مرکز پخش سویا کلهر کرمانشاه

مرکز پخش سویا کلهر کرمانشاه

مرکز پخش سویا کلهر کرمانشاه ، یکی از معروف ترین برندهای سویا دامی شناخته می شود. که در سطح بازارهای داخلی و با توجه به خواص و کیفیت مرغوب آن ، به صورت عمده و حجم بالا عرضه می گردد.

مرکز پخش سویا کلهر کرمانشاه

خوراک دام و طیور در انواع مختلفی در سطح کشور تولید ، یا از طریق بنادرهای مختلفی به سطح بازارهای داخلی وارد می گردند. از جمله مرغوب ترین انواع خوراک دام می توان به سویا کلهر اشاره نمود. که معمولا منبع آن کرمانشاه می باشد. دلیل مصرف بیشتر سویا کلهر در نزد پرورش دهندگان ، دام امگا 3 موجود در آن بوده ، همچنین این محصول سرشار از ویتامین و پروتئین می باشد. مصرف این خوراکی افزایش اشتهای دام را نیز در بر می گیرد . علاوه بر آن به بهبود رشد و پرورش بهتر دام کمک شایانی می نماید.

مرکز پخش کلهر

از جمله مناطق فعال در سطح کشور در زمینه تامین و پخش سویا کلهر ، کرمانشاه می باشد. روزانه مقادیر زیادی از این محصول از طریق مراکز و نمایندگی های معتبر فروش ، جهت تامین و برآورد نمودن نیازهای صنایع دام و طیور با کیفیت ، خواص مغذی و موثر ارسال و توزیع می گردد. این خوراکی در صنایع دام به صورت مکمل ، با سایر خوراک مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا در دوران بارداری دام بسیار موثر می باشد.
با همراهی این مجموعه بازرگانی ، خریداران می توان به انواع خوراک دام دسترسی داشته باشند.

ویرا بازرگانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *