مرکز پخش سویا دامی بندرامام

مرکز پخش سویا دامی بندرامام

سویا دامی در مراکز و بنادر متعددی در سراسر کشور پخش و توزیع می گردد . از جمله بنادر فعال در زمینه واردت و فروش سویا دامی بندرامام بوده ، که بخش زیادی از نیازهای داخلی را تامین می نماید.

مرکز پخش سویا دامی بندرامام

بندرامام به عنوان یکی از بزرگترین بنادر جنوبی کشور ، در زمینه واردات انواع محصولات دامی ، از جمله واردات سویا نقش پررنگی را ایجاد نموده است. روزانه با واردات انواع سویا دامی مرغوب و ممتاز ، تا حدودی پخشی از نیازهای خریداران را تامین می نماید. سویا دارای خواص و مزایای متعددی بوده ، مصرف این خوراکی بر روی کیفیت گوشت دام و افزایش شیردهی آن ، تاثیر مستقیمی را ایجاد می نماید. میزان نیازهای مصرف کنندگان در کشور بسیار بیشتر از تولیدات داخلی بوده ، حجم قابل توجهی از واردات سویا از طریق کشورهای برزیل و اوکراین صورت می پذیرد.

مرکز پخش خوراک بندرامام

سویا دامی یکی از پرفروش ترین انواع خوراک دام به شمار می آید . قدرت مصرف موجود در این خوراکی خریداران را ملزم می دارد ، که به صورت مرتب و مداوم از آن استفاده نمایند. فروش این محصول به صورت عمده و تناژ بالا انجام می گیرد. بندرامام قطب پخش و واردات انواع محصولات وارداتی محسوب می گردد. عمده خوراکی ها از این بندر پهلو می گیرد. سپس در سراسر کشور با قیمت ارزان توزیع می شود.
مشتریان محترم جهت ارتباط با مرکز پخش سویا دامی بندرامام می توانند ما را دنبال نمایند.

ویرا بازرگانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *