میزان مصرف کنسانتره در گاوهای خشک آبستن

میزان مصرف کنسانتره در گاوهای خشک آبستن

میزان مصرف کنسانتره در گاوهای خشک آبستن ، باید با نزدیک شدن به دوران شیردهی کاهش یابد. مصرف آن به صورت نرمال و به صورت پراکنده توصیه می شود.

میزان مصرف کنسانتره در گاوهای خشک آبستن

مصرف کنسانتره برای انواع گاو و گوسفند بسیار حایز اهمیت می باشد. این محصول برای تقویت دام و بهبود روند رشد دام مهم بوده ، تاثرات مثبتی را بر روی آن ها ایجاد می نماید. قبل از شیردهی گاو مصرف کنسانتره بسیار مهم می باشد. باید به صورت مداوم این روند ادامه داشته باشد ، تا گاوهای خشک آبستن بتوانند تمام نیازهای موجود در بدن را تامین نمایند. این روند تا قبل از شیردهی اگر به صورت مداوم ادامه یابد. برای افزایش شیردهی و همچنین اشتهای بیشتر گاو موثر واقع می شود.

میزان مصرف خوراک در گاو

روند مصرف کنسانتره برای گاو با نزدیک شدن به دوران شیردهی باید ، کاهش چشمگیری داشته باشد. به ندرت از آن استفاده شود . مصرف سویا و ذرت در این برهه زمانی برای مصرف دام ، می تواند بسیار مهم و اساسی باشد . به ادامه روند تقویت گاو کمک شایانی می نماید . چاقی آن ها را نیز موجب می گردد. این محصول از طریق کارخانه های فعال در سراسر کشور ، طی عمل و فرایند متعدد ، به شکل مطلوب و خواص گوناگون تولید می شود. نمایندگی ها به پخش عمده این محصول باکیفیت می پردازند.
مشتریان محترم برای تهیه کنسانتره و سایر اقلام کشاورزی و دامی می توانند ما را دنبال نمایند.

ویرا بازرگانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *