نرخ پودر چربی خوراک دام پرشیافت

نرخ پودر چربی خوراک دام پرشیافت

نرخ پودر چربی خوراک دام پرشیافت از مرغوب ترین انواع خوراک دام محسوب می گردد ، که با نرخ دولتی در نمایندگی های فروش خوراک دام به مشتریان ارائه می گردد.

نرخ پودر چربی خوراک دام پرشیافت

امروزه با توجه به وجود انواع خوراک دام در نمایندگی های خوراک دام خریداران به دنبال خرید محصولی می باشند ، که به طبع از قیمت مناسب تری برخوردار باشد. البته کیفیت محصولات دامی نقش مهمی را در نحوه انتخاب مشتریان ایجاد می نماید. پودر چربی پرشیافت ارزش غذایی بسیار مطلوبی را دارا بوده و اثرات مثبتی را بر روی گاو و گوسفند ایجاد می نماید ، که از جمله تاثیرات مهم آن افزایش اشتهای دام و بهبود کیفیت گوشت آن ها می باشد ، که خریداران را برای خرید بیشتر این محصول ترغیب می کند.

نرخ خوراک دام پرشیافت

انواع پودر چربی در سطح بازارهای داخلی موجود می باشد ، یکی از مغذی ترین انواع آن را می توان به پودر چربی پرشیافت اشاره کرد. این محصول علاوه بر کیفیت ممتاز از قیمت و نرخ مناسب تری نیز برخوردار می باشد ،که موجب تقاضای بیشتر مشتریان و در نتیجه رضایت خریداران را در پی دارد. پودر چربی با استفاده از ضایعات چربی دام و طیور ، توسط کارخانه های فعال در سطح کشور با استفاده از دستگاههای پیشرفته ، با کیفیت بسیار مطلوب و مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شود. این محصول با قیمت پایین تر از کف بازار توسط نمایندگی های فروش عرضه می گردد.
مشتریان عزیز جهت تهیه و تامین انواع مختلف خوراک دام و طیور می توانند با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

 ** تامین کننده خوراک دام و طیور و آبزیان با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده **

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی پودر چربی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *