فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر به صورت تناژ بالا انجام می شود. این منطقه به عنوان یکی از بنادر بزرگ کشور واردات عمده ذرت ، سویا ، جو و سایر اقلام دامی را بر عهده دارد.

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر

کشور ما به عنوان یک مصرف کننده بزرگ در زمینه ی خوراک دام و طیور قادر به تامین نیازهای داخلی نمی باشد. از این رو عمده ی خوراک دام را از طریق کشورهای بزرگ جهان مانند برزیل و روسیه تامین می نماید. کشور برزیل با دارا بودن منابع زیاد به عنوان مقصد اصلی تولید انواع ذرت نقش آفرینی می کند. کشور ما دارای بنادر متعددی بوده که از این طریق به تامین و واردات انواع محصولات دام و طیور می پردازد که در راستای آن ذرت برزیلی قرار دارد. البته کیفیت محصولات وارداتی خریداران و دامداران را به تامین و تهیه آن مجذوب می کنند.

ذرت به عنوان محصول اصلی در جیره غذایی دام قرار می گیرد. دارای قدرت تغذیه بسیار بالا می باشد و به پرورش بهتر و مطلوب دام کمک شایانی می نماید. از این رو مصرف این خوراکی برای دام های سبک و سنگین توصیه می گردد. این محصول دارای قیمت مناسب تری است. عوامل مختلفی می تواند به افزایش قیمت این محصول موجب می شود. که از جمله این عوامل می تون به هزینه های حمل و نقل اشاره کرد.

به نظر شما چه عواملی موجب فروش بیشتر محصولات وارداتی می شود؟

پروتئین بالا

کیفیت مطلوب و قدرت تغذیه بالا

بهترین خوراک برای جیره غذایی دام

دارای فیبر مناسب

دارای اسید آمینه تریپتوفان

میزان روغن کافی موجود در آن

داشتن گروه ویتامین A و B

فروش مستقیم ذرت برزیل از بندر امیر توسط مجموعه بازرگانی ویرا با قیمت رقابتی و تضمینی صورت می گیرد. دامداران عریز جهت ارتباط با مجموعه بازرگانی با ما در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *