فروش مستقیم تفاله جو اصفهان

فروش مستقیم تفاله جو اصفهان

تفاله جو یک محصول با قدرت تغذیه بسیار بالا برای مصرف دام استفاده می شود. این خوراک مغذی به صورت مستقیم توسط مجموعه بازرگانی ویرا تولید و عرضه می شود.

فروش مستقیم تفاله جو اصفهان

با توجه به افزایش چشمگیر خوراک و محصولات دامی ، عمده دامداران برای تامین نیازهای روز مره دام به خرید انواع ضایعات و تفاله روی می آورند. تا با صرف هزینه کمتر بتوانند از عهده هزینه های موجود بر بیایند. از این رو فروش و عرضه تفاله جو با قیمت ارزان از جمله محصولاتی به شمار می آید. که می توانند در صرفه جویی هزینه ها بسیار موثر واقع شود. این محصول به صورت مستقیم از کارخانه های تولید در اصفهان به دست می آید. کارخانه برای تهیه انواع نوشیدنی های مالت ، از انواع جو مرغوب و با کیفیت استقاده می کنند. سپس ضایعات به دست آمده از این خوراکی برای مصرف دام بسیار توصیه می شود.

قیمت تمام شده این خوراکی در مقایسه با سایر اقلام و محصولات دامی بسیار کم و ارزان می باشد. این محصول با دارا بودن حجم قابل توجهی از شیره مالت برای مصرف دام های سبک و سنگین بسیار مفید و مهم می باشد. با افز ایش آگاهی دامداران نسبت به خرید و تهیه این خوراکی ، میزان تولید و فروش بیشتری را در بر می گیرد.

خوراک دام

کانون اصلی تولید این محصول شهرهای اصفهان و تهران می باشند. که انبوه تولید قادر به تامین بخش های زیادی از نیازهای خریداران در سطح کشور می باشند. چرا تهیه تفاله جو برای مصرف دام توصیه می شود؟ آیا این محصول از انرژی و پروتئین کافی برخوردار می باشد؟ آیا دامداران از تهیه این محصول رضایت دارند؟ به نظر شما چرا خوراک دام با قیمت ارزان عرضه می شود؟

ویژگی ها و فواید استفاده از تفاله جو

قدرت تغذیه بالا

دارا بودن میزان پروتئین زیاد

در بر داشتن شیره مالت

فیبر کافی برای دام های سنگین

داشتن انرژی انبوه

دارا بودن کالری زیاد

با فروش مستقیم تفاله جو توسط شرکت بازرگانی ویرا ، خریداران می توانند جهت خرید با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام