صادرات بسته بندی ذرت علوفه بازرگان

صادرات بسته بندی ذرت علوفه بازرگان

صادرات بسته بندی ذرت علوفه بازرگان تولید داخلی با حجم زیاد به صورت بسته بندی های متنوع و فله ای از طریق گمرک بازرگان و به صورت زمینی به ترکیه و دیگر کشورهای مختلف جهان صادر می گردد.

صادرات بسته بندی ذرت علوفه بازرگان

کشور ایران با توجه به اینکه با محدودیت های مختلفی در زمینه تولیدات انواع محصولات کشاورزی و دامی مواجهه بوده و از کشت و تولید کمتری برخوردار می باشد با این حال بخش وسیعی از زمین های حاصلخیر داخلی برای کشت و تولید ذرت علوفه ای مناسب می باشد و کشاورزان زیادی با توجه به موقعیت مناسب در مناطق جنوبی کشور تولیدات ذرت علوفه ای را افزایش می دهند بخشی از ذرت علوفه ای صرف نیازهای داخلی می شود و بخش دیگر آن از طریق گمرک بازرگان به کشورهای مختلف اروپای صادر می گردد.

صادرات بسته بندی علوفه

ذرت علوفه برای صادرات و عرضه آن به کشورهای مختلف جهان به صورت بسته بندی شده انجام می شود . با قیمت بسیار بالاتر از قیمت داخلی به فروش می رسد و به عنوان یک منبع درآمد برای کشاورزان تبدیل می گردد. با توجه به افزایش تولیدات داخلی ، امکان افزایش صادرات آن وجود دارد. اغلب این محصول در مناطق جنوبی کشور به دلیل هوای مطلوب و موقعیت مناسب ، رشد و تولید قابل توجهی را در بر داشته است. این خوراکی با توجه به اینکه یک محصول کاملا داخلی بوده با قیمت مناسب تری عرضه می شود ، همچنین خواص و ارزش غذایی موجود در آن ، تقاضای انبوه را در پی دارد.
خریداران جهت خرید و صادرات انواع ذرت علوفه ای می توانند با این مجموعه در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

2 دیدگاه برای “صادرات بسته بندی ذرت علوفه بازرگان

  • ژوئن 15, 2020 در 11:45 ق.ظ
    پیوند یکتا

    باسلام . مایلم باشما درزمینه علوفه بسته بندی ۳۰ کیلویی همکاری کنم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *