نمایندگی پخش روغن دام و طیور

نمایندگی پخش روغن دام و طیور

نمایندگی پخش روغن دام و طیور در کجا قرار دارد؟ آیا شما به صورت مستقیم از نمایندگی ها اقدام به خرید روغن می نمایید؟ چرا مصرف کنندگان برای تامین نیازهای دام و طیور از روغن استفاده می کنند؟

نمایندگی پخش روغن دام و طیور

تنوع مصرف خوراک دام و طیور امروزه بسیار گسترده بوده است. دامداران با توجه به نیازهای و سلایق خود اقدام به خرید و مصرف خوراک و نهاده می نمایند. میزان مصرف و آگاهی مردم برای مصرف روغن بسیار چشمگیر بوده است از این رو عمده دامداران و بخصوص مرغداری ها برای پرورش مناسب و مطلوب از روغن سویا استفاده می کنند. این روغن با دارا بودن انواع نشاسته و وتامین نقش پر رنگی را در پرورش و رشد دام و طیور ایجاد می کند. از انی رو میزان مصرف سالانه این محصول در کشور با افزایش همراه می باشد. از این رو کارخانه های تولیدی نیز جهت تامین نیازهای خریداران به فعالیت گسترده می پردارند.

روغن تصفیه و خام سویا به عنوان مرغوب ترین نوع روغن در بازارهای داخلی تولید و به عرضه می رسد. معمولا در فصول سرد سال استفاده از این محصول افزایش می یابد. زیرا در دوران بارداری دام استفاده از روغن دامی کاربرد فراوانی دارد. همچنین جهت رشد جسمی و شیر دهی دام نیز از آن بهره می گیرند. کارخانه های مختلفی در سطح کشور به تولید و عرضه مستقیم روغن می پردازند. این خوراکی به صورت رسمی و غیر رسمی از کارخانه های معتبر فروش عرضه می گردد. که به دو صورت فله و گالنی مورد نیاز مصرف کنندگان قرار می گیرد.

روغن سویا در چه صنایعی مورد استفاده قرار می گیرد؟

رنگ

پلاستیگ

زرین

قارچ کش ها

غدا و نوشیدنی

صابون

لوازم آرایشی

سموم دفع آفات

کاربرد روغن علاوه بر مصرف دام و طیور در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. که می تواند به اساسی بودن این محصول در زندگی روزمره اشاره کرد.

نمایندگی پخش روغن دام و طیور توسط شرکت بازرگانی ویرا انجام می شود. این مجموعه در جهت توزیع این خوراکی به فعالیت می پردازد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *