فروش سبوس گندم برای خوراک دام

فروش سبوس گندم برای خوراک دام

فروش سبوس گندم برای خورا ک دام با چه قیمتی همراه می باشد؟ آیا سبوس برای مصرف دام مناسب می باشد؟ چه شرکت هایی به عرضه این محصول می پردازند؟ کدام کارخانه ها بیشترین بازدهی را در تولید این محصول ایجاد می کنند؟

فروش سبوس گندم برای خوراک دام

انواع سبوس با کیفیت های مختلف به صورت روزانه توسط کارخانه های مختلفی تولید و سپس جهت مصرف دامداری ها عرضه می شوند. این محصول از کیفیت مناسبی برای مصرف دام برخوردار می باشد. که به عنوان یک مکمل بسیار قوی نقش موثری را در پرورش دام های سبک و سنگین ایجاد می نماید. امروزه شرکت های تولیدی بسیار گسترش یافته است و دسترسی مصرف کنندگان به انواع سبوس با سهولت همراه می باشد. بهترین نوع سبوس را کاراخانه های زر و مانا در اختیار دارند. که با کیفیت بسیار بالا بهترین انواع سبوس نرم و درشت را تولید می نمایند. که مورد توجه و مصرف دامداران قرار می گیرد.

سبوس گندم خورد شده پوسته گندم می باشد که طی فرایند مختلفی تولید می شود. این محصول از قدرت تغذیه بسیار بالایی برخوردار بوده و برای مصرف دام در دوران بارداری تاثیر بسزایی را ایجاد می نماید. سبوس یک محصول کاملا داخلی می باشد. از انواع ویتامین و پروتئین برخوردار بوده و مصرف همزمان آن با جو می تواند کاربرهای بسیاری را در بر داشته باشد. بیشترن این خوراکی از مناطق جنوبی کشور به دست می آید. به عنوان یک محصول 100 درصد داخلی قادر به تامین نیازهای مصرف کنندگان می باشد.

سبوس چه فوایدی می تواند داشته باشد؟

غنی ترین منبع غذایی

دارای فییبر زیاد

قابلیت الیاف گیاهی فراوان

کاهش کلسترول بالای خون

بهترین محصول جهت مکمل غذایی

دارا بودن انواع ویتامین

فروش سبوس گندم برای خوراک دام توسط شرکت های مختلف بازرگانی صورت می گیرد. مجموعه بازرگانی ویرا با تجربه چندین ساله قادر به تامین انواع خوراک و محصولات دامی می باشد.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام از چه بنادری وارد می گردد؟ آیا می توان کیفیت این محصول را با ذرت داخلی مقایسه کرد؟ بیشترین میزان واردات ذرت دامی از کدام کشور انجام می شود؟ بنظر شما این خوراکی با چه قیمتی عرضه می شود؟

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

روزانه انواع مختلف خوراک دام اعم از جو ، سویا و ذرت وارداتی با حجم زیادی به سطح کشور وارد می شوند. عمده از محصولات از کشورهای بزرگی همچمون روسیه ، برزیل و آرژانتین انجام می شود. این کشورها به عنوان قظب تولید انواع محصولات و خوراک دامی معرفی می شوند. بیشترین میزان واردات خوراک دام را ذرت برزیل در اختیار دارد. این محصول با دارا بودن کیفیت مرغوب و کارایی بسیار زیاد ، نقش موثری را در پرورش انواع دام های سبک و سنگین ایجاد می نماید. امروزه بیشترین میزان مصرف خوراک دام را ذرت وارداتی در اختیار دارد.

کشور برزیل با دارا بودن وسعت بسیار انبوه و نیروی کار فراوان به عنوان یکی از کشورهای بزرگ در عرضه تولید محصولات و خوراک دام به فعالیت می پردازد و به عنوان بزرگترین صادر کننده معذفی می شود. عمده تولید محصولات کشور برزیل را ذرت و سویا در اختیاز دارند. که با قیمت مناسب و ارزان تر از محصولات داخلی عرضه می شود. امروزه با افزایش نمایندگی های معتبر فروش ، عمده محصولات دامی به صورت مستقیم و بدون واسطه به عرضه می رسد. خریداران با خرید مستقیم این محصولات می توانند آن ها را با قیمت ارزان تهیه کنند.

مزایای استفاده از ذرت وارداتی ؟

دسترسی به ذرت مرغوب

قیمت مناسب

دسترسی آسان

قابلیت تهیه آن با حجم زیاد

افزایش فروش در سطح کشور

واردات بی رویه آن

کیفیت مرغوب

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام توسط شرکت بازرگانی ویرا به صورت مستقیم صورت می گیرد. خریداران جهت خرید انواع این محصولات می توانند ما را دنبال کنند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز توسط چه شرکت هایی انجام می پذیرد؟ به نظر شما آیا جوی خارجی از ارزش غذایی مناسب برخوردار می باشد؟ بیشترین میزان جو داخلی در کجا به دست می آید؟ با چه قیمت عرضه می شوند؟ آیا جو به عنوان خوراک دام مغذی محسوب می گردد؟

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز

جو یک محصول مناسب و خوش خوراک برای مصرف انواع دام های سبک و سنگین به شمار می آید. این خوراکی بیشترین میزان تولید و خرید و فروش را در اختیار دارد. به لحاط اقتصادی از قیمت ارزان تری برخوردار می باشد. که شرایط را برای عرضه بیشتر آن فراهم می نماید. مناطق جنوبی کشور بیشترین میزان تولید جو را موجب می شوند. که از جمله دلایل آن می توان به موقعیت مناسب جغرافیایی آن اشاره نمود. امروزه تقاضا و عرضه جو به دلیل قدرت تغذیه بالای آن بسیار بیشتر می باشد. از این رو به دلیل نیازهای بیشتر داخلی ، تولید کنندگان قادر به تهیه این نیازها نمی باشند.

عدم برطرف نمودن نیازهای دامداران جهت تامین جو ، حجمی از این نیازها با استفاده از واردات آن تامین می شود. کشورهایی مانند روسیه و آلمان به عنوان قطب تولید انواع جو دامی مرغوب نقش موثری را در صادرات آن ایجاد می کنند. از این رو به دلیل روابط نزدیک تجاری و سیاسی بین ایران و روسیه ، شاهد واردات بی رویه انواع خوراک دام از این کشور می باشیم . که قطعا جوابگوی نیازهای دامداران می باشد. از این طریق کمبود نیازهای موجود بر طرف می گردد. انواع جو وارداتی ممتاز از طریق بنادر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان می رسد.

آنالیز جوی وارداتی ؟

خاکستر 2.5 درصد

الیاف خام 5.2 درصد

چربی 2.5 درصد

ماده خشک 89 درصد

مزایای استفاده از جو برای دام ؟

مناسب جهت پرورش دام

قدرت تغذیه بالا

مناسب برای دام های ضعیف و پیر

افزایش شیر دهی دام

قیمت ارزان

سهولت دسترسی به آن

با توجه به آنالیزهای موجود مصرف جو وارداتی برای دام بسیار موثر و به صرفه می باشد. که برای پرورش دام های گوشتی توصیه می گردد.

فروش انواع جو داخلی و وارداتی ممتاز توسط مجموعه بازرگانی ویرا به صورت مستقیم انجام می شود. جهت خرید انواع محصولات دامی می توانید با ما در تماس باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی پخش روغن دام و طیور

نمایندگی پخش روغن دام و طیور

نمایندگی پخش روغن دام و طیور در کجا قرار دارد؟ آیا شما به صورت مستقیم از نمایندگی ها اقدام به خرید روغن می نمایید؟ چرا مصرف کنندگان برای تامین نیازهای دام و طیور از روغن استفاده می کنند؟

نمایندگی پخش روغن دام و طیور

تنوع مصرف خوراک دام و طیور امروزه بسیار گسترده بوده است. دامداران با توجه به نیازهای و سلایق خود اقدام به خرید و مصرف خوراک و نهاده می نمایند. میزان مصرف و آگاهی مردم برای مصرف روغن بسیار چشمگیر بوده است از این رو عمده دامداران و بخصوص مرغداری ها برای پرورش مناسب و مطلوب از روغن سویا استفاده می کنند. این روغن با دارا بودن انواع نشاسته و وتامین نقش پر رنگی را در پرورش و رشد دام و طیور ایجاد می کند. از انی رو میزان مصرف سالانه این محصول در کشور با افزایش همراه می باشد. از این رو کارخانه های تولیدی نیز جهت تامین نیازهای خریداران به فعالیت گسترده می پردارند.

روغن تصفیه و خام سویا به عنوان مرغوب ترین نوع روغن در بازارهای داخلی تولید و به عرضه می رسد. معمولا در فصول سرد سال استفاده از این محصول افزایش می یابد. زیرا در دوران بارداری دام استفاده از روغن دامی کاربرد فراوانی دارد. همچنین جهت رشد جسمی و شیر دهی دام نیز از آن بهره می گیرند. کارخانه های مختلفی در سطح کشور به تولید و عرضه مستقیم روغن می پردازند. این خوراکی به صورت رسمی و غیر رسمی از کارخانه های معتبر فروش عرضه می گردد. که به دو صورت فله و گالنی مورد نیاز مصرف کنندگان قرار می گیرد.

روغن سویا در چه صنایعی مورد استفاده قرار می گیرد؟

رنگ

پلاستیگ

زرین

قارچ کش ها

غدا و نوشیدنی

صابون

لوازم آرایشی

سموم دفع آفات

کاربرد روغن علاوه بر مصرف دام و طیور در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. که می تواند به اساسی بودن این محصول در زندگی روزمره اشاره کرد.

نمایندگی پخش روغن دام و طیور توسط شرکت بازرگانی ویرا انجام می شود. این مجموعه در جهت توزیع این خوراکی به فعالیت می پردازد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه با چه کیفیتی انجام می شود؟ آیا سویا داخلی کرمانشاه قادر به تامین نیازهای دامداران می باشد؟ چرا مصرف سالانه این محصول در کشور نسبت به سایر کشورها بیشتر می باشد؟

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه

کنجاله سویا با استفاده از دانه های روغنی سویا به دست می آید. طی عملیات روغن کشی ، مقادیری از ضایعات دانه سویا به دست می آید که به عنوان کنجاله سویا برای مصرف دام استفاده می شود و از کیفیت و تغذیه مناسبی برخوردار می باشد. مناطق مختلفی در سطح کشور به فعالیت در زمینه تولید کنجاله سویا می پردازند. که از جمله آن می توان به کرمانشاه اشاره نمود. با توجه به موقعیت مناسب و ظرفیت بالا نقش موثری را در تهیه و تامین این محصول ایجاد می نماید. این خوراکی با قیمت مناسب و ارزان تهیه می شود که در فصول مختلف سال برای دام های پرواری و شیر ده بسیار کاربری می باشد.

علاوه بر کنجاله سویا داخلی ، بخشی از این محصول به صورت وارداتی در جهت تامین و برطرف نمودن نیازهای داخلی انجام می شود. کشور برزیل به عنوان بزرگترین تولید کننده در این زمینه معرفی می شود و تا حدودی نیازهای خریداران را تامین می نماید. به دلیل جبران کمبودهای داخلی سعی در واردات انواع خوراک دام از کشور برزیل می نماییم. امروزه به دلیل کمبود بارش و عدم علاقه کشاورزان برای تولید خوراک دام ، جهت کمبود این نیازها اقدام به واردات بی رویه از کشورهای مختلف جهان می نماییم .تاثیر مصرف کنجاله سویا بر روی دام ؟

افزایش شیر دهی دام

دارا بودن انواع ویتامین

پرورش مناسب انواع دام های سبک و سنگین

مشتریان محترم جهت فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر قابل تامین است؟ چرا میزان واردات ذرت روسیه افزایش داشته است؟ چه شرکت هایی به واردات این محصول اقدام می کنند؟ آیا مصرف این خوراکی برای دامداران مناسب و بصرفه می باشد؟

فروش عمده ذرت روسیه از بندر امیر

کشورهای مختلفی در زمینه تولید انبوه انواع نهاده های دامی به فعالیت می پردارند. که مهمترین و بزرگترین آنها را می توان به کشورهای برزیل ، روسیه و اوکراین اشاره نمود. که نقش موثر و پر رنگی را در تولید خوراک دام و طیور ایجاد می کنند. روسیه به عنوان بزرگترین صادر کننده انواع ذرت دامی شناخته می شود. به دلیل روابط سیاسی و تجاری نزدیک با کشور ما ، بخش فابل توجهی از صادرات خود را به ایران اختصاص می دهد. ذرت روسیه در بازارهای داخلی ایران به فراوانی یافت می شود و بنادر کشور به عنوان میزان نقش مضاعفی را ایجاد می کنند. سالانه حجم انبوهی از ذرت دامی روسیه از طریق بندر امیر جهت نیازهای مصرف کنندگان توزیع می گردد.

کیفیت مرغوب و دسترسی آسان به ذرت روسیه موجب می شود که این خوراکی در بازارهای داخلی مصرف بیشتری را در پی داشته باشد. همچنین با برخوردای از قیمت مناسب ، میزان تقاضا کننده بیشتری را به دنبال دارد. نمایندگی های مختلفی نیز در سراسر کشور در جهت تسهیل در توزیع انواع محصولات دامی فعالیت می کنند. تا ذرت و سایر اقلام دامی به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان برسد.

مزایای استفاده از ذرت روسیه ؟

قیمت ارزان و اقتصادی

دسترسی آسان و سهولت در تهیه آن

کیفیت بسیار بالا

مقوی برای دام های سبک و سنگین

واردات بی رویه به سطح کشور

خریداران محترم جهت خرید و فروش عنده ذرت روسیع از بندر امیر و سایر بنادر کشور می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید فروش تفاله جو برای خوراک دام

شرکت بازرگانی ویرا

خرید فروش تفاله جو برای خوراک دام از طریق چه کارخانه هایی هایی تامین می شود؟ آیا تفاله جو برای مصرف دام مناسب می باشد؟ چرا مصرف کنندگان به خرید این محصول اقدام می کنند؟ آیا می تواند تغذیه مناسب دام را به همراه داشته باشد؟

خرید فروش تفاله جو برای خوراک دام

اقلام و نهاده های دامی با شروع جنگ بین روسیه و اوکراین افزایش قابل توجهی را تجربه کردند. تا جایی که غیر محصولات و خوراک دام تا حدودی برای دامداران مقرور به صرفه و ممکن نبود. صادرات و واردات خوراک دام محدود و امکان ارسال و فروش از سوی کشور اوکراین مقدور نبود. از این رو خریداران سعی دارند از محصولات ارزان قیمت جهت مصرف دام برخوردار شوند. تفاله جو یک محصول بسیار مقوی و مغذی برای تغدیه دام به شمار می آید. از این رو خریداران در تلاش جهت تامین و خرید این خوراکی بر آمدند.

تفاله جو با تغذیه مناسب قدرت پرروش دام های سنگین و سبک را در پی دارد. این خوراکی از قیمت ارزان و پایین تری برخوردار می باشد ک عامل تقاضای بیشتری را به دنبال دارد. به دلیل قابلیت نگه داری تفاله جو در فصل سرما ، معمولا فروش بیشتری را در این فصول موجب می گردد. این محصول به دو صورت فله و بسته بندی عرضه می شود. به دلیل تقاضای زیاد کارخانه های متعددی در چندین سال گذشته به تولید این خوراکی روی آورده اند و با افزایش کارخانه های مختلف در جهت تولید انواع تفاله ، دسترسی دامداران و خریداران به این محصول را در پی داشته است.

مزایای تفاله جو برای دام ؟

به صرفه بودن از نظر اقتصادی

دارای انرژی بسیار بالا

هضم راحت و مناسب برای دام

بهترین خوراک برای دام های سنگین و سبک

دسترسی آسان

خریداران می توانند جهت خرید و فروش تفاله جو برای خوراک دام با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک در اختیار چه شرکت هایی قرار دارد؟ آیا کیفیت ذرت برزیل برای مصرف کنندگان رضایت بخش می باشد؟ خرید ذرت به عنوان یک خوراک مغذی برای دام های سبک و سنگین بسیار مفید می باشد.

نمایندگی فروش ذرت برزیل درجه یک

کشورهای مختلفی در سطح جهان در زمینه تولید انبوه خوراک دام به فعالیت می پردازند. کشور برزیل در کنار کشورهایی همچون روسیه و آرژانتین یه عنوان مهمترین تولیدکنندگان خوراک دام شناخته می شوند. با توجه به منابع و وسعت زیاد قادر به تولید انواع نهاده های دام می باشند. تا حدودی بخشی از کمبودهای داخلی کشور از طریق واردات نهاده ها صورت می گیرد. کشور برزیل به عنوان بزرگترین صادر کننده محصولات دامی از جمله ذرت می باشد. که عمده نیازهای جهان از طریق این کشور تامین می گردد. با افزایش تقاضا و واردات نهاده های دامی در سطح کشور ، نمایندگی های متعددی نیز در جهت پخش و توزیع خوراک دام به فعالیت می پردازند.

ذرت برزیل به عنوان یک برند جهانی با کیفیت مرغوب برای مصرف دام بسیار موثر واقع می گردد. از این رو به عنوان پر فروش ترین خوراک دامی شناخته می شود. این خوراکی با قرار گرفتن در جیره غذایی دام های سبک و سنگین برای پرورش آن ها در دوران بارداری تاثیر بسزایی را ایجاد می کند. از این رو با افزایش نمایندگی های فروش شاهد واردات بی رویه ذرت برزیل به داخل کشور می باشیم. بنادر کشور روزانه حجم قابل توجهی از این محصول را جهت تامین نیازهای دامداران به صورت مستقیم توسط نمایندگی ها عرضه می نمایند.

چه عواملی موجب فروش بیشتر ذرت برزیل می باشد؟

قیمت ارزان و مناسب

کمبود تولیدات داخلی

سهولت دسترسی

قابلیت هضم بسیار بالا

مکمل مناسب برای جیره غذایی دام

نمایندگی فروش ذرت بزیل درجه یک توسط مجموعه بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران جهت خرید انواع این خوراکی می توانند با ما در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از مارگارین

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از مارگارین

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از مارگارین با چه کیفیتی عرضه می شود؟ آیا مارگارین بزرگترین تولیدکننده روغن در کشور می باشد؟ آیا از کیفیت عرضه روغن تصفیه سویا رضایت دارید؟ این محصول با چه قیمتی عرضه می شود؟

فروش مستقیم روغن تصفیه سویا از مارگارین

روغن سویا به دو صورت تصفیه و خام تولید و عرضه می شود. این محصول علاوه بر مصرف انسانی ، برای مصرف دام و طیور نیز کاربرد متعددی دارد. از این رو بخشی از روغن تولیدی جهت مصرف دام و طیور استفاده می شود. فروش روغن تصفیه سویا از کارخانه های بزرگ تولیدی در سراسر کشور انجام می شود. از جمله مهمترین این تولیدکنندگان می توان به مارگارین اشاره نمود. این مجموعه به عنوان بزرگترین تولید کننده روغن شناخته می شود. عمده نیازهای داخلی به این صورت تامین می شود.

البته حجم زیادی از تولید روغن مارگارین برای دام های سبک و سنگین و همچنین مصرف طیور کاربرد دارد. دارا بودن انواع ویتامین و پروتئین قابلیت بسیار زیادی را برای پرورش دام و طیور ایجاد می کند. قدرت تغذیه بالا و رشد جسمانی و تقویت گوشت از جمله تاثیرات مستقیم این خوراکی می تواند باشد. این محصول به صورت مستقیم زیر نظر شبکه بهداشت و استاندارد جهانی انجام می گیرد. از این رو از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار می باشد. عرضه آن به صورت فله و گالن های مختلف انجام می پذیرد. که با سهولت در دسترس خریداران قرار می گیرد.

روغن تصفیه سویا چه خواص و مزایایی دارد؟

سرشار از انواع ویتامین

تقویت و پرورش مطلوب دام

خوراک مغذی برای رشد جسمی

مناسب برای مصرف دوران بارداری دام

تامین نیازهای اساسی بدن طیور

خریداران محترم جهت فروش مستقیم روغن تصفیه سویا می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در ارتباط باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام ، توسط چه شرکت هایی صورت می گیرد؟ آیا تولید جو داخلی نیازهای مصرف کنندگان را تامین می نماید؟ آیا از قیمت تمام شده این خوراکی مطلع هستید؟ آیا کشور ما برای تولید خوراک دام مناسب می باشد؟

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام

جو به عنوان یکی از پر مصرف ترین خوراک و نهاده های دامی به شمار می آید. که به دلیل دارا بودن از قیمت مناسب برای مصرف دام و طیور کاربرد فراوانی دارد. عمده تولید جو داخلی در مناطق جنوبی کشور تولید می شود. این مناطق از موقعیت مناسب و زمین های حاصلخیر کشاورزی برخوردار می باشند. که برای تولید انبوه خوراک دام مناسب می باشد. البته تولید جو در سطح داخلی قادر به تامین نیازهای مصرف کنندگان نمی باشد. از این رو واردکنندگان و شرکت های بازرگانی برای تامین نهاده های دام و طیور در سراسر کشور ، اقدام به واردات جو از کشورهای روسیه و اوکراین می نمایند.

کشور روسیه بزرگترین تامین کننده انواع جو و نهاده های دامی در سطح جهان می باشد. این کشور از وسعت بسیار بیشتری برخوردار بوده و همچنین نیروی کار و موقعیت مناسب جغرافیایی از جمله عوامل موفقیت این کشور در عرصه جهانی می باشد. به دلیل روابط نزدیک تجاری و سیاسی بین ایران و روسیه ، کمبود های موجود از طریق واردات انواع خوراک دام تامین می شود. شرکت ها و نمایندگی های مجاز اقدام به توزیع نهاده های دام با قیمت اقتصادی می نمایند. این مجموعه سعی دارد به صورت تضمینی و قیمت ارزان به خرید و فروش انواع جو بپردازد.

مصرف جو چه خواص و تاثیری بر روی دام ایجاد می کند؟

رفع خستگی دام

ماده مغذی برای پرورش دام

مناسب برای دام های سبک و سنگین

تامین پروتئین مورد نیاز دام

تقویت قوای جسمانی

خرید تضمینی جو داخلی برای خوراک دام از شرکت بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران جهت تامین انواع نهاده های دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی