درباره ما

درباره ما

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان یک شرکت مستقل و فعال با موضوع خرید و فروش و واردات انواع خوراک دام و طیور در سطح کشور شروع به فعالیت کرده است و تا حدودی توانسته ایم با واردات مرغوب ترین انواع خوراک دام و کنسانتره سطح کیفیت بازار غلات را در بهبود نسبی قرار دهیم .

شرکت بازرگانی ویرا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه پخش و توزیع محصولات و خوراک دام و طیور در سطح کشور شناخته شده است.

این شرکت در صدد آن است که محصولاتی با کیفیت و با قیمتی مناسب تر از سطح بازارهای داخلی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و آمادگی کامل خود را برای همکاری و ارائه خدمات به خریداران محترم اعلام نموده و بر این باور است که به عنوان یک شرکت بازرگانی نقش پر رنگی را در تهیه نیازهای مصرف کنندگان ایجاد نموده و جلب اعتماد خریداران را در پی خواهد داشت. 

هدف

هدف این شرکت فراهم کردن زمینه ای برای واردات و فروش انواع غلات در سطح کشور می باشد و همکاری کردن با کسانی که قصد خرید و فروش این محصول را دارند.

شرکت بازرگانی ویرا یک شرکت پویا و فعال و با کادری مجرب در حال رشد و توسعه است و با هدف ارائه خدماتی نوین ، از طریق ارائه محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب پا به این عرصه نهاده است و از همان ابتدا مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است.

این شرکت به دنبال آن است که به عنوان یک منبع مستقل نیاز بسیاری از خریداران و مصرف کنندگان را برطرف نماید و با عرضه محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب نیازهای مشتریان را در کمترین زمان ممکن تامین نماید و این مجموعه رضایت مشتریان را از جمله فعالیت های روزمره خود می داند.