فروش تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا

فروش تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا

فروش تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا با عرضه مستقیم انجام می گیرد. آیا می دانید چرا این محصول از استقبال فراوانی همراه می باشد؟ آیا قیمت این خوراکی برای مصرف کنندگان و دامداران رضایت بخش می باشد؟ چه شرکت هایی به عرضه مستقیم این محصول می پردازند؟

فروش تفاله جو

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان یک شرکت معتبر با تجربه چندین ساله و بلند مدت در زمینه تهیه و فروش محصولات و خوراک دام به فعالیت می پردازد. محصولات متنوعی از جمله تفاله جو خریداران و مشتریان قابل توجهی دارد. عمده این محصول به صورت بسته بندی های مختلفی و با کیفیت بسیار مرغوب قابل عرضه می باشد. به دلیل رطوب نسبی این محصول ، تهیه آن به صورت بسته بندی توصیه می شود. زیرا می تواند به ماندگاری بیشتر آن کمک شایانی داشته باشد. میزان پروتئین و ویتامین موجود در آن برای مصرف دام ، بخصوص دام های پرواری بسیار توصیه می گردد.

میزان ماده خشک موجود در این خوراکی حدود 60 درصد می باشد. بخشی از مواد موجود در آن نیز شامل شیره مالت بوده که برای دام بسیار حایز اهمیت و مهم می باشد. محدوده قیمت این محصول برای دامداران بسیار مناسب و از لحاط اقتصادی به صرفه است.

مزایای مصرف تفاله جو …

قابلیت هضم بسیار بالا

دارای انواع ویتامین

پروتئین مناسب

خوش خوراکی

مناسب از لحاط اقتصادی

ماده خشک بیشتر

امروزه با افزایش شدید و چشمگیر قیمت محصولات دامی ، خریداران متعددی قادر به تهیه و هزینه کردن نمی باشند. از این رو دامداران سعی دارند از محصولاتی خرید کنند که دارای قیمت پایین و بصرفه باشند. این محصول تا حدی می تواند نیازهای اساسی و مهم دام ر ا تامین کند. که شاهد تقاضا و فروش بیشتر آن در سطح کشور می باشیم.

فروش تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا به سراسر کشور و با حجم زیادی انجام می شود. جهت خرید و استعلام قیمت انواع محصولات و خوراک دام می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ارزش غذایی تفاله جو برای خورک دام

ارزش غذایی تفاله جو برای خورک دام

ارزش غذایی تفاله جو چه تاثیری برای مصرف دام های پرواری ایجاد می کند؟ آیا این خوراک از انرژی و ارزش کافی برخوردار می باشد؟ آیا می دانید مجموعه بازرگانی ویرا بزرگترین پخش کننده تفاله جو در سطح کشور می باشد؟

ارزش غذایی خوراک دام

این محصول از جمله خوراکی به حساب می آید که در تغذیه دام بسیار کاربری و موثر واقع می شود. که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شامل 60 درصد ماده خشک می باشد. با توجه به قیمت مناسب و ماندگاری چندین ماهه ، خریداران زیادی جهت خرید و تهیه آن اقدام می نمایند. این محصول از رطوبت نسبی برخوردار بوده که به همین دلیل این خوراکی به صورت بسته بندی تهیه و عرضه می شود. میزان پروتئین این محصول خریداران را ملزم می دارد که به صورت عمده و با حجم زیادی به خرید آن بپردازند. همچنین با توجه به افزایش و بالا ر فتن قیمت خوراک و محصولات دامی شاهد رقابت سنگینی در بازار می باشیم. خریداران همچنین سعیی دارند خوراکی را تهیه کنند که از قیمت مناسب تری برخوردار باشد. که ارزش غذایی تفاله جو برای خوراک دام با قیمت پایین تری موجب فروش بیشتر آن می گردد.

فواید تفاله جو

به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی

هضم آسان و بسیار راحت

پروتئین بالا و فیبر زیاد

بسته بندی سه لایه

ماندگاری بالا

مناسب برای مصرف دام های سبک و سنگین

ارزش غذایی تفاله جو برای دام های پرواری و گوشتی بسیار زیاد و موثر می باشد. این محصول در مقایسه با سایر اقلام دامی از جمله کنجاله سویا ، ذرت ، جو و سبوس از قیمت اقتصادی بهتر برخوردار می باشد. همچنین فروش این محصول از طریق سفارش های آنلاین و در اسر وقت بارگیری و ارسال می شود.

دامداران ، خریداران و شرکت های بازرگانی مختلفی جهت تهیه و خرید این محصول می تواانند با قیمت ارزان و رقابتی با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش عمده تفاله جو با قیمت ارزان از کارخانه

پخش عمده تفاله جو با قیمت ارزان از کارخانه

پخش عمده تفاله جو با چه قیمتی عرضه می شود؟ آیا این محصول برای مصرف دام مناسب می باشد؟ کدام کارخانه ها در زمینه تولید و توزیع تفاله جو به قعالیت می پردازند؟ آیا این محصول از پروتئین کافی برخوردار می باشد؟

خوراک دام

شرکت های تولیدی متعددی در جهت تولید انواع خوراک و محصولات دامی به تولیدات انبوهی دست پیدا می کنند. به مرور زمان و با افزایش قیمت خوراک و محصولات دامی از جمله ، سویا ، جو ، ذرت ، دامداران با متقبل شدن هزینه های گزافی به نگه داری و پرورش دام اقدام می نمودند. بیشتر دامداران توان پرورش و نگه داری از دام ها را نداشتند. از این رو برای دسترسی بهتر به اقلام دامی اقدام به خرید انواع تفاله ها می نمودند. در راس آن می توان به خرید و فروش تفاله های جو اشاره نمود. که با قیمت های بسیار پایین و ارزان جهت مصرف و پرورش دام های سبک و سنگین تولید و عرضه می شدند. این محصول با دارا بودن انرژی بسیار زیاد و انواع پروتئین برای پرورش دام های پرواری بسیار مناسب و به صرفه می باشد.

عمده خریداران با پرداخت هرینه های پایین با حجم عمده اقدام به خرید این محصول می نمایند. این خوراکی به صورت فله و بسته بندی های مختلفی به سطح بازارهای داخلی عرضه می شود. میزان نگه داری این محصول حداقل 6 ماه می باشد. که به صورت مستقیم زیر نظر شبکه بهداشت و با استانداردهای بین الملی عرضه می شود. پخش عمده تفاله جو با قیمت ارزان را شرکت بازرگانی ویرا با دارا بودن تجربه چندین ساله انجام می دهد.

مصرف تفاله جو چه ارزش و فوایدی می تواند ایجاد کند؟

دارا بودن میزان پروتئین بالا

فیبر زیاد

قدرت تغذیه بالا

مناسب جهت پرورش دام

دارا بودن شیره مالت

بهترین مکمل

قیمت ارزان

پخش عمده تفاله جو با قیمت ارزان از کارخانه های مختلفی توسط مجموعه بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران می توانند جهت تهیه انواع این محصولات ما را دنبال کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام