فروش مستقیم جو داخلی همدان

فروش مستقیم جو داخلی همدان

فروش مستقیم جو داخلی همدان با کیفیت متنوع و مطلوب توسط تولیدکنندگان عرضه می شود. در این راستا مجموعه های بازرگانی با نظارت بیشتر به فروش آن ها اقدام می نمایند.

جو ممتاز

جو از خرید ، فروش و عرضه بسیار بیشتری در سطح جهان برهوردار می باشد. لذا اکثریت خریداران برای تامین نیازهای موجود به تهیه آن روی می آورند. کشور ها و شهرهای متعددی به تولیداین محصول می پردازند. که در سطح جهانی می توان به کشورهای روسیه و آرژانتین اشاره کرد. که به عنوان قطب تولید جو شناخته می گردند. همچنین در بخش های داخلی کشور شهرهایی همچون همدان ، کرمانشاه و شیراز نقش های موثری را ایفا می نمایند. از این رو به دلیل کیفیت ممتاز و خواص های گوناگون این محصول ، عمده دامداران از این خوراکی در جیره غذایی دام به صورت دائم استفاده می کنند. قیمت تمام شده جو نسبت به محصولات دامی وارداتی از جمله کنجاله سویا بسیار مقرون به صرفه بوده که دامداران به را تهیه آن مجاب می نمایند.

بهترین شرایط ممکن جهت استفاده جو ، ترکیب آن با سایر نهاده های دام می باشد. که از بروز انواع مشکلات برای دام جلوگیری می کند. استفاده از این خوراک معمولا در فصل زمستان برای تقویت دام های شیر ده بیشترین میزان کاربرد را دارد. همچنین برای پرورش بهتر انواع دام های سنگین نیز از خواص این محصول بهره می برند.

جو کاربردها و فواید گوناگونی دارد که می توان به آن اشاره نمود…

بهترین جایگزین برای کنجاله سویا

سرشار از فیبر

جلوگیری از پر خوری دام

کمبود چربی

دارا بودن انواع پروتئین

قیمت مناسب

قابلیت هضم بسیار آسان

جو و نقش آن در تامین انرژی و رشد گوسفدان کاملا شناخته شده است. با این حال مصرف بیش از حد می تواند موجب بیماری های مختلفی در دام گردد. که با مدیریت بهتر و صحیح می توان از بروز اسیدوز در دام جلوگیری نمود. غلات باید به صورت تدریجی به دام خورانده شود. تا از بروز انواع بیماری و مشکلات جلوگیری نماید.

فروش مستقیم جو داخلی همدان با کمترین هزینه ممکن جهت مصرف دام انجام می شود. لذا خریداران جهت تهیه انواع خوراک و نهاده های دامی می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام