایی که می‌تواند داشته باشد در تغذیه دام بسیار مفید می‌باشد.

بسیاری از دامداران و دامپروران از سبوس به‌عنوان خوراک جایگزین در جیره استفاده می‌نمایند .
سبوس جو یکی از انواع سبوس مرغوب و فوق‌العاده‌ای می‌باشد که در بازار خوراک دام و طیور برای استفاده در جیره به فروش می‌رسد .
استفاده از سبوس در جیره علاوه ‌بر این ‌که برای دام مفید می‌باشد و به سبب ایجاد تنوع در جیره برای افزایش سلامتی و همچنین بهبود عملکرد سیستم گوارش بسیار مفید می‌باشد .
به‌ جهت قیمت مناسب و پایینی که نسبت ‌به سایر انواع خوراک دام دارد می‌تواند سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های شما و همچنین افزایش سودآوری شما باشد .

انواع مختلف سبوس در جیره دام

سبوس در انواع مختلف در جیره دام و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد .
از مهم‌ترین انواع سبوس کاربردی در تغذیه دام می‌توان موارد زیر را اشاره نمود :

 1. سبوس جو
 2. سبوس گندم
 3. سبوس برنج
 4. سبوس یا پوسته ذرت

هرکدام از انواع سبوس دارای خواص متفاوتی برای دام می‌باشد .
می‌توان از آن‌ها با درصدهای مختلفی در جیره انواع دام‌های گوشتی و شیری استفاده نمود .
برای تعیین درصد کاربرد سبوس بهترین راه مراجعه به یک متخصص جیره نویسی خوراک دام می‌باشد .
اگر بخواهیم به ‌صورت تقریبی درصد کاربرد سبوس در جیره را بیان کنیم می‌توان گفت که ۷ الی ۱۰ درصد از خوراک روزانه دام را می‌توان به سبوس اختصاص داد .
شما می‌توانید سبوس درجه ۱ و ممتاز را همه ‌روزه از واحد فروش بازرگانی ویرا تهیه نمایید .

از مهم‌ترین دلایل استفاده از سبوس در جیره می‌توان به زیر اشاره نمود :

1. صرفه‌جویی در هزینه‌ها

2. افزایش ارزش غذایی در جیره

3. ایجاد تنوع در جیره

4. صرفه جویی در هزینه ها

در مقایسه سبوس جو با سبوس گندم می‌توان گفت که قیمت سبوس جو نسبت‌ به سبوس گندم بسیار مناسب‌تر و ارزان‌تر است .
بنابراین استفاده از سبوس جو می‌تواند در صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های شما بسیار تاثیرگذار باشد.
از مهم‌ترین ویژگی‌های سبوس جو می‌توان به نرم بودن و هضم آسان سبوس اشاره نمود .
از نظر ارزش غذایی نیز می‌توان گفت که سبوس جو نسبت‌ به سبوس گندم تفاوت زیادی ندارد .
اما با این ‌وجود مطمئن‌ترین راه برای خرید سبوس مرغوب خرید از مرکز معتبر می‌باشد .
خرید مستقیم محصول از درب کارخانه و تولید کنندگان می‌تواند در کاهش هزینه‌ها بسیار تاثیرگذار باشد .
اما اگر امکان خرید مستقیم از درب کارخانه را ندارید می‌توانید برای تامین این محصول به بازرگانی معتبر ویرا مراجعه نمایید .

عوامل مؤثر بر قیمت سبوس جو

همان‌ طور که می‌دانید مهمترین عامل در تعیین قیمت یک محصول در خوراک دام و طیور کیفیت آن محصول می‌باشد .
هر اندازه کیفیت سبوس خریداری ‌شده بالا تر باشد ما باید هزینه بیشتری برای آن پرداخت نماییم .
دلیل عمده تفاوت قیمت سبوس در انواع بازرگانی های خوراک دام و طیور تفاوت در کیفیت محصول می‌باشد .
هر چند همواره وجود دلالان و واسطه‌ ها در این بازار سبب می‌شود تا محصول با افزایش قیمت روبرو باشد.
شما با خرید این محصول به‌ صورت مستقیم و بدون واسطه از مرکز خرید می‌توانید محصول را با قیمت بسیار مناسب‌تر خریداری نمایید .

علاوه ‌بر کیفیت عواملی دیگری مانند حجم خرید یا همان تناژ خرید نیز در قیمت محصول تاثیرگذار است.
به‌عنوان مثال هر اندازه محصول در تناژ بالاتری خریداری شود خریدار آن را با قیمت مناسب‌ تر و تخفیفات بالاتری در اختیار شما قرار خواهد داد .
در کنار این عوامل می‌توان به هزینه‌های حمل و زمان و نحوه بارگیری نیز اشاره نمود .
در مورد محصولات وارداتی نیز می‌توان به نیاز به پروانه یا عدم نیاز به آن و هزینه‌های مربوط به ترخیص از بندر و حتی قیمت ارز در زمان خرید نیز اشاره نمود .
استفاده از سبوس جو درجه یک می‌تواند خواص بسیاری را برای دام ‌های سبک و سنگین شما داشته باشد .

ویژگی های ظاهری سبوس جو

رنگ سبوس جو با توجه به نوع دانه از روشن تا قهوه‌ای می‌باشد .
بوی سبوس جو نیز بوی طبیعی و مخصوص به خود سبوس است .
انرژی موجود در سبوس بسیار بالا می‌باشد .
حتی می‌توان گفت که انرژی موجود در این سبوس قابل رقابت با دانه جو است .
از دیگر ویژگی‌های سبوس می‌توان به وزن پایین آن در مقایسه با حجم بالایی که دارد اشاره نمود .
از مهم ‌ترین فواید کاربردی محصول در جیره می‌توان به افزایش روند تسریع رشد دام و همچنین افزایش کمی و کیفی تولید محصولاتی مانند شیر و گوشت و … اشاره نمود .
دامداران و دامپروران در سراسر کشور می‌توانند این محصول را با کیفیت بسیار مناسب و مرغوب و قیمت بسیار ارزان همه‌روزه از ما خریداری نماید .

اگر به دنبال محصولی هستید که در کنار ارزش غذایی بالا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار باشد و همچنین به حفظ و نگهداری موجودی انباری شما نیز کمک نماید خرید سبوس جو می‌تواند راهکاری بسیار مناسب و مطمئن باشد .

خرید سبوس جو درجه یک

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین سبوس جو ممتاز و ارزان می باشد .
سبوس جو وسایر انواع سبوس خوراک دام با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان در کوتاهترین زمان برای شما تامین خواهد شد .
جهت ثبت سفارش خرید سبوس جو و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :

 بازرگانی ویرا

قیمت روز کنجاله سویا

قیمت روز کنجاله سویا

سویا در خوراک دام و طیور یکی از مهم‌ ترین و اصلی ‌ترین نهاده ها می‌باشد . این محصول در کنار گندم ، جو و ذرت از جمله خوراک اصلی دام و طیور است . استفاده از این محصولات و نهاده ها در خوراک دام و طیور از طرفداران بسیاری در بین پرورش دهندگان دام و طیور برخوردار می‌باشد . یکی از محصولاتی که از سویا تولید می‌شود و با قیمت بسیار مناسب ‌تر و کیفیت مرغوب در تغذیه دام طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد ، کنجاله سویا می‌باشد . کنجاله سویا  محصول فرآوری دانه‌ های روغنی سویا می‌باشد که پس‌از روغن‌ کشی از دانه‌ های روغنی سویا در کارخانه این محصول به دست می‌آید. از کنجاله سویا در تغذیه انواع دام و طیور می‌توان استفاده نمود . اطلاع از قیمت روز کنجاله سویا یکی از دغدغه‌های مهم پرورش‌دهندگان دام و طیور می‌باشد.
در ادامه بیشتر به معرفی انواع مختلف کنجاله سویا و موارد کاربرد هر کدام از این کنجاله ‌ها در تغذیه دام و طیور خواهیم پرداخت .

انواع مختلف کنجاله سویا

کنجاله سویا در بازار خوراک دام و طیور در یه نوع مختلف تولید می‌شود :

 1.  کنجاله سویای پرک یا پودری
 2. کنجاله سویای پلت یا صفحه ‌ای
 3. کنجاله سویای لوله ‌ای یا فشنگی

کنجاله پودری شکل بیشتر مناسب برای تغذیه ی آبزیان می‌باشد .
کاربرد کنجاله پلت یا صفحه‌ ای در دامداری‌ ها و دامپروری ها است.
از کنجاله لوله ای یا فشنگی در دام‌های پروار و شیرده و بیشتر در فصول سرد سال استفاده می‌شود .

برای خرید هر کدام از انواع کنجاله سویا و اطلاع از قیمت روز محصولات می توانید از طریق واحد فروش بازرگانی ویرا ، مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور اقدام نمایید  .
این بازرگانی ، مرکز معتبر تامین سویا و کنجاله سویا در انواع مختلف تولید داخل و وارداتی می‌باشد و محصول مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب تامین خواهد نمود و به سراسر کشور ارسال می‌نماید .
شما می‌توانید از سویا در تغذیه انواع دام  ، طیور و آبزیان استفاده نمایید و از خواص آن بهره ‌مند شوید .

سویای وارداتی و تولید داخل

کنجاله سویا اگرچه در داخل کشورمان تولید می‌شود اما به دلیل درخواست و نیاز فراوان داخل به این محصول و همچنین تنظیم مناسب بازار ، واردات این محصول از کشورهای مختلفی به کشورمان انجام می‌شود .
از معروف ‌ترین کنجاله‌ های موجود در داخل بازار خوراک دام و طیور ایران می‌توان به کنجاله سویا برزیل اشاره نمود .
واردات نهاده‌های دامی از کشورهای مختلفی به کشورمان انجام می‌شود ازجمله این کشورها می‌توان به اوکراین ، روسیه ، آرژانتین ، هندوستان ، قزاقستان ، رومانی ، فرانسه و برزیل اشاره نمود .
هند یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نهاده ی دامی در جهان می‌باشد که با برزیل هم در رقابت است .

یکی از راه‌های خرید محصول با قیمت مناسب و ارزان ، خرید مستقیم از بندر و تولیدکننده می‌باشد .
شما برای خرید مستقیم از بندر نیاز به مجوز و پروانه‌های بهره برداری و سایر کارها نظیر سامانه ترخیص کالا و … دارد  .
شما می‌توانید این محصول را بدون نیاز به مجوز یا پروانه از بازرگانی ویرا خریداری نمایید .
همکاران ما در واحد فروش همواره در تلاش هستند تا محصولی مورد نیاز شما را مستقیم از تولید کنندگان و وارد کنندگان خریداری نموده و آن را بدون واسطه به دست شما برسانند .
دراین ‌صورت بدون دخالت دلالان شما می‌توانید محصول مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب و به ‌صرفه خریداری نمایید . کنجاله سویا با کیفیت ممتاز و در انواع مختلف وارداتی و خارجی به صورت کنجاله سویای پرک ، پلت و لوله ‌ای را همه‌ روزه می‌توانید از واحد فروش شرکت بازرگانی ویرا ثبت سفارش و خریداری نمایید .

کنجاله سویا در خوراک دام و طیور

استفاده از خوراک مرغوب و ممتاز که بتواند نیاز روزانه ی بدن را به خوبی تامین نماید از شروط اصلی در پرورش دام و طیور است . شما برای اینکه در این راه موفق باشید باید از خوراکی با ارزش غذایی بالا که حاوی ترکیبات متنوع و مفید باشد استفاده نمایید .
یکی از خوراکی که می تواند به خوبی این انتظارات شما را برآورده نمایید و در رشد و تولید محصولات در دام و طیور شما نقش اساسی داشته باشد ، کنجاله سویا خواهد بود . کنجاله سویا از نهاده های پرطرفداری می باشد که قیمت مناسبتری نسبت به سویا و سایر خوراک اصلی در جیره دارد و این خود نقطه ی شروع خوبی برای سودآوری مناسب شما خواهد بود .
بسیاری از خریداران ملاک آنها برای خرید محصول ، کیفیت و قیمت آن است .
هراندازه محصولی دارای کیفیت بالاتری باشد می تواند تاثیرات بهتری در رشد دام و طیور داشته باشد .
اگر چه کیفیت بالای محصول سبب می شود تا قیمت بالاتری برای آن بپردازید اما می توانید با خرید از یک مرکز معتبر محصول را با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب نیز خریداری نمایید .
کنجاله سویا می توان بخشی نیاز روزانه ی بدن دام و طیور شما به این مواد را به خوبی تامین نماید :

 1. پروتئین
 2. چربی
 3. انرژی
 4. ویتامین
 5. مواد و املاح معدنی مختلف
 6. امینو اسید و …

می توان گفت که بهترین راه کاربرد این محصول در جیره ترکیب با ذرت دامی می باشد .
از آنجایی که این محصول از نظر ویتامین ضعیف می باشد بهتر است تا با ذرت در جیره مورد استفاده قرار گیرد .

قیمت روز کنجاله سویا

اگر به دنبال مرکز خرید معتبر کنجاله سویا در داخل کشور و یا اطلاع از نرخ خرید کنجاله سویا در انواع مختلف هستید ، می توانید همه روزه این محصول را از بازرگانی ویرا ، مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل خریداری نمایید .

همکاران ما در واحد فروش همه روزه آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند .
جهت اطلاع از قیمت روز کنجاله سویا وارداتی و تولید داخل در انواع مختلف و خرید و ثبت سفارش با ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

نرخ خرید جو دامی

نرخ خرید جو دامی

اگر به دنبال خرید یا اطلاع از نرخ خرید جو دامی هستید بهتر است حتما این نوشته را تا پایان مطالعه فرمایید . ما در این بخش می خواهیم شما را با انواع جو موجود در بازار ، راه های اطلاع از قیمت روز محصول و همچنین با یکی از مراکز معتبر تامین جو در داخل کشور آشنا کنیم که محصول مورد نیاز شما را با کیفیت تضمین شده و قیمت بسیار مناسب و ارزان به سراسر کشور ارسال می نماید .
امروزه ورود واسطه ها و دلالان به این بازار (بازار خوراک دام و طیور) سبب شده است تا قیمت های خیلی بالایی برای برخی از محصولات در نظر گرفته شود . بهترین و موثرترین راه برای خرید محصول ارزان قیمت ، حذف این واسطه ها و دلالان از معامله می باشد .

اگر شما محصول تولید داخل و مورد نظر خود را مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده ی داخلی و محصول وارداتی را مستقیم از بندر خریداری نمایید دیگر مجبور به پراخت هزینه های اضافی به این واسطه ها که همواره برای افزایش سود خود به قیمت محصولات اضافه می نمایند ، نخواهید بود .
اگر شما قادر به خرید مستقیم از بندر یا ارتباط مستقیم با تولید کننده نیستید می توانید با خرید محصول از مرکز معتبر ، خوراک مورد نیاز دام و طیور خود را با قیمت بسیار مناسب و نزدیک به تولید کننده ی اصلی یا بندر با کیفیت مناسب خریداری نموده و و آن را در سراسر کشور دریافت نمایید .

خرید مستقیم و بدون واسطه‌جو

گفتیم که خرید بودن واسطه این مزیت را دارد که می توانید محصول را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید .
یکی از مراکزی که به شما در تامین خوراک مناسب و ارزان قیمت برای دام و طیور به شما بسیار کمک خواهد نمود ، بازرگانی ویرا می باشد .
این مجموعه آماده ی همکاری با تمامی مراکز پرورش دام و طیور در سراسر کشور و همچنین مراکز عرضه و توزیع خوراک دام و طیور می باشد . اگر امکان خرید و ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و یا واردکنندگان محصول مورد نیاز خود را ندارید می توانید این محصول را از ما خریداری نمایید .
محصول مورد نیاز با کیفیت تضمینی و درجه یک و قیمت بسیار مناسب و ارزان یعنی قیمت نزدیک به تولید کنندگان داخلی و وارد کنندگان برای شما به سراسر کشور ارسال می گردد .

خرید مستقیم و بدون واسطه سبب می شود تا محصول بسیار مناسب و ارزان به دست مصرف کنندگان برسد .
دامداران ، دامپروران و پرورش دهندگان طیور برای این که محصول ارزان قیمت را برای ارائه به بازار و مصرف کنندگان تولید نمایند باید از جیره ی ارزان قیمت استفاده نمایند . بخش بزرگی از هزینه های پرورش دام و وطیور مربوط به خرید جیره می باشد و برای اینکه دامدار بتواند محصول ارزان قیمت تولید نماید و خود نیز سود مناسبی داشته باشد باید از خوراک ارزان قیمت خریداری نماید .
می دانیم که در بازار خوراک دام و طیور قیمت محصولات بر اساس کیفیت آنها قیمتگذاری می شود .
هر اندازه محصولی کیفیت مرغوبتری داشته باشد ، دارای  قیمت بالاتری خواهد بود .
یکی از راه های تامین خوراک با کیفیت بالا و مرغوب اما با قیمت ارزان ، خرید بدون واسطه می باشد .

انواع مختلف جو در جیره  دام

جو در انواع مختلف در تغذیه دام مورد استفاده قرار می گیرد .
در ابتدا به بررسی جو در دو نوع وارداتی و تولید داخل می نماییم .
جو به سبب شرایط رشد مورد نیازی که دارد در استانهای مختلف کشورما کشت و برداشت می شود .
یکی از مزیت های مهم جو داخلی کیفیت مرغوب  و درصد پروتئین بالای آن است .
جو داخلی یکی از پرطرفدارترین انواع جو در بین پرورش دهندگان دام و طیور می باشد .
از مهمترین شهرها و استانهای تولید کننده جو داخلی مرغوب می توان به کرمانشاه ، همدان ، تبریز، شیراز ، اصفهان و … اشاره نمود .
در کنار تولید جو در داخل به جهت اینکه نیاز بازار به این محصول و تقاضای خرید آن در بازار بسیار است و به جهت تنظیم بازار واردات جو نیز انجام می گیرد .
جو وارداتی به کشورمان از بنادر مختلف شمالی و جنوبی به کشورمان وارد می شود و پس از ترخیص بار در بندر برای خریداران به سراسر کشور بارگیری و ارسال می شود .
از مهمترین کشورهای صادرکننده جو به داخل می توان به روسیه ، اوکراین ، قزاقستان و … اشاره نمود
جو دامی روس از پرطرفدارترین انواع جو می باشد .
جو وارداتی کشور روسیه به سه دسته تقسیم می شود :

 1. جو روس معمولی
 2. جو روس سفید
 3. جو روس ممتاز

شما می توانید انواع جو وارداتی و تولید داخل را با کیفیت ممتاز از بازرگانی ویرا خریداری نمایید .
این بازرگانی برای تمامی افرادی که امکان خرید مستقیم محصول را ندارند همواره در تلاش است تا با تامین مستقیم محصول از بندر ، آن را با قیمت مناسب و ارزان (نزیدک به قیمت بندر) دراختیار مشتراین خود قرار دهد .
جو در کنار گندم ، ذرت و سویا از نهاده های پرطرفدار و پرفروش در بازار خوراک دام و طیور می باشد .

نرخ خرید جو دامی

جو از نهاده هایی است که از زمانهای خیلی دور تا با اکنون در جیره ی دام و طیور به کار برده می شود .
نکته مهم در خرید جو ، مرکز خریدی است که ما از آن اقدام به خرید محصول می نماییم .
عمده دلیل استفاده از جو تامین انرژی مورد نیاز بدن دام می باشد .
جو می تواند بخشی از نیاز بدن دام های شما به این مواد را تامین نماید : 1. پروتئین 2. انرژی 3. چربی 4. مواد و املاح معدنی مختلف از جمله کلسیم و آهن و … 5. اسیدآمینه هایی مانند لیزین و …

اگر به دنبال مرکز خرید معتبر جو در داخل کشور و یا اطلاع از نرخ خرید جو دامی هستید ، می توانید همه روزه این محصول را از بازرگانی ویرا ، مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل خریداری نمایید .

همکاران ما در واحد فروش همه روزه آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند .
جهت اطلاع از قیمت روز جو وارداتی و تولید داخل در انواع مختلف و خرید و ثبت سفارش با ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

پودر گوشت ماهی خوراک دام و طیور

پودر گوشت ماهی خوراک دام و طیور

تامین خوراک مقوی و مناسب برای دام و طیور یکی از کارهای مهم و اساسی می باشد که دامدار یا پرورش دهنده ی طیور باید همه روزه به فکر آن باشد . استفاده از خوراک مناسب در جیره که هم دارای کیفیت مناسب و ترکیبات مقوی برای بدن باشد و هم دارای قیمت مناسبی باشد یکی از شروط اصلی در پرورش دام و طیور می باشد .پودر گوشت ماهی خوراک دام و طیور از جمله محصولاتی می باشد که تمامی این ویژگی ها را در اختیار دارد . پودر ماهی از نظر قیمت بسیار مناسب و به صرفه تر از خوراک اصلی دام و طیور می باشد . خرید گندم ، جو ، ذرت ، سویا که از نهاده های اصلی دام و طیور به شمار می روند ، نیاز به هزینه های بالایی دارد .

بخصوص که در چند سال اخیر با افزایش قیمتی که این محصولات داشته اند ، تهیه ی آنها سبب تحمیل هزینه بالایی  به پرورش دهندگان دام و طیور در زمینه ی تامین خوراک شده است . قیمت یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در خرید خوراک برای جیره می باشد . تولید کنندگان برای تولید محصول ارزان قیمت مانند شیر ، گوشت ، تخم مرغ و …  برای بازار باید از خوراک ارزان قیمت در جیره استفاده نمایند تا هزینه های آنان را کاهش دهد .
با توجه به اینکه نزدیک به 60 درصد از هزینه های مربوط به پرورش دام و طیور مربوط به تامین جیره است ، بنابراین تهیه ی خوراک ارزان قیمت یکی از راهکار های مهم و اساسی است که باید به ان بسیار توجه شود .

پودر گوشت ماهی چیست ؟

پودر گوشت ماهی خوراک وجایگزینی مناسب در جیره می باشد .
پودر گوشت ماهی همانطور که از نام آن پیداست از قسمت هایی از بدن ماهی تولید می شود که پس از صید و فراوری در کارخانه ، برای مصرف انسان قابل استفاده نمی باشد .
این قسمت ها پس از جداسازی در شرایط بهداشتی تبدیل به پودر ماهی می شود .
این خوراک در بین دام و طیور مشترک بوده و انواع دام و طیور می توانند از این محصول تغذیه نمایند .
شما می توانید از این محصول به عنوان جایگزین خوراک پروتئینی استفاده نمایید .
قیمت مناسب و کیفیت مرغوب به همراه ترکیبات مقوی که در این محصول وجود دارد سبب شده است تا علاقه مندان خاصی را در بین پرورش دهندگان دام و طیور برای خود دست و پا کند .

شما می توانید از این محصول در جیره به سبب تامین بخشی از نیاز روزانه‌ی بدن دام و طیور خود به پروتئین ، انرژی ، چربی و … استفاده نمایید .

ترکیبات و آنالیز پودر گوشت ماهی

با دقت در این محصول می توان پی برد که پودر ماهی با توجه به اینکه از ضایعات بدن ماهی به دست می آید ، بنابراین محصولی با ترکیبات مقوی می باشد .
از مهمترین ترکیبات موجود در پودر ماهی می توان به این موارد اشاره داشت :

 1. پروتئین
 2. چربی
 3. ویتامین
 4. انرژی
 5. فیبر
 6. اسید آمینه ها
 7. مواد و املاح معدنی مختلف از جمله کلسیم ، فسفر ، مس ، آهن و …

با توجه به این ترکیبات مقوی که پودر ماهی دارد می توان گفت که این محصول دارای خواص بسیاری برای دام و طیور خواهد بود .

پودر گوشت ماهی خوراک دام و طیور

پودر ماهی یکی از خوراکی می باشد که دارای قیمت مناسب و به صرفه ای است و با توجه به کیفیتی هم که دارد می تواند بسیار به شما در پرورش دام و طیور و تولید محصول با کیفیت و ارزان قیمت کمک نماید .
شما می توانید از این محصول به عنوان خوراک جایگزین در جیره ی انواع دام و طیور خود استفاده نمایید .
نکته مهم در استفاده از این محصول درصد کاربرد آن در جیره می باشد .
درصد کاربرد این محصول در جیره به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این قسمت چند مورد را معرفی خواهیم نمود :

 1. نوع دام و طیور
 2. سن دام و طیور
 3. آنالیز پودر ماهی
 4. جیره ی روزانه ی دام و طیور

با توجه به این عوامل می توان درصد مناسب کاربرد پودر گوشت ماهی در جیره را به دست اورد .
بهترین راه برای تعیین درصد مناسب این است که به همراه آنالیز محصول خود به یک متخصص جیره نویس در حوزه ی دام و طیور مراجعه نمایید .
همانطور که می دانید کم یا بیش از اندازه استفاده نمودن از یک محصول می تواند برای دام و طیور ضرر داشته باشد .

اگر مقدار استفاده از یک محصول کم باشد ، در این صورت نمی تواند نیاز بدن را به خوبی تامین نماید و بدن برای رشد بهتر و تولید محصول با مشکل اساسی روبه رور خواهد شد و در دام و طیور پروار و گوشتی می تواند بسیار به ضرر شما باشد .
از طرفی نیز استفاده بیش از اندازه از یک محصول نیز ممکن است به سبب ترکیبات ان محصول برای بدن مضر بوده و پس از مدتی سبب آسیب های جبران ناپذیری به دام و طیور شما شود .

مرکز معتبر خرید پودر ماهی برای دام و طیور

اگر به دنبال خرید پودر گوشت ماهی خوراک دام و طیور هستید بهتر داست به چند نکته مهم دقت نمایید .
با توجه به اینکه این محصول نسبت به آلودگی بسیار حساس است و بسیاری آن را مستعد جذب میکروارگانیسم ها می دانند بنابراین باید در هنگام خرید به این نکات دقت شود :

 1. محصول در شرایط بهداشتی تولید و بسته بندی شود .
 2. رعایت بهداشت در مراحل بارگیری ، حمل و نقل و انبار .
 3. خرید از مرکز معتبر و قابل اعتماد .
 4. رعایت شرایط استاندارد و بهداشتی در هنگام استفاده از محصول .

غفلت از هرکدام از این موارد ممکن است سبب ایجاد بیماری در محصول و انتقال آن به دام های شما شود .

جهت خرید از مرکز معتبر ، ما به شما بازرگانی ویرا را پیشنهاد داریم .
این بازرگانی محصول مورد نیاز شما را با تضمین کیفیت و قیمت بسیار مناسب به سراسر کشور ارسال می نماید .
برای اطلاع از قیمت روز پودر گوشت ماهی و خرید این محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

ذرت وارداتی و تولید داخل

ذرت وارداتی و تولید داخل

در این پست می‌خواهیم شما را با انواع ذرت وارداتی و تولید داخل در تغذیه دام و طیور آشنا کنیم ؛ همچنین به آنالیز ذرت بپردازیم و در ادامه هم به معرفی انواع ذرت در بازار خوراک دام و طیور خواهیم پرداخت . اگر شما به‌ دنبال مرکز معتبری برای خرید ذرت برای دام و طیور خود هستید، می‌توانید با ما همراه باشید . در پایان این مطلب شما را با مرکز معتبر تامین و ارسالی ذرت به سراسر کشور با کیفیت تضمینی و قیمتی بسیار ارزان ، آشنا خواهیم نمود .

ذرت‌در تغذیه دام و طیور

ذرت یکی از انواع نهاده‌های دامی می‌باشد که در بین دامداران و دامپروران و همچنین پرورش ‌دهندگان طیور طرفداران بسیاری دارد . این محصول خوراکی مرغوب برای دام وطیور می‌باشد و برای آنان بسیار خوش‌خوراک است . استفاده از این محصول در جیره می‌تواند به سودآوری شما نیز بسیار کمک نماید .
 ذرت می‌تواند بخشی از نیازهای روزانه بدن دام و طیور را به‌خوبی تامین نماید به‌عنوان مثال بدن برای رشد بهتر و تولید محصول مرغوب نیاز به موادی مانند پروتئین ، ویتامین ، انرژی ، چربی و … دارد ؛ با دقت در آنالیز و ترکیبات ذرت می‌توان به این نتیجه رسید که ذرت می‌تواند بخشی از نیاز روزانه بدن به این مواد را به خوبی تامین نماید .

ذرت در جیره دام و طیور

اگر به‌ دنبال محصولی با کیفیت و خوراکی با ارزش غذایی بالا هستید ذرت می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای دام و طیور شما باشد .
انواع دام و طیور در سنین مختلف از دام‌های سبک و سنگین ، تا دام‌های شیرده و گوشتی و انواع طیور از جمله جوجه‌ها و مرغ‌های گوشتی و تخم‌گذار همگی می‌توانند از ذرت تغذیه نماید .
ذرت خوراکی مشترک در بین دام و طیور می‌باشد .
البته این نکته وجود دارد که ذرت در خوراک دام و طیور به دو دسته تقسیم می‌شود .

 1. ذرت دانه‌ای که غذای مشترک دام و طیور در جیره می‌تواند باشد.
 2. ذرت علوفه‌ای که مخصوص دام‌هایی مانند گاو و گوسفند است .

ذرت علوفه ای در تغذیه طیور کاربردی ندارد .
ذرت علوفه‌ای سیلاژ خود به دو دسته : 1. پردانه و 2. بدون دانه تقسیم می‌شود که هر کدام دارای قیمت و کیفیت و ویژگی‌های متفاوتی می‌باشد .
در ادامه می‌خواهیم به بررسی انواع ذرت وارداتی و تولید داخل بپردازیم .

ذرت وارداتی و تولید داخل

ذرت موجود در بازار به ۲ دسته‌ ذرت وارداتی و ذرت تولید داخل تقسیم‌بندی می‌شود .
از معروف‌ترین ذرت‌های تولیدشده در داخل کشور می‌توان به ذرت علوفه‌ای خوزستان و دزفول اشاره نمود.
ذرت  در اغلب استان‌های کشور ما کشت و تولید می‌شود البته درصد کشت و تولید ذرت علوفه‌ای تقریباً در حدود ۲ برابر ذرت دانه‌ای می‌باشد یکی از دلایل افزایش تولید ذرت علوفه‌ای نسبت‌به ذرت دانه‌ای سازگاری ذرت علوفه‌ای با کم‌آبی می‌باشد با توجه به این‌که کشور ما هم کشوری کم‌آب است ، البته وزارت جهاد کشاورزی در نظر دارد تا ذرت به‌صورت نشایی را افزایش دهد .
کشت نشایی بدین‌گونه است که ابتدا بذر در گلخانه کاشته می‌شود بعد از طی قسمتی از رشد خود به زمین اصلی انتقال داده می‌شود .

با وجود این ‌که ذرت در داخل کشورمان توسط کشاورزان تولید می‌شود اما نیاز بازار و تنظیم بازار سبب شده است تا واردات ذرت از کشورهای مختلف خارجی نیز انجام شود .
از برترین کشورهای صادرکننده‌ی ذرت به ایران می‌توان به کشور های مانند روسیه ، اوکراین ،  بلغارستان و برزیل اشاره نمود . ذرت وارداتی از این کشورها پس‌از ترخیص در بنادر و یا گمرکات کشور برای تغذیه دام و طیور بر سراسر کشور ارسال می‌شود .

مقایسه انواع ذرت‌وارداتی با یکدیگر

کشور روسیه یکی از کشورهایی می‌باشد که صادرات ذرت به ‌صورت عمده را به کشورمان انجام می‌دهد.
ذرت وارداتی کشور روسیه که در بازار خوراک دام و طیور به‌ عنوان ذرت روس شناخته می‌شود از طریق بندرهای انزلی ، بندر فریدون‌کنار و سایر بنادر شمالی کشورمان توسط کشتی‌ها واردات می‌شود .
 ذرت روسی یکی از ارزان‌ترین انواع ذرت وارداتی به کشور ما می‌باشد و از کیفیت مرغوبی نیز برخوردار است . به‌جز واردات از طریق بنادر از طریقی کانتینر نیز واردات ذرت به کشورمان انجام می‌شود . ذرت کشور اوکراین از طریق بنادر جنوبی ازجمله بندر امام به کشورمان وارد می‌شود.
کشور بلغارستان نیز ذرت را از طریق بندر امام به ایران ارسال می‌نماید.

از باکیفیت‌ترین ذرت‌های موجود در بازار خوراک دام و طیور کشورمان ذرت دامی برزیل می‌باشد .
با توجه به کیفیت بالای این محصول از نظر قیمتی نیز قیمتی ذرت دامی برزیل بالاتر از سایر انواع ذرت می‌باشد . بنابراین می‌توان گفت که ذرت روس یکی از ارزان‌ترین ذرت ها و ذرت دامی برزیل نیز یکی از گران‌قیمت‌ترین ذرت‌های موجود در بازار خوراک دام و طیور کشورمان است .

خرید مستقیم ذرت

برای خرید ذرت وارداتی شما می‌توانید مستقیم از طریق بنادر مختلف کشورمان اقدام نمایید .
خرید مستقیم و بدون واسطه از مهم‌ترین و بهترین راهکارهای خرید خوراک ارزان‌قیمت می‌باشد . خرید مستقیم این امکان را به شما می‌دهد که محصول را بدون دخالت واسطه با قیمت مناسب خریداری نمایید . اما اگر امکان خرید مستقیم از بنادر را ندارید ، شما حتما باید به یک مرکز معتبر جهت خرید ذرت وارداتی مراجعه نمایید  چراکه امروزه واسطه‌ها و حتی دلالان موجود در بازار خوراک دام و طیور همواره در تلاش هستند تا محصول را با قیمت‌های بالاتری به دست مصرف‌کننده برسانند ، انان فقط به این فکر هستند که جیب خود را از پول پر کنند .

مرکز معتبر خرید ذرت در داخل

امروزه تولیدکنندگان ما در صنعت دام و طیور به خوراک و نهاده ی ارزان‌قیمت نیاز دارند تا بتوانند محصولی ارزان‌قیمت را برای مصرف‌کنندگان و ارائه به بازار تولید نماید . دراین ‌میان بازرگانی ویرا جهت حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان اقدام به تامین ذرت ارزان‌قیمت از بنادر مختلف کشور برای تمامی مراکز پرورش دام و طیور فعال در سراسر کشور می‌نماید . بنابراین دیگر دغدغه‌ی خرید محصول ارزان‌قیمت و ذرت وارداتی با قیمتی ارزان و مناسب را نداشته باشید .
برای خرید انواع ذرت وارداتی و تولید داخل ، ذرت دانه‌ای ، ذرت علوفه‌ای و ذرت شکسته‌ می‌توانید از طریق واحد فروش بازرگانی ویرا اقدام به ثبت سفارش و خرید این محصول نمایید .

جهت ثبت سفارش و خرید جو و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

تفاله سیب در خوراک دام

تفاله سیب در خوراک دام

سیب یکی از میوه های شیرین و پر طرفدار می باشد . این محصول خوراکی غنی از ترکیبات با ارزش غذایی بالا می باشد . استفاده از سیب برای بدن دارای فواید بسیاری است . سیب برای بدن ، معده ، قلب و … بسیار مفید می باشد . این میوه در تولید انواع دسر و نوشیدنی به کاربرده می شود . تفاله سیب یکی از محصولاتی است که از میوه ی سیب به دست می آید . کاربرد تفاله سیب در خوراک دام می باشد و برای تغذیه دام بسیار مفید و کاربردی می باشد .

این محصول خواص بسیاری برای دام دارد و به عنوان جایگزینی مناسب و مقوی و مغذی به شمار می آید . در ادامه می خواهیم به تفاله سیب و خواص آن برای دام و طیور بپردازیم ، همچنین در پایان شما را با مرکز معتبر خرید تفاله سیب در داخل آشنا خواهیم شد .
شما دیگر دغدغه ی خرید تفاله سیب را نخواهید داشت چرا که این مرکز امکان خرید تضمینی و ارزان قیمت تفاله سیب را برای تمامی خریداران در سراسر کشور فراهم آورده است .

تفاله‌ی سیب چیست ؟

تفاله سیب محصول جانبی کارخانه های تولید آبمیوه سیب ، سرکه سیب ، پوره و کمپوت سیب می باشد .
این محصول پس از تولید برای استفاده در خوراک دام در اختیار مراکز پرورش دام قرار داده می شود .
تفاله سیب تشکیل شده از چندین قسمت از میوه سیب می باشد :

 1. پوست میوه سیب
 2. هسته سیب
 3. قسمت هایی از گوشت میوه سیب

این نهاده به عنوان خوراک جایگزین در جیره مورد استفاده قرار می گیرد .
تفاله سیب می تواند جایگزین مناسبی برای خوراکی اصلی در جیره ی دام و طیور باشد .

دامداران و دامپروران می توانند از این محصول در جیره ی دام های خود بهره ببرند و از خواص مناسب این محصول نیز سودآوری مناسبی داشته باشند . تفاله سیب دارای قیمت بسیار مناسب و ارزانی نسبت به خوراک اصلی می باشد و از آنجایی که بخش اعظمی از هزینه های مربوط به پرورش دام مربوط به تامین خوراک مرغوب و با کیفیت می باشد ، استفاده از تفاله سیب به این جهت که قیمت مناسب و به صرفه ای دارد می تواند بسیار به صرفه جویی در هزینه ها کمک نماید .

ااستفاده از محصول ارزان قیمتی مانند تفاله سیب می تواند در تولید محصول ارزان قیمت و تامین محصول با قیمت مناسب برای مصرف کنندگان و بازار نیز کاربردی و مفید باشد .
بنابراین می توان گفت که تفاله سیب یکی از خوراک به صرفه در صنعت پرورش دام می باشد .

تفاله سیب در خوراک دام

این محصول اگر از کیفیت مرغوب و مناسبی برخوردار باشد می تواند بسیار به دام و طیور شما کمک نماید .
شرط اصلی و اساسی در پرورش دام به نحو احسن ، تامین خوراک مقوی و ممتاز برای آنان است .
بدن دام برای رشد بهتر و تولید محصول بیشتر و با کیفیت باید تغذیه ای مناسب داشته باشد . بنابراین باید از خوراکی استفاده نمود که در کنار قیمت مناسب از کیفیت مرغوبی نیز برخوردار باشد . محصول مرغوب می تواند نیاز بدن به مواد مورد نیاز جهت رشد را به خوبی تامین نماید و علاوه بر کمک به دام در سود آوری شما دامداران و دامپروران نیز نقش بسزایی داشته باشد .

تفاله جو یکی از خوراکی است که در کنار قیمت مناسب و ارزانی که دارد از کیفیت مناسب و ترکیبات متنوعی نیز بهره می برد . این ترکیبات متنوع و مقوی از ارزش غذایی خوبی برخوردار بوده و سبب شده تا تفاله سیب به یک خوراک مورد تایید در بین پرورش دهندگان دام تبدیل شود .
بسیاری از پرورش دهندگان دام نسبت به خرید این محصول اقبال نشان می دهند و دلیل علاقه این افراد به تفاله سیب را می توان در دو موضوع مهم دانست :

 1. قیمت مناسب تفاله سیب نسبت به خوراک اصلی دام از جمله گندم ، ذرت ، جو ، سویا و … که به صرفه جویی در هزینه ها و تولید محصول ارزان قیمت کمک بسیاری می نماید .
 2. ترکیبات متنوع و به دنبال آن خواص متنوع تفاله سیب سبب شده تا این محصول بتواند جایزین مناسبی برای برخی از خوراک در جیره ی روزانه باشد . ترکیبات این محصول به گونه ای است که می تواند بخشی از نیاز روزانه ی بدن دام به مواد و املاح مورد نیاز رشد و تولید محصول را به خوبی تامین نماید و سبب سود آوری شما گردد .

البته در کنار این موارد می توان موارد دیگری را نیز بیان نمود :
به عنوان مثال راحتی در خرید این محصول  ، حفظ موجودی انبار شما که سبب می شود تا نیاز به خرید سایر خوراک کاهش یابد  و…

خواص و ترکیبات تفاله سیب

خواص تفاله سیب نشانی از ترکیبات مقوی این محصول می باشد .
تفاله سیب از ترکیبات متنوع و غنی برخوردار است که برای دام بسیار مفید می باشد .
استفاده از تفاله سیب دام را از این خواص بهره مند خواهد ساخت . شما نیز حتما از این محصول در کیفیت ممتاز و ویژه خرید نمایید و با استفاده از آن در جیره شگفت زده خواهید شد .
تنوع در جیره سبب می شود تا دام اشتهای بالاتری داشته باشد و این امر به افزایش وزن آنان بسیار کمک خواهد نمود .
در کنار افزایش وزن استفاده از تفاله سیب دارای خواص دیگری نیز می باشد .
از مهمترین خواص تفاله سیب می توان به این موارد اشاره نمود :

 • خوش خوراک و افزایش اشتها و وزن در دام
 • تامین فیبر ، پروتئین ، ویتامین ، انرژی ، چربی و مواد و املاح معدنی مختلف برای بدن
 • کمک به رشد بهتر بدن
 • افزایش کمی و کیفیت محصولات تولیدی  و…

مرکز معتبر خرید تفاله سیب تضمینی و ارزان قیمت

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین و خرید تفاله سیب ممتاز و ارزان می باشد .
تفاله سیب ممتاز و مرغوببا کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان در کوتاهترین زمان برای شما تامین خواهد شد .
جهت ثبت سفارش و خرید جو و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .
ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

خرید تضمینی جو دام

خرید تضمینی جو دام

جو یکی از مهم‌ترین غلات در تغذیه دام و طیور می‌ باشد. استفاده از این محصول از دیرباز در بین دامداران و دامپروران رایج بوده‌ است . این محصول در کنار ذرت و گندم از مهم‌ ترین خوراک در تغذیه دام می‌باشد .از جمله دلایلی که سبب شده ‌است تا دامداران و دامپروران به خرید این محصول علاقه مند شوند خوش‌ خوراکی این محصول و خواص بسیار آن است . خرید تضمینی جو دام را می‌توانید از طریق بازرگانی ویرا مرکز معتبر فروش و تامین خوراک دام و طیور همه روزه انجام دهید .
جو وارداتی و تولید داخل با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب همه ‌روزه در این مرکز خرید و فروش می ‌شود .
با ما همراه باشید تا با انواع جو موجود در بازار خوراک دام و طیور در داخل کشور آشنا شویم .

واردات جو به داخل کشور و انواع جو وارداتی

جو به‌ علت مقاومت بالایی که در برابر سرما دارد ، از قابلیت نگهداری بالایی برخوردار است .
این محصول در بسیاری از استان‌های کشور ما کشت و برداشت می‌شود .
اگرچه تولید این محصول در داخل کشورمان انجام می‌شود اما به دلیل حجم بالای تقاضای جو در داخل کشور و همچنین تنظیم بازار واردات جو از کشورهای مختلف خارجی انجام می شود .
جو وارداتی به کشور ما از کشورهای مختلفی از طریق بنادر شمالی و جنوبی کشورمان وارد می‌شود .
از جمله کشورهایی که به کشور ما صادرات جو دارند می‌توان به کشور روسیه ، اکراین ، برزیل و قزاقستان اشاره نمود . هرکدام از انواع جو دارای خواص متفاوتی می‌باشند و از نظر قیمت و کیفیت نیز با یکدیگر فرق دارند .
شما می‌توانید جو وارداتی از کشورهای مختلف را با کیفیت‌های تضمینی و با قیمت بسیار مناسب از بازرگانی ویرا خریداری نمایید . اگر امکان خرید مستقیم جو از بندر به ‌صورت مستقیم و بدون واسطه را ندارید می توانید این محصول را با کیفیتی تضمینی و قیمت مناسب از ما خریداری نمایید .

جووارداتی کشور روسیه

جو وارداتی کشور روسیه که در بازار به‌عنوان جو روس شناخته می‌شود در در سه نوع مختلف در بازار خوراک دام و طیور  به فروش می‌رسد : 1. جو سفید روس 2. جو ممتاز روس 3. جو معمولی روس

کشور روسیه یکی از صادرکنندگان خوراک دام و طیور به ایران می‌باشد .
این کشور همچنین صادرات جو از بنادر شمالی کشور ما مانند بندر امیرآباد و بندر انزلی … انجام می‌دهد .
جو وارداتی روس دارای رنگ سفید و تا حدودی شباهتی زیادی به جو داخلی نیز دارد .
از جمله ویژگی‌های برجسته ی این محصول وزن بالای آن و درصدی پروتئین بالا در این جو می‌باشد .
اگر بخواهیم این جو را با جو قزاق مقایسه کنیم می‌توان به این نکته اشاره کرد که میزان رطوبت در کمتر از جو قزاق می‌باشد .

جووارداتی کشور قزاقستان

یکی دیگر از کشورهای صادر کننده جو به ایران ما ، کشور قزاقستان است .
جو قزاقستان که در بازار به‌ عنوان جو قزاق شناخته می‌شود به ‌صورت کانتینری به داخل کشورمان واردات می‌شود .
این جو دارای خواص ظاهری مانند رنگ زرد و لاغرتر از جو روس می باشد .
در هنگام خرید جو بهتر است تا با شناخت کافی اقدام نماییم .
دانستن برخی از نکات قبل از خرید جو خالی از لطف نمی باشد و به شما در انتخا درستتان بسیار کم خواهد نمود .
به عنوان مثال چند نمونه از ویژگی های جو ممتاز را می خواهید در این قسمت با هم بررسی نماییم :

 1. جو ممتاز باید درشت باشد و دانه های لاغر در بین آن نباشد .
 2. جو ممتاز باید فاقد ناخالصی های مختلف (چه خوراکی برای دام و طیور و چه ضایعات) باشد .  
 3. از دیگر مواردی که باید به آن توجه ویژه داشت بک دست بودن جو می باشد .

این ویژگی ها به شما کمک می نماید تا محصولی مناسب و ممتاز را خریداری نمایید .

جوتولید شده در داخل کشور

جو در اغلب استانهای کشورمان کشت و برداشت می شود .
این محصول یکی از پرطرفدارترین انواع خوراک دام و طیور می باشد .
از استانهای پیشتاز در تولید جو ممتاز می توان به کرمانشاه ، همدان ، تبریز ، شیراز و اصفهان اشاره داشت .
جو داخلی از نظر قیمت نسبت به جو وارداتی قیمت بالاتری دارد .
دلیل این اختلاف قیمت نیز بالابودن میزان پروتئین در جو داخلی می باشد .

خرید تضمینی جو دام خوراک دام و طیور

تنوع جو در بازار خوراک دام و طیور بسیار می باشد و عمده دلیل تفاوت قیمت انواع مختلف جو نیز تفاوت در کیفیت جو می باشد .
هر اندازه کیفیت جو بالاترباشد و پروتئین بالایی داشته باشد ، از قیمت بالاتری برخوردار است .
جو با کیفیت اگر چه قیمت بالا و هزینه ی بیشتری دارد اما به جهت خواص بیشتر می تواند سودآوری بیشتری برای شما داشته باشد .

بهترین روش استفاده از جو در جیره این است که محصول به صورت فراوری در جیره به کار برده شود .
محصول فراوری شده به جهت جذب بیشتری که در بدن دارد ، خواص زیادی به همراه دارد .
 درصد جذب جو در بدن ، بدون فراوری بسیار پایین است .
برای جذب بهتر این محصول در بدن بهتر است تا جو را فراوری نموده و سپس در جیره استفاده نمایید .
برای فراوری جو روش های متنوعی وجود دارد که می توانید از طریق یک جستجوی ساده در اینترنت از آنها مطلع شوید .
در زیر چند نمونه از این روشها را به شما معرفی خواهیم نمود :

 1. خیساندن در آب
 2. آسیاب کردن جو
 3. بلغور کردن جو

خرید تضمینی جو دام

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین جو ممتاز و ارزان می باشد .

انواع جو ممتاز وارداتی و تولید داخل با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان در کوتاهترین زمان برای شما تامین خواهد شد .

جهت ثبت سفارش و خرید جو و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید  :

 بازرگانی  ویرا

مرکز فروش سبوس جو

مرکز فروش سبوس جو

مرکز فروش سبوس جو در داخل کدام است ؟
انواع سبوس در بازار خوراک دام و طیور کدامند ؟
قیمت روز سبوس جو را چگونه می توان به دست آورد ؟
سبوس جو دارای چه ترکیباتی است ؟
خواص سبوس جو برای دام چیست ؟

سبوس چیست ؟

سبوس به پوسته خارجی دانه های غلات گفته می شود .
در کارخانه برای تولید محصول نهایی مانند آرد و نشاسته ، پوسته ی دانه از آن جداشده و به عنوان سبوس شناخته می شود .
سبوس می تواند چیزی در حدود 7 الی 10 درصد از خوراک دام در طول روز را به خود اختصاص دهد .
سبوس به شرطی می تواند برای دام مفید باشد که دو ویژگی مهم را داشته باشد : 1. نرم باشد. 2. پودر شده باشد .
این نوع سبوس به جهت انرژی و پروتئینی که دارد برای دام مناسب می باشد.

انواع سبوس در بازار خوراک دام و طیور

سبوس در انواع مختلف در تغذیه ی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد :

 1. سبوس جو
 2. سبوس گندم
 3. سبوس یا پوسته ذرت
 4. سبوس برنج

هر کدام از انواع سبوس دارای کیفیت ، ترکیبات و خواص مخصوص به خود است .
سبوس ها به عنوان جایگزین مناسب در جیره ی دام شناخته می شوند .
دلایل اصلی کاربرد این محصول در جیره را اینگونه می توان نام برد :

 1. قیمت مناسب و به صرفه نسبت به خوراک اصلی مانند گندم ، جو ، ذرت و سویا و …
 2. ایجاد تنوع در جیره برای دام
 3. بهبود کیفیت جیره به سبب ترکیبات مناسب سبوس
 4. راحتی در خرید و تهیه ی محصول برای استفاده در جیره

دامدار برای اینکه بتواند محصول با کیفیت و ارزان قیمت جهت ارائه به بازار تولید کند باید از محصولی با کیفیت و ارزان قیمت استفاده نماید . سبوس یکی از محصولاتی است که هم ترکیبات متنوع و با ارزش غذایی بالایی را دارد و هم قسمت مناسب و به صرفه ای نسبت به خوراک اصلی دام دارد و در کنار آن هم محصولی خوش خوراک است که می تواند به وزن گیری مناسب دام کمک کند .
سبوس هم جایگزین مناسبی برای خوراک اصلی بوده و هم به عنوان مکمل در جیره ی غذایی دام به کار برده می شود .

سبوس‌جو برای خوراک دام

در این بخش می خواهیم به بررسی سبوس جو بپردازیم و این محصول را از نظر قیمت ، ترکیبات و خواص آن بررسی نماییم .
سبوس جو یکی از سبوس های مقوی و پرخاصیت است .
همانطور که می دانید جو یکی از نهاده های اصلی برای دام بوده و از ترکیبات متنوع و خواص بسیاری برخوردار است .
سبوس جو نیز به مانند جو از ترکیبات متنوع و خواص فوق العاده ای در کنار قیمت مناسب برخوردار است .
این محصول دارای فیبر و پروتئین و آنتی اکسیدان و … است که می تواند برای دام بسیار مفید باشد .
از مهمترین خواص کاربرد سبوس جو در جیره ی دام می توان به این موارد اشاره داشت :

 1. تامین بخشی از نیاز روزانه بدن به ویتامین و … با قیمت ارزان و به صرفه
 2. کمک به وزن گیری مناسب و افزایش وزن در دام
 3. ترکیبات متنوع و مقوی و با ارزش غذایی بالا
 4. ایجاد تنوع در جیره
 5. قیمت مناسب و به صرفه که سبب صرفه جویی در هزینه ها و سود آوری مناسب می گردد .
 6. راحتی در خرید و تهیه ی سبوس
 7. کمک به تولید محصول با کیفیت و مرغوب

شما نیز می توانید با خرید این سبوس از بازرگانی ویرا ، مرکز معتبرتامین سبوس جو ، گندم ، ذرت و برنج برای دام ، سبوس جو مورد نیاز خود را با کیفیت تضمینی و ممتاز و قیمت روز ارزان ثبت سفارش نمایید .
جهت سفارش محصول با ما در ارتباط باشید .

عوامل موثر بر قیمت روز سبوس جو

عوامل متعددی بر قیمت روز سبوس جو تاثیر گذارند .
در ادامه می خواهیم با بررسی این عوامل ، تاثیر هرکدام از این عوامل را بر قیمت سبوس جو را بررسی کنیم .

 1. کیفیت سبوس جو :
  هر اندازه محصولی دارای کیفیت بالاتری باشد ، در بازار خوراک دام و طیور برای آن قیمت بالاتری نیز در نظر گرفته می شود . کیفیت محصول با خواص آن رابطه ای مستقیم دارد و هر اندازه محصول مرغوبتر باشد ، تاثیرات بیشتر و بهتری برای دام دارد . خرید سبوس ممتاز و با کیفیت جو می تواند برای دام های شما بسیار مفید باشد .
 2. سبوس جو وارداتی یا تولید داخل  :
  سبوس جو علاوه بر تولید داخل از طریق بنادر مختلف برای رفع نیاز داخل واردات می شود . محصول وارداتی اغلب به دلیل قیمت بالای ارز و هزینه های مربوط به گمرک و ترخیص و … قیمت بالاتری از نمونه های داخلی دارند .
 3. مقدار و تناژ خرید و سفارش سبوس جو :
  فروشندگان اغلب برای خریدارانی که محصول را در تناژ بالا خریداری می نمایند ، قیمت ارزانتر و تخفیفات بیشتری را در نظر می گیرند . شما نیز می توانید با افزایش تناژ خرید خود محصول را با قیمت مناسبتری خریداری نمایید .
 4. خرید مستقیم و بدون واسطه :
  خرید مستقیم محصول از وارد کننده و تولید کننده سبب می شود تا محصول بدون دخالت واسطه یا دلالان به دست شما برسد و شما محصول را با قیمت بسیار مناسب و ارزانتری خریداری نمایید .
  اگر امکان خرید سبوس به صورت مستقیم را ندارید می توانید از طریق بازرگانی ویرا اقدام به ثبت سفارش نمایید تا محصول با قیمت بسیار مناسب و کیفیت تضمینی برای شما تامین و به سراسر کشور ارسال گردد

مرکز فروش سبوس جو

بازرگانی ویرا مرکز فروش سبوس جو ممتاز و ارزان می باشد .

در این مجموعه انواع سبوس خوراک دام با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار ارزان در کوتاهترین زمان برای شما تامین خواهد شد  :
1. سبوس جو
2. سبوس گندم
3. سبوس ذرت
4. سبوس برنج

جهت ثبت سفارش خرید سبوس جو و اطلاع از قیمت روز محصول با واحد فروش ما در تماس باشید .

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید :

 بازرگانی ویرا