فروش مستقیم جو ممتاز روس

فروش مستقیم جو ممتاز روس

فروش مستقیم جو ممتاز روس به عنوان محصولی باکیفیت برای عرضه و مصرف دام بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. عمده جو وارداتی در سطح کشور مربوط به کشور روسیه با کیفیت ممتاز و مرغوب می باشد.

فروش مستقیم جو ممتاز روس

محصولات و خوراک دام و طیور به عنوان بیشتر و پر مصرف ترین محصولات در سطح کشور شناخته می شوند. میزان نگه داری انواع دام های سبک و سنگین قابل توجه می باشد. از این رو منابع کافی برای تولید خوراک دام وجود ندارد. از جمله دلایل موجود حهت تامین این نیازها ، واردات گسترده این محصول می باشد. بنادر کشور سالانه هزاران تن از انواع جو ممتاز روس با کیفیت مرغوب را پهلو می دهد. جو به عنوان پرفروش ترین خوراک دامی در سطح جهان می باشد. کشور روس با دارا بودن وسعت بسیار زیاد ، به عنوان قطب تولید جو معرفی می شود.

کیفیت جو روس در مقایسه با سایر کشورهای تولیدکننده بسیار بالا است. همچنین قیمت آن نیز بسیار بصرفه و ارزان می باشد. که مورد توجه دامداران قرار می گیرد. این محصول برای پرورش دام های گوشتی و افزایش شیر دام بسیار مهم بوده و عمده مصرف کنندگان از مزایا و خواص موجود در این خوراکی برخوردار می باشند. شرکت بازرگانی ویرا به عنوان بزرگترین پخش کننده و عرضه کننده این محصول در سطح کشور بوده که با قیمت رقابتی و ارزان اقدام به تامین نیازهای دامداران می نماید.

آنالیز موجود در جو شامل عوامل مختلفی است که می توانیم به آنها اشاره کنیم از جمله آن ها …

میزان پروتئین 11 درصد

رطوبت 4 الی 6 درصد

الیاف خام 5 درصد

بیش از 90 درصد ماده خشک

نشاسته بالای 50 درصد

خاکستر 3 درصد

میزان حجم ماده شکسته 2 درصد

فروش مستقیم جو ممتاز روس در مجموعه بازرگانی ویرا با قیمت ارزان و مناسب صورت می گیرد. جهت خرید و استعلام انواع این محصولات می توانید با ما در تماس باشید.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

عرضه عمده انواع سبوس درجه یک

عرضه عمده انواع سبوس درجه یک

عرضه عمده انواع سبوس درجه یک با توجه به نیازهای خریداران در سراسر کشور انجام می شود. این محصول از کارخانه های بزرگ تولیدی و با استفاده از گندم درجه یک و ممتاز به دست می آید.

عرضه عمده انواع سبوس درجه یک

سبوس به صورت مستقیم از از گندم و جو مرغوب و کیفیت بالا تولید و تهیه می شود. دارای انواع ویتامین و سر شار از انرژی و خواص ممتازی بوده که برای مصرف دام های سبک و سنگین توصیه می شود. این محصول به عنوان یک مکمل بسیار مقوی در فصل زمستان به صورت ترکیبی برای دامداری ها بسیار مفید و حایز اهمیت می باشد. حتی در بسیاری از نیازهای روزمره و مواد مصرفی از سبوس به صورت مداوم مورد استقاده قرار می گیرد. سبوس در سایز و انواع مختلف تولید می شود. از جمله مهمترین آن می توان به سبوس زر اشاره نمود که با دارا بودن پروتئین و کیفیت مرغوب مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان قرار می گیرد.

با توجه به شناخت مزایا و خواص سبوس ، اقدام برای تهیه و خرید آن به مرور توسط دامداران در حال افزایش می باشد. از این رو کارخانه های تولیدی متعددی در سراسر کشور به تهیه و تولید آن می پردازند. سبوس غنی ترین منبع غذایی از لحاظ فیبر و الیاف گیاهی است و به عنوان مکمل غذایی نقش موثری را در بدن دام ایجاد می کند. فیبر بالای موجود در سبوس باعث افزایش حجم و پرورش مناسب دام می گردد.

خواص و مزایای سبوس جو و گندم؟

کیفیت مرغوب

فیبر بالا

انرژی زیاد

انواع ویتامین های متنوع

پروتئین زیاد

بهترین مکمل غذایی

شرکت بازرگانی ویرا با تجارب بلند مدت در زمینه فروش خوراک و نهاده های دامی به فعالیت می پردازد. عرضه عمده انواع سبوس درجه یک نیز از جمله محصولات مرغوب در این مجموعه می باشد.

جهت خرید انواع محصولات دامی با ما در ارتباط باشید.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام