تولید پودر چربی خوراک دام حیوانی

تولید پودر چربی خوراک دام حیوانی

تولید پودر چربی خوراک دام حیوانی دارای ارزش غذایی بالاتری می باشد و تولید آن توسط کارخانه های مختلف داخلی و با کیفیت مرغوب صورت می گیرد.

تولید پودر چربی خوراک دام حیوانی

پودر چربی از جمله محصولات تولید شده در سطح کارخانه ها می باشد ، که با استفاده از ضایعات موجود در کشتارگاهها به دست می آید . دارای مزیت های مختلفی در مقایسه با دیگر محصولات دامی می باشند . بسیاری از پرورش دهندگان دام جهت پرورش بهتر دام و همچنین افزایش شیردهی موثر دام ، از پودر چربی به صورت مداوم و پیاپی استفاده می نمایند . البته پودر چربی به صورت مکمل و ترکیب شده تولید و مصرف می شود. این محصول با قیمت مناسب تری از طریق نمایندگی ها قابل تامین می باشد.

تولید خوراک دام حیوانی

پودر چربی سرشار از چربی بوده و این محصول سلامت دام را بهبود می بخشد ، از جمله محصولات مغذی و با ارزش جهت تامین سلامت دام و پرورش بهتر دام را می توان مصرف پودر چربی دانست ، زیرا این محصول دارای تقاضای زیادی می باشد ، رضایت خریداران را در پی داشته است و با حجم زیادی در سراسر کشور به فروش می رسد. پودر چربی با برخوردار بودن از اسید پالمیتیک زیاد ، برای جلوگیری و مبتلا شدن دام به انواع بیماری ها حایر اهمیت می باشد. معمولا صنایع دام امروزه به میزان زیادی از این خوراکی جهت پرورش دام های باردار استفاده می نمایند.
ما را دنبال کنید و از لیست قیمت های این مجموعه بازرگانی و محصولات مرغوب آن مطلع شوید.
با ما در تماس باشید.

ویرا بازرگانی

 ** تامین کننده خوراک دام و طیور و آبزیان با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده **

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی پودر چربی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *