پخش مستقیم خوراک دام وارداتی

پخش مستقیم خوراک دام وارداتی

خوراک دام وارداتی توسط چه شرکت های پخش می شود؟ چرا واردات خوراک دام افزایش چشمگیری داشته است؟ این محصولات با چه قیمتی عرضه می شوند؟ کدام محصول بیشترین میزان واردات را در اختیار دارد؟ برای پاسخ دادن به این سوالات ادامه مطلب را دنبال کنید.

پخش مستقیم خوراک دام وارداتی

پخش مستقیم خوراک دام وارداتی شامل انواع جو و ذرت می باشد. شرکت های بزرگ و بین المللی به واردات انبوه آن روی می آورند. به علت نیاز مبرم مصرف کنندگان ، عمده این مصولات از طریق واردات تامین می شوند. معمولا با کمبود تولید خوراک دام مواجهه می باشیم. منابع کافی در سطح کشور در اختیار قرار ندارد. موقعیت کشاورزی مناسبی فراهم نمی باشد. دلایل مختلفی وجود دارند. که نشان می هد تولید محصولات دامی پاسخگوی نیازهای دامداران نمی باشد. از جمله دلایل مهم برای واردات محصولات دامی به شمارم ی آید. عمده جو ، ذرت و سویا از کشورهای مختلفی وارد می شوند. با رقابت شدیدی از سوی خریداران روبه رو می شود.

کشور برزیل بیشترین میزان تولید سویا را دارا می باشد. بزرگترین منبع تولید خوراک دام کشور برزیل می باشد. به عنوان منبع صادرات سویا دامی شناخته می شود. در کنار آن می توان به روسیه اشاره نمود. بخش عمده تولید جو در جهان را اداراه می کند. زمین های وسیعی را در اختیار دارد. البته قیمت مناسب جو باعث رونق فروش آن محصول می شود. عمده نیازهای داخلی جو با واردات آن از روسیه تامین می شود.

دلایل واردات خوراک دام به کشور چه مسائلی می باشد؟

  • کمبود منابع داخلی
  • نبودن زمین های حاصلخیز
  • کمبود آب
  • قیمت مناسب محصولات وارداتی
  • قیمت رقابتی خوراک دام وارداتی
  • موقعیت نامناسب جغرافیایی

خریداران جهت خرید انواع خوراک دام می توانند مجموعه بازرگانی ویرا را دنیال کنند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *