فروش مستقیم تفاله مالت جو از کارخانه

فروش مستقیم تفاله مالت جو از کارخانه

فروش مستقیم تفاله مالت جو از کارخانه با چه قیمتی انجام می شود؟ آیا این محصول از انرژی و ارزش غذایی کافی برخوردار می باشد؟ آیا قیمت مناسب این محصول تاثیری در خرید آن از سوی دامداران ایجاد می کند؟

فروش مستقیم خوراک دام

امروزه میزان قابل توجهی از محصولات و خوراک دام با افزایش شدید قیمت مواجهه می باشد. از این رو توان خرید دامداران تا حدی کاهش یافته است. خریداران برای تامین نیازهای دام و طیور به ناچار اقدام به تهیه محصولات ارزان قیمت می نمایند. یکی از خوراک ارزان قیمت و با کیفیت تفاله مالت جو می باشد. این محصول به صورت مستقیم از کارخانه های تولیدی در سراسر کشور تولید می شود. که دارای ارزش غذایی بسیار زیاد و قیمت مناسب بوده که نیازهای دامداران را تامین می نماید. تفاله جو از خواص و میزان ویتامین بالای برخوردار می باشد.

روزانه حجم قابل توجهی از آن به صورت مسقتیم و بدون واسطه و با حمل رایگان از طریق این مجموعه بازرگانی به سطح کشور توزیع می شود. از جمله خواص مهم این محصول می توان به شیره موجود در آن اشاره نمود. که برای مصرف دام های سبک و سنگین بسیار موثر واقع می شود. قدرت تغذیه این خوراکی برای دام های گوشتی و پرواری حایز اهمیت بوده و نیازهای آن ها را تا حد مطلوب تامین می نماید. این محصول به دو صورت بسته بندی سیلاژ و فله به صورت مستقیم توزیع و عرضه می شود.

از جمله خواص و مزایای موجود در مالت جو…

بسته بندی سیلاژی و سه لایه

ارزش غذایی بالا

دارا بودن انواع ویتامین

پروتئین بالا

بسیار مغذی و قدرت تغذیه بالا

فروش مستقیم تفاله مالت جو از کارخانه و شرکت بازرگانی ویرا با قیمت ارزان انجام می شود. جهت خرید محصولات دامی می توانند با ما در ارتباط باشید.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

خرید و فروش سبوس مرغوب داخلی

خرید و فروش سبوس مرغوب داخلی

خرید و فروش سبوس مرغوب داخلی توسط چه کارخانه هایی عرضه می شود؟ آیا سبوس از انرژی کافی برای مصرف دام برخوردار می باشد؟ علاوه بر سبوس سایر اقلام و خوراک دام از جمله جو ، ذرت و سویا به صورت مستقیم در مجموعه ما توزیع می شود.

خرید و فروش خوراک دام

سبوس با استفاده از پوسته گندم و جو به دست می آید. که دارای ارزش غذایی بسیار بالا بوده و علاوه بر مصرف انسانی ، برای مصرف انواع دام های سبک و سنگین کاربرد فراوانی دارد. به دلیل افزایش بی رویه خوراک و اقلام دامی ، سطح خرید دامداران به شدت کاهش یافته است. از این رو خریداران با هزینه کمتر و به صرفه جهت خرید سبوس اقدام می نمایند. این محصول به طرق مختلف جهت مصرف در دامداری ها قابل استفاده می باشد. این خوراکی به صورت ترکیبی و مکمل برای دام کاربرد زیادی دارد. این محصول از میزان ویتامین و پروتئین زیادی برخوردار می باشد. که برای فصول سرد سال و پرورش دام های گوشتی موثر واقع می شود.

سبوس علاوه بر خواص مفید از هزینه کمتری برخوردار می باشد. که سرشار از انواع ویتامین می باشد. این محصول با استفاده از انواع گندم و جو باکیفیت داخلی و خارجی به دست می آید. کارخانه های متعددی به دلیل مصرف بالای سبوس ، در جهت تولید و تهیه آن در سایزهای مختلفی اقدام می نمایند.

سبوس چه خواص و مزایایی دارد؟

هضم بسیار راحت برای دام

ارزش غذایی بالا

قیمت ارزان و مناسب

بهترین مکمل برای تغذیه دام

موثر برای دام های سبک و سنگین

سرشار از ویتامین های مختلف

دارا بودن فیبر بالا

شرکت بازرگانی ویرا با تجربه چندین ساله در زمینه تولید و واردات انواع محصولات داخلی و خارجی اقدام می نماید. که بخش قابل توجهی از انواع نیازهای مصرف کنندگان و دام داران را تهیه می کند.

خرید و فروش سبوس مرغوب داخلی توسط این مجموعه انجام می گیرد.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش مستقیم تفاله جو از کارخانه

فروش مستقیم تفاله جو از کارخانه

فروش مستقیم تفاله جو از چه کارخانه هایی تولید می شود؟ آیا از خواص موجود در این محصول اطلاعات کافی دارید؟ آیا این خوراکی می تواند جایگزین مناسبی برای خوراک دام باشد؟ این محصول چه مزایایی برای مصرف دام می تواند ایجاد کند؟

فروش مستقیم تفاله جو از کارخانه

محصولات متنوعی برای مصرف دام های سبک و سنگین در سطح کشور و همچنین به صورت وارداتی جهت عرضه دام و طیور انجام می شود. امروزه با افزایش قیمت انواع محصولات و خوراک دامی ، خریداران توانایی خرید محصولات گران قیمت را ندارد. از این رو برای تامین نیازهای خود به انواع تفاله و محصولات ارزان قیمت روی می آورند. از جمله این محصولات می توان به تفاله جو اشاره نمود. کارخانه های متعددی به تهیه و تولید انواع نوشیدنی های مالت جو اقدام می نمایند. برای تولید این نوشیدنی ها به مصرف جو با کیفیت و مرغوب نیاز دارند. که با استفاده از آن مقدار زیادی از تفاله به دست می آید. که به دلیل دارا بودن میزان شیره مالت ، برای مصرف دام های گوشتی و باردار بسیار مناسب و کاربری می باشد. از این رو خریداران به صورت مداوم به تهیه و خرید این محصول اقدام می نمایند.

تفاله جو بازرگانی ویرا

خوراک دام بازرگانی ویرا

کارخانه های تولید به صورت مستقیم و با قیمت ارزان اقدام به فروش انواع تفاله جو می نمایند. که برای مصرف دام بسیار موثر و کاربری می باشد. این محصول با دارا بودن انواع ویتامین و میزان پروتئین بالا در جهت تامین نیازهای دامداران و کشاورزان بسیار حایز اهمیت می باشد.

دلایل خرید تفاله جو توسط دامداران چیست؟

دارا بودن میزان انبوه شیره مالت

سرشار از فیبر

ارزش غذایی بالا

قیمت مناسب و بصرفه

میزان پروتئین فراوان

قابلیت هضم بالا

فروش مستقیم تفاله جو از شرکت بازرگانی ویرا انجام می شود. که با تجربه چندین ساله در زمینه تولید و واردات انواع محصولات و خوراک دامی ، سطح قابل توجهی از نیازهای خریداران را پوشش می دهد. از این رو خریداران جهت تهیه انواع این محصولات می توانند با ما در ارتباط باشند.

بازرگانی ویرا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام