قیمت پودر چربی خوراک دام حیوانی

قیمت پودر چربی خوراک دام حیوانی

قیمت پودر چربی خوراک دام حیوانی به چه منظوری در کارخانه ها توضیح می شود؟ آیا پودر چربی تولید شده با استفاده از چربی حیوانی نیز به دست می آید؟ آیا پودر چربی از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد؟

قیمت پودر چربی خوراک دام حیوانی

پودر چربی یکی از با ارزش ترین محصول تولید شده در سطح بازارهای داخلی می باشد . دامداران به میزان زیاد و مشخصی از این محصول جهت بهبود رشد دام و مسایلی از این قبیل استفاده می نمایند. مصرف پودر چربی تاثیر مستقیمی بر کیفیت شیر دام و همچنین افزایش شیر آن ایجاد می کند. این محصول به صورت مکمل با دیگر محصولات مقوی برای مصرف دام استفاده می شود. بخشی از پودرچربی با استفاده از خواص گیاهی تولید می شود ، بخش پرخواصیت آن نیز از طریق چربی حیوانی تهیه می گردد و مرغوب ترین این محصول تولید شده دارای 99% اسید چرب می باشد.

قیمت خوراک دام حیوانی

قیمت این محصول با توجه به میزان درصد اسید پالمیتیک موجود در آن متفاوت بوده و دارای کیفیت مختلف و قیمت های متفاوتی می باشد. به هر میزانی اسید چرب موجود در آن بیشتر باشد ، به طبع از قیمت بالاتری برخوردار بوده و دارای کیفیت مرغوب تری می باشد. ارزش غذایی موجود در پودر چربی خریداران را ملزم می دارد تا به صورت مکرر از مزایای آن محصول بهره ببرند. این خوراکی به دو صورت حیوانی و گیاهی توسط کارخانه ها به شکل مرغوب و مطلوبی تولید می گردد.
خریداران جهت خرید انواع پودر چربی می توانند با این مجموعه بازرگانی در تماس باشند.

ویرا بازرگانی

 ** تامین کننده خوراک دام و طیور و آبزیان با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده **

*  امکان خرید حضوری ، تلفنی و اینترنتی پودر چربی *

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *