شرکت فروش نهاده های دام و طیور

شرکت فروش نهاده های دام و طیور به عنوان مرکز پخش در سطح کشور فعالیت می کند. از جمله مسئله و دغدغه بزرگ خریداران چگونگی خرید ارزان انواع خوراک دام و طیور می باشد.

بازرگانی ویرا

مجموعه بازرگانی ویرا یک شرکت بزرگ و با سابقه بالا در زمینه توزیع و پخش خوراک و نهاده های دام و طیور در سراسر کشور می باشد. این مجموعه به صورت مستقیم قادر به تامین انواع این نیازها می باشد و بخش مهمی از سطح کشور را پوشش می دهد. انواع محصولات و خوراک دامی وارداتی از جمله ذرت برزیل ، جو روسیه و آلمان و همچنین سویا آرژانتین در این مجموعه با قیمت ارزان و رقابتی صورت می گیرد. کیفیت بالای محصولات وارداتی دامداران را ملزم می دارد که برای رشد مناسب و پرورش بهتر دام از مزیت و خواص آن بهره ببرند.

علاوه بر محصولات دامی وارداتی ، برخی از خوراک تولید داخل نیز از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند که می توان به یونجه ، جو و تفاله شاره اشاره کرد که از میزان تقاضای بالا برخوردار می باشند. امروزه خریداران به آن دسته از محصولاتی روی آورند که قیمت مناسب تری را دارد که این عامل رقابت تنگاتنگی را بین شرکت های بازرگانی جهت عرضه محصولات را به وجود می آورد.

خواص سبوس گندم چیست؟

فیبر بالا

چربی کمتر

پروتئین زیاد

وجود ویتامین های B و E

دارای منیزیم مناسب

شرکت فروش نهاده های دام و طیور به مرور زمان در سراسر کشور افزایش می یابد. این مجموعه ها برای تامین نیازهای مصرف کنندگان تلاش می کنند. تا در اسرع وقت و ارسال رایگان محصولات خود را به شراسر کشور ارسال نمایند.

خریداران جهت خرید و تامین انواغ خوراک دام می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش فوری کنجاله سویا برزیل

فروش فوری کنجاله سویا برزیل

فروش فوری کنجاله سویا برزیل توسط مجموعه های بازرگانی مختلفی در سطح کشور انجام می پذیرد. این محصول با کیفیت بالا و قیمت رقابتی توسط مجموعه بازرگانی ویرا به شرط تخلیه صورت می گیرد.

خوراک دام

این محصول بهترین و مرغوب ترین نوع خوراک دام وارداتی محسوب می شود. که در بین دامداران و خریداران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. کشور های متعددی در زمینه تولید و صادرات این محصول به رقابت می پردازند. اولین و بزرگترین کشورها در این زمینه می توان به کشور برزیل اشاره نمود. که منبع تولید و آغازگر صادرات این خوراکی به سایر کشورهای جهان می باشد. کشور برزیل با دارا بودن بیشتر میزان وسعت و زمین های مناسب نقش بسزایی را در تامین نیازهای جهانی ایجاد می کند. این محصول با دارا بودن ارزش غذایی بالا و خواص مطلوب مورد توجه خریداران واقع می گردد.

کشور های مختلفی از جمله ایران به دلیل نداشتن منابع کافی اقدام به واردات بی رویه کنجاله سویا از کشور برزیل می نمایند. قیمت مناسب و ارزش غذایی بالا ، خریداران را ملزم می دارد که برای پرورش دام های سبک و سنگین از این محصول استفاده کنند. برای صرفه جویی در هزینه معمولا این محصول را با ترکیب سایر نهاده ها برای مصرف دام استفاده می کنند. با توجه به واردات زیاد و رقابت بین شرکت های بازرگانی این محصول با قیمت مناسب و ارزان به دست مصرف کنندگان می رسد.

خواص کنجاله سویا …

وجود املاح معدنی ضروری

بیشترین میزان پروتئین در بین نهاده های دام

وجود ویتامین های مختلف

دارا بودن منیزیم و آهن

پرورش انبوه گوشت دام

قابلیت هضم بسیار آسان

فروش فوری کنجاله سویا برزیل سهولت تامین آن از سوی خریداران را در بر می گیرد. خریداران جهت خرید انواع این محصولات می توانند ما مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش جو با کیفیت داخلی همدان

فروش جو با کیفیت داخلی همدان

فروش جو با کیفیت داخلی همدان به سراسر کشور صورت می گیرد. این محصول با مرغوبیت بالا و قیمت تمام شده کمتری ، به صورت فله و بسته بندی شده به دست مصرف کنندگان می رسد.

خوراک دام

خوراک جو یک محصول بسیار مقوی و با خواص بالا برای دامداران می باشد. عمده خریداران و مصرف کنندگان به صورت مداوم و پی در پی از این محصول برای تامین نیازهای دام استفاده می کنند. در بخش های مختلف کشور و با توجه به مراتع مناسب و موقعیت جغرافیایی بهتر شاهد تولید انبوه جو ممتاز می باشیم. این خوراکی به عنوان یک محصول پر فروش نیازهای متعددی را در سطح کشور پوشش می دهد. پروتئین موجود در آن برای تقویت گوشت دام و همچنین افزایش شیر دهی آن بسیار مناسب و عملی می باشد. به تولید تولید زیاد این محصول در مناطق مختلف کشور ، قیمت تمام شده بهتری را نسبت به محصولات وارداتی در بر می گیرد.

در فصول سرد سال و برای تقویت دام و جلوگیری از ضعف بدنی از خوراک جو استفاده می شود. معمولا این محصول را به صورت ترکیبی و مکمل با سایر اقلام و نهاده های دامی از جمله سبوس و کاه به دام می خورانند. جو از کیفیت بالا و ارزش غذایی بسیار زیادی برخوردار بوده که زمینه فروش و عرضه بیشتر آن را موجب می شود.

خواص و دلایل استفاده از جو در جیره غدایی دام ؟

سرشار از ویتامین

ترکیبات مواد معدنی

بهبود هضم غدا

کاهش ابتلا به بیماری های مختلف

محافظت از استخوان

پرورش مطلوب دام

دارای فیبر بسیار زیاد

فروش جو با کیفیت داخلی همدان در این مجموعه بازرگانی به صورت مستقیم و قیمت مطلوب انجام می شود. خریداران جهت خرید انواع نهاده های دامی می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش تفاله جو فله

پخش تفاله جو فله

پخش تفاله جو فله در مجموعه بازرگانی ویرا به صورت مداوم انجام می شود. این خوراکی با انواع ویتامین و پروتئین مناسب ، محصولی با ارزش غذایی بسیار بالا برای مصرف دام به شمار می آید.

پخش نهاده دام

تفاله جو کاربری زیادی می تواند برای مصرف دام در پی داشته باشد و از جمله مفید ترین مکمل غذایی نیز محسوب می شود. این محصول سرشار از انواع ویتامین و فیبر می باشد و دارای رطبوت 40 درصدی نیز می باشد. بخش قابل توجهی از آن را ماده خشک تشکیل می دهد. به همین دلیل این محصول یک خوراکی مهم و کاربردی در جیره غدایی دام به شمار می آید. عمده مصرف کنندگان به صورت ترکیبی و مکمل از این محصول برای ترکیب با سبوس و کاه استفاده می کنند. که نتایج بسیار مهمی را برای پرورش مناسب دام در پی داشته است.

امروزه میزان استفاده و مصرف این محصول افزایش چشمگیری را در پی داشته است. که از قیمت بسیار مناسب و رقابتی برخوردار می باشد. این عوامل زمینه فروش و تولید بیشتر تفاله را در بر داشته است. این محصول به دو صورت بسته بندی و فله عرضه می شود. بسته بندی های موجود می تواند تا چندین ماه ماندگاری داشته باشد. میزان پروتئین موجود در این خوراکی بین 10 تا 20 درصد می باشد که نسبت به قیمت آن از خواص بسیار بالایی برخوردار است. که زمینه فروش بیشتر آن را در پی خواهد داشت.

ارزش غذایی موجود در تفاله جو …

پروتئین زیاد

میزان کربوهیدرات بالا

ماده خشک فراوان

فیبر مناسب

قابلیت هضم آسان

خریداران محترم جهت پخش تفاله جو فله و بسته بندی می توانند با مجموعه بازرگانی ما در ارتباط باشند و از این طریق انواع نهاده های دامی را تهیه نمایند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنیال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش یونجه ممتاز همدان

فروش یونجه ممتاز همدان

فروش یونجه ممتاز همدان به علت کیفیت مرغوب با تقاضای بیشتری همراه می باشد. این محصول با حجم بالا فروش با قیمت ارزانی مواجهه بوده که مورد استقبال دامداران قرار می گیرد.

خوراک دام

یونجه یک محصول علفی است که معمولا در مناطق سردسیری رشد می کند. همدان به عنوان یک منطقه آب و هوایی مناسب ، برای تولید و رشد انواع یونجه بسیار مهم می باشد. از این رو حجم بشتری از این خوراکی در مناطق همدان به دست می آید. همچنین به دلیل قیمت ارزان آن ، عمده دامداران و مصرف کنندگان جهت تهیه و خرید این خوراکی اقدام می نمایند. این محصول معمولا در 4 تا 6 چین رشد کرده و برای مصرف دام توزیع می گردد. این محصول منابع بسیار مهمی برای بر آورد نمودن نیازهای داخلی می باشد. زیر در مقایسه با سایر نهاده های دامی وارداتی از قیمت مطلوبی برخوردار بوده و همچنین دسترسی برای تهیه آن با سهولت بیشتری همراه می باشد.

یونجه یک محصول خوش خوراک و با دور ریزی کمتری است. میزان خواص و فواید موجود در آن نیز چشمگیر می باشد. معمولا دامداران برای پرورش دام ها از این محصول به طور مداوم استفاده می کنند. که کاربر فراوانی را برای پرورش دام های گوشتی در پی دارد. منطقه همدان به تنهایی بخش عمده ای از نیازهای مصرف کنندگان را تامین می کند. که این امر به مرور در سطح کشور در حال افزایش می باشد.

مصرف یونجه چه کاربری دارد؟

تقویت و پرورش دام

هضم آسان

تاثیر مستقیم در کیفیت گوشت دام

جلوگیری از گرسنگی زود هنگام

دارا بودن انژی زیاد

پروتئین بالا

خریداران محترم جهت خرید و فروش یونجه ممتاز همدان به صورت مستقیم و بدون واسطه انواع خوراک و نهاده های دام و طیور می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش عمده روغن تصفیه سویا

پخش عمده روغن تصفیه سویا

پخش عمده روغن تصفیه سویا درجه یک با کیفیت بالا از جمله مسائل مهم برای فروشنده ها و مجموعه های بازرگانیم باشد. که به صورت رقابتی از لحاظ کیفیت و قیمت محصول به فعالیت گسترده می پردازند.

پخش نهاده دام

روغن خام و تصفیه سویا یک محصول و خوراک مهم و حیاتی برای مصرف انسانی و حیوانی می باشد. این خوراک با دارا بودن انواع ویتامین و خواص مفید نقش موثری را در تامین نیازهای موجود ایفا می نماید. بخشی از این خوراکی برای مصرف دام و مخش دیگری برای مصرف انسانی کاربرد دارد. عمده روغن خام برای مصارف در دامداری ها و مرغداری قابل استفاه می باشد. که با دارا بودن انواع انرژی و فیبر کافی برای رشد و پرورش طیور بسیار مفید و موثر واقع می گردد. امروزه عمده مصرف کنندگان از این محصول استفاده می کنند. پروتئین موجود در آن به تخم گذاری بیشتر و پرورش آن کمک شایانی می کند.

این محصول به دو صورت رسمی و غیر رسمی به صورت مستقیم از کارخانه صورت می گیرد. که از طریق دانه های روغنی سویا و طی فرایند مختلف تولید به دست می آید. امروزه با توجه به نیاز بیشتر مصرف کنندگان ، شاهد افزایش کارخانه های تولید بوده ایم. که این امر می تواند یک عامل مهم برای کاهش قیمت این محصول باشد. همچنین فروش رقابتی روغن سویا علاوه بر کاهش قیمت ، در کیفیت بالای محصول نیز تاثیر زیادی را در بر داشته است.

خواص موجود در روغن سویا ؟

محافظت بیشتر از پوست

جلوگیری از پوکی استخوان

کاهش کلسترول

سرشار از امگا 3 و 6

پروتئین بالا

مقاومت بدن در برابر بیماری

و …

پخش عمده روغن تصفیه سویا درجه یک در این مجموعه بازرگانی با کیفیت بیسار بالا و رقابتی صورت می گیرد. جهت خرید انواع خوراک و نهاده های دامی می توانید با ما در ارتباط باشید.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

شرکت فروش یونجه ممتاز

شرکت فروش یونجه ممتاز

شرکت فروش یونجه ممتاز در سطح داخل را مجموعه بازرگانی ویرا با تجارب چندین ساله در این زمینه انجام می دهد. آیا مصرف یونجه برای دام موثر می باشد؟ به نظر شما چرا مصرف این خوراکی برای دام توصیه می شود؟

شرکت فروش خوراک دام

یونجه یک محصول و خوراکی مرغوب و با کیفیت برای مصارف انواع دام های سبک و سنگین به شمار می آید. این محصول در بیشتر نقاط کشور و به شکل مطلوبی به دست می آید. به دلیل زمین های مناسب و حاصلخیز داخلی ، بخش مهم و نیاز اساسی دامداران جهت تامین نهاده دام را این محصول با کیفیت انجام می دهد. سالانه شاهد تولید انبوه یونجه در سراسر کشور می باشیم. بعضی از مناطق خوش و آب هوا تاثیر بسزایی را در تولید این محصول در بر دارند. که از آن جمله می توان به مناطق کرمانشاه ، همدان و بخشی از مناطق کردستان اشاره نمود. که با چشم انداز بلند مدت قادر به تامین این خوراکی می باشند.

یونجه از قدرت تغذیه بسیار بالایی برخوردار بوده و برای پرورش انواع دام بسیار موثر و حائز اهمیت می باشد. در ابتدا دارای رطوبت بالا می باشد که به مرور زمان از رطوبت آن کاسته شده و در فصول سرد سال و با توجه به محدود بودن نهاده برای مصرف دام به شدت توصیه می گردد. با توجه به قیمت مناسب و دسترس بودن این محصول ، عمده دامداران به صورت مداوم از این خوراکی برای تامین نیازهای دام بهره می برند.

این محصول به دو صورت بسته بنده پرسی و خرد شده به فروش می رسد و قابل استفاده می باشد. کاربرد زیاد و خواص موجود در این محصول خریداران را مجاب می کند که از این محصول در بیشتر اوقات سال استفاده نمایند. معمولا 50 درصد محتویات موجود در این خوراکی را پروتئین تشکیل می دهد به همین علت این محصول از ارزش غذایی بالاتری برخوردار می باشد.

کاربرد یونجه برای مصرف دام؟

پروتئین بالا

هضم آسان

مواد خشک بالا

مواد معدنی بیشتر

کلسیم زیاد

افزایش شیر دام

شرکت فروش یونجه ممتاز را این مجموعه بازرگانی با تجارب بالا و چندین ساله در اختیار دارد. عمده خریداران به صورت مستقیم و با قیمت مناسب این محصول را خریداری می نمایند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

عرضه مستقیم یونجه درجه یک

عرضه مستقیم یونجه درجه یک

عرضه مستقیم یونجه درجه یک از طریق مجموعه بازرگانی ویرا با کیفیت مرغوب و رقابتی انجام می پذیرد. این محصول از قدرت تغذیه بسیار بالا و قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

عرضه مستقیم یونجه درجه یک

محصول یونجه یک خوراک پر تقاضا برای مصرف دام های سبک و سنگین می باشد. که سالانه در چندین پارت برداشت می شود. بسیاری از دامداران برای تامین نیازهای روز مره دام و گاو به خرید این محصول روی می آورند. زیرا با توجه به افزایش قیمت محصول و خوراک دام و طیور ، این خوراکی از قیمت مناسب تری برخوردار بوده که تقاضای بیشتری را در بر می گیرد. همچنین به دلیل داخلی بودن این محصول ، معمولا قیمت تمام شده آن در مقایسه با محصولاتی وارداتی بسیار مفید و به صرفه می باشد. امروزه شاهد مصرف بیشتر آن در سطح کشور می باشیم.

مناطق کرمانشاه و همدان به دلیل وسعت زیاد زمین های حاصلخیز و مرغوب نقش پر رنگی را در تولید یونجه با کیفیت ایفا می کنند. این محصول در تمام طول فصول سال می تواند برای مصرف دام کاربری و موثر واقع شود. از این رو خریداران متعددی به تهیه و خرید آن اقدام می نمایند. مجموعه بازرگانی ویرا نقش مهمی را در پخش و توزیع انواع خوراک و نهاده های دامی در سطح کشور ایجاد می کند. این مجموعه به صورت فروش کوتاه مدت و بلند مدت زمینه مناسبی را برای خرید یونجه مرغوب از سوی دامداران ایجاد می کند.

مزایای استقاده از یونجه مرغوب و باکیفیت :

کیفیت بالا

دارا بودن کالری زیاد

قیمت مناسب

ارسال رایگان

فروش شراطی

رطوبت پایین

خریداران محترم جهت تهیه و عرضه یونجه درجه یک می توانند با مجموعه بازرگانی ما در ارتباط باشند. تا این محصول را با بهترین قیمت رقابتی در سطح بازار خریداری کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام