خرید پوسته کنجاله سویا بندر امام

خرید پوسته کنجاله سویا بندر امام

خرید پوسته و کنجاله سویا وارداتی از کشورهای مختلف جهان از جمله آرژانتین ، برزیل و آمریکا توسط این بازرگانی و به صورت مستقیم از بندر امام انجام می شود.


خرید پوسته کنجاله سویا بندر امام


میزان خرید و فروش کنجاله سویا و پوسته آن در سطح کشور بسیار زیاد می باشد و حجم قابل توجهی از محصولات مصرفی ، در بازارهای داخلی را این نوع محصولات به خود اختصاص داده اند ، زیرا بسیاری از مرغداران از پوسته و کنجاله سویا به عنوان بهترین غذا برای مصرف دام و طیور نام می برند و مصرف آن نسبت به سالیان گذشته با رشد چشمگیری مواجهه شده است. البته قیمت مناسب این محصول نیز در میزان خرید و فروش و همچنین مصرف آن نقش بسزایی را ایجاد کرده است.


خرید ذرت و سویا از بندرامام


بسیاری از خریداران با توجه به میزان مصرف زیاد ذرت و سویا جهت مصرف دام و طیور ، می توانند این محصولات را با قیمت مناسب تر و دست اولی تهیه کنند و با ایجاد ارتباط مستقیم با بنادر مختلف و شرکت های بازرگانی قادر خواهند بود ، که این محصولات را به صورت عمده و مطابق با استانداردهای بین الملی تامین نمایند. بندرامام به عنوان مقصد انواع محصولات و خوراک دام نقش مهمی را ایفا می کند ، از این رو ذرت و سویا و پوسته آن بیشترین میزان واردات و خرید توسط صنایع دام و طیور را موجب می گردد.
بازرگانی ویرا در این راستا به خریداران کمک خواهد کرد.

ویرا بازرگانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *