کنجاله سویا دامی ارزان قیمت

کنجاله سویا دامی ارزان قیمت

کنجاله سویا دامی ارزان قیمت در نواحی مختلف کشور ، با توجه به کیفیت آن به فروش می رسد. عمده خریداران این محصول صنایع دام و طیور می باشند ، که به صورت عمده به تهیه و تامین آن اقدام می نمایند.

کنجاله سویا دامی ارزان قیمت

قیمت انواع کنجاله سویا با توجه به نوسانات آن ، به صورت روزانه قیمت گذاری می شود. البته علاوه بر نوسانات بازار ، کیفیت کنجاله سویا نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت آن ایجاد می نماید. خواص موجود در سویا برای مصرف دام و طیور بسیار موثر بوده ، با توجه به کیفیت انواع این محصول پروتئین موجود در آن مشخص می شود. به طبع خریداران جهت تهیه و خرید کنجاله سویا ، با کیفیت و مرغوب اقدام می کنند . زیرا دارای مقادیر زیادی خواص و ارزش غرایی بسیار زیاد است ، به شکل چشمگیری عرضه آن در سراسر کشور انجام می شود.

خوراک دامی ارزان قیمت

کنجاله سویا به صورت مستقیم از دانه روغنی سویا به دست می آید. بخش عمده آن به صورت وارداتی تامین می گردد. مصرف سویا برای شیردهی دام و دام های پرواری بسیار حایز اهمیت می باشد. به صورت مکرر پرورش دهندگان دام و طیور ، برای رشد مطلوب دام و طیور از آن بهره می برند. مصرف این نوع خوراکی برای دام توصیه می شود. بازدهی مثبتی را در جهت افزایش گوشت و شیر دام ایجاد می نماید.
خریداران جهت تهیه و خرید انواع خوراک دام و طیور می توانند با ما در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

 *  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی  *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *