عرضه تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا

عرضه تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا

عرضه تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا با کیفیت عالی و ممتاز انجام می شود. این مجموعه بازرگانی با توزیع و فروش انبوه بخش زیادی از نیازهای خریداران را پوشش می دهد.

خوراک دام

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان اولین و بزرگترین توزیع کننده انواع تفاله های خشک و تر در سطح کشور می باشد. این مجموعهبه صورت روزانه قابلیت توزیع هزاران تن از این محصولات را دارا می باشد. تفاله جو یک محصول دارای خواص و ارزش غذایی بالای بوده که مورد استقبال دامداران قرار می گیرد. این خوراکی از قیمت مطلوب و کیفیت برتری برخوردار می باشد که موجبات فروش و تقاضای بیشتری را در بر می گیرد. با توجه به افزایش شدید قیمت محصولات دامی وارداتی ، عمده خریداران توان خرید محصولات گران قیمت را ندارند از این رو به تهیه و خرید انواع تفاله روی می آورند.

تفاله جو به دلیل کیفیت بالا در جیره غذای دام های سبک و سنگین قرار می گیرد. نیازهای دام را تامین می کند و برای پرورش آن ها بسیار کاربری و مناسب می باشد. معمولا این محصول به صورت ترکیبی با کاه و سبوس به عنوان بهترین خوراک برای دام مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه بازرگانی با دارا بودن چندین شعبه در غرب و شرق کشور قادر به تامین نیازهای مصرف کنندگان با قیمت ارزان و رقابتی می باشد. که هزینه های کمتری را برای خریداران در پی خواهد داشت.

ارزش غذایی تفاله جو …

بصرفه بودن از لحاط اقتصادی

دارای انرزی زیاد

خاصیت پرواری بالا

دارا بودن انواع ویتامین

تامین فیبر مورد نیاز

جایگزین مناسب خوراک وارداتی گران قیمت

ماده خشک فراوان

عرضه تفاله جو شرکت بازرگانی ویرا به دو صورت فله و بسته بندی انجام می شود. خریداران با صرف هزینه های اقتصادی می توانند این محصول را با قیمت ارزان تهیه کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طرق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ارزش غذایی تفاله جو خوراک دام

ارزش غذایی تفاله جو خوراک دام

ارزش غذایی تفاله جو خوراک دام بسیار زیاد و با خواص گوناگونی همراه می باشد. قدرت تغذیه بالا آن خرید و فروش بیشتری را در پی دارد.

خوراک دام

کارخانه ها و شرکت های تولیدی متعددی در زمینه تولید و فروش خوراک و محصولات دامی به فعالیت می پردازند. امروزه شاهد افزایش شدید قیمت ها و محصولات دام و طیور می باشیم. از این رو عمده کارخانه های بهع تولید تفاله های مرغوب و با کیفیت برای مصرف دام روی می آورند. تفاله جو از جمله این محصولات بوده که از قدرت تغذیه و ارزش غذایی بسیار زیادی برخوردار می باشد. تفاله جو عمدتا در فصول سرد سال خرید و تقاضای بیشتری را در بر دارد. این محصول با رطوبت نسبی برای دام های پرواری بسیار مناسب و حایز اهمیت می باشد. میزان کارخانه های تولیدی به نسبت سال های قبل افزایش چشمگیری را در بر گرفته است.

این محصول در جیزه غدایی انواع دام های سبک و سنگین موجبات پرورش مناسب و تامین نیازهای آن ها را موجب می گردد. تفاله جو به عنوان یک کنسانتره مقوی که سر شار از پروتئین می باشد. به صورت مداوم و ترکیبی برای مصرف دام توصیه می شود. امروزه با توجه به افزایش قیمت خوراک دام ، عمده مصرف کنندگان در جهت تامین تفاله اقدام می کنند.

خاصیت تقاله جو ؟

هضم راحت آن

به صرف بودن از لحاظ اقتصادی

ماده خشک بالا

میزان رطوبت پایین

میزان پروتئین و انواع ویتامین

سرشار از فیبر

دارای کالزی فراوان

ارزش غذایی تفاله جو خوراک دام برای پرورش انواع دام ها موثر بوده و خریداران به دنبال تهیه این محصول با قیمت ارزانتر از کف بازار می باشند.

خریداران محترم جهت تهیه و خرید انواع خوراک و نهاده های دام می توانند با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش تفاله جو خوراک دام

پخش تفاله جو خوراک دام

پخش تفاله جو خوراک دام به صورت فله و بسته بندی با قیمت ارزان و رقابتی در نمایندگی های معتبری در سطح کشور انجام می شود. که مورد توجه دامداران و خریداران واقع می گردد.

خوراک دام

تفاله جو بخش مهمی از خوراک دام محسوب می شود. که می تواند به صورت روزانه در جیره غدایی دام قرار گیرد. این محصول از قدرت تغذیه بسیار بالایی برخوردار می شود. که می تواند نیازهای دام در دوران شیر دهی و بارداری را تامین نماید. این محصول دارای ماده خشک بیشتری بوده و دامداران می توانند با پرداخت هزینه های پایین تری به خرید و تهیه آن اقدام کنند. امروزه کارخانه های تولیدی متعددی با توجه به تقاضا و نیازهای مصرف کنندگان اقدام به تولید انبوه این خوراکی می نمایند. تفاله جو از خواص و ارزش غذایی متنوعی برخوردار می باشد. این محصول به دو صورت فله و بسته بندی به فروش می رسد.

این مجموعه بازرگانی با دارا بودن نیروهای متخصص در زمینه فروش عمده و با کیفیت انواع محصول و نهاده های دام و طیور در سطح کشور به فعالیت می پردازد. این محصول سر شار از انواع ویتامین و پروتئین بوده و برای مصرف در دامداری ها و مصرف دام های سبک و سنگین به شدت توصیه می گردد. ارزش غذایی موجود در این محصول خریداران را به خرید عمده آن ترغیب می نماید.
قیمت تفاله جو به چه عواملی بستگی دارد؟

کارخانه ی تولید کننده

کیفیت محصول

میزان رطوبت آن

میزان ماده خشک موجود

کیفیت بسته بندی تفاله

میزان عرضه و تقاضای محصول

پروتئین زیاد

پخش تفاله جو خوراک دام توسط مجموعه بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران محترم جهت خرید و فروش انواع نهاده ها می توانند ما را در این زمینه دنبال کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش سبوس زر درجه یک

فروش سبوس زر درجه یک

فروش سبوس زر درجه یک به صورت مستقیم از کارخانه زر و همچنین توسط نمایندگی های فعال انجام می وشد. این محصول مورد استقبال خریداران قرار می گیرد.

خوراک دام و طیور

سبوس یک محصول مقوی و با ارزش غذایی بالایی برای مصرف دام های سبک و سنگین به شمار می رود. این خوراکی توسط کارخانه های متعدد و بسیار زیادی در سطح کشور تولید می شود. از جمله بزرگترین این کارخانه های تولید می توان به کارخانه شرکت زر اشاره کرد. که سالیانه مقادیر بسیار زیادی از این محصولات را تولید می نماید و به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده سبوس در سطح کشور معرفی می شود. سبوس به عنوان یک محصول با ارزش غذایی بالا و قابلیت ترکیب زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. دامداران معمولا این محصول را به صورت ترکیبی با کاه و جو مورد استفاده قرار می دهند.

نمایندگی های متعددی جهت توزیع و پخش سبوس زر با قیمت رقابتی در سراسر کشور به فعالیت می پردازند. این محصول در سایز و اندازه های مختلف تولید و عرضه می شود و به صورت مستقیم از مرغوبترین نوع گندم به دست می آید. گندم مورد نیاز باید از کیفیت بالا و میزان پروتئین زیادی برخوردار باشد تا شاهد تولید بهترین نوع سبوس باشیم. فروش و پخش این محصول نیازمند کیفیت مرغوب محصول بوده که به شدت مورد توجه خریداران می باشد. از این رو کارخانه ها سعی دارند با افزایش میزان کیفیت در جهت فروش مطلوب و رقابتی محصول بپردازند.

خواص سبوس زر ؟

حاوی گلوتن زیاد

تقویت و بهبود وزن دام

کربوهیدرات بالا

فیبر زیاد

پروتئین فراوان

انواع ویتامین های مختلف

فروش سبوس زر درجه یک توسط مجموعه بازرگانی ویرا انجام می شود. خریداران با صرف هزینه های کمتری می توانند مرغوب ترین این محصول را تهیه نمایند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش ذرت برزیل

فروش ذرت برزیل

فروش ذرت برزیل به صورت مستقیم از بنادر کشور و بدون واسطه از طریق این مجموعه بازرگانی انجام می شود. مجموعه ما به عنوان یک شرکت بزرگ در سراسر کشور به فعالیت می پردازد.

خوراک دام

کشورهای مختلفی در زمینه تولید انبوه خوراک و نهاده های دامی به فعالیت می پردازند. از جمله بزرگترین این کشورها می توان به کشور برزیل اشاره نمود که با دارا بودن وسعت بسیار زیادی قادر به تامین انواع نهاده های دامی می باشد. از جمله محبوب ترین خوراک دامی در این کشور می توان به تولید و عرضه مستقیم کنجاله سویا و ذرت اشاره نمود. ذرت برزیل مرغوب ترین نوع ذرت در سطح جهان می باشد. این کشور با تولید زیاد و صادرات آن به مشئر های مختلف جهان نقش پر رنگی را در توزیع این نهاده در سراسر جهان ایجاد می کند.

کشور ما به عنوان یکی از وارد کنندگان ذرت برزیلی ، جهت تامین نیازهای مورد نیاز استفاده می کند. استفاده از این محصول ممتاز نیازهای اصلی دام و همچنین پرورش دام را در بر می گیرد. عمده این محصول از طریق بندر امام و بندر امیر آباد به سطح بازارهای داخلی وارد می شود. که مورد استقبال دامداران قرار می گیرد. کشور بریل از لحاظ تولید و کیفیت محصولات دامی در رتبه اول قرار دارد و نیازهای اصلی خریداران را تامین می نماید.

خواص موجود در ذرت مورد توجه دامداران قرار می گیرد و معمولا مصرف این خوراکی افزایش چشمگیر شیر دام را در بر می گیرد.

مزایای استفاده از ذرت برزیل؟

قدرت تغذیه بالا

کیفیت مرغوب

پروتئین فراوان

انواع ویتامین a و b

چربی زیاد

دارای فبر مناسب

رطوبت پایین

فروش ذرت برزیل توسط مجموعه بازرگانی ویرا با قیمت ارزان و رقابتی انجام می شود. خریداران جهت تهیه انواع این محصولات می توانند ما را همراهی کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طرق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش تفاله گوجه ممتاز

فروش تفاله گوجه ممتاز

فروش تفاله گوجه ممتاز یک محصول مقوی و با ارزش غذایی بالا محسوب می شود. این خوراکی با دارا بودن انوع ویتامین برای مصرف دام کاربردی می باشد.

فروش تفاله

عرضه و تولید انواع تفاله امروزه در سطح کشور افزایش قابل توجهی را در بر داشته است. به دلیل افزایش شدید خوراک و محصولات دامی ، دامداران جهت تامین و خرید ارزان قیمت خوراک دام به خرید تفاله روی می آورند. تفاله گوجه از جمله این محصولات به شمار می آید که مورد توجه و خرید مصرف کنندگان قرار می گیرد. کارخانه های تولیدی این خوراکی در سراسر کشور افزایش یافته است. این محصول به دو صورت تر و خشک و همچنین به صورت بسته بندی و فله قابل عرضه می باشد. مناظق جنوبی کشور با توجه به هوای مناسب و موقعیت جغرافیایی قادر به تامین انواع تفاله با حجم بالا می باشند.

تفاله گوجه قدرت ارزش غذایی بالایی دارد و عمده دامداران جهت تقویت و افزایش شیر دهی دام از آن استفاده می کنند. میزان ویتامین و فیبر بالای آن خریداران را ملزم می دارد که به صورت مرتب و مداوم از این خوراکی را خریداری نمایند. شرکت های بازرگانی در سطح کشور به عنوان فروشنده های مستقیم و بدون واسطه اقدام به توزیع و بخش این نهاده ها می نمایند.

تهیه این محصول با قیمت ارزان و صرف هزینه های کمتری را موجب می شود. از این جهت داماران معمولا به دلیل قیمت مناسب به صورت مرتب از این محصول بهره می برند. با دارا بودن ماده خشک فراوان نیازهای اصلی دام را تامین می نماید.


خواص و مزایای استفاده از تفاله گوجه ؟

ماده خشک زیاد

دارای چربی بالا

میزان پروتئین زیاد

انواع ویتامین

فیبر فراوان

فروش تفاله گوجه ممتاز توسط شرکت های بازرگانی در سطح کشور صورت می پذیرد. خریداران جهت خرید انواع خوراک و محصولات دام و طیور می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

پخش مستقیم تفاله جو

پخش مستقیم تفاله جو

پخش مستقیم تفاله جو با حجم انبوه از شرکت بازرگانی ویرا با کیفیت مرغوب انجام می شود. این محصول یک محصول مقوی برای مصرف خوراک دام به شمار می آید.

خوراک دام

تفاله جو با دارا بودن انواع انرژی و ویتامین های متعدد جهت مصرف دام بسیار موثر و کاربری می باشد. کشور ما به عنوان یک کشور بزرگ در جهت پرورش دام های سبک و سنگین محسوب می گردد. از این رو برای پرورش دام به انواع خوراک و تفاله جهت پرورش دام نیاز داریم. امروزه به دلیل افزایش چشمگیر قیمت محصولات دامی خریداران به خرید انواع تفاله و خوراک ارزان قیمت روی می آورند. تا با پرداخت هزینه های کمتر ، نیازهای دام و طیور را تامین نمایند. از این رو تفاله جو یک محصول با ارزش غذایی فراوان و قیمت مناسب می باشد که به شدت مورد توجه خریداران و دامداران واقع می گردد. البته این محصول با دارا بودن رطوبت نسبی برای مصرف دام بسیار موثر می باشد.

تفاله جو به دو صورت فله و بسته بندی های مختلف توزیع و عرضه می شود. به دلیل قیمت مناسب و پرداخت هزینه های کمتر ، خریداران زیادی در صدد تامین این محصول با ارزش می باشند. با توجه به افزایش سطح آگاهی مردم استفاده از این محصول با رشد زیادی همراه بوده است. میزان قدرت تغذیه بالا و کیفیت این محصول برای پرورش دام های گوشتی و پرواری به شدت توصیه می شود. زیرا از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد.

خواص تفاله جو :

انرژی بالا

دارای فیبر فراوان

انواع ویتامین

پروتئین زیاد

قابلیت هضم بالا

قیمت ارزان

قدرت تغذیه فراوان

پخش مستقیم تفاله جو در مجموعه بازرگانی ویرا با بهترین کیفیت انجام می شود. خریداران جهت خرید انواع این محصولات می توانند با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

کارخانه تولید تفاله گوجه

کارخانه تولید تفاله گوجه

کارخانه تولید تفاله گوجه در زمینه تولید انواع مختلف این محصول به فعالیت می پردازد. که کیفیت آن مورد توجه و استقبال دامداران واقع می گردد.

خوراک دام

تفاله گوجه آن دسته از خوراکی به شمار می آید که به صورت ضایعتی تولید می شود. این محصول به صورت مستقیم از کارخانه های تولیدی رب به دست می آید. با شناخت روز افزون دامداران جهت مصرف بهینه از این خوراکی ، به مرور شاهد استفاده آن برای تامین نیازهای دام شدیم. امروزه به دلیل افزایش چشمگیر قیمت محصولات دامی عمده خریداران با پرداخت هزینه پایین تر به خرید انواع تفاله اقدام می نمایند. میزان مصرف تفاله به مرور رشد قابل توجهی را در بر داشته و به میزان فراوان کارخانه های تولیدی متعددی نیز در این زمینه اقدام می فعالیت می نمایند. این خوراکی با رطوبت حدود 30 الی 40 درصدی یک محصول با ارزش غذایی بسیار بالا برای دام های سبک و سنگین محسوب می شود.

میزان پروتئین و ویتامین های موجود در این محصول مورد توجه قرار می گیرد. و با توجه به ارزش غذایی بالا و داشتن خواص های مختلف می تواند در پرورش سریع و مناسب دام بسیار با اهمیت باشد. از لحاظ هزینه نیز برای مصرف کنندگان بسیار بصرفه بوده و میزان استقبال از این خوراکی رو به افزایش می باشد. که به دو صورت خشک و تر در بازارهای داخلی عرضه می شود.

ارزش غذایی و خواص موجود در تفاله گوجه ؟

فیبر بسیار بالا

پروتئین مناسب

منبع بالا از ویتامین های A و B

دارای آنتی اکسیدان بسیار بالا

دارای انرژی بیشتر

کارخانه تولید تفاله گوجه نقش موثری را در بر طرف نمودن نیازهای دام و دامداران با قیمت ارزان و مناسب انجام می هد. لذا خریداران جهت تامین انواع خوراک و محصولات دامی می توانند با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

عرضه مستقیم یونجه ممتاز بوکان

عرضه مستقیم یونجه ممتاز بوکان

عرضه مستقیم یونجه ممتاز بوکان برای دامداران با کیفیت مرغوب انجام می شود. این محصول به عنوان یک خوراک ارزان قیمت تاثیر مستقیمی را بر روی پرورش دام ایجاد می کند.

خوراک دام

سالانه به طور مشخص انواع بهترین و مرغوب ترین نوع خوراک دام و طیور در سراسر کشور تولید می شود. کشور ما به دلیل دارا بودن منابع مشخص و مختلف ، برای تولید برخی از محصولات دامی از جمله یونجه و جو مناسب می باشد. برخی از مناطق شمال غربی کشور از جمله بوکان و میاندوآب امروزه به بزرگترین تولید کنندگان یونجه در کشور تبدیل شده اند. که با حجم انبوه در سال قادر به تامین نیازهای زیادی از مصرف کنندگان می باشند. یونجه با دارا بودن خواص مفید و انرژی زیاد ، برای استفاده در دامداری و گاو داری ها به شدت توصیه می گردد.

این محصول به پرورش بهتر و مطلوب دام کمک بسیاری می کند. امروزه معمولا بیشتر دامداران برای پرورش دام به صورت مرتب و مستمر از یونجه استفاده می کنند. این خوراکی عمولا با قیمت ارزان و پایین تر از کف بازار و به صورت مستقیم عرضه می شود. شهر بوکان با تولیدات انبوه خود ، به بزرگترین منطقه کشور در زمینه تولید خوراک دام تبدیل می گردد.

خواص و مزایای استفاده از یونجه …

سم زدایی بدن

تصفیه خون دام

پروتئین 50 درصدی

افزایش گوشت دام

افزایش چشمگیر شیر

رساندن انواع ویتامین به بدن

رشد حداکثری دام در زمان کوتاه

مصرف یونجه به عنوان یک علوفه باکیفیت و مرغوب ، می تواند علاوه بر افزایش شیر دهی دام پرورش مطلوب آن را نیز در پی داسته باشد و یک جیره غدایی کامل و سالم برای دام های سبک و سنگین به شمار می آید.

عرضه مستقیم یونجه ممتاز بوکان در مجموعه بازرگانی ویرا با قیمت ارزان و کیفیت رقابتی عرضه می گردد. خریداران جهت خرید انواع این نهاده ها می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

عرضه جو همدان با کیفیت ممتاز

عرضه جو همدان با کیفیت ممتاز

عرضه جو همدان با کیفیت ممتاز و درجه یک به عنوان بهترین نوع جو در سطح کشور معرفی می شود. این محصول با دارا بودن رطوبت پایین برای مصرف دام و طیور توصیه می گردد.

خوراک دام

جو یک محصول پر فروش و پر تولید در سطح کشور می باشد. این محصول معمولا در تمام نقاظ کشور امکان کاشت دارد. از این رو عمده کشاورزان در این زمینه به فعالیت می پردازند. جو یکی از غلات و مهمترین آن می باشد که از زمان های دور شناخته شده و توسط انسان ها تولید و به بازار عرضه می شود. این خوراک نقش موثری را در برآورد نمودن نیازهای دام داران ایجاد می نماید. این محصول با توجه به قیمت مناسب جهت مصرف بسیار به صرفه و کم هزینه می باشد از این رو عمده خریدران در جهت تهیه آن اقدام می نمایند. شهرهایی مانند همدان و کرمانشاه با توجه به بستر مناسب تولید ، اقدامات موثری را در جهت تولید این محصول انجام می دهند.

جو با دارا بودن خواص و مزایای مختلف برای پرورش دام بسیار مناسب و مهم می باشد. این خوراکی در تمام فصول سال قابلیت استفاده دارد و قیمت تمام شده آن نیز به نفع دامداران می باشد. تولید انبوه این محصول ، کیفیت آن را به شدت بالا برده است و با توجه به شرایط رقابتی ، شاهد قیمت پایین آن نیز می باشیم. از این رو همدان به عنوان مهمترین بخش کشور در زمبنه تولید جو و حتی سایر اقلام و نهاده های دامی معرفی می شود.

فواید و دلایل استفاده نمودن از جو ؟

جلوگیری از بیماری گوارشی برای دام

نبود چربی زیاد

سهولت بالا جهت هضم

جایگزین مناسب خوراک وارداتی

دارا بودن مواد مغذی زیاد

امکان دسترسی آسان

سرشار از ویتامین و پروتئین

خریداران محترم و مشتریان گرامی جهت خرید و عرضه جو همدان با کیفیت ممتاز می توانید با مجموعه بازرگانی ما در تماس باشید.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام