تولید عمده انواع پودر گوشت از کرمانشاه

تولید عمده انواع پودر گوشت از کرمانشاه

تولید عمده انواع پودر گوشت از کرمانشاه با کیفیت مرغوب و متمایز صورت می گیرد. آیا پودر گوشت با قیمت ارزان به دست مصرف کننده ها می رسد؟ آیا این خوراکی برای مصرف دام مناسب و به صرفه می باشد؟

تولید عمده انواع پودر گوشت از کرمانشاه

مناطق مختلفی در کشور در زمینه تولید انواع پودر گوشت دامی و طیوری به فعالیت می پردازند. این محصول به صورت مستقیم از ضایعات گوشت به دست می آید. با گذشت زمان و با شناخت و اطلاعات کافی در زمینه شناخت خوراک و محصولات دامی ، از ضایعات گوشت نیز خوراک دامی تهیه می گردد. این خورکای به صورت پودر و خرد شده به عنوان مکمل غذایی بسیار قوی و مرغوب جهت مصرف دام در دامداری ها استفاده می گردد. با افزایش کارخانه های تولیدی ، تولید و تهیه پودر گوشت نیز به مرور بیشتر می شود. این محصول به عنوان یکی از نیازهای دام در سطج کشور تولید و عرضه می شود.

بخش های مختلفی از کشور در جهت کمبود نیازهای دامداران به فعالیت و تولید خوراک دام می پردازند. کرمانشاه با دارا بودن وسعت بسیار زیاد و داشتن کارخانه های و نیروی انسانی بیشتر در جهت تولید انبوه انواع خوراک دام قدم بر می دارد. امروزه کارخانه های تولید پودر گوشت در سطح کرمانشاه توسعه داشته است. از این رو بخش زیادی از این محصول در مناطق مختلف کرمانشاه تولید می گردد. پودر گوشت به صورت مستقیم و زیر نظر شبکه بهداشت و مطابق با استاندارد های جهانی تولید می شود. این محصول در کیسه های مختلف و به صورت بسته بندی توسط نمایندگی های معتبر فروش عرضه می شود.

پودر گوشت چه فوایدی برای دام و طیور دارد؟

بهترین مکمل غذایی

دارا بودن فیبر بیشتر

ویتامین و پروتئین بسیار متنوع

رشد جسمی دام

افزایش شیردهی دام

پرورش دام و طیور

خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک و نهاده های دامی می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

عرضه مستقیم روغن خام سویا

عرضه مستقیم روغن خام سویا

عرضه مستقیم روغن خام سویا از کدام نمایندگی صورت می گیرد؟ آیا از قیمت روغن خام سویا اطلاع دارید؟ آیا می دانید که این محصول برای مصرف طیور کاربرد فراوانی دارد؟ این خوراکی یک محصول وارداتی است؟ یا خیر؟

عرضه مستقیم روغن خام سویا

روغن خام سویا به عنوان محصول وارداتی در جهت مصرف و نیازهای مصرف کنندگان عرضه می شود. عمده این محصول به صورت خام از کشورهای مختلف از طرق های مختلف انجام می شود. روغن خام به صورت مستقیم از دانه های روغنی سویا به دست می آید. ضایعات به دست آمده از آن به عنوان کنجاله سویا که یک خوراک بسیار قوی و مغذی برای دام محسوب می شود به فروش می رسد. روغن خام به دست آمده نیز به صورت خام و یا طی فرایند مختلف تصفیه و سپس توزیع می گردد. نهاد های مختلفی در جهت عرضه و فروش این محصول به فعالیت می پردازند.

معمولا دامداران و مرغداری ها برای تغذیه مطلوب و رشد سریع به خرید و مصرف روغن خام سویا روی می آورند. زیرا خواص و مزایای موجود در این خوراکی برای مصرف طیور کاربر فراوانی می تواند در پی داشته باشد. بخصوص برای تخم گذاری سالم و مناسب از این محصول برخوردار می شوند. با توجه به میزان تقاضای بیشتر جهت خرید این خوراکی ، شاهد افزایش کارخانه های تولیدی در سراسر کشور می باشیم. تا بتوانند نیازهای خریداران را در اسرع وقت تامین نمایند.

آیا کاربرد روغن خام سویا را می دانید؟

مکل غذایی مناسب برای دام و طیور

دارا بودن خواص گوناگون

قدرت بالای تغذیه

سرشار از ویتامین و پروتئین

افزایش حجم و وزن دام و طیور

خریداران محترم جهت تهیه و خرید انواع روغن و سایر محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه چرا افزایش یافته است؟ آیا شما نیز از ذرت دامی برزیل استفاده می کنید؟ این محصول معمولا کیفیت بسیار مطلوبی دارد. و برای مصرف دام بسیار موثر و مسمر ثمر می باشد.

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه

کشور برزیل به عنوان یک کشور شناخته شده و پیشرفته در زمینه تولید خوراک دام به فعالیت می پردازد. بیشترین میزان تولید انبوه این محصولات مربوط به ذرت دامی می باشد. بهترین و با کیفیت ترین نوع ذرت در سطح جهان را تولید می کند. از لحاظ کیفیت و قدرت تغذیه برای مصرف دام بسیار موثر واقع می گردد. از این رو بخشی از این خوراکی به نواحی مختلف کشور وارد می شود. عمده کمبودهای خوراک دام از کشور برزیل وارد شده و در بخش های مختلف کشور از جمله کرمانشاه پهلو می گیرد. این منطقه به دلیل وسعت زیاد و دسترسی به سایر نقاط کشور مکان مناسبی جهت توزیع نهاده ها و ذرت دامی برزیل می باشد.

معمولا مصرف ذرت در سطح کشور بیشتر از حد انتظار می باشد زیرا امروزه شاهد کمبودهای تولید و واردات نهاده های دامی می باشیم. از سوی دیگر به دلیل کمبودهای تولید خوراک دام داخلی ، مشکلات متعددی برای دامداران را در پی داشته است. با واردات بی رویه و خرید ذرت برزیل از کرمانشاه ، تا حدودی بخشی از نیازهای مصرف کنندگان بر طرف می گردد. عمده این محصول به صورت فله و با استفاده از کشتی های غول پیکیر به صورت روزانه به بنادر کشور وارد و سپس توسط نمایندگی های معتبر توزیع می شود.

ذرت دامی وارداتی چه مزایایی می تواند برای دادماران داخلی در پی داشته باشد؟

بالا بردن سطح کیفی خوراک دام

موجب کاهش قیمت ها می شود

کاهش قیمت محصولات دامی

دسترسی آسان به خوراک دام

تعادل در سطح عرضه و تقاضا

خرید ذرت برزیل از کرمانشاه برای خریداران با قیمت مناسب و ارزان انجام می شود. امروزه عمده خرید خوراک دام از انبارهای کرمانشاه در دسترس قرار می گیرد.

خریداران محترم جهت خرید انواع خوراک و نهاده ها می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی فروش انواع سویا دامی وارداتی

نمایندگی فروش انواع سویا دامی وارداتی

نمایندگی فروش انواع سویا دامی وارداتی در اختیار چه کسانی قرار دارد؟ آیا مصرف سویا دامی برای دام مناسب می باشد؟ بیشترین میزان سویا از کدام کشورها واردات می گردد؟ آیا از قیمت این محصول مطلع هستید؟

نمایندگی فروش انواع سویا دامی وارداتی

کشورهای زیادی در زمینه تولید و کاشت انواع خوراک و محصولات دامی به فعالیت می پردازند. به دلیل نداشتن موقعیت مناسب و شرایط جغرافیایی داخلی ، عمده خوراک دام مصرفی در سطح کشور به صورت وارداتی تامین می شود. کشورهای مختلفی در این زمینه به قعالیت می پردازند. که از مهمترین آن ها می توان به کشورهای برزیل ، آرژانتین اشاره نمود. که به عنوان قظب تولید سویا دامی در سطح جهان شناخته می شوند. این کشورها با فعالیت گسترده و تولید انبوه ، سطح جهان را پوشش می دهند. عمده نیازهای داخلی کشور نیز از طریق این کشورها تامین می شود.

با گذشت زمان و با جنگ بین کشورهای اوکراین و روسیه قیمت نهاده های دامی به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرد. زیرا صادرات محصولات دامی با مشکل مواجهه بود. از این رو تهیه سویا دامی و سایر اقلام دام برای خریداران بسیار مشکل و با هزینه های گزافی همراه بود. از این رو عمده خریداران به تهیه خوراک درجه چندم و انواع تفاله روی می آوردند. از این رو نگه داری و پرورش دام برای دامداران هزینه های زیادی را در بر می گیرد.

چرا بشترین میزان سویا دامی در کشور برزیل تولید می شود؟

موقعیت مناسب جغرافیایی

وسعت بسیار زیاد

دارا بودن زمین های کشاورزی حاصلخیز

داشتن نیروی کار زیاد

دارای جلگه ها و مناطق پر آب

این عوامل از جمله دلایل تولید انبوه سویا دامی در کشور برزیل می باشد. که مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد. نمایندگی فروش انواع سویا دامی وارداتی توسط مجموعه بازرگانی ویرا انجام می شود. از این رو خریداران جهت تهیه انواع سویا دامی و سایر خوراک دام می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک در کجا قرار دارد؟ آیا اقدام به خرید تفاله جو می نمایید؟ چرا این محصول با قیمت پایین عرضه می شود؟ می دانید که مصرف این خوراکی برای دام و دامداران بسیار به صرفه می باشد؟

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک

تفاله جو از کارخانه های تولیدی مالت جو به دست می آید. در گذشته توجه چندانی به این خوراکی و ضایعت نمی شد. زیرا در مقایسه با خوراک دام وارداتی از ارزش چندانی برخوردار نبود. امروزه به دلیل افزایش قیمت محصولات دامی عمده خریداران به خرید ضایعات روی می آورند. البته نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه نیز موجب می گردید که مصرف کنندگان به خرید تفاله جو توجه نداشته باشند. میزان تقاضا جهت تهیه این خوراکی افزایش قابل توجهی داشته است. از این رو کارخانه های تولیدی بسیار زیادی در سراسر کشور به تهیه این محصول می پردازند.

انواع جو درجه یک و ممتاز در کارخانه های مالت جو و آبجو ، آبگیری می شوند. ضایعات به دست آمده از آن به عنوان تفاله جو بهترین خوراک برای مصرف دام های پرواری محسوب می شوند. البته قیمت بسیار پایین این محصول نیز مزید بر علت شده تا به عنوان یک خوراک پر فروش تبدیل شود. نمایندگی های جدیدی در سطح کشور جهت توزیع و پخش در سهولت آن به فعالیت می پردازند. عمده کمبودهای خوراک دام بدین شرایط برطرف می شود. تفاله جو به دو صورت فله و بسته بندی با قیمت رقابتی و ارزان توسط مجموعه ما عرضه می گردد.

دلایل مصرف بیشتر تفاله مالت جو چیست؟

دارا بودن انواع ویتامین و کالری

مکمل غذایی مناسب برای دام

پرورش سریع دام

تغذیه قوی و مناسب

قیمت ارزان

ماندگاری مناسب

کارخانه تولید تفاله جو درجه یک توسط مجموعه بازرگانی ویرا اقدام به عرضه این محصول می نماید. خریداران محترم جهت خرید انواع محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش تفاله گوجه خوراک دام

فروش تفاله گوجه خوراک دام

آیا فروش تفاله گوجه برای خوراک دام مناسب است؟ تفاله گوجه با چه قیمتی عرضه می شود؟ آیا از کیفیت این محصول راضی می باشید؟ کدام کارخانه ها به تولید تفاله گوجه می پردازند؟ آیا می دانید که این محصول با ارزان ترین قیمت عرضه می شود؟

فروش تفاله گوجه خوراک دام

روز به روز شاهد افزایش قیمت خوراک و محصولات دامی می باشیم. به دلیل جنگ و اختلافات کشورهای روسیه و اوکراین متاسفانه قیمت محصولات دامی به شکل وحشتناکی افزایش پیدا کرد. چون کشور روسیه و اوکراین قطب تولید خوراک دامی به شمار می آیند. با این اختلافات کشور اوکراین بسیار محدود شد و حتی قابلیت صادرات خوراک دام را نیز در اختیار نداشت. از این رو قیمت محصولات دامی افزایش چشمگیری را تجربه کردند. به همین علت خریداران و دامداران به خرید تفاله ها و خوراک ارزان قیمت دام روی آوردند. از جمله این محصولات می توان به تفاله گوجه اشاره نمود.

فروش تفاله گوجه برای خوراک دام موثر و مناسب است. از این رو به دلیل قیمت مناسب این محصول ، خریداران متعددی در جهت تامین نیازها و صرف هزینه های کمتر به خرید تفاله گوجه اقدام می نمایند. این محصول با دارا بودن رطوبت نسبی برای هضم دام بسیار مهم می باشد. از این رو قیمت تمام شده این خوراکی نیز برای دامداران مناسب تر صورت می گیرد. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان ی مجموعه بزرگ در زمینه فروش و توزیع انواع نهاده های دام به فعالیت می پردازد و قادر می باشد که بخشی از نیازهای داخلی کشور را تامین نماید.

علت تقاضای بیشتر جهت خرید تفاله گوجه چیست؟

قابلیت هضم بسیار بالا

قیمت ارزان

تولید انبوه در سطح کشور

دسترسی آسان

مکمل در جیره غذایی دام

فروش تفاله گوجه جهت خوراک دام در نمایندگی های مختلفی انجام می گیرد. خریداران محترم جهت خرید انواع تفاله و نهاده های دام می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم خوراک دام از کارخانه

فروش مستقیم خوراک دام از کارخانه

فروش مستقیم خوراک دام از کدام کارخانه ها صورت می گیرد؟ چه شرکت هایی به عرضه مستقیم خوراک دام می پردازند؟ آیا کیفیت محصولات داخلی راضی کننده هست؟ بیشترین تولید محصولات دامی از کدام کارخانه انجام می شود؟

فروش مستقیم خوراک دام از کارخانه

کارخانه های متعددی در سراسر کشور به تولید خوراک دام می پردارند. این کارخانه ها با توجه به نیاز داخلی مصرف کنندگان به فعالیت می پردازند. بیشترین میزان این تولید مربوط به سبوس ، کنجاله ، تفاله و خرده ذرت می باشد. تولید انبوه این محصولات کاهش قیمت خوراک دام را به همراه دارد. افزایش قیمت محصولات دام و طیور موجب می گردد که خریداران به خرید انواع تفاله روی بیاورند. تفاله ها با قیمت بسیار ارزان و به صرفه عرضه می شوند. این خوراکی به عنوان یک محصول با کیفیت و قدرت تغذیه بالا توزیع و عرضه می گردد.

کرمانشاه و اصفهان بیشترین میزان کارخانه های تولید خوراک دام را در اختیار دارند. با تولید انوبه این محصولات شاهد عرضه بیشتر آن ها در سطح کشور می باشیم. تنوع و کیفیت محصولات داخلی برای خریداران بسیار مهم می باشد. زیرا با خرید انواع خوراک دام نقش موثری را در تامین نیازهای دام ایجاد می کنند. کنسانتره و مکل های غذایی متنوعی در کارخانه های تولید در سطح کشور تولید می شوند. که برای مصرف دام توصیه می گردد.

تاثیر خوراک دام تولیدی بر روی دام ؟

رشد مناسب و جسمی دام

افزایش شیر دهی دام

مناسب جهت پرورش دام

قیمت مناسب و خرید آسان

فروش مستقیم خوراک دام از کارخانه با قیمت مناسب و ارزان انجام می شود. خریداران محترم جهت خرید و برخورداری از انواع محصولات و خوراک دام و طیور می توانند با ما در ارتباط و تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام

فروش تفاله جو کیفیت ممتار در خوراک دام چه کاربردی دارد؟ چه کسانی به خرید تفاله جو ممتاز اقدام می کنند؟ آیا قیمت این محصول برای خریداران به صرفه می باشد؟ چه شرکت هایی به عرضه این خوراک اقدام می نمایند؟

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام

تفاله جو یک محصول ارزان قیمت می باشد که از کارخانه های مالت جو به دست می آید. مصرف این محصول در خوراک دام به شدت توصیه می شود. زیرا از جو ممتاز داخلی یا وارداتی به دست می آید. از قدرت تغذیه بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. به دلیل رشد قیمتی خوراک دام نسبت به سالیان گذشته ، مصرف این خوراکی به صرفه و با هزینه کمتری به دست می آید. میزان نمایندگی های مجاز در این زمینه افزایش یافته و خریداران متعددی در جهت تامین آن اقدام می نمایند.

شرکت بازرگانی و تولیدی ویرا اقدامات موثری را در زمینه توزیع و پخش خوراک دام از جمله تفاله جو انجام می دهد. این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز پخش خوراک دام بسیار موثر واقع می گردد. تفاله جو محصولی باکیفیت در جیره غذایی دام محسوب می گردد. قیمت پایین این خوراکی برای دامداران هزینه کمتری را در بر می گیرد. تفاله جو با دارا بودن رطوبت نسبتی قابلیت هضم بالایی دارد. به همین دلیل باید در هوای خنک و به دور از نور آفتاب نگه داری گردد. تا ماندگاری مطلوبی را در بر داشته باشد.

فروش تفاله جو کیفیت ممتاز در خوراک دام چه کاربری دارد؟

با قیمت ارزان عرضه می شود.

کیفیت تضمینی و ممتاز

ماندگاری مناسب

تولید بیشتر و دسترسی آسان

دارای تغذیه مناسب

مکمل غذایی مطلوب

خریداران محترم جهت برخورداری از انواع محصولات دامی با قیمت مناسب می توانند با ما در تماس باشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم پودر هسته خرما

فروش مستقیم پودر هسته خرما

فروش مستقیم پودر هسته خرما از کدام کارخانه انجام می شود؟ آیا از خواص موجود در پودر هسته خرما اطلاع دارید؟ آیا این محصول برای مصرف دام مناسب می باشد؟ ما می توانیم بهترین انواع پودر و تفاله را برای شما با قیمت مناسب تامین نماییم.

فروش مستقیم پودر هسته خرما

هسته خرما به عنوان یکی از محصولات مورد نیاز جهت مصرف دام به شمار می آید. میزان دسترسی مردم و مصرف کنندگان به انواع پودر جهت مصرف دام روز به افزایش افزایش قابل توجهی را در بر می گیرد. هسته خرما ابتدا جدا سازی , خشک می گردد. سپس به صورت کاملا طبیعی خشک شده و جهت پودر و آسیاب شده زیر دستگاههای بزرگ تولیدی قرار می گیرد. پودر هسته خرما به صورت مستقیم از کارخانه های تولیدی و نمایندگی های معتبر فروش در سطح کشور صورت می گیرد.

قیمت تمام شده این خوراکی بسیار مناسب و به صرفه می باشد. به دلیل رشد قیمتی خوراک دام عمده مصرف کنندگان اقدام به خرید پودر میوه می نمایند. پودر هسته خرما به عنوان مکمل غذایی برای مصرف دام توصیه می شود. با قیمت ارزان و مناسبی عرضه می شود. به دلیل تقاضای بیشتر در این زمینه ، شاهد تولید و در نتیجه فروش بیشتر این محصول می باشیم. این محصول سرشار از انواع ویتامین و کلسیم می باشد. برای تقویت و رشد جسمی دام بسیار موثر واقع می گردد. از این رو مصرف روزانه این خوراکی در جیره غذایی دام به شدت توصیه می شود.

تفاله خرما علاوه بر تولید پودری آن ، معمولا به صورت هسته نیز به دست می آید. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان نماینده کشوری ، در زمینه توزیع عمده آن به فعالیت می پردازد. پودر هسته خرما به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می شود.

میزان فروش و میزان تقاضای این محصول بستگی به قیمت روز نهاده های دامی دارد. امروزه به تدریج شاهد شناخت بیشتر مصرف کنندگان از پودر هسته خرما می باشیم که در نتجیه فروش بیشتر آن را در پی خواهد داشت.

به چه دلایلی مصرف پودر هسته خرما برای دام مناسب می باشد؟

قیمت مناسب آن

تولید بیشتر و دسترسی آسان

قدرت تغذیه مناسب

مکمل غذایی در جیره دام

میزان ویتامین های متنوع

محصولی بدون افزودنی

دارا بودن میزان فیبر زیاد

خریداران محترم جهت تهیه انواع خوراک دام و طیور می توانند با ما در تماس باشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش سبوس جو با قیمت ارزان

فروش سبوس جو با قیمت ارزان

فروش سبوس جو با قیمت ارزان از کجا انجام می شود؟ چه شرکت هایی در صدد فروش سبوس جو می باشند؟ آیا این محصول فقط برای بازارهای داخلی انجام می شود؟ یا بخشی از آن صادر می گردد؟ آیا از قیمت این محصولات مطلع هستید؟

فروش سبوس جو با قیمت ارزان

سبوس جو به عنوان خوراک دام در تمام طول سال برای دامداری ها مفید می باشد. عمده افراد جعت تغذیه مطلوب دام از سبوس استفاده می کنند. زیرا قابلیت هضم بسیار سریع و راحتی دارد. از ماندگاری طولانی مدت برخوردار می گردد. این خوراکی با قیمت تمام شده کمتری به دست مصرف کنندگان می رسد. به همین جهت عمده خریداران جهت تامین نیازهای مورد نظر از این محصول بهره می برند. شرکت های عرضه کننده متعددی برای پخش و توزیع سبوس جو به فعالیت می پردازند. از مهمترین آن می توان به شرکت بازرگانی ویرا اشاره نمود.

این مجموعه به عنوان بزرگترین پخش کننده محصولات و نهاده های دامی شناخته می شود. بخش مهمی از نیازهای داخلی دامداران توسط این مجموعه تامین می گردد.

سبوس جو از جمله خوراک پر مصرف در سطح کشور می باشد. به دلیل کیفیت مناسب و قیمت مطلوب برای مصرف دام کاربرد خوبی دارد. از این رو علاوه بر مصرف داخلی ، بخشی از آن نیز برای بازارهای صادراتی نیز انجام می شود. کشورهای همسایه با خرید محصولات داخلی قدم مهمی را برای عرضه محصولات دامی داخلی ایجاد می کنند.

قیمت تمام شده سبوس جو به صرفه و مناسب می باشد از این رو شرایط مطلوبی برای عرضه این خوراکی فراهم شده است. مصرف این محصول معمولا در فصل زمستان بیشترین میزان کاربرد را دارد. زیرا مهمترین مکمل غذایی برای تغذیه بهتر دام معرفی می گردد. فروش سبوس جو با قیمت ارزان خواسته تمام دامداران داخلی می باشد.

دلایل میزان فروش بیشتر سیوس جو می تواند شامل…

قیمت اقتصادی

تولید انبوه

قیمت ارزان

کیفیت مطلوب

قدرت تغذیه بالا

دارا بودن برندهای متنوع

خریداران محترم جهت خرید نهاده ها و انواع اقلام دامی می توانند این مجموعه بازرگانی را دنبال کنند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی