عرضه مستقیم تفاله مالت جو مرغوب

عرضه مستقیم تفاله مالت جو مرغوب

عرضه مستقیم تفاله مالت جو مرغوب به عنوان بهترین و مرغوب ترین خوراک دام و طیور با تخفیف ویژه برای مشتریان انجام می گیرد. این محصول با دارا بودن قیمت ارزان برای مصارف دام بسیار بصرفه می باشد.

عرضه مستقیم تفاله مالت جو مرغوب

تفاله جو برای قرار گرفتن در جیره غدایی دام از لحاط کیفیتی بسیار مرغوب و از لحاظ قیمتی بسیار بصرفه می باشد. این محصول از کارخانه های مختلفی در سطح کشور با استفاده از مرغوب ترین نوع جو به دست می آید. این محصول از رطوبت نسبی برخوردار بوده و به صورت فله و بسته بندی های مختلفی توزیع و عرضه می شود. به دلیل افزایش قیمت نهاده های دام و طیور ، دامداران سعی دارند با پرداخت هزینه های پایین محصول مورد نیاز دام را تامین نمایند.

تفاله جو یک محصول کاربری با ارزش غذایی بالا و دارای پروتئین زیاد قادر به بر طرف نمودن نیازهای دامداران می باشد. فیبر بالای تفاله جو باعث می شود که این خوراکی بتواند جایگزین خوبی برای جو و ذرت باشد. که رشد و پرورش بهتر دام و طیور را موجب می گردد. این محصول علاوه بر تامین نیازها ، به اشتهای بیشتر دام کمک می کند و همچنین هضم آن بسیار راحت و با سهولت همراه می باشد. داشتن املاح موجود در تفاله جو موجب که این خوراکی برای پرورش دام های سبک و سنگبن مناسب باشد و به رشد و افزایش حجم آن کمک قابل توجهی می نماید.

چه عواملی موجب فروش و خرید بیشتر تفاله مالت جو می گردد؟

ماده خشک بالا

قیمت ارزان و بصرفه

پروتئین 15 درصدی

فیبر و کالری زیاد

ارزش غذایی بالا

افزایش اشتهای دام

هضم آسان

عرضه مستتقیم تفاله مالت جو مرغوب در مجموعه بازرگانی ویرا با کیفیت تضمینی انجام می شود. خریداران جهت خرید انواع نهاده های دام با قیمت مناسب می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر به صورت تناژ بالا انجام می شود. این منطقه به عنوان یکی از بنادر بزرگ کشور واردات عمده ذرت ، سویا ، جو و سایر اقلام دامی را بر عهده دارد.

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر

کشور ما به عنوان یک مصرف کننده بزرگ در زمینه ی خوراک دام و طیور قادر به تامین نیازهای داخلی نمی باشد. از این رو عمده ی خوراک دام را از طریق کشورهای بزرگ جهان مانند برزیل و روسیه تامین می نماید. کشور برزیل با دارا بودن منابع زیاد به عنوان مقصد اصلی تولید انواع ذرت نقش آفرینی می کند. کشور ما دارای بنادر متعددی بوده که از این طریق به تامین و واردات انواع محصولات دام و طیور می پردازد که در راستای آن ذرت برزیلی قرار دارد. البته کیفیت محصولات وارداتی خریداران و دامداران را به تامین و تهیه آن مجذوب می کنند.

ذرت به عنوان محصول اصلی در جیره غذایی دام قرار می گیرد. دارای قدرت تغذیه بسیار بالا می باشد و به پرورش بهتر و مطلوب دام کمک شایانی می نماید. از این رو مصرف این خوراکی برای دام های سبک و سنگین توصیه می گردد. این محصول دارای قیمت مناسب تری است. عوامل مختلفی می تواند به افزایش قیمت این محصول موجب می شود. که از جمله این عوامل می تون به هزینه های حمل و نقل اشاره کرد.

به نظر شما چه عواملی موجب فروش بیشتر محصولات وارداتی می شود؟

پروتئین بالا

کیفیت مطلوب و قدرت تغذیه بالا

بهترین خوراک برای جیره غذایی دام

دارای فیبر مناسب

دارای اسید آمینه تریپتوفان

میزان روغن کافی موجود در آن

داشتن گروه ویتامین A و B

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر توسط مجموعه بازرگانی ویرا با قیمت رقابتی و تضمینی صورت می گیرد. دامداران عریز جهت ارتباط با مجموعه بازرگانی با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ذرت برزیل مناسب خوراک دام

ذرت برزیل مناسب خوراک دام

ذرت برزیل مناسب خوراک دام های پرواری بوده و با ارزش غذایی بالا و قدرت تغذیه بهتر نقش موثری را بر دام ایفا می کند. این محصول در مقایسه با جو و سویا ، بیشترین میزان واردات را در بر می گیرد.

ذرت برزیل مناسب خوراک دام

خرید و فروش و قیمت ذرت به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. که بل توجه به وارداتی بودن این محصول ، نرخ ارز می تواند تاثیر مستقیمی را بر قیمت آن ایجاد کند. از آنجایی که عمده ذرت مورد نیاز دام از طریق کشورهای بزریل و روسیه انجام می گیرد. پس نوسانات ارز نیز قیمت این محصول را تعیین می کنند. کشور برزیل به عنوان قطب تولید انبوه ذرت مرغوب معرفی می شود. این کشور با دارا بودن زمینه های مناسب نیازهای عمده کشورهای نیازمند را تامین می نماید. کشور ما نیز به دلیل کمبودهای داخلی میزان قابل توجهی از نیازهای خود را با واردات ذرت از سایر کشورها تامین می کند.

ذرت برزیل از لحاط قدرت تغذیه بسیار ارزشمند می باشد و به دلیل پروتئین بالا مورد توجه خریداران و دامداران قرار می گیرد. واردات این محصول رابطه مستقیمی با میزان تقاضا و خرید از سوی مصرف کنندگان دارد. این محصول در مناطق گرم و نیمه گرم قدرت رشد بالایی دارد و محصولات پر باری در این مناطق تولید می شوند. از این رو کشور برزیل به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب بیش از حد انتظار تولیدات و نیازهای سراسر جهان را بر طرف می نماید.

ذرت برزیل چه خواص و مزایایی دارد؟

دارای ارزش غذایی بالا

قدرت رشد دام

افزایش شیر دام

میزان فیبر بالا

خوش خوراکی

میزان بالای ویتامین A , B

ماده 100 درصد خشک

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان پخش کننده و وارد کننده انواع نهاده های دامی به فعالیت می پردارد. ذرت برزیل مناسب خوراک دام نیز در این مجموعه توزیع و عرضه می شود.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

خرید جو دامی همدان

خرید جو دامی همدان

خرید جو دامی همدان به عنوان بهترین نوع محصول دام و طیور شناخته می شود. جو به عنوان پرفروش ترین و محبوب ترین خوراک مورد توجه دامداران و خریداران قرار می گیرد.

خرید جو دامی همدان

کشور ایران به عنوان قطب تولید جو و ذرت در منطقه خاورمیانه معرفی می شود. و با دارا بودن منابع فراوان میزان حجم قابل توجهی از این محصول را تولید می کند. خاک حاصلخیر و زمین های مناسب کشاورزی بستر مناسبی را برای تولید و کشت جو فراهم می کند. این محصول برای مصرف دام بسیار موثر می باشد. از قدرت تغذیه بالایی برخوردار بوده و قیمت عرضه آن نیز در بازار بصرفه و پایین تر از سایر اقلام و نهاده ها انجام می شود.

بخشی از تولید و کشت جو داخلی به عنوان محصولی باکیفیت جنبه صادراتی داشته و کشورهای متعددی برای تهیه آن تلاش می کنند. جو دارای انواع مختلفی می باشد که از مهمترین آن می توان به جو دو سر اشاره نمود که در مقایسه با جو معولی از قیمت و مزایای بیشتری برخوردار می باشد. این محصول برای پرورش دام بسیار حائز اهمیت بوده و معمولا دامداران به صورت مداوم و مرتب از ارزش غذایی آن بهره می برند. مصرف بیشتر این محصول می تواند به سلامت بهتر و مرغوب دام کمک شایانی داشته باشد.

خاصیت و مزایای موجود در جو چیست؟

پروتئین 20 درصدی

ماده 100 درصد خشک

ارزش غذایی بالا

مناسب برای دام های پرواری

افزایش شیر دام

مناسب دام های سنگین

قیمت ارزان

دارای فیبر مناسب

سرشار از ویتامین های مختلف

خرید جو دامی همدان توسط مجموعه بازرگانی ویرا با قیمت رقابتی صورت می گیرد. خریداران جهت خرید انواع محصولات و نهاده های دام و طیور می توانند با ما در ارتباط باشند و خیال آسوده به خرید آن اقدام نمایند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

عرضه مستقیم تفاله جو بسته بندی

عرضه مستقیم تفاله جو بسته بندی

عرضه مستقیم تفاله جو بسته بندی به نوان یک محصول ارزان قیمت مورد توجه خریداران واقع می گردد. این خوراکی به بهبود و افزایش شیر دام موجب شده و کیفیت آن را نیز دو چندان می نماید.

عرضه مستقیم تفاله جو

تفاله جو سرشار از انواع پروتئین و ویتامین های مختلف بوده که برای مصارف دام بسیار موثر و کاربردی می باشد. این خوراک با توجه به میزان رطوبت کافی به صورت مکمل و ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به دو صورت بسته بندی و فله تولید و توزیع می شود. این محصول به صورت تضمینی و با قیمت ارزان توسط این مجموعه بازرگانی انجام می شود. به دلیل افزایش قیمت خوراک و نهاده های دام ، عموم مصرف کنندگان به دنبال خرید محصولات ارزان قیمت و کم هزینه می باشند. که در این بین تفاله جو به عنوان بهترین محصول با قیمت مناسب جهت مصارف متعدد دام های سبک و سنگین مورد توجه قرار می گیرد.

امروزه میزان تولید و کارخانه های تولیدی به مراتب رو به افزایش است. شناخت خریداران و کیفیت محصول و تاثیر مستقیم این محصول روی کیفیت و پرورش دام بی تاثیر نبوده بلکه با افزایش چشمگیر مشتری همراه می باشد. این محصول در بست بندی های مختلف و با قابلیت نگه داری چندین ماهه برای دامداران بسیار مناسب و به افزایش فروش آن کمک می کند.

مزایای موجود در تفاله جو …

فیبر بالا

میزان پروتئین 15 درصدی

انواع ویتامین

قدرت تغذیه بالا

مکمل قوی

خوش خوراک و قابلیت هضم بالا

کم هزینه بودن

ماندگاری طولانی

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان بزرگ ترین پخش کننده محصولات دامی در سراسر کشور معرفی می شود. عرضه مستقیم تفاله جو بسته بندی نیز به صوت خاص در این مجموعه انجام می شود.

ویرا بازگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام