خرید فروش گلوتن ذرت چینی

خرید فروش گلوتن ذرت چینی

گلوتن دارای مقادیر زیادی از انواع پروتئین می باشد ، این محصول از طریق ذرت چینی به دست می آید و از میزان خرید و فروش بیشتری در سراسر کشور برخوردار می باشد.


خرید فروش گلوتن ذرت چینی


گلوتن از جمله ماده می باشد که از طریق ذرت چینی به دست می آید ، پروتئین موجود در گلوتن در سطح بالاتری قرار دارد و به دلیل دارا بودن ارزش غذایی زیاد جهت مصرف دام و طیور مناسب می باشد . دامداران به صورت مدام جهت مصرف دام از این محصول به صورت عمده خرید می نمایند ، که البته این محصول با توجه به قدرت غذایی بیشتر به صورت مکمل جهت مصرف دام استفاده می شود و حتی شرکت های مختلفی نیز جهت تولید کنسانتره ، از این محصول برای مکمل غذایی دام استفاده می نمایند.

ذرت چینی

ذرت چینی به عنوان بهترین محصول برای تولید گلوتن محسوب می گردد و روزانه حجم عمده ای از این محصولات از طریق واردات آن انجام می شود . بنادرهای مختلف داخلی و از جمله بندرامام میزبان واردات عمده این محصول می باشد و از طریق نمایندگی ها به سراسر کشور پخش و توزیع می شود. ذرت دامی توسط کشورهای مختلفی تولید و به سطح کشور ترزیق می شود این محصول تولید شده از سطح کیفی متنوعی برخوردار بوده ، که با توجه به میزان خواص و آنالیز موجود ، دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند.
خریداران جهت خرید انواع مختلف محصولات وارداتی و از جمله گلوتن ذرت می توانند ما را دنبال کنند.

ویرا بازرگانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *