پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام از چه بنادری وارد می گردد؟ آیا می توان کیفیت این محصول را با ذرت داخلی مقایسه کرد؟ بیشترین میزان واردات ذرت دامی از کدام کشور انجام می شود؟ بنظر شما این خوراکی با چه قیمتی عرضه می شود؟

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام

روزانه انواع مختلف خوراک دام اعم از جو ، سویا و ذرت وارداتی با حجم زیادی به سطح کشور وارد می شوند. عمده از محصولات از کشورهای بزرگی همچمون روسیه ، برزیل و آرژانتین انجام می شود. این کشورها به عنوان قظب تولید انواع محصولات و خوراک دامی معرفی می شوند. بیشترین میزان واردات خوراک دام را ذرت برزیل در اختیار دارد. این محصول با دارا بودن کیفیت مرغوب و کارایی بسیار زیاد ، نقش موثری را در پرورش انواع دام های سبک و سنگین ایجاد می نماید. امروزه بیشترین میزان مصرف خوراک دام را ذرت وارداتی در اختیار دارد.

کشور برزیل با دارا بودن وسعت بسیار انبوه و نیروی کار فراوان به عنوان یکی از کشورهای بزرگ در عرضه تولید محصولات و خوراک دام به فعالیت می پردازد و به عنوان بزرگترین صادر کننده معذفی می شود. عمده تولید محصولات کشور برزیل را ذرت و سویا در اختیاز دارند. که با قیمت مناسب و ارزان تر از محصولات داخلی عرضه می شود. امروزه با افزایش نمایندگی های معتبر فروش ، عمده محصولات دامی به صورت مستقیم و بدون واسطه به عرضه می رسد. خریداران با خرید مستقیم این محصولات می توانند آن ها را با قیمت ارزان تهیه کنند.

مزایای استفاده از ذرت وارداتی ؟

دسترسی به ذرت مرغوب

قیمت مناسب

دسترسی آسان

قابلیت تهیه آن با حجم زیاد

افزایش فروش در سطح کشور

واردات بی رویه آن

کیفیت مرغوب

پخش مستقیم ذرت وارداتی خوراک دام توسط شرکت بازرگانی ویرا به صورت مستقیم صورت می گیرد. خریداران جهت خرید انواع این محصولات می توانند ما را دنبال کنند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *