توزیع عمده دانه سویا وارداتی

توزیع عمده دانه سویا وارداتی

عمده دانه سویا موجود در سطح بازارهای د اخلی از طریق واردات آن تامین می شود که بخش زیادی از آن از طریق بندر امام با حجم زیادی انجام می گیرد و به صورت فله ای و بسته بندی های مختلفی توزیع و پخش می شود.

توزیع عمده دانه سویا وارداتی

کشور ما به دلیل داشتن موقعیت نامناسب و همچنین دارا نبودن شرایط و امکانات موجود قادر نمی باشد نیازهای داخلی مصرف کنندگان در زمینه تولید انواع غلات و از جمله آن سویا دامی را تامین نماید از این رو بخش بسیار زیادی از نیازهای داخلی و مصرف کنندگان از طریق واردات بی رویه آن تامین می شود امروزه با توجه به افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به مزیت و خواص موجود در دانه سویا مصرف آن در سراسر کشور رشد چشمگیری داشته است و در کارخانه ها با استفاده از دانه سویا اقدام به روغن گیری می نمایند و با استفاده از ضایعات آن کنجاله سویا به دست می آید که برای مصرف دام بسیار مناسب می باشد.

محصولات دامی وارداتی

بیشترین میزان دانه سویا توسط بندر امام صورت می گیرد و به صورت مستقیم و توسط نمایندگی های فروش ، توزیع می گردد و از جمله بزرگترین کشور در زمینه تولیدات دانه سویا را می توان به کشور اوکراین اشاره نمود ، که نقش پررنگی را در تامین نیازهای مصرف کنندگان داخلی ایجاد می کند. این کشور با فراهم نمودن زمینه های تولید و استفاده از نیروی کار فعال ، پیشرفت چشمگیری را در صنعت تولید محصولات دامی به وجود آورده است. کشورهای زیادی از جمله ایران با توجه به کمبود تولید داخلی ، به صورت مستقیم از واردات محصولات و خوراک دام تغذیه می شوند.
ما را همراهی کنید و از لیست قیمت های این مجموعه بازرگانی و محصولات موجود مطلع شوید.

ویرا بازرگانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *