نمایندگی فروش تفاله جو عمده

نمایندگی فروش تفاله جو عمده

نمایندگی فروش تفاله جو عمده توسط چه شرکت هایی انجام می گیرد؟ به چه دلیل افزایش نمایندگی های فروش تفاله جو افزایش داشته است؟ آیا این محصول با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان می رسد؟

نمایندگی فروش تفاله جو عمده

تفاله جو خواص و خاصیت های بسیار زیادی برای مصرف دام و طیور دارد. این خوراکی به صورت مستقیم توسط کارخانه های مالت جو به دست می آید. به دلیل کیفیت این محصول و به خصوص به جهت دارا بودن قیمت ارزان ، خریداران بسیار متعددی را به دنبال دارد. با توجه به علاقه مندان زیادی برای تهیه این خوراکی ، شاهد فروش و تولید بیشتر آن می باشیم. این محصول به روش های مختلفی به فروش می رسد. عمده این خوراکی به صورت فله به فروش می رسد. زیرا ماندگاری آن طولانی مدت است.

از این رو به مرور زمان نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور در جهت فروش آن می پردازند. از جمله آن می توان به نمایندگی بازرگانی ویرا اشاره نمود. این مجموعه با سوابق طولانی در زمینه واردات و صادرات خوراک دام به فعالیت می پردازد. این این رو بزرگترین مرکز پخش و توزیع خوراک و نهاده های دامی به شمار می آید.

قیمت مناسب و پایین تفاله جو مزایای مختلفی را برای دامداران در پی دارد. که می توانند با حداقل هزینه محصولی با کیفیت و ارزان قیمت تهیه کنند. مصرف این خوراکی در جهت بهبود و افزایش شیر و گوشت دام بسیار موثر می باشد.

دلیل فروش و مصرف بیشتر تفاله جو در سطح کشور عبارت اند از …

تغدیه مناسب دام

قیمت مناسب این محصول

رشد و بهبود وزن دام

افزایش چشمگیر شیردهی دام

قیمت ارزان و به صرفه این خوراکی

دسترسی آسان

سهولت هضم برای دام

تولید بیشتر در سطح کشور

خریداران محترم جهت تهیه و خرید انواع خوراک و تفاله دام می توانند با مجموعه بازرگانی ویرا در تماس باشند.

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

واتساپ

اینستاگرام

ویرا بازرگانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *