قیمت پودر چربی خوراک دام طیور

قیمت پودر چربی خوراک دام طیور

قیمت پودر چربی خوراک دام طیور معمولا با توجه به کیفیت آن تعیین می گردد ، عمده این محصول با قیمت مناسب از طریق نمایندگی ها و مراکز پخش انجام می شود.

قیمت پودر چربی خوراک دام طیور

پودر چربی امروزه به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات تولید شده در کارخانه ها محسوب می گردد . به دلیل دارا بودن از خواص مختلف و مفید خریداران زیادی جهت خرید آن اقدام می نمایند . این محصول با استفاده از ضایعات کشتارگاه ها و توسط کارخانجات طی فرایندهای مختلفی تهیه می شود. پودر چربی به صورت کاملا ترکیب شده و مکمل با دیگر ضایعات گوشتی به دست می آید ، به صورت کاملا استاندارد شده و در بسته بندی های مختلفی توسط نمایندگی های فروش به عرضه می رسد.

قیمت خوراک دام طیور

پرورش دهندگان دام و طیور جهت خرید پودر چربی معمولا به نمایندگی های معتبر اقدام می کنند ، زیرا نمایندگی ها با قیمت مناسب تری محصولات خود را به فروش می رسانند ، از طرفی دیگر فروش عمده و حجم زیاد پودر چربی با قیمت پایین تری انجام می شود. این محصول برای شیردهی بهتر دام تاثرات مثبتی را در بر دارد. پودر چربی با استفاده از چربی حیوانی و ضایعات گوشتی آن ، از طریق دستگاههای پیشرفته و صنعتی ، در کارخانه های معتبر به شکل بسیار مرغوب و کیفیت بالاتری تولید می گردد.
خریداران جهت خرید انواع پودر ماهی با قیمت های متفاوتی می توانند با این مجموعه در ارتباط باشند.

ویرا بازرگانی

 ** تامین کننده خوراک دام و طیور و آبزیان با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده **

*  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی پودر چربی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *