فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه با چه کیفیتی انجام می شود؟ آیا سویا داخلی کرمانشاه قادر به تامین نیازهای دامداران می باشد؟ چرا مصرف سالانه این محصول در کشور نسبت به سایر کشورها بیشتر می باشد؟

فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه

کنجاله سویا با استفاده از دانه های روغنی سویا به دست می آید. طی عملیات روغن کشی ، مقادیری از ضایعات دانه سویا به دست می آید که به عنوان کنجاله سویا برای مصرف دام استفاده می شود و از کیفیت و تغذیه مناسبی برخوردار می باشد. مناطق مختلفی در سطح کشور به فعالیت در زمینه تولید کنجاله سویا می پردازند. که از جمله آن می توان به کرمانشاه اشاره نمود. با توجه به موقعیت مناسب و ظرفیت بالا نقش موثری را در تهیه و تامین این محصول ایجاد می نماید. این خوراکی با قیمت مناسب و ارزان تهیه می شود که در فصول مختلف سال برای دام های پرواری و شیر ده بسیار کاربری می باشد.

علاوه بر کنجاله سویا داخلی ، بخشی از این محصول به صورت وارداتی در جهت تامین و برطرف نمودن نیازهای داخلی انجام می شود. کشور برزیل به عنوان بزرگترین تولید کننده در این زمینه معرفی می شود و تا حدودی نیازهای خریداران را تامین می نماید. به دلیل جبران کمبودهای داخلی سعی در واردات انواع خوراک دام از کشور برزیل می نماییم. امروزه به دلیل کمبود بارش و عدم علاقه کشاورزان برای تولید خوراک دام ، جهت کمبود این نیازها اقدام به واردات بی رویه از کشورهای مختلف جهان می نماییم .تاثیر مصرف کنجاله سویا بر روی دام ؟

افزایش شیر دهی دام

دارا بودن انواع ویتامین

پرورش مناسب انواع دام های سبک و سنگین

مشتریان محترم جهت فروش مستقیم کنجاله سویا داخلی کرمانشاه می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *