نرخ پودر چربی خوراک دام وارداتی

نرخ پودر چربی خوراک دام وارداتی

نرخ پودر چربی خوراک دام وارداتی ، در مقایسه با سالیان گذشته و به دلیل مصرف زیاد انواع خوراک دام در سراسر کشور ، با حجم زیادی واردات عمده آن انجام می گیرد.

نرخ پودر چربی خوراک دام وارداتی

محصولات متنوعی به عنوان خوراک دام در صنایع مورد استفاده دام و طیور قرار می گیرند ، که از انواع مختلف آن می توان به گندم ، جو ، ذرت ، پودر ماهی ، پودر چربی و … اشاره کرد . هر یک از این محصولات با توجه به خواص و ارزش غذایی که دارند ، مورد خرید و فروش قرار می گیرند . البته خاصیت موجود در این محصولات با یک دیگر تفاوت دارد. امروزه پودر چربی به دلیل ظرفیت موجود و مغذی بودن به صورت ترکیب شده و مکمل توسط دامداران به گاو و گوسفند خورانده می شود. این خوراکی در جهت بالا بردن اشتهای بیشتر دام و همچنین پرورش مناسب دام های گوشتی تاثیر بسزایی را ایجاد می نماید.

نرخ خوراک دام وارداتی

کشور ایران یکی از بزرگترین مصرف کنندگان محصولات کشاورزی می باشد و در سطح کشور با کمبودهایی مواجهه شده که با استفاده از واردات آن محصول تامین می کند پودر چربی از جمله محصول وارداتی بوده که با توجه به نیازهای مشتریان وارد می شود و به دلیل دارا بودن پروتئین و کالری زیاد به صورت مداوم برای مصرف دام استفاده می گردد.
ما را همراهی کنید و از لیست قیمت های موجود در این مجموعه بازرگانی و کیفیت محصولات وارداتی مطلع شوید.

بازرگانی ویرا مرکز معتبر تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور می باشد .
تامین پودر چربی خود با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار ارازن را به ما بسپارید .
ما را در فضای مجازی دنبال کنید :

  1. تلگرام
  2. اینستاگرام
  3. واتساپ

همه روزه می توانید قیمت روز انواع محصولات را از ما دریافت نمایید .
بازرگانی ویرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *