واردات عمده انواع خوراک دام تضمینی

واردات عمده انواع خوراک دام تضمینی

واردات عمده انواع خوراک دام تضمینی ، توسط واردکنندگان از طریق بنادر کشور انجام می شود. بندر امام به عنوان بزرگترین بندر کشور ، به عنوان یکی از تامین کنندگان خوراک دام نقش موثری را ایفا می کند.

واردات عمده انواع خوراک دام تضمینی

خوراک دام به عنوان یکی از محصولات پر مصرف ، در سراسر جهان محسوب می شود. با توجه به افزایش دامداری ها و نگه داری بیشتر دام و طیور ، طبیعتا جهت تامین نیازهای موجود ، اقدامات اساسی جهت برآورد نمودن این نیازها وجود دارد. کشور ما به عنوان یکی از واردکنندگان خوراک دام طیور ، نقش متفاوتی را در نگه داری دام ایجاد می کند. امروزه با توجه به شناخت مردم ، میزان نگه داری و پرورش دام و طیور رو به افزایش می باشد. همچنین به دلیل موقعیت جغرافیایی و تولید کمتر خوراک دام ، بخش عمده و بسیار زیاد محصولات دامی از طریق واردات آن انجام می گیرد. امروزه میزان واردات جو ، سویا دامی و ذرت رو به افزایش می باشد. البته محصولات وارداتی به دلیل رقابت شدید بین واردکنندگان ، با قیمت مناسب و ارزان به دست مصرف کنندگان و خریداران می رسد.

کشورهای متعددی در سطح جهانی ، در تولیدات و صادرات خوراک دام پیش قدم می باشند. بزرگترین آن ها را می توان به روسیه و برزیل اشاره نمود. بخش بزرگی از اقتصاد آن ها را تولیدات خوراک دام تشکیل می دهد. بنادر کشور با حداکثر توان و پتانسیل قادر هستند ، روزانه حجم بسیار زیادی از انواع خوراک دام را پهلو بگیرند. با واردات خوراک دام به سطح کشور ، افزایش محصولات دامی را در پی داشته ، سپس میزان قیمت خوراکی ، با توجه به بخشی از تولیدات آن در سطح کشور کاهش می یابد.

خریداران جهت تهیه و خرید انواع خوراک دام و طیور ، می توانند با شرکت ویرا تجارت در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

* امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *